Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-11-20" |  vypnout filtr
 
12>
Nevím jestli je výhodné mít trenéra co má vazbu na Vsetín....za mě poslední trenér jako trenér byl Hlobil no a panu tesařikovi jsem taky víc věřil... zatím by bylo lepší zahodit drezi a ukončit sezónu protože kromě Maxe tu není nikdo kdo má trochu vyrovnané výkony....a největší slabinou je Rob možná má body ale podle šanci jich měl mít dvakrát tolik a to co předvádí v obraně je hrůza...
 
Ace81 | Vsetín
20.11.2022, 17:30
 
Gerarde, zažil jsem už horší druhé třetiny na VS.
 
20.11.2022, 16:37
 
Gerard; díky za poučení, věř mi, že dobře vím, jak to funguje Smajlík
 
20.11.2022, 15:36
 
Gerarde já s tebou souhlasím že tady plácání na fóru nebo spíše je to od nás fanoušků určitá přání co by se mělo dít, a je mi jasné že s výměnou musí souhlasit hráč že aby výměna dávala smysl musíš hledat kvalitu za kvalitu atd. Ano, před sezonou jsem si říkal ale asi i Bobo ty nebo Franta z vrátnice ze máme ten tým poskládaný nejlíp za posledních 6let...vybral se první tým ZČ minulé sezony vzal se nejlepší gólman a ano i ten Kajínek s Říhou kdysi řídili postup Dukly do ELH! Vše v červenci zalito sluncem - souhlas. Jen teď kdy nastala asi krize c2 (efekt nový trenér vydržel 4zapasy), by mělo vedení a to tu asi se shodneme ze v pozici jednatele paní Colombova je hezké přirovnání MUSÍ zacit konat a ne jen Tesil hlásat v jednom příspěvku který vznikl díky bouři na tomto fóru co BUDE konat. Jinak k Sašovi - souhlas, výkonnost šla postupně dolů a jelikož si myslím že tomu rozumíš, jednoznačně donucena chyba od trenérů kdy po příchodu díky totální krizi v obraně, Saša hrával 25minut za zápas byl železným mužem tzn hrál každý zápas....a bohužel v jeho věku ho to semlelo ve finiši. Tak to prostě je a snad se shodneme. Takže v porovnání s Voženílkem, který tu je od začátku 7 bek s ICE Time 10min....Saša logicky na toto dojel. A rozbor zápasu že včera, Litak 400km v nohách (my jeli do Sokola - KV na hotel den před), první třetina nejezdili, druhá ejhle nohy se rozjeli a Vsetín nestíhal a ve třetí se z toho domácí posrali nebo nevím co...ale nechápu u hráčů kteří na Vsetíně jsou...(papírově)
 
Gerard | Vsetín
20.11.2022, 15:16
 
Ace81: Tobě včera opravdu přišlo, že jsme dvě třetiny hráli dobře??? První třetina ano, ale druhá třetina byla za mě mnohem horší než třetí. Litoměřice nás ve druhé třetině prestrilely 17:6 a měly daleko více ze hry. V této třetině nás ale vyloženě podržel Sachr. Třetí třetina nebyla ani tak o tom, že by nás Litoměřice přehrály, ale o tom, že jim tam spadlo skoro všechno. Nebýt zbytečného a tak trochu nešťastného vyloučení Hrycka, po kterém následovalo snížení v přesilovce na 3:2, tak jsme to klidně mohli dohrát na 3:1 až do konce a všichni byste tady psali jak jsme si to v pohodě pohlídali a jak je Sachr super. Golem na 3:2 jsme ale posadili Litoměřice na koně a pak po dalším nevyhození z pásma jsme dostali takový tak trochu náhodný gól na 3:3. Po tomto ale následoval okamžitý timeout (to pro ty, kteří píší, že by čekali nějakou reakci od trenérů) a po něm jsme až do konce byli jednoznačně lepším týmem my, což potvrzuje i poměr střel 15:7 pro nás. Gól na 3:4 byl už jenom takovým hřebíčkem do toho našeho včerejšího zmaru.

Ne, nechci tady teď obhajovat tu včerejší ztrátu vedení ze 3:0 na 3:4, ale chci tím jenom poukázat na to, jak je mnohdy pohled fanouška zkreslený výsledkem, protože včera byla druhá třetina mnohem herně horší, než třetí.
 
Gerard | Vsetín
20.11.2022, 14:51
 
Vajdík, Majkl111 a spol.: Vy si to ale fakt tak trochu představujete jak na nějakém sportovním manageru na počítači, kde vám nějaký hráč nehraje dobře, tak ho vyměníte s jiným týmem, nebo nakoupíte z transferlistiny, kde je přeci vždycky dostatek volných hráčů. Realita je ale úplně jiná a dohodnout nějakou výměnu, která by dávala smysl není vůbec lehká. Kvalitních hráčů je taky pramálo, natož těch, kteří by byli volní. Mě fakt zaráží ty názory, že vedení je to úplně jedno a že nic neřeší, nejedná a že to prostě nějak dopadne. Tak to ale fakt není a věřím, že k nějakému posílení, oživení týmu brzo dojde.

Vajdiku a nepřijde Ti náhodou, že si někdy tady s prominutím "seješ" do huby??? Před sezónou jsi tady jásal nadšením jací hráči se tu přivedli, vidíš nás skoro jako neporazitelné a teď píšeš, že se měli, nebo příště musí přivést kvalitnější hráči a že se neměl pouštět Jerofejevs. Co kvalitnějšího by sis Ty a Tobě podobní ještě představoval než Maxe Žukova, než Sihvonena s Přikrylem, kteří loni dominovali v Litoměřicích, než loni nejlepšího z Poruby Jenyše, navíc s vazbami na Valašsko, než Klhůvka, než Kajínka s Voženílkem, kteří když je zapotřebí, tak umí hezky v zadu přitvrdit, než skoro všemi tady vzívaného Ondru Němce??? A ano ne každé posile, ani opoře z minulých let se letos daří, ale zkus zajít třeba právě za Ondrou Němcem s tím, že nejsi spokojený s jeho výkony a že jsi domluvil jeho výměnu do Sokolova za XY. Myslím, že mnoho hráčů bude mít i ve smlouvě, že s výměnou musí souhlasit.

Jo a co se týká Jerofejevse, tak to jsi mě teda dostal, ano na začátku po svém příchodu byl výborný, sbíral body, dobře bránil, ale postupně šly jeho výkony dolů a jeho pozice v týmu klesala níž a níž. Projevil se jeho věk a kondice a v play-off už byl jeden z nejslabších beků a nebylo to jenom o zranění. Naopak zrovna třeba Voženílek mi včera přišel jako náš nejlepší hráč, spoustu toho odbránil, připravil gól na 1:0 pro Bergra, hrál silově, do těla. Po slabším rozjezdu mi přijde, že se v posledních zápasech zvedá a že bude posilou.

S čím ale souhlasím a taky mě to na vedení štve, je jejich nekomunikace a celkový marketing směrem k fanouškům. Chápu proto, že se hlavně ti, kteří se nedostanou k informacím přes známé, nebo aspoň známé známých, tak že se cítí odstrčeni a naprosto přehlížení a neinformovaní. Co vím, tak toto bylo právě vyčítáno i Tobolovi a čekal jsem, věřil jsem, že se v tomto směru klub posune trochu dál, což se bohužel nestalo.
 
20.11.2022, 14:34
 
Ti kluci by potřebovalí sportovního psychologa a to tu Marian Jelínek byl že...
 
ace81 | Vsetín
20.11.2022, 13:59
 
Sachr včera nebyl příčinou prohry, ty střely, kromě posledního golu se nedaly chytat. Prohru zapříčinili naše hrubky(nevyhození puku při druhém a motání se 13 při rozhodujícím čtvrtém)
 
Ace81 | Vsetín
20.11.2022, 13:55
 
Vhk vždy skládá tým od útočníků, kde je větší výběr a pak zapomene na obranu, kde se to nějak seskládá. Jenže, když útočníci nedají 4-6 gólů (což při dnešní formě je utopie) , tak to musíme umlátit bojovností s výborným gólmanem vzadu(což máme). Včera to nebyl úplně tento problém, dvě třetiny jsme hráli dobře, vedli 3-1 a ve třetí třetině jsme se na to vysrali(nebo pos-rali), čekali co s námi udělají rozjeté Litky, no a výsledek se dostavil 0-3 ve třetí třetině.
 
20.11.2022, 13:36
 
Majkl - jako tady na Vsetíně se řeší při skládání kádru dlouhodobě ofenzivní síla....ale když to nejde, musí se hrát na jeden dva góly vzadu! Když až na vyjímky naše ofenzivní esa dávají 2-3 góly za zápas... Gólmana máme (teda pouze jednoho takže se modlit ať je zdravý, škoda že nemáme v záloze nějakou ELH dvojku) ale bohužel ta obrana je furt tak nějak na vedlejší koleji mi přijde. Za mě se neměl pouštět Saša který to tu držel celou sezónu a play off měl zranění... Ti co došli - nedosahují Sašovi ani po kotníky (Voženílek / Kajínek / Smetana /a ani Nemec...). Saša byl nejlepší defenz.bek v novodobé historii
 
20.11.2022, 12:51
 
No a čekají nás dva velmi těžcí soupeři, kteří mají formu, hrají nepříjemný hokej plný osobních soubojů... To fakt nevím, jak v tomto rozpoložení chceme brát nějaké body? Tady se fakt už hazarduje s přízní fanoušků, jasné, skalních 1000 tam asi dojde za všech okolností a i já tam budu, ale to asi není to chceme ne? Viz hastag #zažít... Asi se bude nutné urychleně zamyslet, jestli jsou tady ti hráči co tu jsou opravdu chtějí makat pro Vsetín... To naše prostředí je začarované, kluci co tu přijdou, byli top ve svých klubech, ale tady z nějakého důvodu zapadnou do šedého průměru. Kupme Kutaka, který včera dovedl Litky k vítězství a který je právem na špici celé ligy. Kup me ho a po dvou zápasech je po něm!
 
20.11.2022, 11:40
 
Spíše paní Colombová... Tu nikdo nikdy neviděl, tak jako našeho generálního 😀
 
20.11.2022, 11:38
 
Snad Colombo promluví 😂😂😂.. TOP za poslední dobu 😂😂
 
20.11.2022, 11:35
 
BPH - ano Sparta se hodí / Pardubice už tak ne... Hele, když se tu daji cíle (někdy snad reálné), tak bohužel sem budeš muset privest hráče a zaplatit tak, že i ten ve trojce bude úrovně jedničky. Jinak nikdy tou spleti zranění / základní části / play off první ligy / baraze o ELH nemůžeš projít.... Oki můžeš 1x za 10 pokusů... Jinak i ta Sparta (vedení) se snaží po neúspěchu něco udělat... A co na Vsetíně - dá se "domácí" trenér od mládeže a vytáhne se Stach z hokejového důchodu....
 
20.11.2022, 11:28
 
Setteinz tak to bohužel je
 
20.11.2022, 11:16
 
Reakce na Edd_vs: Podle dosavadního průběhu sezony, nešl...
Edo máš pravdu, já jsem si za stavu 3:0 včera říkal, jak snadné je to vítězství a nevím co by se muselo stát, abychom to projeli...a přeci. Zkušení ostřílení borci si to měli pohlídat...možná (spíše určitě) měl zareagovat za stavu 3:3 trenér. Mně vůbec nevadí, že tam byl Vítek a spol...naopak, když do toho první lajna jen tak nazdařbůh plácá, není schopná vyhodit puk v oslabení, který má na hokejce a místo toho vyrobí kiks, tak bych je rovnou nechal sednout. Nečekám, že pan Colombo promluví..
 
20.11.2022, 11:12
 
FansBPH, to je všechno pěkné a pravdivé, ale tuto situaci je třeba nějak řešit.

Jsou tady deklarované ambice, je tady pořád podpora ze strany diváků, i když klesající a mající teď už i hodně daleko do toho, co tady bylo, když jsme hráli ještě druhou ligu.

Může nás sice utěšovat, že třeba i taková Sparta je na tom mizerně, ale pomoct nám to nepomůže.

Peníze, rozhodující faktor, tady, zatím, ještě jsou, i když rozšíření kádrů o nadprůměrné hráče je nesmysl, jestli má někdo ještě přijít, tak musí někdo i nejspíše odejít.

Mizérie je evidentní...

Tobola odešel, aby se to z rodinné, domácké atmosféry posunulo na úroveň čistě profesionální, řekněme extraligovou, ale zatím to je jen taková hra na profesionalitu.

Nejsme ani profesionální, a nejsme už ani to, na co jsme byli vždy hrdí, to znamená, že nejsme Vsetín.

Čistka v kádru, kde je nejspíše příčina, je evidentně nutná, ale kdo udělá čistku ve vedení?
 
20.11.2022, 10:40
 
Vajdíku - hokejová Sparta hraje sezónu taky 3x-4x dráž než třeba takový Olomouc a jaký je rozdíl v tabulce? To je jako nějaká definice, že když máš 2x větší rozpočet než soupeř tak ho musíš pokaždé porazit? Přesně jak napsal Gerard už tě vidím jak domlouváš nadprůměrného hráče pro 1. ligu a řekneš mu že bude 12,13,14 útočník a bude čekat až se někdo z prvních dvou - tří pětek zraní ( budeme vycházet z toho že ve čtvrté lajně dostanou šanci odchovanci ). Pošle tě do p*dele a půjde jinam. Protože jestli si myslíš, že snem každého nadprůměrného hráče 1. ligy je leštit lavičku na Vsetíně tak máš bujnou fantazii.
 
20.11.2022, 10:33
 
Muze se stat ze ti to nelepi a presto ze dres proste neudrzis vedeni ale tohle vykluzovani a vypousteni zapasu chce nekdo obhajovat? Nasrat. Smajlík
 
20.11.2022, 10:29
 
Podle dosavadního průběhu sezony, nešlo včera přece o nic nečekaného.
Přitom, při našem rozpočtu, dle jmen na soupisce, komfortu zázemí a všem letním prognózám  jsme v tomto čase už měli být o parník odjeti.
Možná nanejvýš vhodná doba pro vyjádření, nebo spíš činy našeho neviditelného a neslyšitelného jednatele.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:30 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín