Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-30" |  vypnout filtr
 
12>
30.03.2021, 23:55
 
BOLE Když nám dali tu latu tak jsme byli totálně z formy. V play off hrajeme zatím dobře a když je dokázali porazit 3x Litky nemam obavu že je nemůžeme 3x porazit. Jednoduché to nebude, ale radši je než tu Porubu.
 
30.03.2021, 23:02
 
Z meho pohledu Jihlava velice silny souper pro SF, doma si nas na podzim slusne rozebrali a dostali jsme na zadek - neni nikde napsane ze hladce postoupime a vubec uz se vlastne vsichni vidime nejmene ve finale, takova ta klasicka "nalada" ve spolecnosti, ze je to brnkacka a budeme hrat finale s Jagr team, ale ta Jihlava je opravdu silny team a zaslouzi si respekt.
 
30.03.2021, 22:53
 
...
Kdyby se Vsetín vrátil do extraligy, jak reálný by byl váš návrat?
S Radimem Tesaříkem (sportovní manažer Vsetína - pozn. red.) jsme si za poslední dva roky párkrát volali. Je ve hře, že se v příští sezoně ve Vsetíně objevím.

Bude rozhodující, zda Vsetín zvládne play-off a postoupí do extraligy?
Ne, na tomto faktoru nezáleží.


 
30.03.2021, 22:52
 
Přestupová bomba? Kanonýr Rob zvažuje návrat do Vsetína.

Luboš Rob před dvěma sezonami ve Vsetíně zažil fantastické období. V Plzni se mu však nyní už tolik nedařilo. Pokusí se znovu rozjet ve Vsetíně?
Luboš Rob před dvěma sezonami ve Vsetíně zažil fantastické období. V Plzni se mu však nyní už tolik nedařilo. Pokusí se znovu rozjet ve Vsetíně? |

Na sezonu 2018/2019 snad ani zapomenout nemůže. Příští měsíc 26letý hokejový útočník Luboš Rob v dresu Vsetína posbíral 65 kanadských bodů, zásluhou čehož se v Chance lize stal jak nejlepším střelcem, tak i nejproduktivnějším hráčem soutěže. Na svůj počin by přímo na Valašsku možná mohl navázat už v příštím ročníku.

„Ani v těch nejlepších snech se mi nezdálo, že by mi sezona takhle mohla vyjít. Hráli jsme výborný hokej, došli až do semifinále, kde nás bohužel přejely České Budějovice,“ připomíná vítězství Jihočechů 4:1 na zápasy.

Jak na velmi úspěšnou sezonu ve Vsetíně celkově vzpomínáte?
Byla to krásná sezona, asi nejlepší v životě. Vzpomínky jsou pouze pozitivní. Byli tam super spoluhráči, dobrý trenér, který mi důvěřoval. Když si člověk věří, dovolí si věci, které jinak ne. Samozřejmě je potřeba mít i šěstí. Vše si sedlo. Byli tam navíc skvělí fanoušci. Celou sezonu si užívali. Vážně to byl krásný rok. Ještě bych někdy takový chtěl zažít.

Po sezoně jste odešel do Plzně. Měl jste hodně nabídek?
Zájem o mě byl. Někdy v lednu únoru se tehdy ozvala Plzeň, od té doby jsem neřešil nic jiného. Domluvili jsme se v předstihu. Podmínka akorát byla, že kdybychom se Vsetínem postoupili do extraligy, zůstal bych na Valašsku. Od té doby jsem ale jinak věděl, že půjdu do Plzně.

Neměl o vás zájem konkurenční Zlín?
Od agenta jsem měl náznaky, že zájem byl, pak jsem se ale rozhodl pro Plzeň. Dávají prostor mladým hráčům. Pan Vlasák (Tomáš Vlasák, sportovní manažer Plzně – pozn. red.) říkal, že mě sleduje. Nastínil, kam se mnou počítají, což mě oslovilo.

Ze Vsetína jste odešel před dvěma roky. Jste s někým z kabiny v kontaktu? Jak často sledujete dění v klubu?
Jsem v kontaktu s Gábičem (David Gába – pozn. red.). Výsledky sleduji pravidelně, občas se kouknu na zápas. Kvůli času jsem tam však osobně od té doby nebyl. Je to docela daleko.

Vsetín je nyní v semifinále Chance ligy. Jaké mu dáváte šance při postupu do extraligy?
Přál bych jim to, bylo by to super. Ještě musí zvládnout semifinále. Hlavní favorit je však Kladno, což je silný soupeř. Vzhledem k tomu, že letos není baráž, tak je velká šance postoupit. Škoda, že nemůžou chodit lidi, když tam jsou, tak se hraje o hodně jinak. Mohli být klíčovým faktorem. Nyní domácí prostředí tolik nerozhoduje.

Plzeň naopak v extralize skončila v předkole play-off. Jaké pro vás bylo dosavadní působení v klubu?
Loňska sezona byla super, celkem se mi dařilo. Letošní se nevydařila, moc jsem nehrál, dlouho jsem čekal na gól. Pak jsem si ani nevěřil, psychicky to bylo náročnější. Celý rok vypadal zvláštně, bez lidí to bylo divné.

V letošní sezoně jste vstřelil pouze 6 branek. Co bylo špatně?
Problém byl jednoduchý – nepovedl se začátek, nehrál jsem dobře. Pak jsem nedostal důvěru od trenéra, člověk si nevěří, odklání se štěstí, jde jedno s druhým. Je to těžké. Kdybych věděl, čím to bylo, tak bych to změnil. (trpký úsměv)

Co bylo příčinou neúspěchu v předkole play-off s Olomoucí?
Olomouc byla připravenější. V posledním zápase základní části jsme ji přitom porazili 9:1. V předkole však dali první gól, umí dobře bránit, mají kvalitního gólmana, neuměli jsme si s tím poradit. Všechny zápasy skončily o gól, bylo to těžké. Nenašli jsme na ni recept, zaslouženě postoupila.


Nemohlo vás jednoznačné vítězství v posledním kole příliš ukolébat?
První zápas nás musel probrat. Možná to bylo v hlavách, pak už ale určitě ne, prohrávali jsme 0:1 na zápasy. Nikdo pak už neměl v hlavě, že jsme vyhráli 9:1.

Plzeň patří ke klubům, kteří se spoléhají na výborné obecenstvo. Jak vás absence fanoušků zasáhla?
První zápasy byly strašné. Sport se dělá pro fanoušky. Doufám, že se to zlepší a budou moci chodit. Když je navíc play-off, je to něco jiného, bývá to vyhrocené, dokážou udělat výbornou atmosféru.

Poznávají vás lidé na ulici?
Plzeň je celkem velké město, takže ani ne. Stalo se mi to jen párkrát.

Od října do listopadu se extraliga pozastavila. Jak vás to ovlivnilo?
Bylo spíše nepříjemné, že člověk stál a nevěděl, co bude další týden, nemohlo se trénovat. Fyzicky jsme na tom byli dobře, jezdili jsme do Dobříše, v tom problém nebyl.

Jaká je vaše budoucnost? Budete v další sezoně hrát v Plzni?
V příští sezoně v Plzni působit nebudu. Ještě nevím kde, ale řeší se to.

Kdyby se Vsetín vrátil do extraligy, jak reálný by byl váš návrat?
S Radimem Tesaříkem (sport / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
30.03.2021, 22:23
 
To parádní rozlosování atraktivních destinací a soupeřů s fanouškovskými tábory i načasování venkovních zápasů na víkendy, když nemůžeme vystrčit nos z okresu je fakt za trest Smajlík
Po výjezdovém kombu Pá+So ve Vrchlabí přicházíme o stejnou parádu i v Jihlavě, navíc v situaci, kdy by šlo o poslední návštěvu parádního Horáckého stadionu v historii, za pár let už tam pojedem jen do další odporné arény alá KV, LIB.
Smajlík
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
30.03.2021, 22:00
 
odkaz KLIMEK
 
30.03.2021, 21:50
 
Nemáte někdo rozhovor z Robem z valašského deníku? Titulek je zajímavý: Rob zvažuje návrat do Vsetína
 
rst | Vsetín
30.03.2021, 21:44
 
VSH:
Tak už neplatí - nejstarší žijící vsetínský hokejista?
Smutné. Pěkný rozhovor k 80 letům.
 
rst | Vsetín
30.03.2021, 21:40
 
HM Ostrava, nyní Poruba. Hutní montáže.
-----
Když přihlédnu k zákonu schválnosti, půjdou ZŽ do finále.
Je sranda číst nynější ohlasy nadšenců na Jihlavu, když si vzpomenu, co ti samí psali po tom világoši 1:7 zrovna s Jihlavou.
 
30.03.2021, 21:27
 
Děkuju našeptávačům. Mě zas napadl (Karel) Hynek Mácha, ale tam by nebylo asi to maso. Jsem tam, kde jsem byl.
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
30.03.2021, 21:25
 
RIP - Miroslav Holec
 
30.03.2021, 20:41
 
Hitler, Mussolini.
 
HM je obchod s textilem Smajlík
 
30.03.2021, 20:16
 
Rst, co (kdo) je to HM?
 
sui | Zbrojovka
30.03.2021, 19:53
 
Mne ten dnesni hokej prisel skoro bez emoci...
 
30.03.2021, 19:40
 
Zrušte armádu, šálalala!
 
rst | Vsetín
30.03.2021, 19:32
 
Při vší úctě k HM,
DYNASTIE ČSSR versus DYNASTIE ČR,
to má zvuk. Maso.
 
30.03.2021, 19:02
 
Zatím to vypadá, že Vsetín bude posledním týmem, který zavítá do Jihlavského stadionu...ale stejně se libí jak se komentátoři snaží a chválí Litoměřice jak se dá xD
 
Cromwel | Holešov 1
30.03.2021, 17:13
 
Sorry jako....já osobně jsem velký skeptik , a podobné věci beru s hodně velkou rezervou,ale krutibrko...kdyby náhodou 😉😁
 
30.03.2021, 17:00
 
Tak poďme zafandit Jihlavě Smajlík . Jaryna chcu ,,vidět" na Lapači až ve finále. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.