Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Bobista0" |  vypnout filtr
 
09.01.2021, 17:19
 
Tobola: hokej tu děláme pro lidi..

Jeste chvili předváděj te, to co předvádí te, a nebude te mít pro jaké!!! Děs!!!
 
09.12.2020, 19:30
 
Hmm?? Smajlík udelejte radši zase ten tah s coronou..
 
06.12.2020, 01:26
 
Humáč.
 
05.10.2020, 11:07
 
Jako, asi dobrý tah..
 
16.09.2020, 21:20
 
K dnešku nemam fakt co říct..
 
02.09.2020, 00:05
 
Viděl jsem.. nevim na co naražíš, simíre
 
31.08.2020, 23:11
 
Přesně
 
 
27.07.2020, 13:50
 
Vajdik
Do branky dobrá posila na úvodním tréninku #36

A to kdo?
 
14.06.2020, 20:34
 
No ja vám nevím ale byl bych schovívavejší s tím postupem.. ono to totiž nikde neni napsané že postoupíme.. a pripadá mi že vetšina z vás to vidí jako hotovou věc.. tudiž bych se o vyjimķách a jaký je, nebo není TB bych se bavil až po postupu 🙃
 
08.06.2020, 20:54
 
Nevite někdo jak se to vyvyjí s pokračovanim rekonstrukci? (Plášť,střecha)
 
02.06.2020, 12:31
 
O čem to "mluvite"?
 
29.05.2020, 00:05
 
maceto..

No já myslím že by tě těch 29kč nezrujnovalo..

ROZHOVOR/ Kdysi si v jednom týmu zahrál se známým rebelem Radkem Dudou. „Dost mi pomohl,“ děkuje na dálku posila prvoligového Vsetína Jakub Babka, se kterým v mateřských Českých Budějovicích s ním po postupu do extraligy přestali počítat. Proto vzal hokejový univerzál Jakub Babka za vděk nabídku Vsetína.

„Těším se na bouřící Lapač. Líbí se mi, jak se otřásá,“ pocítil 27letý útočník specifické valašské prostředí.

Led je zatím rozpuštěný, stadion prázdný. Jaké jsou vaše první dojmy?

Nějaké zprávy předem měl od kluků, co ve Vsetíně znám. Hlavně od Gábiče (Davida Gáby). Vesměs se potvrdilo, co jsem čekal a věděl. Ale ve Vsetíně jsem zatím strávil jen pár dnů, poté jsem se na léto vrátil domů a trénuji individuálně. Vše na mě působí zatím dobře. Proto mi ani nevadí, že budu v menším městě. I na jihu Čech žiji trochu dál od města, jsem zvyklý chodit do přírody. Zatím jsem ještě doma, poslední čtyři roky trénuji individuálně se skupinou hráčů, do které patří třeba René Vydarený, nebo Martin Novák.

Už jste mluvil s trenérem Srdínkem, co od vás čeká?

Týden po tom, kdy jsem se dozvěděl, že v Motoru končím, o mě projevil zájem. Mluvil jsem i se sportovním manažerem (Radimem Tesaříkem) i jednatelem (Danielem Tobolou) a od všech jsem z jednání měl dobrý dojem. Přesvědčil mě jejich zájem. Řekli mi, že bude na mé generaci, abychom táhli tým na ledě a vedli kabinu. Očekává se ode mne důrazná fyzická hra dopředu i dozadu.

V zelenožlutém hrávali Luboš Rob, Vít Jonák, Ondřej Bláha, v týmu zůstal i David Gába. Je náhoda, že posledních roky na Vsetín chodí spoustu hráčů z jihu Čech?

Asi ano. Každý si to domlouvá sám, případně přes své zástupce. Ale je plus, když se v cizím prostřední setkáte s někým známým. Může vám pomoct poznat prostředí, hned máte se s kým bavit.

Už vás přešla mrzutost, že s vámi Motor po postupu do extraligy přestal počítat?

Samozřejmě mě to mrzelo. Těšil jsem se, ale to už je pryč. Myslel jsem, že si zahraji, nepřipouštěl jsem si odchod, měl jsem platnou smlouvu. Zavolali mi, že jsem skončil. Teď jsem rád, že jsem ve Vsetíně.

Vsetínu to na České Budějovice od semifinále play-off před dvěma lety vůbec nejde, prohráli s vámi šest zápasů v řadě. Bylo vidět, že si na vás nevěří?

Bylo vidět, že nám nemůžou dát gól. Asi se jim i hrálo líp u nás v Budějovicích. Před svými fanoušky byli svázanější. Měli je hnát dopředu, ale naopak je svazovalo, když aréna bouřila. I proto se už těším. Atmosféra ve Vsetíně je jiná, prostě speciální. Hala tam bouří už před zápasem. Na Lapači je prostředí menší, lidé jsou napěchování na malém prostoru a stadion víc bouří. S nadsázkou se celý otřásá.

Ve vašem hokejovém životopise zaujme i sezona ve druhé německé bundeslize za Freiburg. Jaká to byla zkušenost?

Dobrá. Moc se mi v Německu líbilo. Je to jiná soutěž, než naše první liga. Hraje se tam spíš na cizince, které máte povolené čtyři. Kanaďani jsou tam rozdíloví hráči. Víc se bruslilo, naopak se moc nedbalo na systém.

Potkal jste se tam i s Radkem Dudou. Je to bouřlivák, jak se o něm povídá?

Nemůžu říct špatné slovo. Před lety jsem ho nezažil, ale už se zklidnil. Byl jsem rád, že tam byl. Dost mi pomohl.

Jak se stavíte k uvažovanému uzavření extraligy?

Těžko říct, co je správné, kluby si to musejí rozhodnout samy, jestli chtějí jít cestou jistoty. Ale pro diváka je lepší, když má liga náboj a kluby nemají jistotu a přechod mezi soutěžemi je uvolněnější. Vždyť v poslední sezoně jsme se už play-off nedočkali, proto z celé sezony všichni sledovali, jak to dopadne v extralize mezi Kladnem, Litvínovem a Pardubicemi. To mělo velký náboj.
 
03.09.2019, 23:01
 
Zaráží mně, že tu není žádná reakce na zapas. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.