Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-31" |  vypnout filtr
 
Veto74 | Praha
31.03.2021, 22:34
 
Duklu dáte, ogaři!!! Jste vyvolení!!! Za Vsetín můžou hrát,jen velcí bojovníci a to Vy jste !!! Jenom tolik nefaulovat a bude to ok. Hodně štěstí ,zelenožlutá šlechto 💛💚💛💚 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
31.03.2021, 21:12
 
Dobrý nápad s virtuálním zaplněním Lapače, doufám, že každý fans Vsetína rád přispěje i v této těžké době, naši hokejisti a klub si to zaslouží.
 
31.03.2021, 20:18
 
Je treba, abychom MY nejlepsi fanousci v CR podporili nas klub. Samozrejme kazdy dle svych moznosti v dnesni nelehke dobe..... diky Smajlík
 
31.03.2021, 14:10
 
Z možných soupeřů Poruba vs Jihlava tu řada lidí vidí "snadnějšího"soupeře z Vysočiny z toho důvodu, že z dlouhodobého hlediska ta vzájemná bilance je jednoznačně pro VHK. Jinak soupeři jsou oba silní a Poruba dle mého i to Kladno může hodně potrápit na sedm zápasů ale může ho v sérii také porazit, tak jak my Jihlavu nebo Jihlava nás. Do semifinále se dostaly defakto týmy, na které se vsázelo před sezonou, že mají nějaké sportovní ambice prát se o postup - Kladno, Vsetín, Poruba, Jihlava spíše díky stadionu ty ambice má nejmenší... A co se týče golmana - Málek na mě působí lépe. Rehuše škoda, ale odchod Kloze asi sportovně tak nebolí...příchod Bergera ho 100% nahradil. Jihlava sází na starší pardály Čachotský, Pekr, Skořepa, v obraně Kolář, Strejček a Dundáček... Doufám a věřím že mladíci Půček, Klímek a jejich táta v jedné pětce, Berger-Zeman-Vlach v druhé ale i Pechanec-Gorčík-Březina ve třetí plus Hořanský, Babka... Prostě vidím ten náš kádr více variabilní a to čekají dva plzenáci na tribuně...kteří rozhodně nejsou marní...
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
31.03.2021, 14:04
 
Ty kompenzace jsou brzo, snad na finále budeme moc jít Smajlík
Počkal bych do 29.4. ! Smajlík
 
31.03.2021, 13:32
 
Do brány podle mě začne Gaba, ale nechám se překvapit. Favorit na postup je samozřejmě Kladno, ale občas se může stát i nějaký zázrak. Každopádně si myslím že je letos nejlepší možnost postoupit tzn bez baráže pokud se to ještě v budoucnu nezmění....
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
31.03.2021, 12:58
 
Pokud někde chceme je jedno koho máme porazit !
Prostě a jasně každého kdo příjde na řadu, takže ted Jihlavu, pak se uvidí.
 
sui | Zbrojovka
31.03.2021, 12:38
 
Ja se na to divam tak, ze Jihlava je z tech moznosti pro nas nejlepsi.
My mame vic zkusenych, jeste Vlach, Kudelka. Uvidime, ja verim nasim
 
Cromwel | Holešov 1
31.03.2021, 12:05
 
Tak já si zde dovolím napsat kacířský názor...
Ano, žádný soupeř zde nebude lehký,ze zápasů Jihlavy jsem za poslední dobu něco viděl a nadšení místních nijak zvláště nesdílím.
Čeká nás soupeř který do toho spíše silového hokeje ,proti kterému jsme doteď hráli umí zapracovat taky už velký kus hokejového umění a byť máme myslím fazónu,Bude to velmi těžké..... mám- li být upřímný reálně na postup vidím spíše soupeře....
Ale, nejsem zase tak špatný fanoušek abych nevěřil,😉

Prosím kamenujte po jednom 😁😁
 
31.03.2021, 12:01
 
Reakce na pavelmikel: Edd : a to jsi napsal proč? Aby js...
Nesouhlasím, Rehuš by se hodil! Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
31.03.2021, 11:40
 
Edd : a to jsi napsal proč? Aby jsi se uchlacholil, když to bude jinak? Nesouhlasím, nepustili jsme nikoho, kdo by tu zahrál víc. Věřím, že právě Brizka nebo Zemic budou mít speciální motivaci která předčí možná jiné dovednosti soupeře.... Je to SF bylo by to podobné těžké s každým a Vrchlabí a Ústí nás dobře prověřili zvlášť v disciplínách které nám nejsou pochuti.... Nevím čím by nás mohla Jihlava překvapit... Když zahrajeme jak máme tak vyhrajeme i tuto sérii
 
Radista | Vsetín
31.03.2021, 11:37
 
Jinak dotaz do publika. Koho do brány a proč?
 
31.03.2021, 11:08
 
Edd: no já nesouhlasím, nicméně si počkejme na samotnou sérii a uvidíme
 
31.03.2021, 09:57
 
Naše vyhlídky dobře vystihl R. V. v té včerejší anketě,že v playoff rozhoduje hlavně zkušenost a jistota v bráně.
U nás ty zkušenosti na 100% prodává jen Kuchy a Lubo. V tomto směru má Dukla o level navrch. Spoléhat, že při naprosté jalovosti tradičních snajprů nás gólově furt potáhnou mlaďoši je naivní.
Top hráče pro playoff, kteří umí ze dvou šancí dát jeden gól jsme si pustili.
A v brankovišti je to jak v celé sezoně spíš takova houpačka než jasná závora.
 
31.03.2021, 09:05
 
Tipuji 4:2 na zápasy pro Vsetín.Jihlava je hratelná narozdíl od těch Ostraváků.
 
31.03.2021, 08:24
 
Tato sezóna zatim ukázala jak hokej dokáže být nevyzpytatelný. Bylo zajímavé sledovat jak se týmy z předkola pustily do favoritů z první čtyřky, aby zuby nehty 2 přežily. Zároveň my ještě v lednu byli na dvanáctém místě a z tohoto pohledu je skvělé, že se teď bavíme o SF. Podle mě je Jihlava velmi silný soupeř i vzhledem k tomu jak dokázali otočit sérii s LIT. Jsem zvědavý na tu sérii, bude to dřina, ale se těším na dobrý a pohledný hokej.
 
ace81 | Vsetín
31.03.2021, 07:49
 
Proč pořád spekulujete co by kdyby.Ted jsme zatím v SF.Přeji klukům at udělají co nejlepší výsledek.
 
31.03.2021, 07:40
 
Postoupit a hrát extraligu bez diváků nemá smysl.

Prostě nemá.

To bych tu licenci klidně Jágrovi prodal.

Ale jinak by mě ten kádr, který by se do extraligy schrastil, docela zajímal.
 
31.03.2021, 07:35
 
Stát se může cokoliv. Nikde není napsáno, že by si Vsetín pod svá křídla někdo další nemohl vzít.. V postupové sezóně do Exligy se to také nikomu ani nezdálo ani v tom nejdivočejším snu.
 
31.03.2021, 00:23
 
Zápas vidím 50 na 50. Tým mají relativně stejně starý a zkušený na ogaři, myslím si že i pro ně je semifinále určitým úspěchem, vzhledem k tomu že díky opravě/stavbě nového stadionu s postupem až tak nepočítají. Celkově je to taková zvláštní sezona. Favoritem je jednoznačně Kladno, ale já jim osobně případný postup nezávidím. Je dost pravděpodobné že i na podzim se bude hrát bez diváků, nebo velice omezenou kapacitou. Tařka jistě budou hrát zase o padáka, případně o baráž. Jako Kladno silně dotované Jágrem si to může dovolit, Vsetín takto bez diváků až tak moc ne, navíc nevěřím že by to se sponzory bylo lepší. Pokud by případně Vsetín postupoval, určitě bylo stokrát lepší za přítomnosti diváků, pro ty se hlavně na Vsetíně hraje, to neznamená že ogarům nebudu v serii s Jihlavou fandit, ale je to takový můj pohled na současnou, budoucí sezonu.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.