Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Bady35" |  vypnout filtr
 
1234>
21.01.2020, 11:01
 
Rst- Tím "oni" jsem nemyslel Spartu, nýbrž ty Tebou zmiňované diskutéry z FB. 😁
 
21.01.2020, 10:34
 
Rst- Já ano.A oni? 😁
 
21.01.2020, 07:08
 
Rst-Sparta má momentálně nedostatek obránců a proto využila Jeřábka spolu s jednim dalsim obrancem.Jeřábek je totiž její kmenový hráč, pokud článek nelhal.Tolik k důvodům Sparty.
 
15.11.2019, 17:49
 
Reakce na Rst: Paráda!!! Díky. Tak se všem, které jsem ...
Nemáš zač.
S tím házením hokejek Ti už ovšem nepomůžu. Sice jsem některé ty zápasy tehdy navštívil,v paměti mi z toho ovšem téměř nic nezůstalo. :D
 
15.11.2019, 17:29
 
Zdroj- odkaz
 
15.11.2019, 17:23
 
Stačí to takhle?

Poule finale

Rappel : Finlande - Suisse 11-1
Suisse - Suède 4-9
Suède - Finlande 3-7
Tchécoslovaquie - Norvège 11-1
URSS - Norvège 9-0
Tchécoslovaquie - URSS 4-6

Tchécoslovaquie - Suisse 10-1 (3-0,2-0,5-1) [à Olomouc]
URSS - Suède 3-3 (2-0,0-3,1-0) [à Frýdek-Místek]
Finlande - Norvège 7-1 (0-0,4-0,3-1) [à Vsetín]

Norvège - Suède 2-8 (0-2,1-4,1-2) [à Olomouc]
Tchécoslovaquie - Finlande 5-3 (2-1,1-2,2-0) [à Frýdek-Místek]
URSS - Suisse 12-1 (2-0,5-0,5-1) [à Prerov]

Finlande - URSS 3-2 (2-2,0-0,1-0) [à Olomouc]
Tchécoslovaquie - Suède 6-2 (3-1,1-0,2-1) [à Frýdek-Místek]
Suisse - Norvège 2-11 (0-1,1-5,1-5) (à Vsetín)
Classement : 1 Tchécoslovaquie 8, 2 Finlande 8, 3 URSS 7, 4 Suède 5, 5 Norvège 2, 6 Suisse 0.

 
11.03.2018, 14:53
 
odkaz
Kontrola asi nedopadla.
 
01.02.2018, 13:42
 
Reakce na Maceto: stejně by nechytal když je na marodce...
No a co sem tu asi psal? :D
 
01.02.2018, 13:24
 
Reakce na Tony83: A to si myslíš, že tu přišel Jekel děl...
Neměla to být diskuze o tom, zda k nám Jekel přišel dělat jedničku nebo náhradníka.
Jen jsem chtěl některým nespokojencům poukázat na pravý důvod,proč Horčička už tři zápasy nemohl chytat i kdyby trenéři sebevíc chtěli.
 
01.02.2018, 11:19
 
Kdyby tu někteří sledovali stejně pozorně naší marodku jako sledují kdo co píše na FB, možná by pak věděli,proč trenéři staví Jekela místo Horčičky.
Je ovšem hloupost házet vinu pouze na brankaře, ať už chytá kterýkoliv z nich.Hokej je přece týmová hra a na ledě je krom gólmana většinou i 5 hráčů v poli.
Že po jedné či dvou obdržených brankách hráči zpanikaří a začnou místo své hry hrát chaoticky a bez řádu,za to brankař nemůže..Drtivá většina obdržených branek je po hrubých chybách hráčů před ním.
Problém vidím především v tom,že hrajeme až moc komplikovaně. Stále se snažíme o kombinaci i ve chvílích,kdy je lepší jednoduše puk vyhodit z pásma, nebo vystřelit na bránu.O zakládání útoku zpoza vlastní brány je asi zbytečné psát.
 
04.11.2017, 12:18
 
Pokud se nepletu,tak první část té zkratky se tobě,rst a dalším zapřísáhlým odpůrcům tohoto Vsetínského seskupení splnila již před mnoha lety. Pravda,to pouze v případě,že správně chápu význam slova fanklub a fanklubák. Je ale možné,že ve vašem vnímání je fanklubák každý,kdo není ultras nebo kotelník. Pak by vaše neustálé nadávky vůči těmto jedincům dávaly nějaký smysl.V opačném případě je přinejmenším zvláštní nadávat někomu,kdo vlastně neexistuje. Smajlík
 
25.06.2017, 22:32
 
Reakce na shakki: Opava je spíše důkaz toho jak o hokej ...
A já pro změnu nechápu,kde ty si přišel na to,že tu haním Pardubický klub,přeju mu stejný osud jako Vsetínu a podobné kraviny.
Já tu pouze v reakci na vložený odkaz od empa (z 22.6.),ve kterém psal o cca 30 milionovém dluhu Pardubic vložil jiný článek,ve kterém ty zjištěné dluhy dle Pardubického zastupitelstva byly mnohem větší.Pak v následné diskuzi s asteriskem jsem tu vyjmenoval některé podmínky licenčního řádu, které musí klub splnit k udělení licence a vyjádřil sem k tomu tématu svůj názor, že klub bez nějakého nového mecenáše bude mít problém ELH udržet. Taky sem tu ovšem napsal své přesvědčení,že město určitě udělá i nemožné,aby extraligu ve městě udrželo,ale že nevěřím,že do klubu bude cpát desítky milionů z veřejných prostředků.Jestli je tohle u tebe hanění a nebo to že tu hodím odkazy o jejich dluzích,vyjádření některých Pardubických zastupitelů a další články veřejně dostupné na netu,tak potom nemám co dodat. Smajlík Smajlík
 
24.06.2017, 16:57
 
Evidentně mluvíme každý o něčem jiném. Já to za sebe shrnu asi tak,že Pardubice další sezónu tu extraligu hrát nejspíš budou,nikdy sem tu netvrdil opak. To mi tu podsouváš neustále ty. Já tu pouze jmenoval některé podmínky, které musí splnit pro udělení licence na další sezónu a k tomu jsem vyjádřil názor,že to bez nového bohatého mecenáše asi nezvládnou.Ty máš svůj pohled na věc,já zase svůj. Jak to nakonec celé dopadne se ukáže za nějaké 2 měsíce. Ať už ale budu mít pravdu já,nebo jí budeš mít ty, není potřeba to tu hrotit a psát tu něco o tom,kdo z nás bude k...t a kdo ne. Beru to jen jako normální diskuzi a ne jako měření pindíků. Jestli ty to bereš jinak,je čistě tvůj problém.
 
24.06.2017, 14:00
 
Reakce na asterisk: ... bože..... Nikomu účetnictví nedě...
Tak to máš potom mnohem lepší informátory,než samotný vlastník klubu,město Pardubice. Asi je zbytečné ti tu poněkolikáté opakovat,že klub podle vyjádření zastupitelů nemá žádné finanční prostředky se kterých by mohl ten tebou zmiňovaný splátkový kalendář splácet.Pokud nedodrží jedinou splátku,je v zadnici.A kde nic není,tam ani smrt nebere. Že se klub bude snažit tu licenci udržet je každému z nás jasné..Já jen tvrdím,že to bez cizího kapitálu nedokáží.Město samo jim na to tolik prostředků nedá a pochybuji,že věřitelé klubu se spokojí s tím,že klub sice hráčům dluhy splácí,ale jim dlužné miliony ne..Vyhlášení konkurzu na klub pak bude otázkou času. Tolik můj názor a čas ukáže,jestli mám pravdu já,nebo ty.
 
24.06.2017, 11:52
 
Reakce na Jabba: Souhlasím s asterixem. Sice jim účetnic...
Souhlasím s tím,že město udělá i nemožné,aby klub zachránilo.V tom se určitě shodneme. Nevěřím ovšem tomu,že klub zachrání z veřejných prostředků.Nalít do klubu několik desítek milionů k umoření všech pohledávek,k tomu radnice podporu v zastupitelstvu nezíská ani náhodou. Jak už jsem tu psal,jedinou cestu z tohohle srabu vidím v rychlém prodeji klubu nějakému bohatému jedinci či firmě,který klub stabilizuje. Nabídka k odkupu městského podílu Hadamczikovi je jasným důkazem toho,že město to dobře ví a snaží se to urychleně realizovat..
 
24.06.2017, 10:27
 
Reakce na asterisk: 30.3. tj v době baráže dlužili hráčů...
Jak můžeš vědět,že ten klub žádné prachy hokejovým subjektům nedluží?Ty jim vedeš účetnictví? Problém zjistit jak si vlastně klub po finanční stránce vede, kolik a komu vlastně dluží měli i Pardubičtí zastupitelé a to je město většinovým vlastníkem klubu. To že by se klub nakrásně s hráči domluvil na splátkách nic z pohledu udělení licence neřeší. Stále jim bude dlužit po splatnosti ,což dle mého nesmí a hlavně i kdyby to byla pravda a šlo takhle obejít podmínku svazu, tak z čeho by těm hráčům ty splátky platili,když jsou bez finančních prostředků? Jak prohlásila bývalá Pardubická primátorka ...„Ani čtyři, ani pět milionů korun Dynamo nezachrání, pokud k cifrám nepřimalujeme nulu. Klub je v zoufalé situaci, a to nezačala sezona. V září to bude horší. Prodlužujeme jen agonii.Klub nemá hotovost na své fungování... Takže asi tolik k tomu co si psal.
 
24.06.2017, 08:25
 
Reakce na asterisk: No a právě proto se tě na to ptám. T...
Ještě že je ta okurka a můžeme tu řešit problémy jiných a ne vlastní. Smajlík
Co se týče tvého tvrzení,že Pardubický klub hráčům,trenérům,atd. nic nedluží, tak to si špatně četl co jsem tu psal.. Klub naopak hráčům prachy dluží, viz článek z 30.3. odkaz .
Dalším jejich problémem je to,že dluží cca 12 mega společnosti (zakladatelem a podle všeho i jediným akcionářem této společnosti je město Pardubice) vlastnící arénu a podle všeho ten dluh do konce roku naroste na nějakých 26 mega. Opět tedy jde svým způsobem o veřejné peníze a s těmi musí město nakládat jako řádný hospodář.Neřešit takový dluh by jim asi nejen jejich voliči dali pořádně sežrat. Vyhlášení konkurzu či insolvence se tu přímo nabízí.
Povinnosti klubu je také předložit řediteli ELH do 20.6. potvrzení z banky o tom,že se banka zaručí za dluhy klubu částkou 7 mega (pokud se tato částka k pokrytí dluhů využije,musí se do 30 dní opět doplnit na 7 mega) Jelikož klub nemá žádné finanční prostředky,stěží tuhle částku doplní. Když to shrnu,jsou v takovém srabu(a to už podle všeho několik let) ,že je zachrání pouze bohatý kupec ochotný klub oddlužit a stabilizovat. Můžu se ale mýlit,v naší republice je možné všechno.
 
23.06.2017, 23:47
 
asterisk-nejde ale pouze o ty dlužné částky hokejovým subjektům.Jedna z podmínek pro udělení licence pro ůčast v ELH je i tohle,cituji:
Článek 3.
Ekonomické podmínky
3.1. ELH se mohou účastnit jen Kluby, jimž ekonomická situace dovolí působit v soutěži
takovým způsobem, aby nedocházelo ke snižování kvality, prestiže a dobré pověsti ELH.

Momentálně dle mého názoru Pardubice tuhle část rozhodně nesplňují.Podle vyjádření nějakého Pardubického zastupitele je klub totálně bez fin. prostředků a pochybuji,že město je z toho srabu vytáhne za pomoci veřejných prostředků protože už i někteří zastupitelé navrhují vyhlášení insolvence klubu jako možnosti začít znovu s čistým stolem. Jedinou jejich spásou se tak jeví pouze okamžitý prodej klubu nějakému bohatému jedinci či firmě.
 
23.06.2017, 23:06
 
Reakce na asterisk: Oni dluží nějakým hráčům, trennérům ...
Cituji:...S podpisem smluv hráči váhají
Klíčová otázka však je, zda toho všeho je rozklížený mančaft schopen. Už i pardubičtí zastupitelé veřejně mluví o tom, že hráči několik měsíců nedostali plné výplaty, navíc většina z nich nechce v klubu prodloužit smlouvu...
Zdroj: odkaz
 
23.06.2017, 21:20
 
Přijde na to,zda ma licenční řád pro účast v ELH ( odkaz nějakou váhu,nebo slouží pouze k vytření zadního otvoru.Podle toho co se v něm píše, si klub musí sehnat do 31 srpna nějakého bohatého mecenáše,který za ně ty dluhy zaplatí. (Hadamczik to ale nebude :D odkaz ).Pokud ty dluhy do konce srpna neuhradí,bude se na mimořádném zasedání výkonného výboru ČSLH hlasovat o jejich vyloučení z ůčasti v ELH. Ať tak či tak,mají Perníkáři přes léto o zábavu postaráno. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha