Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-19" |  vypnout filtr
 
12>
palica | Vsetín
19.10.2021, 21:06
 
Dzinda - správně, je to celosvětově relativně rozšířený způsob boje, ovšem v našich krajích jaksi přehlížený.

Až se mi chce smutně podotknout, že opovrhovaný...
 
ace81 | Vsetín
19.10.2021, 20:36
 
odkaz

ještě 2x to takhle trefit a nedají nám gola
 
19.10.2021, 20:27
 
Datumově by to Dostálkovi mělo vyjít na hattrick. Dal ho přesně v tyto dny loni, i předloni...
 
19.10.2021, 20:21
 
No já bych jednoznačně použil taktiku dát aspoň o jeden gól víc jak soupeř. Stačí dodržet tuto jedinou věc každý zápas - což by neměl být problém - a postup je jasný.
Se divím, že to ještě naše trenéry ani všechny zdejší diskuzní trenéry nenapadlo...
 
rst | Vsetín
19.10.2021, 20:21
 
Settenz:
Zrovna v tomto bývá zákon schválnosti neúprosný, čili buď dají všichni gól nebo aspoň kanaďana, nebo jeden z nich (Dostálek?) hattrick.
Pokud ne, bude to výjimka potvrzující pravidlo.
 
rst | Vsetín
19.10.2021, 18:12
 
* pro neznalé:
XY je dávno z vojny doma.
 
rst | Vsetín
19.10.2021, 18:08
 
Edo,
já myslel, že to byl výcvik blbců kvůli tomu, že jsme vypadali jak dorost proti chlapům.
A on tu chyběl "Bobo", s ním by to šlo povídáš? A nebyl by zas natrčený, že tu nemá P.B.CH a XY?
Z tiskovek (vůbec bych na ně nečučel, začal jsem, když hrál na schovku a vysvětlili nám, že pelášil na tiskovku, až mu za patama hořelo) na mě působí zatím tak, že být tu tehdy, kdo ví jak dopadneme s PÉVÉ ještě před ČÉBÉ
 
19.10.2021, 16:27
 
Reakce na Majkl111: to Edd: to myslíš vážně, že jsme byl...
Za mně určitě. A kdyby u toho byl tehdy i Bobo tak si myslím,že bychom v SF s ČB dopadli důstojněji a za rok si je nenechali odjet o XXL parník.

Jinak za kopcem jedou přesčasy odkaz
 
19.10.2021, 16:05
 
Vajdik: myslim z dlouhodobého hlediska od postupu do 1.nhl. ta fluktuace bývala v minulosti tématem i zde. Může to být příčinou, že se Vsetín výrazně od postupu zatím neposunul...ale je to pouze můj laický názor. Jako pozitivní vnímám zařazení mladých odchovanců.
 
19.10.2021, 16:04
 
setteinz: pořád začátek sezóny, mají ještě dostatek síly, elánu, mají hráče pospolu, kteří jim ještě neutekli někde do eligy na výpomoc... časem to opadne a dopředu půjdou ty původně favorizované týmy, címž nechci říct, že Třebíč či Lit budou i nadále oříšek, zvláště pro nás...
 
19.10.2021, 15:56
 
Ale stejně je nakonec otázka, proč je tedy první Třebíč, která postoupit nechce a hned druhé Litoměřice, které jsou jen "Dukla" a ne my, kteří máme postup za cíl a máme na to dokonce i, aspoň teoreticky, jakýs takýs kádr?

Jak to tam, safra, dělají?

V každém případě je jasné, že se v Havířově musí vyhrát, jinak to bude pořád jen takové tápaní, tedy pokud nám to Pechanec, Dostálek a Bednář nespočítají.
 
19.10.2021, 15:46
 
Jockyy - nesouhlasim ze letosni tym je nejak neprimerene obmenen. Druhy utok je defakto lonske play off, tretí to stejné a první utok z vetsi casti tu byl pred dvoumi lety... Troufnu si říct že na první ligu letos Vsetín má ten tým seskládaný s rozmyslem. To stejné brankářská dvojice druhou sezonu stejná, obrana Štach, Smetana, Jenačci, Ondračka, Hrycek z minulé sezony noví Buchta, Říha a teď nově Lotyš. Když to uzavřu, noví jsou tři beci a z utoku Majdan Indrák Gago (ten toho zatím moc neodehral). To je VŠE!
 
19.10.2021, 15:26
 
Ono se podle mě těžko pracuje koncepčně, když se každou sezónu mancaft z poloviny obmění. Navíc v této sezoně nás od začátku brzdí lazaret, takže trenér bude potrebovat více času na to, aby týmu vtiskl herní styl, ktery bude fungovat. Zatím ty výkony jsou ale dost nevyrovnané a chybí body z venku. Zároveň bych chtěl ale říct, že z toho týmu mám lepší pocit než minulou sezónu. Osobně očekávám, že v průběhu sezóny ty výkony půjdou nahoru...a co mi dělá radost, tak atmosféra na Lapači. Kór poslední zápas Smajlík
 
19.10.2021, 14:41
 
to Edd: to myslíš vážně, že jsme byli silnější v těch letech????
 
19.10.2021, 14:32
 
Majkl + Crom:
tak, pokud by z toho byl nakonec ten válec, tak samozřejmě jen dobře.
Ohledně potenciálu si ale myslím, že např. v 18/19 a i19/20 jsme byli papírově silnější a ...
FrankZ:
To jako myslíš vážně? 🤔 Trenérské praxe těch dvou jsou diametrálně rozdílné
 
19.10.2021, 12:59
 
to Edd: no já nesouhlasím, že bychom nemohli vyhrát první ligu... tým je dobrý, na papíře by měl na to mít... navíc se ještě posílí obrana a snad by měl dojít top centr... ono si to sedne a pak to bude válec! Pro přesilovky je také důležitý bek a víme, že Říha tam prostě chybí... v sobotu snad už bude! Takže užívejme, že můžeme zatím chodit na hokej, protože jak vidím, tak některým státům už začíná vyhrávat a nikde není napsané, že to importujeme i k nám!
 
Cromwel | Holešov 1
19.10.2021, 12:05
 
Edd-Já to vidím asi takto...
Tým který tady teď je má nějaký potenciál, pokud ho do ledna rozvine tak ,že bude soupeře válcovat a bude zřejmé ,že je reálné pomýšlet na postup,Bo bo s největší pravděpodobností dostane svůj "materiál" a půjde se za tímto cílem...
Naopak,bude bude li se současný tým nějakým způsobem plácat tak jej v půlce ledna asi nikdo kompletně přestavovat nebude a dojde max k mírnému posílení aby Playof nebyl propadák a tím to celé tak nějak zhasne...
Je to jen taková ekonomická úvaha...
 
19.10.2021, 11:19
 
Edd vs-z čeho soudíš,že Bobo je zatím nejzkušenějším trenerem?Minimálně Jirka Dopita byl stejně zkušený .....
 
19.10.2021, 11:00
 
Je škoda, že Bobo jako náš zatím nejzkušenější trenér nedostal materiál jaký si představoval. Proto taky možná i zde zmiňovaný výrazový dojem z tiskovky.
A dle mně se jen potvrzuje ,že ze současné sestavy se moc víc, než lepší prvoligový průměr vytřepat nedá
 
Cromwel | Holešov 1
19.10.2021, 10:57
 
Ano přesně tak...
Ale je prostě třeba chápat že "postupový"(to speciálně pro tebe 😉 Smajlík
Tým se většinou staví roky...viz CB... prošli si v tomto ohledu martýrium..
Tudíž si myslím, že netrpělivost některých prostě není na místě a to se nijak netajim tím ,že rozhodně nejsem příznivce kvapného postupování za každou cenu...
Každopádně i tak věřím že to letošní mužstvo se prostě rozjede a dle toho co vidím tomu vše nasvědčuje...
Přesilovky už tak nějak nechávám koňovi bo Pode mé jsme v tomto ohledu zakletí a budem je zřejmé muset dlouhodobě používat toliko jako taktický prvek použitelný k vlastnímu odpočinku a fyzické demolici soupeře což se představuju jako dvouminutovou soustavu nahrávek v útočném pásmu soupeře během čehož bude přísně zakázána střelba...
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011