Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Ajven_z_Lazov" |  vypnout filtr
 
Ajven_z_Lazov | Lazy pod Makytou
21.11.2017, 17:40
 
Dovolim si pridat par postrehov zo zapasu. Myslel som si, ze len u nas v Puchove to rozhodcovia vedia kazit. Ale vcera dve vylucenia isli na vrub hlavnych. Co sa tyka presiloviek Valachov tak mi chyba presilovkova formacia. Puky sa castokrat prehnane prihravaju a chybaju beci od modrej, co by to palili na branu, pripadne nahadzovali. Obrancovia maju v tomto medzery.
Druhy poznatok je, ze pri presilovkach Valachov sa casto len puky nahadzuju na zadny mantinel, kde to casto hraci FM zachytili a odpalili prec. Ak to neodpalili potom sa casto Valasi narobili nez puk opat ziskali. Chybal mi tam prechod cez obranu so zavedenim puku do pasma a prihravkou.
Treti postreh: az prilis casto sa cerstvi hraci vsetci hnali po za vlastnu branu pri zalozeni utokov. Akoby nemohli ist niektori rovno na cervenu, pripadne na utocnu modru. Takto sa dokazalo za brankou Sureho vystriedat az 4 hraci, co povazujem za neefktivne nakolko hraci FM potom nemuseli byt stiahnuti utociacimi vsetinskymi hracmi, ale mohli obranu posunut na utocnu modru. Tolko par poznatkov. Chalanom prajem vela zdaru a postup do 8micky
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.