Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-4-10" |  vypnout filtr
 
12>
Cromwel | Holešov 1
10.04.2021, 23:32
 
Vítej zpět subni!!
A přijmi prosím cenu za nejrozumnějšiho prizpěvatele pro dnešní den..👍👍... bohužel to zde píši bez jakéhokoliv ironie..
 
palica | Vsetín
10.04.2021, 22:01
 
Ja sve dotazy na DZTV zformuluji az po vikendu, asi jsem málo konkrétní nebo vulgární. Zjednoduším formu a možná se dočkám.
 
10.04.2021, 21:13
 
Vzpomínko, s internetovými žvanily se samozřejmě roztrhl pytel. Nemůžeme v tom chybět. Navíc jsme tady ve sportovním prostředí, ne na akademii věd, to by člověk nevěřil, co se tu dozví, ale přece jen by měl rozumný člověk i tady vážit slova. Slovo by mělo mít pořád svoji váhu, pokud pisatel nepatří mezi ty stupidní s.ačkomety, které už tady přehlížím. Ty se ale tady vydáváš za jakéhosi rozumného, životem, podnikáním protřelého, proto na tebe reaguju.
Ty .ole, ty nerozumíš podnikání, ani sportu. Jestli se podaří, že výrobní garáž expanduje díky borcovi, co to tam s pěti chlapama řídil, na firmu o 100 zaměstnancích, tak mu přece pořídím pobočníka, aby ty svoje invence měl možnost rozvíjel dál! Ne, že mu budu v případě špatných přechodných výsledků střídat nadřízené tak dlouho, až vyhodím nakonec jeho! No a z těch tvých "myšlenek" vyvodit a takto to srovnat, že LJ je (byl) jasný (jako asistent!) dávno...? To má být důkaz?!!!
Odkládám tě, nulo!
 
*a ano, vím o té chybě, co jsem po pivě udělal
......
Omlouvám se, KOREKTORE smaž mě teď celkově. Děkuji.
A pomohu - černý, cigán, šlapka, Putin Smajlík
 
*podporovaný...
 
Reakce na palica: DZTV - garazovou firmu nechápu a ani ...
Tvl. konkrétní názor jsem nejen vyjádřil (a podpořil odkazem na odkazy), ale to co ty nechápeš, je jen a pouze tvůj problém.
A *konstatování*, jeho neschopnosti, neb (cituji) : Trenérský post u kategorie mužů naopak opouští Luboš Jenáček, jenž byl u A-týmu s přestávkami od roku 2011... tedy za *celých těch 10 let !!!´* dokázal jen ten postup ze 3 národní ligy do té druhé, neb první se dnes jmenuje EXTRALIGA, je mimo? Smajlík
Chci vidět jedinou soukromou firmu, jejíž šéf za 5+let nedokáže *vůbec nic* (tedy stejný výsledek) a i tak, bude nadále podporována... Smajlík
 
palica | Vsetín
10.04.2021, 18:58
 
DZTV - garazovou firmu nechápu a ani pochopit nechcu, přirovnání sportovniho prostredi (trenéři) a byznysu... no nevim. Svědčí to o něčem.

No a co to moje přání o konkrétním názoru taky nic ? Proč zminujes asistenta a nějaké výkonnostní výkyvy a ne třeba hlavního trenéra ? On měl LJ nějaký větší vliv, než hlavní ?
Když už kritizuješ, obhaj si to pádnými argumenty a neschovavej se za nicnerikajici alibismy.
 
10.04.2021, 18:13
 
Nisub: povolání rozesrávač Smajlík ... Máš kristslovou kouli? Právě, že letos kostra týmu zůstane, ale to je pro tebe informace, kterou nevyužiješ Smajlík
 
10.04.2021, 16:06
 
Zase 60-75%kádru pryč. Koncepce jak sviňa Smajlík
 
10.04.2021, 13:43
 
Tak serál teorií o postupu zdá se býti nekonečný.. 😀 odkaz
 
Cromwel | Holešov 1
10.04.2021, 12:57
 
Nemyslím si ,že by zde (vyjma jednoho jediného člověka)byl kdokoliv schopen objektivně posoudit přínos či nepřínos L.J pro tým ...
Můj názor je ten že tři trenéry klub držet nechce a nebude.
Aniž bych to myslel jakkoliv špatně, toto vyústění celé situace mě přijde správné, logické a prospěšné...
Luboši,díky za dobrou práci a krásné roky...
 
Jo a promiň - pokud se ti jedná o "insider" pohled, tak ten ti neposkytnu, neb jsem nikdy nebyl, nejsem a nebudu nikdy jakkoli angažován ve společnostech spojených s hokejem *kdekoli*!
 
O tom, že *můj názor je takový*, že LJ je sice výborný trenér pro 2. národní, ale na tu první už zjevně nemá tu diskuzi a polemiku, už tu vedu delší dobu. David Smajlík (velký zastánce LJ) je mi toho svědkem a nakonec se tu dají "rozkliknout" příspěvky jednotlivých nicků a ověřit si to, že? Smajlík

Nakonec v rámci druhé národní (při postupu) jsem byl sám velký obhájce LJ proti Dopitovi s tím, že JD má na postupu minimální podíl a přišel až ve chvíli, kdy by se ten postup udělal i bez něj. A na tom trvám.
LJ dokázal z týmu amatérů - SKORO profesionálů Smajlík vymáčknout maximum. To umí, za to ho beru a respektuju, ale o level výš už se nechytal.

Teď, po příchodu RS jsou ta fakta jasná. RS dokázal během chvíle dostat tým do pozic, ze kterých *ti samí lidé* s LJ padali...

*SORY ZA EMOCE*, ale je to jako se tvá garážová firma chytla o level výš a tvůj vedoucí výroby, co chodil s těma pěti ogarama po pátcích na pivo, musel najednou řídit těch ogarů 100... ... a... ...on na to prostě nemá.
Tolik pro mě LJ.
 
palica | Vsetín
10.04.2021, 09:06
 
DZTV - co se ti konkrétně nelíbilo na jeho práci a z čeho usuzuješ, že je to strop ? Díky předem za upřímný a konkrétní názor bez nějakých emocí.
 
10.04.2021, 09:01
 
Tak s redukcí na postech trenérů musí panovat až na mikrovyjímky určitě spokojenost. Teď ještě protřídit útoky o "snajpry", kteří mají dlouhodobě svůj strop podobně jako L. J. tak maximálně u Bobra.
 
Co vím, tak má Pan Luboš Jenáček - a tímto mu děkuji za veškerou odvedenou práci (byť jsem dlouhodobě jeho kritikem) možností několik (a to nejen od klubu) a volba je čistě na něm.
...mimochodem, to velké "P" nebyl překlep Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
10.04.2021, 07:31
 
*mate
 
Cromwel | Holešov 1
10.04.2021, 07:30
 
Dík-Napsal jsi to způsobem nepřipouštějícím pochybnosti...a tak jsem se raději zeptal😁
Pouze palica mne i nadále máte...
 
10.04.2021, 06:02
 
Tobola to nezvládá..
 
...v tuto chvíli to "přání" VM byla ode mě spíš taková drzá nadsázka...
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.