Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-4-7" |  vypnout filtr
 
12>
Radista | Vsetín
07.04.2021, 23:59
 
Taky díky klukům za fajn sezonu, snad už budeme od září dělat přenosy pro 1000 a ne 5000 lidí Smajlík
 
Muhehee | Apple
07.04.2021, 23:27
 
#97 díky za vše!!!
 
07.04.2021, 23:11
 
Rovněž se připojuji a děkuji za dle mého názoru uspěšnou sezónu, která byla bohužel zvláštní, virtuální, bez klíčového parametru pro Vsetín a tím jsou diváci.
Základní část byla rozpačitá, nedalo se na to často dívat a zmar vyvrcholil ostudným debaklem v Šumperku. Pak ale příchodem Stantiena dostal tým impulz začal hrát to, co se o něho očekávalo. V play off jsme vyřadili dva týmy a hra vypadala dobře. Bohužel semifinále rozhodl první zápas, kde jsme Jihlavu 50 minut jasně přehrávali, ale nakonec jsme ho soupeři doslovali darovali a dostali je na koně, ze kterého už neslezli. Opět se ukázalo, že v play off rozhodují maličkosti, větší důraz, možná zkušenost a v tom byla Jihlava lepší a záslouženě postoupila. Co máme zlepšovat je především hra před bránou soupeře, důraz u mantinelů, přesilovky a především efektivita v zakončení. Příjemným zjištěním je hra našich odchovanců a to do jednoho (zkušení či mladí), kteří nezklamali, ba naopak a můžeme tak na nich dále stavět.
Přeji vedení hodně zdaru v zajištování financí na sezónu příští, šťastnou ruku při výběru nových hráčů (doufám, že zase nerozpráší polovinu mančaftu, neboť na současném týmu se opravdu dá stavět).
V neposlení řadě je třeba poděkovat Fanouškům, kteří se zřekli vratky za permice či nakoupili virtuální vstupenky a podpořili tak svůj klub v nelehké době!
Všem přeji pevné zdraví, plodnou okurkovou sezónu a hlavně už děti zpět na sport (včera bylo pozdě), jinak se za pár let nebude na co chodit dívat!
 
palica | Vsetín
07.04.2021, 23:05
 
Ne, Zdendo.... málo jsme je řezali...

Jinak dobré - jsem na naše kluky hrdý. Budou jen lepší......
 
07.04.2021, 22:49
 
Během rozehrané sezóny bych tu nemohl napsat nic špatného proti našemu týmu, jednotlivci, vedení. To se, myslím, nedělá, i kdyby případná kritika byla pravda. Tak to mám nastaveno. Dokonce jsem z taktických důvodů :-) nenapadal ani to vidění se některých zdejších jedině v postupu, v tom, jak jsme přes Jihlavu automaticky ve finále.
Je konec, můžu napsat, co jsem zadržoval, na co jsem si v této (hodně eufemisticky řečeno) divné (rozuměj: posrané) době celou dobu myslel.
Přál jsem si, aby se letošnímy výkony podařilo udržet na příští sezonu fanoušky, sponzory, abychom se mohli setkávat na bouřlivém Lapači při topinkách a propašované slivovici :-) na co nejkvalitnějším hokeji.
Hoši to nakonec vydřeli, jsme třetí…
K SM: Nehráli jsme špatně, podávali jsme vyrovnané výkony, ale ta Jihlava byla dobrá.
 
pavelmikel | Vsetín
07.04.2021, 21:49
 
Připojuji se k poděkování za sezónu....celému týmu.... a vůbec v takové době mohl tým mít svou kvalitu skončit na 3 místě objevit několik nových naději zvlášť ve vlastních odchovancich. Myslím, že je na čem stavět snad se poučime z loňska nerozprášíme tým... Ale vhodné jej doplníme a věřím, že příští rok budeme třeba ve finále se stejným soupeřem Smajlík
 
07.04.2021, 21:44
 
Hokej Vsetín : ty jsi opravdu ma.gor... Běž si naliskat!
 
Jaguar | Rožnov pod Radhoštěm
07.04.2021, 20:56
 
Hoši, díky moc za celou sezónu, byli jste skvělí, jen mě mrzí, že se nemůžeme rozloučit v plné parádě před plným a bouřícím zimákem a proto aspoň takhle na dálku... HOŠI DĚKUJEM, HOŠI DĚKUJEM!!!
 
Veto74 | Praha
07.04.2021, 20:48
 
Ogaři, děkuji. Sezóna byla hodná značky VSETÍN. Hlavy hore,všecko má svůj důvod, místo a čas. VSETÍN FOREVER
 
07.04.2021, 20:24
 
Prohrát v semifinále není ostuda! 4:0 je kruté:-( !!!
Kéž zůstanou sponzoři, kéž se nerozpráší celý mančaft, kéž můžeme na značky! A za celou sezónu - hoši, děkujem, hoši, děkujem a Vysoký jalovec! - V SM chybělo trochu štěstí a šestý hráč - bouřící kotel by poslal Jihlavu do kolen!
 
07.04.2021, 20:23
 
Uvidíme co se podaří pro příští sezónu nakoupit a doufám že, tyhle omezení už brzo skončí, protože hokej bez diváků není jaksi ono.. 😀
 
07.04.2021, 20:22
 
Díky ogaři za zpestření v této netradiční sezóně! Snad už v té příští vás požene plný Lapač. Být třetí za adepty na postup není špatné, co by za to jinde dali. Smajlík
 
palica | Vsetín
07.04.2021, 20:21
 
Obvykle bývám loajální a zdrženlivý, ale opět musím zmínit 2 roky starou výtku ze série s ČB - chybí mi větší hlad, agrese, rvavost. Možná je to chiméra, asi to do této přátelské soutěže nepatří....ostatně také jsem neuměl v jakémkoliv sportu přepnout z agresivního, urputného stylu na techniku. Třeba to obráceně taky nejde.
Každopádněa absolutně neva, fandím dál....
 
07.04.2021, 20:13
 
Díky moc za zajímavou a vydařenou sezónu. Vzhledem k lednové mizérii nakonec super zakončení a parádní třetí místo. A brzo nás tam kua zase pusťte !!!
 
07.04.2021, 20:07
 
No nevím, docela vyrovnaná série (samozřejmě ironie), pokud se nevymění půlka kádru, byl bych s tím " My se vrátíme, tam kam patříme" raději opatrnější Smajlík Smajlík
 
ace81 | Vsetín
07.04.2021, 20:03
 
Pro češtináře, sorry zamíchat
 
ace81 | Vsetín
07.04.2021, 20:00
 
0-4 na zápasy je kruté, ale Jihlava byla zkušenější a počkala si na naše chyby a ty dokázala proměnit. Naši měli golové šance, bohužel jako celou sezonu jsme je neproměnili a na jeden gol se fakt vyhrávat nedá. V této serii byl paradoxně rozhodující první zápas a jeho posledních 9 minut.Kdyby jsme to udrželi, tak by Jihlava byla pod tlakem a možná by to neměla tak jednoduché. Faktor Zhukov může zamýchat i finále. U nás se mi velmi libila nastupující generace dravců Málek,Klimek,Půček,Š.Jenáček. Škoda, že nám v play off odešla tradičně první lajna, Klimek je v ČF nahradil goly, ale pak se hned zranil a bylo to ....Díky ogaři za hezké zážitky v této divné době a snad se někdy znovu setkáme na plném bouřícím Lapači.
 
kollerB | Hladké Životice
07.04.2021, 20:00
 
Hoši díky za tuhle divnou sezónu..v srpnu doufám na viděnou na Lapaču Smajlík
 
zelí | Praha|Vsetín
07.04.2021, 19:57
 
Je tady někdo, kdo chtěl postup zažít mimo stadion u TV? Smajlík

Já si myslím, že jako tréninková sezóna to bylo dobré a teď se můžeme soustředit na okurky. Smajlík
 
07.04.2021, 19:55
 
Reakce na hokejvsetin: Kdo to tam tak řve?? *8* Že by ...
Nestačíš mě fascinovat mistře Bubne Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Dynamo Pardubice "B"
×
Dnes v 11:30 | 9.tř.
VHK ROBE Vsetín
HC Kometa Group