Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-4-21" |  vypnout filtr
 
12>
21.04.2022, 20:12
 
I když jsem nikdy nebyl fanoušek DT, tak je potřeba panu Toboli poděkovat. Poděkovat za to, že Vsetín je opět na hokejové mapě pevně usazený a že právě DT má nesporný a klíčový podil na tom, že se klub dostal z totálního zmaru zpět mezi širší českou elitu a že jsme dokonce schopni reálně bojovat o extraligu! Klub je finančně stabilizovaný, nikde nikomu nic nedlužíme, vždy se vedení snažilo klub držet mimo nesmyslné a rizikové magolamnské projekty a i proto jsme ekonomicky stabilizovaní. Pokud vím, tak vždy každému přišla výplata v termínu a to je také potřeba ocenit! Jak to tak ale bývá, přijde čas a je třeba řešit výměnu nejvyšších manažerů, což je běžná praxe ve světě byznysu čímž i hokej je. Pokud máme ambice, jsme schopni finančně pokrýt další krok pro klub, čímž má být extraliga, pak by ty změny mohly dávat smysl. Nicméně současná změna mi moc smysl nedává a to už jen proto, že PN je naprosto vytížený v rámci své firmy a sedět na dvou takto komplikovaných židlí by zřejmě nezvládl ani Havlíček. Pokud by to ovšem měl být jen dočasný krok, pak se tomu dá rozumět. Víme všichni, že nás trápí mládež a souhlasím s Asteriskem, že je to důsledek totální upádku vs hokeje v minulosti. Práce s mládeží a výrazný focus na budoucí naděje našeho hokeje musí být prioritou a zázemí na to snad mít budeme!
 
21.04.2022, 19:07
 
Dik: to jsou moje slova. Akorat nevim jestli to nestavis do kontextu, ktery neni muj :-))

Vsetin uz JE v postaveni, kdy by mohl byt zajimavy pro mlade kluky, protoze procpat se do A alespon na treninky a pripravaky je pro dorostence a juniory snazsi v nasi lize nez v extralize. Problem je, ze nam chybi to zakladni: extraligovy dorost a extraligova juniorka…. Ted je to tak, ze i kdyby treneri udrzeli vsechny odchovance, jakoze logicky vsichni ambiciozni berou kramle, tak aby se to zvedlo, nedostanes sem ty ambiciozni odjinud….. A bez jiste hracske kvality to fungovat nebude. Ja chapu a rozumim rozhorceni mistnich prispevatelu nad tou letosni historickou ostudou, ale podle me je obdivuhodne spis to, jak dlouho se to udrzelo i presto, ze tu rok chlapi nebyli vubec a pak se hral roky prales. To jak bude ten ktery rok hrat dorost a jiniorka se formuje klidne 4-5 roku zpatky. Ten momentalni upadek je podle me logickym dusledkem toho, co se od roku 07 se Vsetinem stalo, jak ta mladez od zacku nahoru vypadala a i ted vypada.
 
21.04.2022, 18:49
 
Mohu se zeptat těch co ví, kdo teda odvolal / dohodl se na ukončení spolupráce VHK vs Tobola Forch? Město, Robe, valná hromada?
 
Pánové, tahle sezóna byla za mě super. Už jsem to psal a klidně to zopakuji. Samozřejmě doufám v lepší a zároveň se obávám horšího. Toť vše.
Jediné téma které jsem chtěl zdvihnout, je cena permic na další sezónu. Už za tu letošní (full) jsem platil 6,5k - a ve finále to stálo za to! Jen...už letos to bylo dražší, než permice na EL v Olmíku...
A to bez inflace a zdražování energií a...vlastně všeho. Takže kolik tipnete? Smajlík Já těch 10k... Smajlík
 
Plha | SVVT
21.04.2022, 17:13
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Nepsal kdysi Asterisk, že "A...
Já žádnou třešničku nerozporuji ...zatím se řeklo A a chybí B, tzn. jaká bude strategie a cíle. Ovšem někteří (víceméně pořád a ti samí) už kují plány obez ohledu na podmínky, toť vše.
 
Cromwel | Holešov 1
21.04.2022, 16:43
 
Tvých 50% považuju za větřík😉
Osobně jsem dlouhodobě spíš pro menší změny a hlavně udržení mladých hráčů...
Ale celkově jsem hodně zvědavý co celková politická situace i změna vedení přinesou a jakým směrem se náš klub bude ( schopen) ubírat.
Predikováno už bylo mnohé, ale já osobně si myslím že nakonec bude celý ten hokejový "mechanismus" fungovat úplně jinak..
 
Reakce na Cromwel: Dík- Já jen lehce šťoural. Ale Bobo v...
odkaz
 
Cromwel | Holešov 1
21.04.2022, 14:21
 
Dík- Já jen lehce šťoural.
Ale Bobo v tom rozhovoru naznačil, že ve hře je zřejmě i takový menší hurikán...
Necháme se překvapit..
 
21.04.2022, 14:06
 
Veď hovorím . . . . .
 
Reakce na Plha: Pokud tady nové vedení vyhlásí transform...
Nepsal kdysi Asterisk, že "A" je sice třešnička na dortu, ale pokud mladí nemají vizi postupu (nej)výš, půjdou raději tam, kde ta možnost je? (což platí samozřejmě včetně mlaďáckých kategorií)
Asterisk - pokud jsem to blbě vyložil, omlouvám se.

Standa58 - asi bude muset tolik, kolik aktuálních odejde
Cromwel - letos ještě podle harmonogramu, aneb tolik, jak je to tu léta nastavené. Tedy cca 50%+?
 
21.04.2022, 13:45
 
Pavelmikel-já jsem se ptal na chanceligu,zatím jsme v ní...Samozřejmě nám chybí,marketingový manager,tiskový mluvčí a různé jiné profese...Ale jistě si vzpomínáš,v kolika lidech se to dělalo v době sbírání titulů,tak tyto funkce tady taky nebyly na rozdíl od ostatních mančaftů
 
Pavelmikel | Vsetín
21.04.2022, 13:28
 
Frank: extraligové mansafty ....je to stejné jako když posiluje hráčský tým stejně musíš posilit realizační tým a manegment . Tak to je ... pokud to mají dělat dva chlapi, kteří do toho stíháji pouštět hudbu na zimaku, něco je špatně
 
Cromwel | Holešov 1
21.04.2022, 12:21
 
Schválně,kolik myslíte že odejde starých hráčů!?
 
21.04.2022, 12:21
 
Pavelmikel-s tvojím přehledem,čekám ,že aspon na jednu pozici nastoupíš....Jen otazka lajka,který tým potažmo vedení v chance lize to dělá dle tvých představ?
 
21.04.2022, 12:03
 
Schválně, kolik si myslíte že přijde nových hráčů???
 
Pavelmikel | Vsetín
21.04.2022, 11:13
 
Radhošť přesně tak.., ano změna musí být, nemusela třeba být taková ve smyslu odstavení někoho, ale spíše doplnění týmu na postech jak píšeš.... skauting , Sportovní manažer čisté mládeže a cistě A tým, sekretář, marketing atd.
 
Plha | SVVT
21.04.2022, 10:36
 
Reakce na Edd_vs: novy_z: Tak vyznavačem max. cílů tu vž...
Pokud tady nové vedení vyhlásí transformaci klubu na organizaci s prioritou výchovy mládeže pro vyšší organizace, tak budeš možná ještě s láskou vzpomínat na "nereálné" cíle DT ....
 
21.04.2022, 10:36
 
Reakce na Pavelmikel: Radhošť: to by bylo nejlepší , pro...
Ano, já jsem čekal již dříve, spíše než změnu ve vedení, změnu nebo třeba posílení na té pozici sportovního manažera, skautingu, nějakého "šíbra" s ostrými lokty a znalého poměrů hokejového zákulisí, diplomacie.( mj. psal jsem o tom zde na fóru již 2.2.2021). Bude to před touhle sezónou obvzlášť náročné, ty větší pohyby mezi soutěžemi, konkurence souseda za kopcem, atd.

 
21.04.2022, 10:28
 
No já přispěji taky do diskuze po čase. Viděl jsem Olina Štefla na finále, tak třeba to vezme do svých rukou on po Tobolovi a vytížení Neumanna. Zkušenosti už má a kdoví co dělá? 😆 😁
 
21.04.2022, 09:39
 
Letos to bylo při tomto způsobu vedení asi maximum toho, čeho se mohlo dosáhnout a taky dosáhlo.

Chce-li se uvažovat o extralize (já ji mít nemusím), musí se to posunout o úroveň výš, jak finančně, tak i tzv. "manažersky." (napadá mne odstrašující příklad litvínovského Hynka, nebo sympaťáků z HK)

Ale aby se z toho tady pak nestala extraligová šaškárna, viz zahájení druhého třineckého finále se zpěvem české hymny (tento nešvar se nějak rozšířil), s povinnou kostkou nad ledem a bandou roztleskávaček a tiskovým mluvčím, alias manažerem komunikace klubu, i když, nutno přiznat, třeba zrovna tohle se byvšímu vedení zrovna dvakrát nedařilo.

Ale i tak mu patří poděkování.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:30 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín