Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-1-17" |  vypnout filtr
 
17.01.2022, 23:31
 
Říkat, že Pechy v PO nic neuhrál je blbost. Takové zápasy nejsou jen o jednotlivcích. Ono bez něj jsme taky v některém tom PO vůbec nemuseli být.
Rozdělit je byla zásadní chyba už jen proto, že jsou teď o dva roky zkušenější.
 
Ace81 | Vsetín
17.01.2022, 22:54
 
Lajna Jonák-Pechanec-Rob se v play off moc neprosadila, protože to byla jediná naše rozdílová lajna v ZČ a soupeř na ni v play off poslal obranáře s cílem bořit a znechutit jim hru. Bohužel mi jsme neměli jiné rozdílové hráče, takže to vypadalo, ze prvni lajna se neprosadila.Ted máme tři rozdílové útoky, takže věřím, že by to ostatní rozhodli.
 
17.01.2022, 22:19
 
Reakce na FansBPH: VSH přesně, podepsat a automaticky ho...
Na tenhle tvůj kvalitně "vypatlaný" příspěvek hovořící dost o tvé inteligenci, není třeba moc reagovat.Realita je jasná- Pechy v sestavě s Robem a Jonákem=Baráž o extraligu,pokud ne...zbohem....
 
17.01.2022, 21:44
 
VSH přesně, podepsat a automaticky ho dát na prvního centra. Za odměnu, že mu to v základní části šlo, když tu byl a hlavně zato, že si to přejou fanoušci. Kašlat na to, že v playoff nepredvedl nic, hlavne když budou uspokojeni fans. Pšurného dát automaticky do 4 lajny místo Pituleho ( Vlach a Radim) maji snad u tebe misto jisté. Pšurnému bych to vysvětlil tak, že moc jezdí před bránu a že zlepšil naše přesilovky, na což nejsou někteří fans tady zvyklí a chtějí zpátky do play off Pechance, žeprej to 4 playoff už mu vyjde. (říkali). Smajlík
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
17.01.2022, 18:49
 
Reakce na romanfrajer: Jj sorry na Pšurného jsem zapomně...
Pechy je celý leden na Vsetíně, do Havru nejezdí.
Je třeba ho podepsát.
 
17.01.2022, 17:45
 
Někdo ještě přijde...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.01.2022, 17:41
 
Jj sorry na Pšurného jsem zapomněl, ale očekával bych nějaké rafany do obrany... Jinak Matiaško dnes za Havířov, zato bez Pechance!
 
17.01.2022, 17:12
 
Romane - ještě si zapomněl na Pšurného - což je dle mého největší posila ofenzívy v této sezoně, Pitule / výměna Indrák. Asi není kde brát...moc nevěřím nějakému posílení - dle mého z klubu zazní, pokud budeme 100% zdraví, bude to ta největší posila před finišem sezony. Pozitivní je že i ten covid nás postihl ted koncem ledna...určitě lepší než o měsíc později.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.01.2022, 16:34
 
Nějak je tu ticho po pěšině... nebo je to klid před bouří? Blíží se konec ledna, uzávěrka přestupů a nákupů posil před play off. Podle článků a velkolepých prohlášení před sezónou očekávám velké zbrojení... Zatím během sezóny jen příchod Jerofejevse + Pituleho a odchod Majdana + Indráka... Moc času už nezbývá!
 
17.01.2022, 09:06
 
Tak, vite jak to je: za kazdym Hadamczykem je nejaky ten Barinka…..
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.