Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-15" |  vypnout filtr
 
Cromwel | Holešov 1
15.11.2021, 20:45
 
 
15.11.2021, 11:31
 
Rozhovor s Klímou a otázka / odpověd: Asi to bylo zajímavé zpestření pro celou ligu.
Ano, když jsme dojeli na venkovní zápas, tak diváci určitě byli rádi, že tam dojel Růžička. Nesetkali jsme se s žádným pokřikováním na něj, bylo to pozitivní sportovní chování. Asi jsem byl tu první neděli na jiném zápase :D
 
15.11.2021, 06:54
 
Ja mel ten gottwaldovsky rozek na jizni strane moc rad. Tam ty nase kotliky mely atmosferu! Ty dve ted ozivene finale jsem stal jenom na jedne noze a jeste ne na svoji! :-) Byli jsme tam jak sardinky a hlavne jsme videli prd :-). Ale i tak to byla naprosta parada! Byl jsem tam ted naposledy kdyz Adam hral za zl juniorku. Z toho sektoru je tusim vip pro byvale hrace a cinovniky….
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.