Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-3" |  vypnout filtr
 
1234>
scouser | SVVT
03.02.2021, 23:44
 
Reakce na FansBPH: Rst : já ti rozumím, ale bohužel nemů...
sry než jsem to dodatloval, předběhnul jsi mě s prakticky totožným názorem...
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 23:42
 
Reakce na Rst: Bystřice pod Hostýnem: Ano, máme to každý...
Můžeš mi, proboha, vysvětlit, co má Jenáčkova přítomnost ve Vs kotli před několika staletími společného s jeho trenérským přínosem pro A tým?? Díky tomu to tady bude mít na doživotí (to jako do konce života) a postavíme mu tady sochu? Myslíš si, že když já nebudu v práci odvádět to, co se ode mě očekává, tak mě nevyhodí pro nějaké moje dřívější zásluhy?? Poradím ti jedno: čím dřív opustíš ten svůj romantický svět růžových plyšových králíčků, tím líp pro tebe.
P.S. Dík za info o DT. Na oplátku ti pak zase já můžu někdy sdělit historky, které jsem slyšel o LJ. Smajlík
 
03.02.2021, 23:32
 
Rst : já ti rozumím, ale bohužel nemůžu souhlasit s tvým názorem že kvůli tomu že jsou takový srdcari, byl stebou Jack v kotly atd. Atd. Je opravňuje k tomu trénovat tým i přesto, že nemají výsledky. Zásluhy nezasluhy, nemáš výsledky jdeš z kola ven. Tak bych to řešil já. Smajlík naštěstí jsou ve vedení klubu jiní lidé než já, kteří místo vyhazovu chtějí pomoc tím, že rozšíří trenérský tým o zkušeného Stantiena a věří že to pomůže ( já taky). Ale už toho nechejme, každý máme nějaký nazor. Pouze mě vadí kritizovat předem někoho. P. S. Pro mě jsou třeba největší srdcari ti, kteří byli semnou v kotly v roce 2008 ve stodole ve Šternberku, na parádní,, tribuně,, z fošen. Smajlík Jacka jsem tam bohužel neviděl. Smajlík
 
03.02.2021, 23:20
 
Ten DT, to by taky bylo moc zajímavé téma ...
 
03.02.2021, 23:19
 
Pryč s ním (DT) Smajlík Smajlík , nebo co s ním ?
 
03.02.2021, 22:48
 
to Rst: Já bych se ani nedivil, já jsem na DT neslyšel ani jednu chválu, spíše naopak Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.02.2021, 22:46
 
A Scousere, Ty nevíš, že za to, že Němec šel do Sparty a nehraje tady, může DT? 😁
 
Rst | Vsetín
03.02.2021, 22:40
 
Bystřice pod Hostýnem:
Ano, máme to každý jinak, já to mám jinak než 99 % lidí hlásících se k ZŽ, a než ty, tak to už úplně. Navíc nevíš moc souvislosti ohledně Stantiena, za to ale nemůžeš.
A možná škoda sem to psát, ale Srdce byl pro nás nejlepší, protože se k nám znal, nebyli jsme pro něj vzduch jako pro ty ostatní šampiony (Stantien a spol. ) Už jsi celý popletený a možná jsi zapomněl, že má i ten titul z 01, který vyhráli za prase.
Jack... Ten byl s náma ve Zlíně v kotli v době, kdy byl dávno dávno pryč ze Vsetína a nic nenasvědčovalo tomu, že by tu měl někdy být, navíc jeho brácha hrál za Zlín.
Prostě kanón, srdce na Vsetíně.
Chápu, že jsem vám s tímhle k smíchu a vůbec to nechápete. Jak byste taky mohli(?)
Jack v kotli ve Zlíně a ještě můžu posloužit historkou s Kuželkou (2. nejlepší střelec historie Vsetína v historii) ve Frýdku - Místku v roce 91 :-) , ale už nebudu zavclánět. :-)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
03.02.2021, 22:35
 
Chlapci chlapci, tak se zklidníme Smajlík Jinak HURÁ! HURÁ! Kruh se uzavřel, série skončila, přesně po 2 měsících od 3.12. jsme vstřelili alespoň 4 góly! To je ta první vlaštovka Smajlík Nové koště dobře mete, opět se to potvrdilo. Po dlouhé době byl vidět dnes "nabruslený" Vsetín, který jezdil, jako by už začalo play off Smajlík Hodně bojovnosti, kousali jsme, tak je to v pořádku. Bobo má co poradit útočníkům, zkušenosti jsou bohaté, Srdce bude mít více času na obránce, tam je také třeba zkušeně poradit. Samozřejmě chybí Březina, snad bude brzo zpět. Škoda odchodu kvality Hunkes+Rehuš, ale snad něco připlave do nové sezóny. Nicméně sezóna ještě neskončila, tak poďme na ty Ježky! Smajlík
 
03.02.2021, 21:32
 
Scouser já si myslím, že označit Jacka a Srdceho, pro starší ročníky jako srdcare v pravém slova smyslu lze. A rozumím tomu že Rst to tak má. Pro mě osobně jsou další a možná větší srdcari jiní hráči obzvlášť v sezone 01 když udělali titul bez výplaty. Co mě ale vadí, obzvláště u místních,, veteránů,, je právě jiný nekriticky náhled na práci těchto pro ně veteránů, Jacka a Srdceho. V dnešní době už nelze uprednostnovat výsledky týmu na úkor nějakých min. zásluh a,, srdcařství,,. V každém týmu, který chce být úspěšný a rvát se o nejvyšší příčky, s hráči které mají v kádru, by už ti dva naši trenéři letěli dávno. Chápu že pro Srdínka je to premiérová sezóna v pozici hlavního kouče, ale času na rozkoukání dostal dost. Nejde mu to, tak mu poslali posilu která má s trénováním zkušenosti a může se něco přiučit. Nikdo ho stále nevyhodil. Vedení se mu snaží pomoct, ale to někteří vidí jako ponížení či ztrapneni. Já to vidím uplne jinak než Rst
 
03.02.2021, 21:32
 
Moc pěkné a dokonce jsme dokázali pohlídat náskok! Jen tak dále.
 
Rst | Vsetín
03.02.2021, 21:27
 
Reakce na palica: Ty se, drahý Rostíku, netlem, taky obč...
0:30
odkaz
 
palica | Vsetín
03.02.2021, 21:22
 
Ty se, drahý Rostíku, netlem, taky občas sypeš jednostranné a zjednodušující teorie, pln emocí, nebo čeho ještě Smajlík Smajlík

Za dnešní výhru jsem moc rád, ostatně jako za každou jinou, hezkou i ušmudlanou.
 
Rst | Vsetín
03.02.2021, 21:12
 
Reakce na palica: Stantien ven! Tady na fóru přece není ...
Smajlík

axlcom:
Daleko dřív!
 
J77
03.02.2021, 21:12
 
Prodám plakát Slovnaft Vsetín 1998 - 99 (velký formát, velmi dobrý stav).
j.skrlova@seznam.cz
 
03.02.2021, 21:10
 
Radim Kucharczyk pořád borec Smajlík , myslím že on též bude ten kardiovaskulární případ
 
palica | Vsetín
03.02.2021, 21:09
 
Stantien ven!
Tady na fóru přece není nic jiného, než blbé keci lidí, co prd/půlprd ví a neváhají si zde dělat ostudu, tak co řešíš, axle ?
Neděkuj a pokračuj v psaní, dovoluju ti to.
 
AXLCOM | vsetin
03.02.2021, 20:57
 
Aaaa nas samozvany pametnik RST co zacal chodit na Vsetinsky hokej uz za Protektoratu Böhmen und Mähren nam tady pise sva moudra.Kdo bude nebo nebude trenovat Vsetinsky tym o tom ty RST nerozhodujes tak prosim nech si ty blbe keci pro sebe.Dekuji!!!
 
scouser | SVVT
03.02.2021, 20:49
 
Reakce na FansBPH: Dneska super výkon, dokonce jsme dali...
Možná se pletu, ale jsem názoru, že slovo "srdcař" je ve sportu už dávno naprosto prázdný pojem a jediné, co si pod ním já představuju, je označení pro člověka s kardiovaskulárním onemocněním. Chraň bůh, že bych to Srdcemu jakkoli zazlíval, ale sám asi taky dlouho neváhal, když v 01 přestupoval ze Vsetína do sparty. I proto jsem si 100% jistý, že kdyby jakýkoli z našich trenérů dostal laso z nějaké vyšší ligy (u Jacka se bavíme čistě o oblasti SCI-FI), sedá na první Vsacan a ani nám nezamává.
 
03.02.2021, 20:47
 
Reakce na FansBPH: Dneska super výkon, dokonce jsme dali...
pro FansBPH Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.