Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-7-14" |  vypnout filtr
 
14.07.2021, 15:29
 
Reakce na Cromwel: Šupec-to jako mega techtle mechtle???...
Sportovní akce. Pokud ti jde o "techtle mechtle", tak ti můžu vřele doporučit Nový Zéland, tam je skoro vše při starém už cca rok..

odkaz 
Cromwel | Holešov 1
14.07.2021, 11:42
 
Šupec-to jako mega techtle mechtle???
A kde prosím,mohu li se optat...?
 
14.07.2021, 10:34
 
Jak vidím tak tu jsou někteří pěkně "naočkovaní" mediama. Jen pro info 2 měsíce zpět jsem měl možnost navštívit akci kde bylo přes 70 000 lidí v hledišti a jediná nutnost byla rouška / respirátor. Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
14.07.2021, 10:21
 
Tým bude parádní není důvod myslet si, že nemáme na příčky nejvyšší.... CLIMAX chvála bohu za něj jeho aktivity ve fotbale chápu..... Permice beru jako podpora klubu..... To, že lidé vyckavaji lze, vzhledem k nejasné budoucnosti, pochopit.
 
14.07.2021, 09:59
 
Ohledně očkování je třeba zatleskat vedení a hráčům k rozumnému rozhodnutí. Bohužel ti, co uvažují pod dojmem jakési davové psychózy z konspiračních mýtů kolem strašáku z včeličky, se paradoxně zásadně podepisují pod přitvrzování restrikcí, které sami tak vehementně kritizují.
Když k tomu přidáme rychlost šíření Delty a že za rohem je Lambda / odkaz /, tak máme slušnou šanci na zaracha uż na přáteláky.
Jinak koupě permanentky je snad i o podpoře svého klubu..
 
14.07.2021, 09:39
 
Budu se opakovat, ale zvýšený prodej permic neovlivní nic jiného než vidina že se lidé dostanou na stadion a ambice třeba postupu a s tím teda spojeny kádr. Což zatím obojí není 100procentni. Chybí krom "97" tvar a lídr, škoda že neprisel Němec, škoda že se nehovoří o Vampolovi. A osobně mě mrzí že firma Climax své finance začala dávat do fotbalu ve Zlíně...s penězi které jdou tam by ta šance třeba baraze a třeba proti GT byla reálnější. A otázka, koho letos když Jágr Kladno je v ELH považujete za aspiranta na vítěze Chance ligy?
 
14.07.2021, 07:33
 
Málo platné, doba si žádá svoje, chtělo by to manažera sociálních sítí, reprezentace ho taky má.

Takový tweet "Spolu za Vsetín, kupme si permice!" by jistě zvýšil počet prodaných permic možná i o sto procent!

Vládní šikana neočkovaných, např. v podobě placených testů (dle všeho protizákonná) vyžadovaných při návštěvě sportovních utkání, toť největší nepřítel.


 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín