Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-6-7" |  vypnout filtr
 
12>
 
07.06.2021, 21:39
 
Pořádný chlapy do obrany to chce. Když vidím toho Smetanu, tak s jeho postavou se někdy až divím jak hraje. Nikoho pořádně nepřišpendlí na plexi, před brankou si treba borci z Vrchlabí dělali co chtěli........ a porvat se ho jsem neviděl za ty dva roky ani jednou. Smajlík obecně si třeba myslím že kromě Vítka a Šilhavého hrajeme málo do těla. Ale třeba se mě to jen zdá a je to jinak. Smajlík
 
rst | Vsetín
07.06.2021, 21:13
 
Coby, Setteinz?
Možná jsi to přehlédl, tak ještě jednou. Je pěkné, když někdo menší postavy mančaft oživí, ne-li přímo táhne.
Řezníček, jakkoli jsem ho nesnášel, tak v Plzni hrál výborně a s Olomoucí má titul.
Theo byl světový hráč. Hrdina v "bez frází" o něm dobře psal, že byl krpaty a pak jednou přišel nějaké léto nabuseny jak Shrek.... Fet a anabolika nebo co to do sebe v NHL prali tehdy.

Hokejisté se, tak jako lidé obecně, zvětšují, každá generace je větší než předchozí.
V té bráně to je masakr největší. Tam teď prakticky vymizel třeba semafor, 2m golman jej ve stoje prakticky neudělá. Jak tam sebou ti Pešatové či Volfové, naposledy Hovi či Plch mrskali, teď se ty hromburacove prakticky jen sunou a posouvají, jelikož se jim stačí hnout o centak a jak jsou obrovští, tak to mají. Zmensit jim výstroj ihned!

V poli jsou mančafty taky o hlavu větší než v devadesátkach, i když jsou teď menší hráči, o to rychlejší a šikovnější, v kurzu...
Tak sem s ním, s tím Magiapánem! :-)

Ale aby pak v play off či baráži nepřijeli o hlavu větší chlapi a nebyly tu stížnosti že se ten a ten vytratil....
Zopakuji poněkolikáté, Vsetín 92-93 nehrál zle, ale připomínal místy dorost a hrál až naivně, i když na oko lahodně. Vsetín 93-94 byl na první pohled o hlavu větší, v bráně chlapisko, v obraně chlapiska, které se nenechaly trapně odstrčit, tak to (asi) má být i dnes, ne?

Co jsem na srandams vypozoroval, ty klanice to mají u rozhodčích strašně těžké. Ten vysoký se otočí, dotkne se krpatého, tomu spadne blembák a klanica jde na 2.
 
07.06.2021, 19:42
 
Slavné bitky na MSJ 87 se účastnil T. Fleury, velký hráč malé postavy...

Např. brankář A. Irbe měřil jen 175 cm.

Hráči v poli se zmenšují, brankáři se zvětšují...

A co Josef Řezníček, 170 cm?

Účastník propadáku na MS 91?
 
 
Cromwel | Holešov 1
07.06.2021, 17:10
 
Thufur-jde o to že mne už tato pro mnohé stále veselá hra už delší dobu spíše unavuje a vůči vedení přijde trapná...
 
rst | Vsetín
07.06.2021, 16:11
 
Reakce na erik2: Jinak jak jsem se teď díval na MS v hok...
Eriku,
magnificence Magiapane, proti takovému playerovi může mít něco jen pošetilec.
Je dobré, když někdo menší mančaft oživí, ne-li jej přímo táhne. Mohu jen zatleskat.
A ano, nelze si nevšimnout, že tím, jak se hokej, posuzování pravidel, každým dnem víc a více přibližuje pravidlům floorballu, jsou nyní menší, velmi šikovní hráči, trendy.
Já proti tomu ani moc nemám, resp. neměl bych, nevidět třeba semifinále naší ligy ČB - VS z jara 19.
Můžu mít stokrát rád malé šikovné hráče, ale promiň, co je malé, to je milé, ano, ale co je moc malé, je trapné, viz zmíněné semi, kdy mi to ze všeho nejvíc připomínalo hokej chlapů s dorostem.
Navíc pokud mi tady budete vždycky předhazovat nějakého malého sikulu, který zrovna zazáří, díky za to, ale proč se teda ti pomenší šikulové v play off, alespoň ti naši, pravidelně víceméně vytratí?
Zatím mi můj názor, že být ta lajna Teper Slováček Rob TONÍK Jonák o hlavu větší, vodí si takhle jak kdysi u nás v ZČ i extraligisty.
....
Jinak jsem ale asi ke své škodě toho Kanaďana neviděl ani minutu, neviděl jsem ani minutu o bronz ani o zlato.
Viděl jsem párkrát svaz a třeba Hronek se mi moc líbil,ale marná sláva, ve čtvrtfinále mu zrovna v tom souboji o gól ty cenťáčky a kila chyběly, připomnělo mi to našeho Frantu z Ulice (Šimon J., který skutečně jako kdyby Frantovi z Ulice z oka vypadl) s Vrchlabím, kdy Vrchlabí v tom televizním vyrovnalo a šlo se do prodloužení.
Dobře že svaz nešel dál, ač mi teď přijde, že Pešan dostává až nespravedlivou největší sodu od těch, co mu doteď zobali z ruky, představa, že by šel svaz nějakou náhodou třeba do finále, mě nebavila, neboť by tomu panákovi v lodičkách všichni zobali z ruky dál a tento by na ty své choré mokré sny typu liga farem, nejlépe bez lidí, dostal pomyslný štempl.

(Na kurtech jsem potkal hrající Legendu a říkal mi, že ti menší hráči jsou teď skutečně v kurzu, i v samotné NHL. Zároveň ale přidal, že se mu současný převážně rychlý a bruslivý hokej nelíbí a třeba to ms nesleduje vůbec.
Připomnělo mi to mě samého, jen s tím, že jsem si tam dosadil Vsetín. Hrajeme zřejmě moderní, rychlý, bruslivý hokej, v závěrech zápasů slabší psy přehráváme, ale že by mě to na té hokejce extra bavilo, se říct nedá. )


....
SETTEINZ:
Víš jak máme v hlavách to ms 85...
Tak na podzim 84 se hrál Canada Cup, kde ČSSR pohořeli.
Věnoval jsem tomu asi 8 minut, dal jsem si tu práci, porovnal jsem soupisku Kanady z Kanadského poháru 84 se soupiskou Kanady z MS 85. Počítal jsem si hráče, kteří odehráli to i to, CC84 i MS85.
A je to MASAKRÁLNÍ, obě akce v dresu Kanady odehrál jeden jediný hráč. Smajlík
Mladíček Steve Yzerman, CC84 s bilanci 0+0.
Takže velké oči jsme měli už tehdy. :D
 
07.06.2021, 14:52
 
Jinak v odkazu také vysvětlen Tonda Pechanec, za mě rozumně - prostě se chce klub poohlédnout po ještě lepším centru do prvního utoku než je Tonda který prostě nejen toto play off neměl dobré...
 
07.06.2021, 14:48
 
Článek na idnes: odkaz No mě trošku zarazila tato pasáž: Šance na postup bude vyšší než v předchozích sezonách. Sice se vrací dříve kritizovaná baráž, ale v jiném a pro prvoligové týmy výhodnějším modelu. Nahoru půjde přímo vítěz Chance ligy, poražený finalista se o extraligu utká s předposledním mužstvem nejvyšší soutěže. JE TO DOBŘE???
 
07.06.2021, 14:22
 
so most of the year is now behind us. But there’s a new year coming up,
which will give us time to live, to love, to give, and to make our dreams come true.
Within this "Inner Vision" there lies the magic of living your life with passion, fulfillment and purpose.
This means being true to who you really are —and living your life on purpose with all the passion and energy you are capable of living.
In English, the word about color can reflect different emotions.
Blue and grey mean bad mood and red means vitality. A new research found that people are easily affected by the products that are in colors.
For example, when students see the red color in the blackboard, they feel not eased.
odkaz
 
07.06.2021, 13:08
 
Reakce na Cromwel: Asterix-pokud můžeš pustit něco ze zá...
To by byl Asterisk padlý na hlavu. Ochota některých diskutujících dělat ze sebe (i přes zjevnou a logickou absenci informací) blbce univerzálním a každoročním "fackováním" vedení je největším obveselením okurkové sezóny.
 
palica | Vsetín
07.06.2021, 12:53
 
Asterixi, mě z toho tvého ošklivého útoku laskavě vynech. Ja jsem nikdy netvrdil, ze všechno vím. Většinou vím tak půlku. Odvolej to!
 
07.06.2021, 12:52
 
Jinak jak jsem se teď díval na MS v hokeji, tak jsem si vzpomněl na RST. Nejužitečnější hráč turnaje byl Andrew Mangiapane 178 cm, 83 kg, toho by přece měli i v extralize rozmašírovat lokomotivy a přejet parní válce :D , natož v NHL v Calgary Flames.
 
pavelmikel | Vsetín
07.06.2021, 11:44
 
Je hezké, že se tady Tonda vepsal do srdci fanoušků.... Ale jede se dál to hokej určitě bude na lapaci v dresu soupeře vyvolán a to leckteremu jen tak nepovedlo Smajlík
 
07.06.2021, 11:37
 
Smajlík Nebyl jsem u toho, ale dívalo se na jeho hru dobře. Fakt je, že v PO zamrznul...
 
Cromwel | Holešov 1
07.06.2021, 11:16
 
Asterix-pokud můžeš pustit něco ze zákulisí, budeme myslím všichni rádi a třeba to ušetří spoustu "slz"a zbytečného tlachání...
 
07.06.2021, 10:54
 
…. a vsichni u toho osobne byli… vsichni co jsou tady vi o co tu slo… vsichni co tu jsou, vi jak to melo byt! …. a vsichni do jednoho jak tu pisou vi, kdo to zpackal!! …. Jeste jednou pro upresneni: vsichni!

Vitejte na diskusnim foru hc-vsetin!
 
Gerard | Vsetín
07.06.2021, 10:32
 
"Slzavé údolí za Tondu" klapka 23 Smajlík ... Doufám, že vyjdou ještě aspoň nějaké další tři články o Pechym, ať tento serial ještě o kousek natáhneme.

P.S. Pechy patřil k mým nejoblíbenějším hráčům, ale tak nějak víc věřím Tesilovi, s Tobolou, Bobem a Honzou Srdínkem, že vědí co a proč dělají, než zdejším nevěřícím vzdychálistom Smajlík . Navíc 14 0+4 a předtím 12 1+5 hovoří zcela výmluvně. Jinak ale ještě jednou velké díky Tondo za perfektní tři sezony a hodně štěstí v AZetu.
 
07.06.2021, 08:14
 
No lepší ruku.. Za mne by si měli nafackovat.
 
ace81 | Vsetín
07.06.2021, 08:13
 
Druhý za 5let v bodování CELÉ PRVNÍ LIGY, jediné jeho mínus bylo bodování v play off, stejně jako cca u celého týmu.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.