Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1049 (k 5.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
15.05.2020, 11:04
 
VSH: tak Honza Výtisk má vyloženě vizáž Vysokoškolského profesora, tak určitě bude mít i aprobaci z anglického jazyka. A když teď z Litoměřic odešel profesor angličtiny, pan Korkiakoski učit Chachary do Poruby, tak ho tam pan Král určitě dohodil aby pokračoval v započaté výuce našich mladých nadějí Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
13.05.2020, 23:39
 
Velmi dobrý rozhovor s D. Tobolou, navazující na velmi dobrou myšlenku trojlístku Sparta, Liberec a Plzeň. Myslím si, že tento postoj DT je chválihodný a i za mě jediný zdravý, správný a prospěšný pro celý Český hokej. Bez jakéhokoliv alibismu a upřednostňování klubových přání a ambicí. Třicet tři "profesionálních" týmů ve dvou nejvyšších soutěžích je naprostá zhovadilost. Ano napomohlo k tomu nedohrání loňské sezóny, ale jakékoliv další prodlužování této agónie o další tři roky je naprostá blbost. Naopak, teď je ta správná doba obě naše profesionální soutěže zeštíhlit na 26 týmů (12 extraliga + 14 Chance liga), případně až na 24 (12+12). Že by se tím Vsetínu snížila šance postoupit do e-ligy??? No a co... Za prvé, tak jak píše i DT, nejsme pupek světa a hlavně za druhé radši hrát pravidelně první šestku nášlapané první ligy, než pravidelně bojovat na ocasu v extralize, obzvlášť pokud by se měla zase vrátit baráž a odpadl by tak hlavní náboj extraligového suterénu - boj o přežití, o záchranu.

Popravdě moc tomu nevěřím, že by tento formát postupného zeštíhlení soutěží mohl projít, obzvlášť když ho takhle otevřeně podpořil i nejvyšší zástupce Vsetína, D. Tobola Smajlík . Jak, myslím i tady už někdo dříve psal, vrchnost si tímto uzavřením e-ligy získává potřebné hlasy zástupců ohrožených e-ligových týmů. Tak jak se už i včera vyjádřil ten pošuk Pešout z K.V. když prohlásil, že naprosto souhlasí s návrhem na uzavření e-ligy, obzvlášť v této složité ekonomické, covidové době a ještě dodal něco ve smyslu, že kdo jiný by tomu měl už rozumět víc než samotný předseda svazu Smajlík . Fuj, absolutní vrchol řitního alpinismu.
 
Gerard | Vsetín
03.05.2020, 14:36
 
Standa, Vajdik: Řekl bych, že spekulovat na začátku května nad tím na jaké postavení náš tým momentálně má a nemá je poněkud předčasné. Podobně jako je předčasné vyvěšování černých praporů v podání nekterých takyfandů, kteří jsou už teď schopní odpískat a pohřbít celou příští sezónu. Je jisté, že náš tým ještě bude potřebovat doplnit a snad i posílit. Dá se ale předpokládat, že se vedení prozatím asi nebude chtít pouštět do žádných velkých akcí, ale bude si i nadále rozhodovat spíše racionálně a opatrněji.

Nejdůležitější navíc je, že samotná jména na soupisce ještě nikdy nic nevyhrála. Takže prozatímní škatulata v týmech jde chápat spíše tak, že naznačují, kde se do toho nebojí pustit více po hlavě a kde jsou naopak opatrnější, než že by měly nějak určovat pořadí v tabulce na konci sezóny. V naší sestavě je zatím až moc neznámých, ale i tak mám tušení, že by ta nadcházející sezóna mohla být divácky zajímavější než ta minulá.
 
Gerard | Vsetín
03.05.2020, 14:26
 
Vzpomínka, ace81: ohledně Vampeho jsou to všechno jenom spekulace, ale osobně jsem skoro na 100% přesvědčený, že jeho "vysněným" klubem ve kterém by chtěl příští sezónu působit určitě není ani Kladno, ani Slávie. Tím nechci hned tvrdit, nebo naznačovat, že by měl v příští sezoně působit na Lapači, ale kdo alespoň trochu ví, nebo četl jeho dřívější vyjádření, tak se může dovtípit kde by si ještě opět rád zahrál. Nicméně ta příští sezóna může být natolik specifická, že nakonec klidně může skončit zase na tom Kladně, nebo na Slávce... A nebo možná i v tom Sokolově či Porubě Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
29.04.2020, 10:42
 
Asterisk: i když se s většinou toho co jsi napsal dá určitě souhlasit a na jakékoliv veřejné vyjadřování mám víceméně podobný názor, tak bych to až tak asi nehrotil a nedramatizoval. Lidi jsou tak strašně odlišní, že vždycky budou obrovské rozdíly mezi jejich názory a vyjadřováním. A dokud se tady stále najdou diskutéři, kteří jsou těm věčným kritikům a plivačům na všechno a všechny oponovat, tak bych fórum rozhodně nerušil. Navíc ten poměr diskutérů mi nepřijde tady až tak tragický.

Sport byl a snad bude vždycky o emocích, ať už v hledišti, na hřišti, v hospodách po zápasech, nebo na fórech. Ano, jsem taky zastáncem určitě slušnosti a úrovně, ale na druhou stranu se mi moc nelíbí pokutování klubů za jakýkoliv sprostý pokřik z hlediště, mikrofony na hřišti a střídačce a následné trestání hráčů a trenérů za urážky soupeře v emočních situacích apod.

Chci věřit, že i hráči a trenéři mají dostatek rozumu a zdravého úsudku, aby dokázali poznat, že většina těch největších křiklounů tady jsou jenom celoživotní frustráti, kteří se potřebují vyventilovat.

A to že někdy o nich někdo napíše, že poslední zápasy nehraje dobře a že by ho radši viděl v jiné lajně a nebo na chvíli na tribuně, nebo že jako trenér by to poskládal jinak apod. snad nikoho psychicky nezničí. Obzvlášť, když po dalších dvou podařených zápasech zase bude vynášen do nebes. Tohle ke sportu prostě patří a když to má jakousi úroveň, tak to sand musí každý pobrat, i když se třeba v daném okamžiku může kritika týkat právě jeho. Horší situace mi vždycky přijde, když je ticho po pěšině a nikdo nic neříká, nepíše, nekomunikuje, jako by se o daný klub, sportovce už nikdo nezajímal.
 
Gerard | Vsetín
28.04.2020, 15:17
 
FansBPH: nemyslím si, že bych tady někdy někoho označoval za blbce jenom proto, že má opačný názor než já. Pokud jsem měl někdy s někým osobní problém, tak to byli jenom nicky, které se tu prezentovali naprostými zvratky jako např. daikiri, vsetinhokej, nebo hokejvsetin, subni a spol.
Když mám čas, tak tady rád podiskutuji s kdejakým odpůrcem všeho a všech, obzvlášť je-li schopen napsat víc než jednu větu.

Překvapuje mě, že se v současné době někdo diví tolika odchodům a změnám. Vždyť snad všem musí být jasné, že kdyby nepřišla doba koronavirová se všemi důsledky a dopady, tak se tady takové velké změny určitě nedějí. Za odchody hráčů určitě stojí několik aspektů a to nabídka z vyšší soutěže, spokojenost s výkony v loňské sezóně, ekonomická opatření a dost možná i opatrnější a střízlivější očekávání od sezóny nadcházející. Potom se bohužel nemůžeme divit, že hráči sáhnou raději po nabídce klubu blíž jejich domova.

Ta nejistota ohledně financí ze vstupného nás opravdu zasáhla mnohem víc, než všechny ty Havířovy, Prostějovy, Litoměřice, Poruby a spol. Ztratili jsme tak výhodu finančního balíku oproti ostatním týmům. Ano je možné, že se všechno přežene a zase rozjede jako dřív, odehraje se klasická sezóna, kterou vyhraje nějaký "střelec" typu Poruby a my (no spíše vy) si řekneme ten Tobola s Tesilem se drželi loni v létě pěkně při zemi a byli připosraní zbytečně. A nebo se nám taky dost možná v září rozjede sezona bez diváků, zájem o celou sezónu tak bude beztak mizerný, v lednu se nám tu naplno rozjede druhá vlna epidemie, která nám vše zase zastaví a bude po hokeji. V ten moment budeme asi všichni rádi za ekonomickou opatrnost před sezónou.

Kdyby takový vítr v sestavě přišel za normální situace, tak bych z toho taky nebyl zrovna odvařený, takhle to ale určitě chápu. Navíc posily budou rovněž, některé snad i docela zajímavé, i když pro mnohé fandy i tak nedostačující.

Z letošních odchodů mi bude určitě chybět Kuba Teper a Víťa Jonák, které jsem měl opravdu hodně oblíbené. Slovemu tu šanci v Budéjkách rozhodně taky přeji, i když mi v předminulé sezóně přišel mnohem lepší než v té loňské. Z nových hráčů mi bude nejvíc chybět Dudáš a Procházka. Dudáš byl dle mého jednoznačně náš nejlepší obránce, důrazný, tvrdý, schopný založit útok i tvrdé vystřelit a u Prochyho jsem přesvědčený, že jeho potenciál byl mnohem větší, než pod Dopim ukázal.
 
Gerard | Vsetín
28.04.2020, 12:17
 
Plha: je možné, že by se nakonec moc zájemců nenašlo, protože jsou teď na každou korunu a koronu opatrnější, ale co já vím jenom v okolí, tak úplný propadák by to určitě nebyl. Navíc by to bylo sice kupování "holuba na střeše", ale pořád by tam byla velmi reálná šance, že za svou investici něco dostaneš, pokud nás situace v republice na stadióny pustí. Ty virtuální zápasy možná taky nejsou špatný nápad, ale mě osobně tedy moc neoslovili. To už bych radši poslal litr na transparentní účet. Ale i ten si myslím, že by moc zájemců nenašel.
Ten můj nápad vznikl z toho, že mi několik lidí z okolí řekli, že si kupují permici roky, tak že si ji klidně koupí i teď, i když nikdo neví jestli za ní něco dostane. A stejně tak mi řekli, že by je nikdy nenapadlo si jít pro vratku peněz za zrušené loňské play-off. A protože to mám úplně stejně, tak mě napadla možnost této "Premiové" permice. A třeba se toho někdo z vedení chytne, nebo to skončí někde v propadlišti zapomnění Smajlík .

FansBPH: ono je to fakt ale hlavně o tom, že to někteří máme postavené trochu jinak a nejde nám jenom o to být s klubem když se mu daří, je na výsluní a všechno je perfektní. Většina z nás tady zažila doby lepší a horší, i ty nejlepší a nejtragičtéjší, tak se na nás nemůžeš zlobit, že nám přijdou k smíchu fanoušci, kteří při první trošku negativnější zprávě hned střílí ostrými, fňukají, nadávají a nebo se z toho hroutí.
 
Gerard | Vsetín
27.04.2020, 22:25
 
Vajdik: Vajdiku, budeš se možná divit, ale je se na tu příští sezónu taky opravdu těším, i když teď nikdo ještě nevíme jaká vlastně bude a jestli ji uvidíme na živo. Po zveřejněném seznamu odchodů je jasné, že asi kvalita týmu půjde o něco dolů, ale chci věřit, že pod Honzou Srdínkem bychom mohli hrát o to živější a bojovnější hokej, než v loňské sezóně. Bude určitě taky záležet koho se nakonec podaří ještě podepsat a jak bude sestava vypadat po zveřejnění posil, ale myslím si, že to nebude úplně špatné Smajlík . Za sebe znovu zopakuji, že jsem rád, že se vedení v této složité situaci chová racionálně a upřednostňuje tak jistotu, ekonomiku a budoucnost, před v tuto chvíli zbytečným rizikem a hazardem. Co by za to teď dost možná v Chomutově dali, kdyby se loni rovněž zachovali racionálně a tu pro ně krizovou loňskou sezónu přežili za poloviční náklady někde na chvostu tabulky.
 
Gerard | Vsetín
27.04.2020, 12:29
 
Vzpomínka: ale já neříkám, že by se neměla dát příležitost i lidem, kteří chtějí a můžou přispět třeba i jenom nějakou tou stovkou. Ale k tomu už holt potřebuješ právě ten transparentní účet, nebo nějakou jinou dobročinnou akci. To co jsem tady navrhoval já je víceméně má vlastní forma případné pomoci klubu. A jak jsem psal, když jsem se o tom bavil s několika známými, tak byli většinou stejného názoru a klidně by do koupě takové, pro někoho možná "rizikové" permanentky šli. A i tady mi přišlo, že se taky objevilo již dříve pár názorů proč se ještě neprodávají permice apod.

Je mi jasné, že by nás asi nebyly tisíce, ale chci věřit, že nějaká ta stovka fanoušků se zájmem podpořit klub takhle dopředu i s rizikem, že si pak permanentkou budou možná tak maximálně natírat máslo na chleba, by se určitě našla.

VSH: ad1) pod smlouvou je rozhodně více hráčů, než jenom mladý Vlach, jak už tu psal i cannibal. A co mám informaci já, tak se jedná i s případnými posilami a nejedná se určitě jenom o nějaké hráče do počtu.

ad2) kostra týmu se určitě postupně tvoří, nebo dost možná je už vytvořená. Je asi nesmysl si myslet, že vedení sedí se založenými rukami.

ad3) hrát bez diváků je možná šílenost, ale dost pravděpodobně taky možná jediná možnost.

ad4) jak jsem psal už Vzpomínkovi, myslím, že každopádně dobrá každá stovka ochotných. Ty Tvé tři stovky by klidně mohly hodit 1,5 mil. Kč.

ad 5 a 6) máš pravdu, ale asi nikdo s tím nic neděláme Smajlík .

A k poslednímu Tvému odstavci... nestraš. Nechce se mi věřit, že by na Valachoch byli takoví držgrešle, kteří by si šli na klub pro vrácení peněz za skutečnost, za kterou klub ani v nejmenším nemůže. Pořád si myslím, že je tady většina fandů, kteří za klubem stojí v dobrém, i zlém.

Simir: ale já to nemyslím ani v nejmenším tak, že kdo by si tu permici teď nekoupil, tak že není opravdový VS fanda a hanba jemu. Je mi jasné, že si nedovolí několik tisíc "dost možná vyhodit" každý. Je mi jasné, že někteří by chtěli, ale třeba jsou v těžší finanční situaci a nemůžou si to dovolit, ale taky vím, že nás snad není úplně málo, kteří by do toho takhle klidně šli. Ale jakoukoliv jinou rozumnou podporu klubu od fanoušků bych rozhodně taky nezatracoval.
 
Gerard | Vsetín
27.04.2020, 07:22
 
Vzpomínka: sorry, ale ten Tvůj Crowdfunding si nechej pro béčkové TV stanice Primy nebo Novy a jejich pořady typu Americký sen apod.
Mně nejde o to, aby někdo současnou situaci nesmyslně dramatizoval nebo naopak nějak zesměšňoval. Jenom jsem chtěl poukázat, že jako klub, který díky své fanouškovské základně je z velké části závislý na jistých příjmech od fanoušků a řekněme, že s nějakými jistými cca. sedmi milióny může počítat naše vedení už před začátkem každé prvoligové sezóny, tak o tuto jistotu nyní přišel. Protože ohledně celé příští sezóny panuje nespočet otazníků. A protože jsem už od několika lidí slyšel názor, že si permici koupí, ať tu bude tým jakýkoliv a ať bude jistota, že se sezóna odehraje klasicky a celá, nebo ne, tak mě napadl tento, dle mého, nejsnadnější způsob možné podpory, který by vedení dal jasnou zprávu "Nebojte, jsme s vámi.".

P.S. těch sedm milionů ze vstupného není myšleno jako celkový výtěžek, který klub za vstupné standardně poslední sezóny nasbíral, ale spíše taková jistota se kterou klub mohl každé léto počítat, i kdyby se v sezóně vyloženě nedařilo a chodili jenom ti nejvěrnější.
 
Gerard | Vsetín
27.04.2020, 00:03
 
pavelmikel: bez urážky, ale přiznám se, že jsi jeden z posledních u kterého jsem si myslel, že by tento můj návrh mohl dopadnout na úrodnou půdu Smajlík . Ale jsem rád, že by mohl zafungovat nejen u tzv. srdcařů, ale i u, opět bez urážky, takových spíše prudičů a kritiků všeho a všech jako jsi Ty Smajlík . Opravdu jsi mě mile překvapil.

Nevím jestli je to vůbec průchozí a jestli by do toho klub vůbec šel. Trochu se bojím, že by se mohli najít takoví, kteří by poukazovali na to, jak je to nemorální a vypočítavé chtít po někom peníze takhle dopředu, aniž by se vědělo, jestli za tuto investici dotyčný něco dostane. Chci ale věřit, že kdyby se jednalo opravdu o nějaký typ "Prémiové" Permanentky, kde by se kupující dopředu dobrovolně vzdal nároku na vrácení peněz, tak že by to mohlo být průchozí. Navíc kdyby s tím klub přišel jako s reakcí na podnět nás fanoušků.

Docela by mě zajímal takový malý místní průzkum kolik lidí by bylo ochotno do takové formy pomoci klubu jít. Možná, kdyby se tady k tomu připojilo více diskutujicich, tak by to nahlodalo i vedení. A vůbec nemíním vyčítat nikomu, kdo by do toho nešel. Je mi jasné, že někdo může být v současné situaci na tom klidně finančně hůře a jakoukoliv investici, pro někoho navíc určitě nemalou, bude těžce zvažovat.
 
Gerard | Vsetín
26.04.2020, 23:45
 
Rst: já se bojím, že bez diváků. Je skoro jisto jisté, že v Itálii byla hlavním spouštěčem covidového průseru milánská Liga Mistrů hráčů Bergama a Valencie, v Anglii jejich nesmyslně neodložené dostihové závody apod. Pokud se nějakým zázrakem tento virus nepodaří "vypařit", dokázat léčit, nebo rychle najít vakcínu, tak je více-méně jasné, že stadióny jsou jeho ideálním místem k šíření. Všichni zde křičí, radují se, objímají, pijí z jedné štamprle apod. Smajlík , to je ideální cesta k rychlému volnému šíření. A chci věřit, že snad každý vidí co tato mrcha dokáže, když se rozjede nekontrolovaně. Sport a vsetínský hokej mám opravdu velice rád, ale jsou holt i důležitější věci na světě, než plné tribuny. Především zdraví a fungující zdravotnictví a ekonomika. Já letos budu opravdu rád, když se všechno rozjede alespoň bez diváků a budu se moct na sport podívat alespoň v telce, nebo na noťasu.
 
Gerard | Vsetín
26.04.2020, 23:30
 
RST: s tím Srdcem a Jackem pěkný "příběh". Já jsem za Honzu Srdínka na střídačce opravdu rád. Při vší úctě k Jirkovi Dopitovi a jeho přínosu vsetínskému hokeji (za mě jednoznačně nejlepší hráč v žluto-zeleném dresu), tak typy lidí jako je Srdce, nebo jak na mě alespoň vždycky působil, jsou mi mnohem bližší.
Ten příběh dvou hráčů, kteří Ti nejvíce přirostli k srdci mi zase evokoval vzpomínku na tu naši, už jednou tady zmíněnou, debatu ze začátku 90-tých let, kdy jsme jako malí ogaři venku před barákem u kopačáku snili o tom, jak by bylo perfektní kdyby za Vsetín hrál nějaký Rosťa a Richard a Ty ses nakonec dočkal samotného Rostislava "největšího" Vlacha a já Ríše Šebestů Smajlík .
Co se týká Tepyho, tak pokud se jeho odchod definitivně potvrdí a vzhledem k jeho studiu vysoké školy v Ostravě, se dá i pochopit, tak mě tady bude chybět opravdu hodně. Výborný hráč, skromný kluk (teda aspoň tak působí, osobně ho neznám) a hlavně neskutečný bojovník. Ale takový je hokejový život, obzvlášť, když je před námi taková nejistá sezóna.

Co osobně ale nechápu je to, že když už se někdo dostane k informacím, které by měly zůstat tajné, tak, že je má nějaký důvod pouštět tady na diskuzi. Skoro každý má tady nějaký svůj dobrý zdroj, ale informace o příchodech a odchodech se takhle rozhodně nepouští. Neřeknu, když třeba někdo něco naznačí, obzvlášť, když je to zpráva pozitivní, ale takhle tady dopředu "vyblít" odchody je podpásovka jak pro ty dotyčné hráče, tak pro vedení, tak hlavně pro ty samotné "informátory".
 
Gerard | Vsetín
26.04.2020, 23:03
 
Po delší době se opět zapojím do diskuze, protože toho brekotu a kritiky mi tady přijde až moc a nepřijde mi to důstojné fanouška Vsetínského hokeje.
Vždycky jsem si myslel, že pro Vsetíňáky (alespoň teda pro to zdravé jádro) je hokej něčím víc než jenom honbou za výhrami a úspěchy. Za ty dlouhé roky jsme si snad už zvykli, že některé sezóny jsou úspěšnější a některé zase slabší, některé bohatší a jiné zase chudší.
Řekl bych, že ta příští bude asi ta nejkomplikovanější a nejnepředpovídatelnější (delší slovo jsem snad nikdy nenapsal ;-) ) v historii. Nikdo pořádně neví jestli jeho klub dostane peníze od sponzorů, jestli získá nějakou náhradu od státu, od města, od svazu ..., nikdo ani neví kolik týmu skončí a nepřihlásí se do soutěže, nikdo neví jaký formát se bude hrát a jestli bude vůbec o co hrát. A co hlavně nikdo neví, je to, jestli se vůbec bude něco hrát (bojím se, že covid19 nám ještě rozhodně neřekl poslední slovo) a když se hrát bude, tak jestli budou moct být u toho diváci.
Ano, někdo může namítnout, že ve stejné situaci jsou všechny kluby, ale jak přesně poznamenal kolega z východního Berlína SzV, tak našeho týmu se ta nejistá situace ohledně diváků dotýká určitě nejvíce z celé Chance ligy. Touto nejistotou klub potencionálně nepřichází jenom o šestého hráče (i když už to třeba poslední sezónu nebylo to co to bejvávalo) a s tím spojenou psychickou výhodu, ale především o pořádný balík financí od největšího sponzora (fanouška).
Proto v této nejisté situaci naprosto chápu vedení, že se rozhodně nechce pouštět do žádných větších a unáhlených akcí. Jako správný hospodář se prostě musí postarat o to, aby klub tuto těžkou chvíli přežil v co nejlepší kondici.
Pokud se skutečně potvrdí všechny ty neoficiální podpisy do Poruby, tak tomu moc nerozumím a to především u tohoto klubu, který stojí na jednom člověku a jednom sponzorovi. Navíc když je to klub bez nějakých velkých ambicí a fanouškovské základny. Za mě to je v současné situaci dost velký hazard, ale je možné, že štěstí bude nakonec přát odvážným. Já jsem ale raději za rozumnější a opatrnější přístup.
Osobně jsem přesvědčený, že se liga nakonec hrát bude, ale obávám se, že spíše bez diváků. Navíc bych se vůbec nedivil, kdyby se extraliga minimálně na jednu, dvě sezóny uzavřela. Po sportovní stránce to určitě není správně, ale ekonomické důvody asi převládnou.
Od příštího ročníku tak nemám žádné velké očekávání, ale vzhledem k výše uvedenému mě to vůbec nemrzí. Ale i přesto, nebo spíše právě proto bych si nejraději koupil permanentku a klubu přispěl už dnes. Myslím si, že je ta nejsprávnější doba aby fanoušci, kterým na klubu opravdu záleží pomohli klubu již teď, když se ani neví jestli se bude vůbec něco hrát.

Přikláněl bych se proto k tomu, aby klub spustil pro opravdové srdcaře prodej "prémiových" permanentek na sezónu 2020/21 co nejdřív a to klidně s dodatkem, že koupí tohoto typu "prémiové" permanentky se její majitel vzdává jakékoliv případné náhrady pokud se sezóna nedohraje, bude bez diváků, nebo se vůbec nerozjede. Jednalo by se více-méně o určitý typ sponzorství s dárkem v podobě permanentky, tak aby se klub vyhnul nařčení ze spekulanství a případnému domáhání se vrácení peněz. V létě, až bude snad jasněji by se mohl rozjet prodej klasických permic pro opatrnější fanoušky. Chci věřit, že by se nás našlo vícero ochotných do klubu zainvestovat i v této nejisté situaci. A klidně ať tato "Prémiová" permanentka zůstane za cenu z minulé sezony. Snad by se našlo alespoň 500 věrných, ochotných pustit v průměru cca. pět tisíc (podle toho jestli na sezení, na stání apod.). S takhle jistými 2,5 milióny by se vedení určitě zase o kus líp plánovalo a možná i vyjednávalo s posilami, sponzory a městem.
 
Gerard | Vsetín
12.03.2020, 18:48
 
edd_vs: sorry ede, ale v současné celosvětové situaci, navíc s přihlédnutím, že s tímhle rozhodnutím souhlasí i všechny ostatní kluby, tak se rozčilovat nad tímto rozhodnutím může jedině totálně zaprděný jedinec.

Všichni jsme se určitě na play off těšili, někteří jsme našim dokonce pořád i věřili, ale za současné situace tohle bylo jediné rozumné rozhodnutí. Velkým štěstím v téhle složité situaci bylo alespoň to, že ZČ extraligy byla dohrána. Představa, že by měla pokračovat ještě nějakou prolínací soutěží posledních čtyřech týmů, tak by nastal velký problém se sestupujícím Kladnem.

Postup z druhé ligy předpokládám nakonec nebude žádný. Navíc se obávám, že se v létě některé týmy, z důvodů finančních problémů, mohou ze soutěže spíše odhlašovat. Je to sice zatím všechno ještě daleko, ale finančně to bude náročné asi pro nás všechny, ať už jsme zaměstnanci, zaměstnavatelé, nebo majitelé firem, či klubů.

Nicméně zdraví je to nejdůležitější, na to by teď měli pamatovat asi všichni.
 
Gerard | Vsetín
11.03.2020, 16:10
 
Já si myslím, že je už prakticky jisté, že se letošní play-off neodehraje. A to ať už definitivní rozhodnutí padne dneska, za týden, nebo za čtrnáct dnů. A stejně tak je dle mě jisté, že rozhodnutí bude jednoznačné, Kladno sestup, Motor postup. A i přesto, že je play-off úplně jiná soutěž, tak jsem přesvědčený, že to za současné krizové situace bude jediné správné rozhodnutí. Kdyby byl rozdíl v tabulce bodový, tak by to bylo asi hodně diskutabilní, takhle, když Motor vyhrál ZČ o několik parníků, tak proti tomu moc námitek asi nebude. Navíc mi Motoráků při takovém očekávaném rozhodnutí bude i trochu líto. Protože mít takhle rozjetou sezónu a skončit to takovým vítězstvím, nevítězstvím, které jim navíc budou někteří asi dlouho předhazovat, nebude tím vysněným závěrem.
Co je ale horší než letošní odpískaná sezóna, je to jak na tom budou kluby v létě a na začátku příští sezóny. Už teď je jasné, že ekonomické dopady v důsledku koronaviru a všech opatření budou víc než závažné. Již teď se finance na chod klubů od sponzorů nesháněly úplně snadno, co bude ale před další sezónou raději ani nechci domýšlet.
 
Gerard | Vsetín
10.03.2020, 19:07
 
Okvhk: Myslím, že chtít vracet peníze za neodehrané zápasy může chtít po klubu leda nějaký ocas. Chci věřit, že jestli se někdo takový na Vsetíně najde, tak že to bude maximálně v jednotkách kusů.
 
Gerard | Vsetín
20.02.2020, 23:54
 
Nový: sorry, ale ty jsi neskutečný demagog. Chci věřit, že je to snad jen Tvou ještě mladickou nerozvážností a zažraností do všeho kolem VS hokeje. Jinak ale, když už jsi narazil na to, že náš hokej probírám kdo ví s kým, tak by ses možná divil. Nejsou to ale žádní pitomci a hokejoví analfabeti, někteří ten hokej tady dříve i hráli a to nejen někde po juniorskou úroveň. To je ale nepodstatné, jenom jsem se ale k tomu musel vyjádřit, když jsi se toho tak chytil.

Nevím taky proč píšeš o Karafiátově bilanci v zápase s Přerovem. Forma rozhodně není o jednom zápase, ba naopak. Tvou větu o vyzkoušení něčeho, čemu jsi věřil asi jenom Ty a Jirka Dopita jsem pochopitelně pochopil a ano ignoroval jsem ji, protože jasnou odpověď Tobě a snad nám všem dal výkon a souhra Vlacha s Břízkou a Tůmou, v porovnání s výkonem a souhrou v předešlých zápasech v lajně s Karafiátem a Dostálkem. A ne nemyslím si, že bychom teď byli zrovna v rozpoložení něco zkoušet, nebo někoho tahat nahoru. Potřebujeme ustálit lajny, protože se nám nezadržitelně blíží klíčová část sezóny. Větu o tom, že se projevuji jak se projevuji raději taktně přejdu, protože je to vždy věcí náhledu a nadhledu každého z nás. O tom jak na mě působí Tvé projevování se tady na diskusi se raději taky taktně zdržím ;-).

No a Tvé poslední věty, tam už Ti nemám vůbec co říct. Když mám na ty dva zápasy opačný názor než Ty, tak jsem automaticky na zápase nebyl??? Nebo byly podle Tebe Litoměřice kvalitnější soupeř než Přerov? Nebo atmosféra byla lepší ve středu než v pondělí, kdy vsetínským fans velmi obstojně sekundovali ti přerovští??? Nebo Ti celková kvalita zápasu s Litoměřicemi, s jejich naivním hurá juniorským hokejem bez obrany přišla lepší než kvalita zápasu s velmi dobře takticky připraveným Přerovem? A výkon a nasazení našich se mne osobně taky o něco víc líbil v pondělí, než ve středu. Jenom to díky kvalitě soupeře dopadlo bez bodu.

Nicméně se budu snažit do budoucna maximálně zdržet jakékoliv další debaty s Tebou. Né že by mě nebavila, ale nechci jí tady víc prohlubovat a v rámci obhajoby svého názoru dále rozebírat plusy a mínusy aktuálního týmu a jednotlivých hráčů. Navíc i když se s Tebou v mnohém neshodnou, tak Tě rozhodně považuji za zarytého fanouška Vsetína a i proto než s Tebou se tady budu raději přít a hádat s ryzími trolly a pitomci, kteří umí jenom nadávat a urážet a z jakéhokoliv našeho zaškobrtnutí mají škodolibou radost.

P.S. omluva Vlastovi Dostálkovi a Jirkovi Karafiátovi, že jsem je tady poslední dny tolikrát zmínil. To že jsem si dovolil zapochybovat o vaší aktuální formě ještě automaticky neznamená, že si o vás myslím, že jste špatní hokejisté a že nemáte mít místo v týmu. Pokud to čtete, tak doufám, že to berete s trochu větším nadhledem než nový_z Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
20.02.2020, 22:02
 
Nový: nezlob se, ale musím se fakt smát. Až se skoro bojím, abych tou mou kritikou, nebo nějakým dalším příspěvkem nepohřbil celou sezónu Smajlík . Na druhou stranu by to ale byla pro některé ideální omluva případného vypadnutí ve čtvrtfinále: "Tak perfektně rozehraná sezóna a pak přišla na diskusi ta Gerardova kritika a všechno šlo do kopru." Smajlík

Nedělejme prosím z těch hráčů přehnané nebožáčky a uzlíčky nervů, kteří potřebují jenom chválit, chválit a chválit a případný tlak a kritika je úplně rozhodí. Stačí, že už svaz vymýšlí různá pravidla v podobě nesestupů, jenom aby hráči nebyli pod moc velkým tlakem a stresem. Myslím si navíc, že hráči a všichni kolem sami moc dobře cítí, že to zatím ani zdaleka není ono a moc dobře to vidí i na návštěvnosti a atmosféře na Lapači.

Jinak ale máš pravdu, že ten můj názor o Karafiátově "formě" byl jenom mým subjektivním pohledem. Nijak jinak jsem ho ani neprezentoval. A to přesto, že stejný nebo podobný názor měla drtivá většina lidí se kterými jsem zápas s Přerovem probíral. Nicméně stále si trvám na tom, že tento můj subjektivní pohled byl současně i neoddiskutovatelným faktem a Karafiátova bilance 37 zápasů 3+3 v KB a především nejhorší bilance (- Smajlík v celém týmu v +- statistice, mi asi dává za pravdu Smajlík .

K tomu zazdění Vlašáka Ti myslím nejlepší odpověď dal samotný včerejší zápas. Nebo se možná jenom Roman z úterka na středu konečně dobře vyspal Smajlík .

No a ten poslední odstavec se mě dotknul asi nejvíce. Tohle radíš zrovna mně, kterému snad celý fandovský život vadí ta jednoduchá masová fanouškovská rovnice: výhra = dobrý zápas, dobrý výkon, borci... prohra = katastrofa, hrozný výkon, pitomci.

Mimochodem za mě byl včerejší zápas daleko horší, než pondělní s Přerovem. A to po všech stránkách, od kvality zápasu, přes náš výkon, kvalitu soupeře až po celkovou atmosféru.
 
Gerard | Vsetín
20.02.2020, 13:57
 
dzindo: Chápu jak jsi svou poznámku ke mně myslel, ale přesto si dovolím nesouhlasit. Chci věřit, že má věta o tom, že se Vlasta Dostálek poslední měsíce potýká s formou a že Jirka Karafiát se s ní bohužel poslední rok a půl už ani nepotýká, se snad těchto hráčů nemohla nějak dotknout, nebo je dokonce nějak urazit. Za prvé je to neoddiskutovatelný fakt a za druhé tato lehká kritika, když už, tak byla namířená spíše na trenéry a na to jak "zazdili" mladého Vlašáka do útoku kde v tuto chvíli nemohl moc prodat svůj potenciál.

Myslím si, že je velký rozdíl v diskusi nad sestavou, případně i lehkou kritikou hráčů a urážením a nadáváním na jednotlivce nebo celý tým. V minulosti jsem se tady několikrát rázně vyhradil proti kritikům a urážečům všech a všeho, ale když mi některé přehmaty přijdou až moc do očí bijící, tak se o nich nebojím tady zapolemizovat.

Navíc hráči jsou profíci, rozhodně tady nehrají zadarmo, tak musí počítat jak s chválou když se daří, tak i s kritikou když jim to zrovna moc nejde.

Já osobně J. Karafiáta určitě nezatracuji, obzvlášť když praváků v týmu moc nemáme. Nejvíce se mi však líbil loni v přípravě, když k nám přišel až těsně před sezónou po letní přípravě v mateřském GT.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Dor.
HC Olomouc
VHK ROBE Vsetín