Komunističtí plánovači. Jak není po jejich, je zle. Plus bláhoví snílci a naivní rádobyfandové....

Nejen dnes 😁

06.11.2022, 19:32

Setteinz je dnes zase samá ironie Smajlík

06.11.2022, 18:45

Dotaz:Co je s hráčem Štefkou??? To je Vsetíně na placené dovolené či jak?? Zatím od začátku ani 1 minuta.

06.11.2022, 18:39

vajdik: Tak si od TJG na 2 zápasy tu jejich kolňu půjčíme a Kladno tam uděláme Smajlík To by bylo teprve vyvrcholení sezóny. Nové pleštiskla přes prázdniny namontovat půjdou Smajlík

VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
06.11.2022, 18:32

vajdiku ty nevíš že v polovině ledna se montují nové mantinely, skla a možná i kostka. Smajlík

06.11.2022, 18:14

*plexi

06.11.2022, 18:11

Setteinz - sice predjimas a vidíš VHK v barazi..., Já jen upozornim že podmínkou stadionu kde se musí hrát baráž o ELH (jelikož baráž spadá se vším pod pravidla ELH), by měla být tedy ta co vidíme v extralize. Což má v Chance lize pouze Gotys.

06.11.2022, 17:04

S tím postupem, v baráži to bude zase nejspíš Kladno, nebo Litvínov.

Ani jedni nebo druzí nevypadají zatím kdovíjak, záleží, jak zachytá Maxim...

Teda pokud se kádr ještě posílí o tři rozdílové hráče.

06.11.2022, 17:00

Bylo to kdysi dávno v play-off, tuším, s Kladnem.

Obránce Libor Procházka skočil do naší střely a z ledu ho museli odnášet. Ovšem za potlesku celého stadiónu, o čemž se pak pochvalně zmínili i hostující trenéři v pozápasovém v rozhovoru v televizi.

Něco k nám té dokonalosti ještě pořád chybí nejen na ledě...

06.11.2022, 16:14

Reakce na Vajdik: Edd_vs poslední věta naprostý souhlas....
Dokud se v CH-lize neobjeví jasný dominátor, tak E-liga může být v klidu. Možná příští sezonu Znojmo,tam bude postupový potenciál.

06.11.2022, 15:26

vajdik: naprostý souhlas Smajlík a to nám dali ješte dvě tyčky Smajlík

06.11.2022, 14:18

Edd_vs poslední věta naprostý souhlas....půjde jen o to zase v play off něco vydělat ale reálnou šanci s kádrem proti 14. Místu ELH nemá na 4zapasy nikdo.

06.11.2022, 14:01

Včera to rozhodl gól na 1:1. Ten nás totálně rozhodil až do konce zápasu. Druhým aspektem byli ne poprvé rozhodčí - úroveň KP - OSTUDA LIGY.
A Říha není žádný brusič, úmysl ani náhodou.
Nebýt toho bláznění ve 2. třetině, tak myslím jasná výhra.
V podstatě ale jde o h... o, protože prvoligista to má letos zase marný.

06.11.2022, 13:30

Šupec zase nepřeháněj s těmi fauly - asi jsem byl na jiném zápase. To že domácí nedají veliké šance, za to nemůže ani Bobo, ani Weintritt ani Ujčík ani rozhodčí. Zápas si prohráli sami hráči, a to svoji nemohoucnosti dát gól a také svojí nedisciplinovanosti! Defakto i ta branka Vsetína byla brankou náhodnou... Herní vypadek ve druhé třetine musel vidět i slepý a nemohoucnost něco vymyslet proti dobře bránící a obětavě hrající Jihlavě obrázek třetiny třetí....tak se bude proti nám hrát celé play off...a ta asi nekvalita v zakončení asi těžko přijde jako mávnutí kouzelným proutkem někdy v březnu. Škoda že klub po zápase nedal stanovisko zda dále bude pokračovat duo W+K nebo v pondělí nastupuje trenér XY. Přijde mi v této sezoně že nové vedení to má tak trošku jako vedlejsak na více postech.

sta | Jihlava
06.11.2022, 12:12

Rád čtu po lepších zápasech názory od soupeřů a musím vyjádřit respekt. Ano, opravdu to bylo na tři k nule po třetině, ano, opravdu to od Říhy byla prasárna. A ano, opravdu jen id.ot může řvát po takovém zákroku měls ho zabít a po nezaviněném KO pukem něco o simulantech.
Obecně-v těchto případech přece nejde o barvu dresu,ale o kluka v těžký nouzi a většina to u vás chápe. Jáchym jel domů a bude to myslím dobrý, u Pořízka lze doufat v pouze koňara,jinak má soudím po sezoně v lepším případě.
Nechápu úroveň zdravotního zabezpečení, měl jsem za to, že pojízdná nosítka jsou standardem. Co to prosím bylo za exota,který po několika minutách rozvážným krokem kráčel k Jáchymovi? Semana v Porubě po dlouhé době odnášeli spoluhráči na nosítkách, co pamatuju na dráze že byla na mrtvoly. U nás jednou nebyl na stadionu doktor vůbec...Je to hokej a i když jen první liga, takhle by to být nemělo.
Po delší době jsem včera Duklu ve Vsetíně vynechal, 4.2. to napravím.

06.11.2022, 11:02

Reakce na Vajdik: Druhý zraněný hráč HC DJ odjel společn...
Co kdyby sis radši zase radši hrál na trenéra místo
moralisty?

A že rozhodčí neovlivnili zápas? V první třetině Jihlava nestíhala a rozhodčí jim pustil +- 4 fauly. V druhé třetině dal dvojku za nesportovní chování střídačce za nadávky a potažmo pískne uplný nesmysl a pošle Vsetín do tří kde padne rozhodující gol - Hrubé ovlivnění zápasu a to jeho chybou, ač chtěnou či nechtěnou.

06.11.2022, 10:13

Druhý zraněný hráč HC DJ odjel společně autobusem s hráči zpět. Vyšetření neprokázalo žádné vážnější zranění (otřes mozku). A to je za mě dobře, nevypadal dobře. Myslím že by měla existovat úcta a respekt soupeři protože někdy to může být zase opačně. Důležité boje nastanou za 5mesicu...

Reakce na kuras: Zpomene si nekdo na faul Skořepy na Hoř...
Mně se vybavil jiný jihlavský faul od Daniela Koláře na Březinu...
To all: Říha fauloval, ale kolenem to nebylo! Nechápu, že po zásahu pukem do hlavy, který způsobil Jáchymovi těžké KO zůstal led neposkvrněný. Snad budou oba brzy OK.