Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-18" |  vypnout filtr
 
18.02.2021, 21:11
 
Tvl Prymula na Slavii
 
18.02.2021, 17:37
 
Třeba bychom mohli velmistra lorda Edmunda angažovat jako doplnění trenérského týmu.
Btw. až bude ten původní příspěvek smazán, budou ty naše vypadat, jak psané po draku Smajlík
 
18.02.2021, 17:01
 
Jsem pan Ibrahim z Londýna...

Dají se ty pitomosti nějak mazat?

Je jich tady poslední dobou nějak hodně, Subniho taky přece smazali.

Nebo se tou Mekkou myslí Lapač a zednáři jsou Král a spol.?
 
Oči mám střízlivě vykoukaný bohužel až do červena, neb teď si pro změnu pořídili Covid kolegové (všichni ostatní) a zatímco si doma klidně chrchlají, já se snažím řešit alespoň to nejhorší ("jen" špatné je teď vlastně OK).

Mé dny mají vlastně jen dva úseky - makám a spím. Čili *bohužel* jsem neviděl a byť mám pochopitelně z bodů (i jak tu píšete o herním projevu) radost, podívám se na mače hned jak to půjde (až nás bude zas víc), ale neslibuji, že u toho budu (díky té radosti) zcela střízlivý.

Jinak samozřejmě jen tak dál! Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
18.02.2021, 11:49
 
Já osobně mám největší radost z toho, že se nejen začaly dělat body ,ale na větší část zápasu se dá už dívat bez následků střízlivý a oběma očima, (vzpomínka doufám potvrdí 😜 Smajlík je vidět chuť do hokeje a bojovnost...

Včera jsem ovšem v pauzách sledoval Kladno a musím teda říct že první třetina byl v prvoligových mezích hokej z jiné planety....ale stejně ve zbytku zápasu jim i přes některé moc pěkné individuální kousky teklo do bot a k výsledku se pak doslova protrápili....
Co tím chci říct.... nejspíš že kolektivní pojetí je to co nás může nebo chcete-li už staví na nohy....a když se ještě k tomu daří gólmanovi...
 
KLC | Vsetín
18.02.2021, 10:54
 
Tak sem překvapen, že by Bobo zafungoval? Jinak Gába má konkurenci v bráně a jde to poznat a začal znova makat, a chytá jako dlouho nechytal. Smajlík Smajlík
 
18.02.2021, 09:56
 
Trochu odbočím, ale včera jsem víc jak po dvaceti letech hrál hokejbal!

Šel jsem kolem nějakých borců, kteří to mastili na vedlejší ulici na uježděném sněhu s brankami, které postavili doprostřed cesty.

Naštěstí měli jednu hokejku navíc!

 
18.02.2021, 09:17
 
A jen doplním kdyby se neprohralo v Sumperku, Kolíně, doma s Přerovem..jsme v té čtyřce...což teď může mrzet.
 
18.02.2021, 09:16
 
Cromwel - já teta osobně mám hned z výsledků a hry lepší pocit a náladu...a tajně ještě doufám ve 4.místo...ikdyž už to asi nevyjde ale když vidím výsledky Jihlavy, Poruby... Těší mě že my jdeme nahoru herně a tyto týmy ke konci sezony se začínají trápit. Za mě to play off kdyby bylo alespon s části s diváky...není favorit této soutěže. Trošku mrzí odchod Rehuše. Ale zase se dobře jeví Berger. Kloz tak nějak v tom Havířově vymizel...asi zranění. Když se bude bojovat a hrat na 110% jsme konkurence schopní Porubě, Jihlavě a uvidíme co Kladno, které to zatím nijak taky neválcuje.
 
Cromwel | Holešov 1
18.02.2021, 07:49
 
Doufal jsem ,že místní přispěvatelé budou potěšení dobrým výsledkem, slušným výkonem atd.
A ono až na světle výjimky, nic....jsem překvapen...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.