Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "FansBPH" |  vypnout filtr
 
12345>
25.11.2020, 19:37
 
Nevím co na ten dnešní výkon říct. Chyb jak máku.
 
14.09.2020, 15:31
 
žeprej v Jihlavě hledají doktora, který by byl přítomen při zápasu? Nemá někdo zájem? Smajlík
 
14.09.2020, 15:31
 
žeprej v Jihlavě hledají doktora, který by byl přítomen při zápasu? Nemá někdo zájem? Smajlík
 
07.09.2020, 11:24
 
Reakce na Jiri9: Myslím, že v minulosti byli v červených...
já jsem to myslel ze srandy. Neznám důvod jeho červeného dresu. Smajlík
 
07.09.2020, 10:01
 
Radim trénuje v červené - jako novopečený otec. Smajlík , aby do něho moc nechodili.
 
20.08.2020, 20:20
 
Dnes za mě slabota. Jediné pozitivum že jsme dali v přesilovce gól. Smajlík
 
20.05.2020, 14:36
 
Mohli by si to po sobě aspoň přečíst.... žeprej ,,fanošuky,, Smajlík Smajlík Smajlík
 
11.05.2020, 15:11
 
Cromwel: Pavel tedka není on line. Došly data. Smajlík a stejně to podle něho není bek. Chtěl někoho jako je Karlsoon.
 
06.05.2020, 21:20
 
Pavelmikel: nech to už. Taky se mě nelíbí jak se k tomu vedení,, zatím,, postavilo, ale nemusíš to psát každý druhý den formou jiné narážky. Pořád v podstatě píšeš to samé. Tvůj názor je všeobecně známý. Se mám jako posrat že Kladno vyhlásilo postup? Jako že mají Racuka?Dostanou 6:2 jak sezónu kdy postoupili a bude po riti. Kádr mají,, zatím slabší než před 2 lety.
 
02.05.2020, 19:03
 
hokej Vsetín mě se nezdá že by měl Přerov a Havířov,, zatím,, lepší kádr. Prerov bude rád když se dostane do play off. Bez Klimeš a Navrátil atd. Budou poloviční. A že do Kladna šel Racuk se taky nepo.... Ty body se totiž sbírají snadno když hraješ s Kadani nebo Sokolově 8 X za sezónu. Smajlík
 
01.05.2020, 21:58
 
Asterisk souhlas. Chomutov neměl vůbec hrát profesionální soutěž. Měl si to vyzrat pádem do kraje. Jde vidět jak doba postoupila. Někomu před X lety vadilo 300 tisíc. Dnes v řádu milionů to nikomu nevadí. Každopádně takové rozhovory jsou úplně zbytečne. Myslím si že konec je neodvratitelny. V moravských Budejkach asi z toho taky nebudou nadšení když prodají tu jejich pukcenou licenci. Smajlík
 
28.04.2020, 19:13
 
Gerard v pořádku. Já taky rád podiskutuji s příznivci všeho a všech ( co se dění klubu týče). Dokážu pochopit že když nejsou love tak těžko budou hráči ( myslím si že všichni fanoušci vsetina ví o čem je řeč). Ale nabízí se mě otázka udělal někdo s vedení něco navíc aby byli. Myslím to například tak že někdo přijde s nápadem např. Do fanshopu _ udělat třeba nabídku na potištěný kelímek ( ty co jsou na festacich jak se vyměňují) a říct fanouškům. Chcete podpořit klub kup si tento kelímek příklad za 500 Kč. A 400 jde primo do klubu. Koupi si to například 500 lidi jako vzpomínku na sezónu která v hokeji ještě nebyla, bude to rarita a věřím že by to nějakou kacku přineslo. A nemuseli se řešit nějaké transparentni účty atd. Nebo prostě vymyslet nějakou formu permice které by prodávali teď bez nějakých zajištěných nároku atd. Pořád si oprávněne myslím že máme nejlepší fanoušky v lize ( bez ohledu na to jestli jsou výherní věrní, náplava atd). A podpořit klub bychom dokázali až by byl někdo možná překvapen. Vedení by to vrátilo,, lepšími,, hráči a všichni spokojeni. ( skoro všichni až na typy fanoušků jako jsem já) Smajlík
 
28.04.2020, 13:58
 
Rst kdo tady panikari? Pouze se tady řeší,, odchody,, hráčů. A diskutuje se. Panuje trošku obava o síle kádru atd. Nic nenormální co by se nedělo každý rok. Ikdyz letos je tech odchodu dost. Jinak speciálně pro tebe ty jsi zase nepochopil co jsem tím chtěl říct já ( nepsal jsem to ve zlém.) ale ani mě to nepřekvapuje.
 
28.04.2020, 12:47
 
Gerard: tím že to má kazdy postavený jinak přece neznamena že se bude oznacovat za někoho kdo tomu nerozumí jenom proto že má jiný pohled na věc. Bude se oznacovat za blbce který tomu nerozumí atd. Vaše označování,, výherní věrní,, mě opravdu baví. Nejlepší na tom je ze někdo někoho označí za,, vyherniho věrného,, aniž by o tom dotyčnem vůbec něco věděl a usuzuje jen podle toho jak dlouho a co dotyčný píše. Kdyz to vezmu na sebe nikdy bych si nedovololil takto označit kohokoliv na fóru. Protože prostě nevím,, co má,, za sebou. Když to vezmu na sebe.. Jak tady třeba Rst vzpomíná na výjezdy, hráče atd. Já jsem jezdil na zápasy v Uničově, Šternberku atd. Byly to super zážitky, ale protože nejsem rodilí Vsetínak tak jsem kolikrat ani nikoho v,, kotly,, neznal. Neumím vyjmenovat sestavu z těchto zápasu jak třeba Rst. ( patřím proto taky do kategorie,, výherní věrní,,?) Ale to je minulost. To už dnešní fanoušky nezajímá. Co bylo to bylo. Mě zajímá v dnešní době to jaký máme aktuální kádr, přeji si tady vidět hrát znova odchovance jako Němec atd. A chci aby jsme hráli špici. Když budeme hrát střed tabulky tak budu nespokojený a klidně to napíšu, protože tam Vsetín nepatří. A v neposlední řadě chci postoupit do El. Nikomu tady neberu že třeba postup do El nechce nebo nepotřebuje a je spokojeny tam kde jsme. ( mimochodem kdyby mě někdo řekl před 7 lety že budeme hrát s Kladnem nebo CB, tak si budu myslet že vypil až moc Slivovice). Ale vy se snažte pochopit i ty fanoušky kteří žijí přítomnosti a neberte jim ze to mají,, postavené jinak,,. Sorry za elaborat ale myslím si že je potřeba aby to zaznělo.
 
28.04.2020, 11:59
 
pavelmikel za mě Dudas rozhodně patřil k tomu lepšímu. Dle mého byl jeden z mála obrancu co dokázal založit nějakou kloudnou akci. Za 27 zápasu co stihl odehrát mít +10. Není špatné.
 
28.04.2020, 10:36
 
Asterisk: Od toho je zřízeno toto diskuzní fórum, aby se probíral chod klubu a hlavně skladba týmu. Pokud nějaký nick tady na fóru vyjadřuje svůj názor nebo dokonce si dovolí vyjádřit nespokojenost nad ,,prozatimní,, skladbou týmu ( která je opravdu zatím slabá, a ano vím že je to způsobeno nejistotou příjmů ) a ty ho hned označíš jako amatérského trenéra nebo generálního manažera tak asi nemá cenu diskutovat. Ty, Rst, Gerard - pokud si Vám někdo dovolí říct jiný názor nebo pohled na věc tak je od vás hned označen za ,,fanouška,, který neví o hokeji nic, nerozumí tomu, není ,,skalní,, fanoušek atd. Sice Vás neznám osobně, ale tady na fóru to na mě tak působí.
 
27.04.2020, 20:48
 
Mě taky hlava nebere jak to dopadlo stim Procházkou. Na to že hrál 3 a chvilkama i 4 lajnu nějaké body udělal. Po tom co Srdinko avizuje že chce hrát durazny hokej atd. To byla volba která se nabízela aby pokračoval. Jestli bude hrát za Litky tak škoda.
 
27.04.2020, 17:57
 
VSH a kde bereš jistotu že mu Poruba dala lepší peníze? Třeba už na Vsetíně opravdu nechtěl hrát. A chtěl jít blíž domu.
 
26.04.2020, 13:49
 
Taky nějak nemůžu pochopit proč by měl Teper odcházet do Poruby. Času na ledě až až. Přesilovky hrál atd. Jediné co přichází dle mého v úvahu jsou fakt ty peníze. A pokud mu třeba Poruba nabídla lepší peníze tak si myslím že to opravdu letos ASI nebude co se týče kádru nějaká sláva.
 
26.04.2020, 13:22
 
Drozd_Drozdovic: pokud se nepletu tak Prochy byl 4 nebo 5 nejlepší střelec týmu. Na to že hrál 3 a 4 lajnu to ujde. Mě přesvědčil. Ale já nejsem trenér. Smajlík Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín