Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-8" |  vypnout filtr
 
123>
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
08.01.2021, 21:56
 
Reakce na ace81: Proč nehraje Klimek?Je to odchovanec, m...
Nechat hrát ty co zde budou a jsou naši odchovanci a ne ty co jsou zde jako průtokový ohřívač ( dnes Vsetín, zitra jinde nebo kde má smlouvu ).
tudíž Klimek, Pernický, Svoboda, Apolenář, Kožený, Babeliak na led a pěkně se otukávat když jde o ....
 
08.01.2021, 21:39
 
Reakce na Rst: ... vlastně 100% jsem měl to nealko, tam ...
Smajlík Smajlík ..jo jo, jinak ten zápas s HK si vybavuju, tuším z branky vytahoval banány Horyna...stál jsem za plexi a asi jeden z největších zážitků v hokeji
 
08.01.2021, 21:28
 
Vlacha poslat do Přerova, tak to je teda gol.
 
08.01.2021, 21:25
 
to ace81: Protože se nejmenuje Jenáček Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
08.01.2021, 21:19
 
No na mě to ty poslední zápasy působí, že když chytá Gabič, jako bychom to už dopředu vzdali, že to nemá cenu. S Málem vzadu byl prostě vždy ten výkon jinde. Co je vlastně s Málem? Bude dlouho mimo? Když máme tu slabost pro odpad z Motoru, co takhle dotáhnout Čiliaka, stejně tam leští prkno a nás by třeba nakopl...
 
Rst | Vsetín
08.01.2021, 19:47
 
... vlastně 100% jsem měl to nealko, tam byl číšník, co nechtěl mládeži nalívat.. Smajlík
 
ace81 | Vsetín
08.01.2021, 19:47
 
Proč nehraje Klimek?Je to odchovanec, mohl by se vyhrát v této neatraktivní sezoně.Bohužel má asi špatný rodokmen Smajlík
 
Rst | Vsetín
08.01.2021, 19:45
 
DAVSONE,
jo!, se čtením jindřichohradecké sestavy ve SMzH byla vždycky velká zábava. Smajlík
.... v JH slavil Vsetín postup do ELH, končilo se s HK doma, ale postupovalo se již kolo předtím v JH.
Ze Vsetína autobus fans, já byl ve šneku, tam běželo právě to SMzH, staří chlapi se radovali a křičeli, nebylo tam ani narváno, já byl rád, ale po té sezóně mi to přišlo jako naprostá samozřejmost a vlastně jsem nic než postup nečekal, takže bez emocí. (Nejspíš jsem ale měl citrocolu nebo toptopic, tak hlavně proto. Smajlík )
 
Ono se prohraje sem tam ale jak??? Je to jedno kdo hraje za Vsetín jde o to že Vsetín bojoval teda hokejky teť už ani ta 4lajna není co byla...je to nějaké divné.
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
08.01.2021, 19:29
 
Tak výměna z které nic nemáme jen borca rozehrajeme něco jak Machače, Tobola s Tesilem by měli zapnout to co mají na krku.
" Manažer a asistent trenéra Pavel Zdráhal se po výměně vyjádřil takto: „Jak my, tak Vsetín věříme, že oběma hráčům tato výměna prospěje. Lukáš se v této sezóně trápí, věřím, že působení ve Vsetíně ho nakopne a pak se v plné síle vrátí zpět k nám. Honza nám pak může svými zkušenostmi hodně pomoci a přinést do týmu nový impulz.“
Bednář má smlouvu do 20/21 + 1 opce
Kloz má smlouvu do 20/21 bez opce
 
08.01.2021, 19:04
 
Já bych poslal některé zdejší,, fanoušky,, spíš do p*dele, a ne Vlacha třeba do Přerova atd. Smajlík sundejte si růžové brýle a smiřte se stím že letos uhrajeme play off (snad Smajlík ) a všechno ostatní bude navíc. Jestli se vypadne v prvním nebo druhém kole je už celkem jedno, protože bez pořádného sponzora se nemá cenu někam cpát. (myšleno elh).
 
pavelmikel | Vsetín
08.01.2021, 18:30
 
A Bednář tu po 2 zápasech bude vypadat jak kdyby stal poprvé na bruslích, protože systém co razi Havířov tady nenajde. Tady se hraje systém ala Jack "všichni všechno a všude" pošlete Vlacha do Přerova a uvidíte ten mazec...
 
08.01.2021, 18:22
 
Tak pokud mohu tipovat, tak Kloz se v Hav chytí
 
08.01.2021, 18:20
 
Jsem si vzpomněl - potřebujeme hokejistu a ne žokeje..
 
Jeřábek Smajlík musím jen souhlasit...škoda ho...oproti němu jsou přesně až na toho Štacha beci komedie...

ad Kloz

Cože? Kloz že umí dát gól na Lapači? A není to málo, že umí dát gól? Neměl náhodou být ve stavu, kdy dává góly docela pravidelně a v přesilovce je neubránitelný fantom zakončovatel? Smajlík Mám pocit, že právě to vedení říkalo, že ho berou, aby zefektivnil početní výhodu, ale ono ne...a ano, nic není démonské, démonské období máme za sebou. Tohle je sranda sezona zmítaná společenskou krizí. Mnoho lidí věřím úplně ztratilo zájem o hokej, páč řeší větší problémy a Chance liga proplouvá jako parník mezi kry...každopádně Kloze škoda není za mě, uleví rozpočtu a nenaplnil očekávání. Ke kauze Vlach bych se nerad vyjadřoval, nemám dostatečné info, bližší klubu třeba zodpoví...čistě teoreticky jsou jeho stats taky za očekáváním samozřejmě.
 
08.01.2021, 17:26
 
Tůma, Dostálek, to taky byli střelci, kteří u nás moc nestříleli...

Kloz měl sem tam dobré momenty, od Vlacha asi všichni čekali mnohem víc...

Chce to sedm trenérů, a všude kamery, jak to popisuje Teplý v Chicagu, aby všichni makali!

Teď bychom potřebovali nějakého prvoligového Luku, ten přišel a kupodivu dál střílel góly, i když Dopita nebyl trenér...
 
Rst | Vsetín
08.01.2021, 17:16
 
Hadzim (a další):
Vyjmenoval jsi zž Legendy, které ke Vsetínu přitáhly kvantum lidí a vytvořily Ligovou dynastii.
Taky se tu hrál kraj.
Teď to není růžové, ale velmi zlé?
Velmi zlé to bylo v 07/08.
Teďka odešla prakticky celá obrana, nahrazena byla beky pr.del a hned paty, mimo Luboše Štacha navíc bez nějakých zkušeností. Zde zatracovaný Jeřábek vydal loni za dva naše současné beky, možná za tri. Jestli někdo něco čekal, navíc bez lidí = prázdného Lapače, tak má jo velké oči.
S tím Šumperkem, to mě mimo stopadesáti věcí taky napadlo, že můžu volat po zúžení a být už jiným pro srandu, nadávat na svaz, však zároveň se ptát, jestli tady ta parodie jak s lidma, natož bez lidí, někomu velice nevyhovuje(?), hodně lidem, co se kolem toho motají, protože jestli tady to mysleli vážně a ne z nějakého důvodu, a takhle to prostě "umí", tak to je na to, aby rychle zalezli do kapituly a tam si to pěkně vyříkali.
Ale jinak od toho mančaftu žádné zázraky nečekám.

Co mě hodně baví, je sledovat na fb zž "fanoušky" rok výroby 94-97, těm bych tu samolepku věrný fanoušek nejraději lepil na čelo.
Smajlík
 
08.01.2021, 16:56
 
Taky tomu nerozumím, proč odchází takový hráč jako je Kloz. Patřil ke čtveřici hráčů, kteří umí dát gól. (Gorča, Břízka, Kuchťa a Kloz).
Nevím jaký je v kabině ale hráč je dobrý a vůbec si nemyslím, že změna by měla začat u něho.
A ještě něco k zápasu v Šumperku - totální úpadek hokeje.
Hra Šumperku se dala srovnat s výkonem Valmezu ale Vsetín to bylo ještě o dvě třídy níž. Nechápu, proč ten hokej vůbec hrají, když jich to nebaví. Jasně, každý zápas se nemůže podařit ale ta chuť a nasazení musí být cítit na ledě. Tímto se Vsetín proslavil. Když hrál Srdce, Tesil, Vosa, Bobo a další to byly šmíry to všichni čuměli jací sú to borci. Rychlost, chytrost a oddanost. Všichni spolu na ledě tahali za jeden provaz. /Kuchťa to může potvrdit/
Toto mi všechno chybí.
Je to velmi zlé.
 
ace81 | Vsetín
08.01.2021, 16:52
 
Reakce na Drozd_Drozdovic: Kloz nic neukázal a kdo to ne...
A co takový pan Vlach, toho to taky moc nebere a poměr cena/výkon je až úsměvný.Jeho otec byl legenda VS barev a syn by tam mohl dát trošku srdíčka navíc.
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
08.01.2021, 16:47
 
O rodinu nebyl zájem při trejdech ?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Dor.
HC Oceláři Třinec
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Kobra Praha