Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-1" |  vypnout filtr
 
12>
Plha | SVVT
01.02.2021, 20:52
 
Reakce na pavelmikel: Plha :vedení dostalo možnost i pen...
Hele, já tady nemíním nikoho obhajovat. Mě taky neteší výsledky ani hra, ale nebudu kvůli tomu kopat jak malé děcko!
Na to, abych někoho veřejně kritizoval, musím umět to samé lépe a to rozhodně není tvůj případ. A k tomu, abych někoho veřejně hanil ze "špatného hospodaření s penězi sponzorů" jako ty, musím mít buď fakta nebo být naprostý blb. Tak si vyber!

Takže opakuji: dej čísla a uvidíme! ... VSH ti s tím rád pomůže
 
Rst | Vsetín
01.02.2021, 20:05
 
M111:
Fanoušků by to pochopilo % 100.
Kolik by to však pochopilo PŘEDNÍCH FANOUŠKŮ, toť otázka. 😁
 
01.02.2021, 20:05
 
Nevím proč ale začíná mě to tady připomínat fora Jihlavy a Gotyše v letech minulých. Sa aj divím, že tady eště nebyl ten jejich BUBEN. Ten by si na nekterých tady těďka zgustnul.
 
01.02.2021, 19:53
 
Škoda, že nezůstal aspoň Machač a Rehuš. Druh hráčů, který chybí, no nic ogaři bojujte Smajlík
 
01.02.2021, 18:31
 
Ogaři, chce to hlavně klid, tato sezóna prostě nebude letos v mých top 5. Na začátku sezony jsem neznale kvalit Málka pochyboval o golmanovi a po loňsku jsem byl rozladěn z obrany. Tam jsem se trefil a tam nás pata tlačila a tlačí nejvíc. V útoku jsem čekal, že se někdo z mladých výrazněji prosadí, ale chyba lávky. Co mělo kvalitu vzalo díky svazu kramle už dříve a ten zbytek by potřeboval ještě nějakou tu sezonu u Bobra, aby nabral sebevedomi. Čekat ted od útoku zázraky, když uděláme 10 školáckých chyb za vlastní brankou a půl střídání se probijime přes střední pásmo, asi nemůžeme. Teď se ctí zvládnout dva nadcházející zápasy a pak se s tím porvat!
 
pavelmikel | Vsetín
01.02.2021, 18:10
 
Plha :vedení dostalo možnost i peníze na posílení kádru nestalo se tak... Napiš tvůj pohled na věc konkrétně.. Já nevidím moc pozitivního co tady letos vedení udělalo. Za mě hrajeme tristní roly klubu, který už dávno není to co si naše vedení mysli, hráči tady už nejdou jen za jménem... Každý rok odejde půlka týmu, půlka z nich se ani neptá, protože jsou bez smlouvy a vedení se s němá nebaví viz Teper. Je toho spousta... profesionalita je na úrovni druhé ligy a tak to je.... Každý kdo tam dává peníze si sakramensky rozmysli, zda do toho půjde znova v další sezóně, zvlášť v této době. Místo abychom servírovali dobrý hokej jako reklamu na další sezónu, zalepili hubu fanouškům stran permic, rozdáváme bídu s nouzi.... A když má být řešením před termínem posílení týmu, vedení se na to vy...re. Dovede chlapa který kdyby nezavolal tak tu ani není? Sorry
 
ace81 | Vsetín
01.02.2021, 17:27
 
Reakce na Majkl111: Plha: a není to snad tak, že DT tady...
Mě sere třeba zazděný Klimek, VS odchovanec, hrál srdcem a má i dokonce body (9 zápasů/2body) někteří mají 3x tolik zápasů a body stejné.Jsou tu i další kvalitní odchovanci(Pernický,Kožený,Babeliak)
 
01.02.2021, 17:21
 
Plha: a není to snad tak, že DT tady v prosinci dál směle vyhlašoval smělé cíle? Nebo se pletu? Viděls vůbec nějaký přenos našeho zápasu? Pokud ano a vydržel jsi to dodívat, myslíš si, že se stane zázrak a tým v play off (tedy pokud tam postoupí) zapne ne o level ale aspoň o dva výš? Nebylo lepší neslibovat nic a raději říct, že letos to je složité proto a proto a že důležité je myslet na budoucnost a zastabilizovat klub, protože doba je nejistá (90% lidí, faunoušků i sponzorů by to určitě pochopilo, teď to spíš vypadá, že si vedení z nich dělá dobrý den)? Kdyby to tak bylo, tak tady klidně mohla hrát pětka našich juniorů, kteří by jezdili aspoň po zadku a byli by rádi za možnost hrát za vsetínské Áčko. Nebo to vidím špatně?
 
Plha | SVVT
01.02.2021, 15:50
 
Reakce na VSH: Ale on má pravdu, kdyby DT nemachromal a ...
Další takový Smajlík ..ty si kup s Mikelem dvojdomek!

Takže znovu opakuji: vysyp(te) ta čísla ať od toho odečteme tu tvou půlku a uvidíme!
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
01.02.2021, 15:32
 
Reakce na Plha: Ty jsi neskutečné vemeno! ...mám dotaz: ...
Ale on má pravdu, kdyby DT nemachromal a přiznal barvu, tak v klidu za poloviční prachy hrála naše juniorka + pár učitelů udržovací sezonu a nikdo by nebyl nasraný.

Kdo vyhlásil cíl = finále a případný postup, potom do 4.místa a pak, že se cíle nemění ?

Místo soustředění se na hokej, si vedení hraje s černou a bílou barvou, s adidasem a kappou, a tak dál ....
 
palica | Vsetín
01.02.2021, 15:27
 
Mlho, tohle neřešte, vždyť je to marné.
Vy, taková kapacita..... Nejsou vaší reakce hodni!
 
01.02.2021, 15:27
 
Plha: Souhlas!
 
Plha | SVVT
01.02.2021, 14:57
 
Reakce na pavelmikel: Šupec Ano vnímám to stejně vedeni...
Ty jsi neskutečné vemeno! ...mám dotaz: jsi snad fundovaně obeznámen, jaká jsou čísla ohledně rozpočtu a kde přesně, dle tvého "úsudku", udělali soudruzi ve vedení chybu?
 
pavelmikel | Vsetín
01.02.2021, 14:15
 
Šupec Ano vnímám to stejně vedeni ukázalo jak moc jim záleží na fanoušcich když nejsou na tribunách a nesypou . Selhání vedeni 10 flek se dal hrát I s polovičním rozpočtem.... vyhozené prachy špatně hospodaření s penězi sponzorů nemůže dopadnout jinak než špatně. Ty peníze za permice začnete pomalu připočítává ať vám vyjdou...neudělali jste nic proto, aby je vám lidi fanoušci odpustili ...
 
01.02.2021, 14:14
 
Edd vs-mám to podobné jako setteinz ,než postoupit a dívat se na to v tv a nebýt na Lapači po tom já osobně netoužím.Myslím si ,že fanoušci Motoru by mohli vyprávět...K čemu takový postup?
 
01.02.2021, 13:56
 
sett:
Nepřát svému klubu tak prestižní úspěch je teda pecka. 😪 Ale klid, vedení se ze splnění vlastního cíle samo vyšachovalo. 👎
 
01.02.2021, 12:32
 
Já jsem tam tehda byl a nebyl jsem ani zdaleka nasraný tak jak jsem nasraný dnes. Tehda se s lidma jednalo na rovinu a vedení uznalo chybu. Smajlík
 
01.02.2021, 10:35
 
Cíl je předkolo, vše další už bude na tento tým nad rámec!
 
ace81 | Vsetín
01.02.2021, 10:12
 
Fero Zubek byl nej hráčem Uničova,ale to už je historie.
 
01.02.2021, 10:02
 
Jaké jsou vlastně ty cíle, které se nezměnily?

Postup?

Nebo semifinále?

Jak říkal, Rosťa. těm rozumnějším bylo jasné, že hlavním cílem je teď tak nějak důstojně přežít.

Ostatně i příští ročník může být docela dobře bez diváků, a co pak?

Opakuji, už po několikáté, letos přeji postup komukoliv jinému než nám, opravdu není o co stát.

Před devíti lety jsme hráli o záchranu s Uničovem, těžce lituji, že jsem u toho na Lapači nebyl.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.