Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-4-19" |  vypnout filtr
 
12>
19.04.2022, 16:24
 
Od konce: netuším jak by mohla a hlavně proč by chtěla NHL jakkoliv využívat ty hráče z Evropy, které nechtěla dřív. A ti co tam byli a vzali kramle, to kromě pár megahvězd nejsou hráči o které by liga stála. Trh za mořem funguje úplně jinak než tady a byť se ta sebranka na východě bila v prsa a možná že pár hráčů jsou schopni zaplatit dobře (a třeba jako v případě některých zcela nejmenovaných notorických gamblerů zazáplatuje rozpočet), tak sportovního věhlasu a úrovně NHL nedosahuje a nedosahovala nikdy ani omylem. Takže kdo na NHL měl a má, tak ten tam hraje. Jinými slovy - netuším o jakém bránění KHL proti odchodu hráčů do zámoří píšeš..... Ten kdo byl na hraně a nebo nebyl spokojený se svým postavením za mořem, či nebyl schopný snášet tlak co tam je a Rusko pro něj bylo řešením, teď není v jiné situaci než byl. Co se "levných smluv" týče, NHLPA má s ligou smlouvy, které v podstatě zabraňují jakémusi "vykořisťování". Ano, hráč podepisuje nováčkovskou smlouvu, ale ta je časově omezená. To se týká draftovaných hráčů. Nedraftovaní to mají ještě jinak a pokud se nebudeme bavit o klucích 20-23 let, ta smlouva z principu taky nemůže být "levná".... Takže NHL nemá žádnou motivaci "vykrádat" Evropu už proto, že "levného"zboží mají plné farmy. A ještě dodám: Míťa se bil roky o víc prostoru v Blues. Neúspěšně. Byl zaškatulkovaný jako mlátička a nahazovačka puků ve 3-4.... Pak ho vyměnili do Capitals. Ani tam mu štěstí nepřálo. Podle mě je to typický hráč co se cítí nedoceněný jak jsem tu psal. Odešel do Dynama Moskva a byl jedna z největších hvězd ligy.... Teď podepsal naprosto tragickému Phoenixu. Jo, je zraněný a to dlouhodobě, ale i před tím zraněním to nebyla žádná dominance. Není to o tom, že by Míťa nebyl jeden nejlepších českých hráčů současnosti a i na něm je vidět jak moc je to o šanci, o týmu, o systému, o ambicích..... ale ten brutální rozdíl mezi NHL a zbytkem světa tu křičí na celé kolo.

Ke zbytku asi tolik, že ten tlak na místo pro vlastní hráče co se vrací je naprosto patrný po celé Evropě. Na to aby hráč udělal teď parádní kontrakt ve švýcarsku, finsku, švédsku a i v německu či ICL (dříve EBEL) musí mít svoje kvality. Je super že se venku chytil Ščoty a Ondar Slováček a i ten jeden odchod co tu teď bude do Finska je v dnešní době obrovský majstrštyk! Popravdě - spíš se uchytí hráč v nějaké nižší lize za oceánem, než ve vrcholných ligách evropských velmocí. Ke kvalitativně nižším ligám jako je Erste, dánsko, norsko asi tolik, že buď hráč má sportovní ambice a nebo se chce vyfutrovat. Dohromady to moc nejde. Když hraješ v Anglii nebo ve Francii, máš třeba do repre podobně daleko jako z Šumperku. Nikdo tu nemluví o "automatickém" podpisu v Chance lize po tom, co hráč skončí v extralize a nezbude tam na něho místo. Ale že ten tlak sezhora tady bude, (a on už i je) o tom není žádných pochyb. Za sebe jsem rád, že my už to máme za sebou.......
 
19.04.2022, 16:23
 
Řekl bych,že skrytým podtextem toho rohovoru je sdělení,že HC Vsetín už není pro hráčský nadstandard až tak zajímavou destinací. Ostatně, odpovídala tomu i letošní skladba týmu a teď i samotný trenér s podpisem taky váhá.
Snad je aspoň Indrák ještě náš hráč.
 
19.04.2022, 15:11
 
Reakce na Asterisk: …. a to zapominate na jeste jeden po...
hodně jich bude chtít zůstat venku, ve Švýcarsku onehda zvýšili počet cizinců, minimálně v době covidu byla nesestupová liga třeba. Stejně tak budou lákat destinace jako Dánsko, EBEL liga, nižší Rakouská, či Německá liga, nebo Norsko, Francie. To že s hráči extraligové kluby neprodlouží smlouvy nutně neznamená že půjdou o úroveň níže, tedy do hůře placené ligy. A řekl bych že této situace využije i NHL, která najednou bude moct si sáhnout na relativně levné hráče, které už nebude KHL tolik chránit před odchodem.

KHL jinak asi zůstane, minimálně ruská soutěž. Řada oligarchů současná krize vůbec nezasáhla, peníze pořád tečou, navzdory tomu co nám tvrdí media, většina států se od Ruska neodpojila a asi ani neodpojí.
 
19.04.2022, 15:05
 
Reakce na ace81: Tak s rozhovoru s trenérem VS, co nemá ...
Jak říkal, zasahují do toho i agenti a žádný agent nebude chtít smlouvu která ukotví hráče který potencionálně má na vyšší ligu na více jak sezonu, nebo s opcí kterou si může prodloužit klub. Na to myslím žádný hráč nepřistoupí
 
19.04.2022, 14:57
 
ace: co ti mám osvětlit? :-))
 
ace81 | Vsetín
19.04.2022, 13:50
 
Z rozhovoru,omlouvám se.
 
ace81 | Vsetín
19.04.2022, 13:49
 
Tak s rozhovoru s trenérem VS, co nemá zatím smlouvu, že je na čem stavět.(jednoroční hráčské smlouvy jsou jistota).Nechápu proč tu nejsou jednoroční smlouvy s opcí(klub nic neriskuje,když se hráči nezadaří), ale třeba mi to Asterix osvětlí(není to útok, jen mě to zajímá)
 
19.04.2022, 13:24
 
To Ace: mysleno s nadsázkou, ze kdyz nekoho chceš, musis i přitlačit!
 
Cromwel | Holešov 1
19.04.2022, 13:19
 
VSH-Ta paní je myslím velkou faninkou našeho fóra 😁
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
19.04.2022, 12:24
 
odkaz BOBO
 
ace81 | Vsetín
19.04.2022, 11:23
 
Za párek a pivo se tu už dávno nehraje.Každý hráč podepisuje smlouvu snad při vědomí, kolik za to dostane.
 
19.04.2022, 11:20
 
No tak z toho vyplývá, že chlapů bude dost. Jen jim je potřeba nabídnout něco víc než parek a pivo.
 
Pavelmikel | Vsetín
19.04.2022, 10:37
 
Nespolehal bych na nějaké přesuny a škatulky, je tu dost dobrých hráčů jen je je třeba zaplatit ....
 
ace81 | Vsetín
19.04.2022, 09:43
 
Nebude to o Gagarinův pohár, ale Putinův. Smajlík
 
19.04.2022, 09:29
 
KHL se hrat bude. Uz z ciste ideologickeho hlediska. Ubude tymu, pribude nacionalismu.
 
19.04.2022, 09:28
 
…. a to zapominate na jeste jeden pohyb: finum, svedum, slovakum, ale taky nemcum, ci svycarum se TAKY vraci hraci. To vytvari tlak i v jejich ligach. Vysledek? - neprodluzovani kontraktu krajankum….
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
19.04.2022, 09:21
 
Reakce na shakki: "Bobo" Stantien toho tedy neřekl pro r...
KHL se hrát jistě nebude, kdo by to platil. Peníze půjdou prioritně jinde a pokud bude klesat prodej ropy a plynu, tak z toho bude poloamatérské liga.
 
19.04.2022, 09:19
 
A výplaty půjdou dolů, to zní jako dávné proroctví...

Nostradamus?

Libuše?
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
19.04.2022, 09:16
 
Reakce na oxygene: Z KHL se budou vracet hráči, kteří pů...
A výplaty půjdou dolů pro nové smlouvy, neboť bude mnoho hráčů. Bude přetlak.
Bude mnoho hráčů bez smlouvy do 31.8., bude to zkouškový hráč, který nepodepíše ani po 1.9. smlouvu.
V KHL je cca 150 hráčů bez ruské občanky. V ČR bylo v extralize a první lize cca 15 rusů, co budou nuceni odejít, když nedostanou povolení nebo nevlezou do chomoutu Smajlík
 
19.04.2022, 09:04
 
"Bobo" Stantien toho tedy neřekl pro regionální televizi, ono taky se ptát trenéra týden po vyřazení a když neví jestli v klubu bude pokračovat, to je taky kumšt. Za mě tým spíše udržet, posílit na nějakých postech, nečekejme že tu bude nával hráčů z Extraligy při příchodu hráčů z KHL. Až tolik jich myslím nebude. Řada hráčů tam má víceleté smlouvy a vzhledem k tomu že IIHF ten problém zatím nijak neřeší, řada z nich tam bude muset asi začít.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.