Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-25" |  vypnout filtr
 
Cromwel | Holešov 1
25.02.2021, 21:14
 
Ed-Tvl...to nemohla být jenom tráva 😄😄... super ultra arci blb😉😄
 
25.02.2021, 19:12
 
tak určitě Smajlík odkaz
 
palica | Vsetín
25.02.2021, 18:35
 
Obecně jsou pozápasové rozhovory jeden velký a nekonečný trapas. Všude. To raději nějakou perličku, statistickou zajímavost, video z kabiny/rozbruslení.... ale hlavně ať nemluví reportér nebo hráči Smajlík
 
25.02.2021, 17:34
 
Díky za pozápasové rozhovory, ale nechcete už přestat dávat v každém furt dokola otázky: “Jak jste se na zápas připravili?” či na konci rozhovoru obligátní: “V příštím kole vás čeká (xy), jak se na ně připravit?” Zabije to třetinu času a nepamatuji si, že by na to někdy padla jiná odpověď, než : “Tak...jako na každý jiný zápas...”
 
25.02.2021, 15:25
 
RIP. Smajlík
 
25.02.2021, 11:00
 
Jinak to, že do konce základní části máme hratelné soupeře (Benátky, Ústí, Kadan, Sokolov)...chce to dobře se naladit a v sezone, kdy těch zápasů v ZK je extrémě málo - možná i to předkolo může být výhodou než po základní části zase čekat na soupeře a nehrát zápas.
 
25.02.2021, 10:56
 
Tak kdyz se podíváme na šnůru posledních 9 zápasů (7x výhra, 2x prohra), tak si myslím že letos třeba ta forma před koncem základní části je dobře načasovaná a příchod Boba byl možná efektivnější než kdyby přisli dva obránci. Škoda jen odchodu Rehuše... S ním bych si troufl říct že bych se v play off nebál ani Jihlavy či Poruby, která je momentálně na tom s formou jako my v prosinci a do půlky ledna.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Dor.
HC Oceláři Třinec
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Kobra Praha