Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ATLASFIT" |  vypnout filtr
 
123>
ATLASFIT | Kopřivnice
18.10.2019, 00:04
 
Reakce na Gerard: Nový_z: mlč prosím Tě. Ty abys na mě h...
T+T určitě v klidu nejsou, ale jde o to, jestli si připustí svoji vinu s výměnou hráčů a překopáním celého mužstva. Tobě to určitě přijde, že to lépe udělat nemohli, ale to již mi nepiš.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 23:55
 
Reakce na Gerard: nový_z: sorry, ale kdybys někdy na mě ...
Můžeš mi prosím říci, v čem jsou příchozí hráči kvalitnější, než ti co odešli? Vím, že jsi tento názor měl již v okamžiku, kdy přišli., a myslíš si to dále. Obhajuješ neobhajitelné. Mají bojovnost? rychlost? hodně bruslí? hodně bodují? ne!! nic v nadprůměru. spíše podprůměr, Doktor, Volf, Tůma velká bída Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 21:08
 
Theoret, Kopta, Pitule byli o třídu jinde než "posily" Volf, Doktor, Tůma , Rehuš . Jonák poloviční, Karafiát nic, Hořanský, Ondračka na to nemají zatím, ale ohrávat je tímto způsobem, že, mi přijde jako trenerská chyba
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 20:48
 
Reakce na subni: No po úspěšné sezóně rozkopat tým a zač...
Samozřejmě, ten tým si sedal, hokej nebyl špatný, asi se muselo jít agentům na ruku s nákupem hráčů. Smajlík Smajlík velký nesmysl a průser, přizná si to Tesařík s Tobolou?
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 20:08
 
Reakce na subni: Už by mělo vedení zasáhnout. Dřív než b...
Vedení už zasáhlo po loňské sezoně, zcela nesmyslně!! Smajlík Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 19:24
 
Reakce na Newjersey: Pořád řešíte samolepky ten mancaft ...
Myslím si také, bohužel. Paradoxně vyčnívá Kucharda.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
17.10.2019, 18:59
 
Hokej se mi dnes nelíbí, přijde mi horší mužstvo než loni, jednoznačně a nemohu pochopit, jak může trenér poslat na led trojici Šilhavý, Hořanský, Ondračka!!?? Má tam další tři lajny, pokud byl Vítek zraněný. A nebruslíme, posily slabé. Sundat růžové brýle a přiznat si, že se něco pos.alo Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
03.10.2019, 22:52
 
Jak bylo řečeno, mančaft se loni sehrával, velká obměna nesmysl a ruku na srdce, proč? Dostálek, Volf, Doktor- hlava mi to nebere. Prostě někdo při obměně mužstva byl moc na hrušce, zpátky makat a pokoru !!!
 
ATLASFIT | Kopřivnice
12.09.2019, 23:57
 
Reakce na vajdik: Jojo nechat do konce měsíce a pak až ř...
Vše ukáže čas, podle mého moc velká obměna mužstva, včetně přáteláků spousta hráčů nedosahuje šikovnosti Theoreta, bojovnosti Kopty, Froliče.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
08.09.2019, 23:20
 
Reakce na Thufur: Přiznám se, že mě moc těší vidět tak j...
Přesně, naprosto souhlasím. Šílená arogance z pozice moci.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
03.05.2019, 11:38
 
Píšeš jako kniha, děláš vedení agenta? Trochu více mi to připomíná svazovou masáž. Hráči průměr, uvidíme.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
05.04.2019, 08:30
 
Reakce na Muhehee: :)) :)) to ne ne, chápu správně, ze...
Určitě ne, jen reakce na Gerarda, že kdyby byl Theoret tak dobrý, nehrál by jen druhou ligu!!
 
ATLASFIT | Kopřivnice
05.04.2019, 01:58
 
Reakce na Gerard: ATLASFITE, nechci se tady pouštět do n...
Gerarde, opravdu nechci dělat podrobné hodnocení hráčů, ale jsi tak trochu mimo. Když se vyvolával Theoret, byla to paráda, když byl vyhozen, tak to není takový player, že by nehrál " jenom druhou českou ligu ". U Kopty použít jednu chybu v play-off ( také si ji vybavuji ) a říci, že u něj vzadu to bylo docela často o zmatcích a zbrklosti je ubohé. Zrovna on, Protasenja a Beránek nás zachránili předloni, což byli také posily, které letos vystřídají zase kvalitnější posily Smajlík , ale jak to můžeš vědět, máš snad křišťálovou kouličku?? Alibistické a tendenční články, jako svaz a Litoměřice. Navíc si myslím, že nám tu vymírá pokora. Na hokej budu chodit stejně, vše ukáže čas.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
04.04.2019, 16:36
 
Reakce na Gerard: V první řadě je myslím zapotřebí jak m...
Nemohu nereagovat na větu že ani jeden z odchozích úplně očekávání do nich vložené nenaplnil !! Je nutné měřit stejným metrem, třeba Pitule ve 4 lajně s malým ice-timem dobrý, než byla rozprášena 3 lajna KOPTA-PITULE- THEORET, které to klapalo, o KOPTU nebyl zájem už v říjnu, tak šel do Přerova, kde se chytnul, protože hrál více i přesilovky, když se vrátil zpět, tak byl druhý zápas opět na tribuně a hrál až když Karafiát měl rameno, Theoret neměl víza, Březina otřes mozku. Hrál, dával goly, bojoval a s jeho bodováním skvělé, protože nehrál ani přesilovky. Když se podívám na ice-time na hokej.cz, tak v průměru součtu časů odehrál o 15 zápasů méně než spousta hráčů a to je porce!! Takže neporovnatelné. A Theoret se měl naučit česky, že. Smajlík Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
28.03.2019, 22:38
 
Reakce na sui: Rac v play off nulovy ... Mne bude chybet...
K odchodu hráčů, Rác byl od ledna neviditelný, hrál všechny přesilovky, bez efektu. Mrzí mne odchod Mitche, nikdo se s ním nebyl schopen domlouvat a Ondry, velký srdcař a bojovník, který byl nechtěný viz. Přerov atd. Statistiky dobré a zajímavost, dle hokeje.cz měl v průměrném ice-time o cca. 15 zápasů méně, než spousta jiných hráčů. Dále Frolič, umí na to přitlačit, navíc v obráncích nás tlačí bota, nikdo tam pořádně nedostřelí.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
28.03.2019, 22:21
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Hezký rozhovor, Tobola nám K...
Naprostý souhlas, angličtinu by se měli naučit představitelé klubu ( stačí základy ) a až potom se cizinci učit dorozumívat česky. To je od pana Tobolu úlet Smajlík aby vše nemuseli domlouvat ti 2-3 hráči, co hráli venku. Hlavně za juniorku bojovat.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
24.03.2019, 14:16
 
Reakce na kobson: v těch oblecích musí v den zápasu chod...
Že není Rob hráč do play-off je známá věc, navíc druhá lajna od ledna byla poloviční. Popravily nás naše přesilovky, také od ledna stále dokola!! Nebyla náhoda, že jsme prohrávali venku s týmy, které naše malé hráče - první dvě lajny dohrávají, přetlačí. Stejně se hraje play-off. Sezona byla hezká, je za námi a přeji vedení pevné nervy a hodně sil bojovat proti vysmívající se krakatici. Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
21.03.2019, 23:14
 
Nehorázná arogance moci je dlouhodobá, ale je nutné bojovat až do konce všemi možnými prostředky.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
20.03.2019, 01:03
 
Reakce na Gerard: Není nutno, není nutno, aby bylo přímo...
Naše forma není špatná jen v play-off, druhá lajna je poloviční od ledna, přesilovky velmi špatné také, vůbec se mi nelíbí a pořád jsou stejné, například Rác neviditelný od ledna a nesleze z ledu, Březina a jeho letošní neforma viz. druhý gol a jeho klasické mrd... u mantinelu a ztráta kotouče, zkrátka stále dokola. Zase máme letos golmany, loni pouze Pavelka. Sezona dobrá, ale play-off se hraje jinak, vyčkávání neprojde.
 
ATLASFIT | Kopřivnice
12.03.2019, 20:10
 
Hoši gratulace, věřil jsem, díky Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.