Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "BohseOnkel" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
BohseOnkel | Ohrada
05.12.2019, 13:30
 
taky Sršeň hezky provokoval Pardubické diváky Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
05.12.2019, 09:47
 
Reakce na dzinda_: BohseOnkel: Možná jsem to špatně naps...
Špatně jsem tě pochopil. Samozřejmě jsou lidé kteří budou hledat chybu vždy a na všem. Na ty ja vůbec nereaguju, ale nepochybuji o tom, že si to tady hráči čtou a určitě je podobné kecy moc nepotěší.
 
BohseOnkel | Ohrada
04.12.2019, 20:52
 
Reakce na Rst: Dzindo, je to o.k. *2* :)) Přičítám to...
Jo je to jak píšeš je toho moc a lidi na tom nevidí nic na co by měli chodit. Fakt bylo divné vidět bubeníka a kolem něho 1,5m prostor...
 
BohseOnkel | Ohrada
04.12.2019, 20:30
 
Reakce na dzinda_: No teda... tady se ale sešlo výherníc...
Dzindo, i když to co si napsal je v podstatě pravda, tak je to přesně to co Vsetínu škodí. Podívej ano 1500 lidí je hardcore, ale ten zbytek je taky potřeba dnes jsem viděl kotel kde bylo 15 lidí a na stání prázdno. Vím, že Rst se mnou nebude souhlasit, ale výherní věrní pomáhají atmosféře. Když jsou ty skvělé videa z Lapače půlka kulisy jsou tito fanoušci. Nadávat jim do dementů není úplně ok.
 
BohseOnkel | Ohrada
03.12.2019, 13:31
 
Reakce na Rst: Jsi fanoušek výher, fanoušek bodů. Je vás...
Teda, nevím proč jsem si vždycky myslel, že jsi Rosťo kliďas Smajlík Smajlík Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
02.12.2019, 20:07
 
Mam Vsetín rád, na základě rad jsem si dal par jednotek alkoholu, ale dívat se na to fakt nedá. Samozřejmě souhlasím s Rst, že z hlediska dlouhodobého je to naprosto bezvýznamný zápas a nemá cenu to nějak moc řešit.
 
BohseOnkel | Ohrada
02.12.2019, 13:18
 
Reakce na palica: Ja jsem se s letošním lehkým drhnutím ...
Smajlík Smajlík Smajlík
Tento návod je možné praktikovat také v jiných oblastech
kde člověk cítí, že něco není v pořádku
 
BohseOnkel | Ohrada
22.11.2019, 21:10
 
Si človek vzpomene jak v 90 letech byl led zaházený co chvilku a nic tak hrozného se nedělo a to tam byl talíř nebo živý kohout Smajlík
Ja osobně s tím sice nesouhlasím sám na led nic neházím, ale hroutit se kvůli kelímku je minimálně divné, emoce tam přeci patří.
 
BohseOnkel | Ohrada
04.11.2019, 21:56
 
Ted jsem si vzpoměl jak Prostějovský hráč sejmul našeho brankáře tak, že mu odletěla helma.

odkaz
 
BohseOnkel | Ohrada
30.10.2019, 20:40
 
Jen k události s cca 47 minuty. Pokud soupeř v plné rychlosti srazí golmana aniž by se snažil tomu nějak zabránit musí prostě dostat a to pořádně i kdyby jsme pak kvůli tomu měli hrát 5 min v oslabení a třeba prohrát zápas

Jinak 1. třetina fakt pěkný hokej
 
BohseOnkel | Ohrada
22.10.2019, 13:26
 
Jen k tomu neustálému vzpomínání. Anglický fotbal rozhodl v půlce minulého století, že je vlastně nejlepší na světě. Tudíž mu nikdo nemá co dát a nikdo nic lepšího nevymyslí. Po určité době (1953) si řekli, že by mohli světu ukázat jak hraje kolébka fotbalu. Přijeli Maďaři! a dali Anglii 6 golů. Jasně Pešán je machr a Král blb (to je jisté a bez ironie) pokud si ovšem budeme stále myslet, že jsme v roce 1985 kdy jsme dávali všem ranec včetně Kanady a Ruska (občas) skončíme tak, že nás nakonec porazí i Maďaři Smajlík je prostě fakt, že drtivá většina dětí na sport kašle a sedí u PC. (Dost možná by tam seděla většina z dnešních mravo bijců kdyby ho tehdy měla)
 
BohseOnkel | Ohrada
21.10.2019, 19:58
 
Z dlouhodobého hlediska je vždy výhodné hrát jakoukoliv hru nepředvídatelně. Toto splňujeme na 100%.
 
BohseOnkel | Ohrada
20.10.2019, 17:20
 
Nemáte někdo odkaz na to jakým způsobem se bude hrát po 2/4 soutěže? a jak následně bude probíhat kdo půjde na 8 místo. (to se samozžejmě nebude týkat Vsetína Smajlík ) Jen mě to zajímá, děkuji.
 
BohseOnkel | Ohrada
18.10.2019, 15:02
 
Podle mě ty Litoměřice nehrajou vůbec špatně a pokud je porazíme určitě nemáme špatný tým. Jinak tady ta diskuze to je případ pro sociologa.
Věční pesimisti, pesimisti, realisti, optimisti, věční optimisti, grafomani, minimalisti, ti co zažili Třebíč, ti co informují o sestavě rozhodčích, ti co vylezou po prohře, ti co vylezou po výhře, ti co jsou pokorní, ti nejsou pokorní, ti co bydlí jinde ....
se nedivím, že FB vytváří bubliny
 
BohseOnkel | Ohrada
18.10.2019, 06:44
 
Reakce na Gerard: Atlasfit: nechci nikoho z "odejitých" ...
"Řekl bych, že náš největší aktuální problém je, že jsme ostatními týmy docela přečtení a že by to bylo stejné i s loňským týmem."

Toto tesat do kamene prostě se na nás dobře připraví a máme s tím problém. (viz PO ČB - Vsetín)Taky týmu škodí vyhlašování velkých cílů. Pokud jsme sehraní a víme co tým dokáže ok. Takto je na ně velký tlak a jde to vidět...
 
BohseOnkel | Ohrada
17.10.2019, 19:33
 
Hosi me se taky nelibi co hrajem, ale Vám to vyloženě dělá radost...
 
BohseOnkel | Ohrada
12.10.2019, 11:07
 
Reakce na Rst: Böhse Onkels: Díky za zeptaní. Dan v čbm ...
Ještě mě z nějakého důvodu utkvělo v paměti jméno Raděvič ale možná je to proto, že jsem získal jeho podpis Smajlík Rst jsem si jistý, že jsem tě viděl požívat alkoholické nápoje Smajlík jak to děláš že máš takovou paměť neuvěřitelné....
 
BohseOnkel | Ohrada
12.10.2019, 09:32
 
Reakce na Rst: Snažím se vcítit do těch, kdo určovali ty...
Už si moc nepomatuju jejich čisla (Vrla 4 tomek 30 Mařák 27 ?)
ale rozhodně je škoda pokud je tam nedali myslím tedy T a M popravdě na V jsem už zapoměl. Tomek to byl hrač jak Rob dostal puk a dal gol Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
11.10.2019, 15:06
 
Reakce na šupec: Já ale tu bojovnost nevidím tento rok a...
Jen nezapomeň na to, že divák za hokej platí a hokejista za to dostává placeno. Smajlík Tím neříkám, že se nedá fandit líp jen by impuls měl být první od ledu. Ta tisícovka která chodí vždy a za každých okolností to přežije, ale ostatní chtějí vysledky protože jinak můžou sedět v knajpě a místo lístku si dát 4 piva a dívat se na hokejku. Zlobit se na ně je zcela mimo oni o svém času a penězích rozhodují bez ohledu na názor tvůj nebo můj. Argumenty ať raděj sedí doma bych moc nevytahoval, protože sponzory, město apd hodně zajímá kolik lidí na hokej chodí a jaké dopady má nebo nemá pokud by do hokeje neinvestovali.
 
BohseOnkel | Ohrada
10.10.2019, 13:08
 
Reakce na ace81: S tím co máme bych na Chomutov zkusil s...
Nezapoměls v sestavě na vikinga?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.