Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
17.11.2019, 22:25
 
Rst: Rosťo, jsem možná loajální, ale hlavně přece nebudu jak blbec kritizovat tým po první jednobodové ztrátě, po sérii pěti výher v řadě. Přijde mi, že některým, nebo možná většině fanoušků chybí trochu pokory a hlavně uvědomění si síly i našich soupeřů. Spousta lidí si myslí, že díky historii, titulům, fanouškům, Robe a bůh ví ještě čemu jsme něco víc a jestli nám může někdo v této lize konkurovat, tak jedině snad Budějky. Ale většina týmů se z nás rozhodně nepo.sere, tak jako se nepo.srali ani třeba loni z Kladna s Jágrem, nebo i z těch Budějek. Ba naopak každý se snaží na tyto top týmy ještě spíše trochu víc hecnou. Taková ta nadřazenost a přehlížení ostatních jde vidět i na případu Hrabala a divení se aceho proč si vybral Přerov a ne Vsetín. Vím, že s ním byl klub v kontaktu, že byl o něj zájem, ale on s díky odmítl, že jestli někde bude hrát 1.ligu, tak doma v Přerově. Což je rozumné a dle mého i správné.
Co vím, tak se vedení každou posilu snaží řešit s rozumem, tak ať zbytečně finančně nezatíží rozpočet a ať někoho nesmyslně nepřeplácí na úkor ostatních. Je proto opravdu vtipné číst tady spekulace o některých hráčích, jako třeba o Kubovi Štěpánkovi, který by se musel asi hoooodně ulakomit od svých posledních výdělků, aby se o něm dalo vůbec uvažovat.
Druhým rokem, po dlouhých letech výsledkového půstu, hrajeme špici 1.ligy a většina lidí je přesto jenom nespokojená a zklamaná. Myslím si, že všichni cítíme, že výkony by měly jít určitě ještě nahoru, ale k nějaké přehnané nespokojenosti a neustálému zvracení snad taky není důvod. Co by měly říkat třeba v takové Jihlavě, Prostějovu apod., kde měli ambice podobné, ale skupina 9 až 16 jim hrozí víc a víc reálně.
 
Gerard | Vsetín
17.11.2019, 19:34
 
ATLASFIT: Ano, tím, že jsem tady jenom shrnul fakta, tak jsem alibista Smajlík . Neměl by ses spíše radovat ze včerejšího mega úspěchu Tvého domácího klubu v Havlbrodě, kde vám náš Hrouda pomohl nulou k výhře 4:0? Kopr je v laufu, čtyři výhry z pěti zápasů, to bude možná i play-off, ne?
 
Gerard | Vsetín
17.11.2019, 17:33
 
Ace81: a co na tom až tak nechápeš? Je to odchovanec Přerova, žije u Přerova a když mu nepřišla žádná pořádná e-ligová, ani zahraniční nabídka, tak se rozhodl pro domácí klub. Myslím si, že to je pro něj nejlepší varianta.
 
Gerard | Vsetín
17.11.2019, 14:36
 
Šest výher v řadě, ano ta poslední jenom "ostudně" až po prodloužení a někteří nepřestanou pindat a nepřestanou pindat Smajlík . Jestli by to nechtělo trochu víc nadhledu. Ano hra má stále své nedostatky a z některých pasáží bolí někdy oči, ale poslední kola tabulkou jenom stoupáme a dokážeme i vyrovnané zápasy, nebo zápasy ve kterých nám to moc nejde strhnout na svoji stranu. Mě by zajímalo co si někteří od zápasů s Kadaní, s Ústím a s Benátkami slibují? Tyto zápasy prostě nemůžou dopadnout dobře. Když vyhrajeme rozdílem třídy, tak se na to nedalo dívat, protože ten soupeř nemá žádnou úroveň a nemá v lize co dělat. Když je to jakž takž vyrovnané, s určitým nábojem až do konce, tak je to zase ostuda. Já osobně jsem si třeba letošní Kadaň docela užil. Byl to zápas na jednu branku, šancí jsme měli spoustu a díky výbornému Neužilovi to neskončilo desítkou, ale jenom pětkou. A když někdo dělá ostudu z výhry za dva body v Ústí a srovnává to s loňským týmem, který všechny válcoval a nic takového se mu nestalo, jako hlavně některé jelita a barani na FB, tak by se aspoň mohli mrknout jak jsme v Ústí hráli loni (prohra 7:3 a výhra 3:4 pp). Chce to zítra nějak utlouct Benátky (5:2???) a pak potvrdit snad už zlepšenou výkonnost proti kvalitnějším týmům z první poloviny tabulky.
 
Gerard | Vsetín
14.11.2019, 23:05
 
Ve Frýdku vyložená komedie. Malík má jednoznačně puk pod kontrolou a kdyby nebyla signalizována výhoda, tak tu situaci určitě řeší jinak. A argument, že puk jenom hned odpálil je taky jenom trapná výmluva dua šašků v pruhovaném. Za prvé to není pravda a za druhé když všichni víme jak jsou kolikrát rozhodčí schopni ukončit tlak týmu ve výhodě při úplně letmém dotyku soupeře, tak i to odůvodnění s okamžitým odpálením by značně drhlo.
 
Gerard | Vsetín
14.11.2019, 22:54
 
Asterisk: myslím si, že o Jirkovi Goišovi asi nikdo nepochybuje Smajlík . Nicméně v tomto případě si myslím, že se asi postaral o hodně dusnou atmosféru v šatně vepřů. Takhle zbytečně, frustrovaně zrakvit bráchu svého spoluhráče. Je mi jasné, že na ledě asi nikdo nehledí na to kdo proti komu stojí a koho zrovna trefí, ale tohle byla hodně blbá shoda okolností, že to vyšlo zrovna na Jirku Doležala.
Každopádně hlavně ať je pokud možno brzo v pořádku a nemá žádné následky. Tyto otřesy mozku opravdu nerad vidím.
 
Gerard | Vsetín
14.11.2019, 21:54
 
Asterisk: neboj, ono mi to manželka vždycky hned připomene a paměť hoooodně rychle osvěží Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
14.11.2019, 21:44
 
Rosťo: tady sloužit asi nemůžu. Tohle je pro mě už úplný pravěk, kdy jsem sice už vnímal a sledoval vs hokej, ale nějaká mladá repre a Fini s Teemu Selennem šli tehdy asi ještě mimo mne. Musím říct, že při Tvých vzpomínkách ale taky i setteinze, Lukyho, asteriska a dalších občas opravdu čumím jakého máte pamatováka. Já mám občas problém si vzpomenout co jsem ráno snídal a s kým jsem včera spal Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
14.11.2019, 20:56
 
Asterisk: musím říct, že mě včera rozhodčí s tou tolerancí tahání času po icingách Kadaně vyloženě točili. Dokážu pochopit snahu střídačky prostřídat hráče, kteří už stihli skočit na střídačku dřív než rozhodčí odpískal icing a chytře se snaží zamotat do klubka spoluhráčů na střídačce. Ale to co včera několikrát předvedli Kadaňští mě vyloženě točilo. Snad pět a více sekund po odpískání teprve první hráči přijeli ke střídačce a brali se k jejim vrtákám. Místo nich úplně bezdůvodně skákali na led hráči z lavičky a rozhodčí si to nebyli absolutně schopni pohlídat. Myslím si, že v takovém případě by měl následovat trest pro hráčskou lavici úplně automaticky.
Ale nejvíc mě včera beztak vytočil hlavní rozhodčí ze středního pásma, který byl jednoznačně rozhodnutý neuznat gól Vítka na 2:1 pro údajnou přihrávku rukou Vojty Šilhavého. Přitom Vojta puk po zpracování rukou stihl ještě předtím, než ho sebral David a uklidil do brány, dvakrát zahrát hokejkou. Kdyby nebyl druhý hlavní za brankou naopak na 100% přesvědčený o regulérnosti gólu, tak tenhle jednoznačně regulérní gól klidně platit nemusel.
 
Gerard | Vsetín
01.11.2019, 11:24
 
Plha: na tom se myslím shodneme asi všichni a klidně bych k tomu přidal i zápas s Chomutovem, který těm Tebou třem uvedeným zápasům předcházel. Nicméně to ale ani neodporuje mému názoru, že Prostějov by měl být svou kvalitou asi v tabulce rozhodně výš než je.
 
Gerard | Vsetín
30.10.2019, 23:28
 
Plha: jakou kvalitu? Určitě minimálně finanční a rozhodně i hráčskou. Myslím si, že největší jejich problém je, že jim ti jejich hráči berou celou základní část jen jako sérii přáteláčků, které musí nějak absolvovat jako nutné zlo. Jinak dle fyzických parametrů, ale i potenciálu patří rozhodně mnohem výš, než kde momentálně jsou. A ano i dnes to 25 minut vypadalo, že tam kde jsou jsou oprávněně, ale zase na druhou stranu, když se po tom trochu více zakousli, tak ukázali, že mají rozhodně na víc, než na 11. místo.
Co se týká předsezónních prognóz, tak je každý soudný fanda musí snad brát trochu s nadhledem, ne? Myslím si, že by moc tipérů a odborníků netipovalo, že třeba Slavia bude po 19. kole o 11 bodů před Prostějovem, Přerov bude druhý před Litoměřicemi a my se budeme s Jihlavou přetahovat o sedmé, osmé místo. Kdyby ale vše bylo podle předsezónních prognóz, tak by to byla přece hrozná nuda, ne? Mě spíše vždycky pobaví jak se nejeden fanoušek snad každého týmu rozčiluje pokud jeho tým zařadí novinář níž než si on sám myslí, nebo si přeje.
 
Gerard | Vsetín
30.10.2019, 22:14
 
17: Radima Kucharczyka mám rád, dneska dál opět gól, ale myslím si, že kdyby ho v první přesilovkové pětce nahradil Pechy, tak by ty přesilovky a procento využití vypadalo jinak. Není to nic proti Radimovi, ale už jenom počet vyhraných buly by se nám v přesilovce výrazně zvedl, na nich je Radim hodně minusový. Nebo bych možná zkusil Víťu Jonáka na beka a hrát tu přesilovku se čtyřmi útočníky i s Radimem. Každopádně takhle plýtvat s Pechyho schopnostmi mi přijde na škodu. Né náhodou byl loni nejlepším nahrávačem ligy.
 
Gerard | Vsetín
30.10.2019, 22:01
 
Kolda12: ono je tak nějak normální a obvyklé, že puk není ani tak toho koho trefí, ale toho, kdo ho první chytne. Tu situaci jsem neviděl, ale pokud ten puk chytlo opravdu nějaké dítě a ty sis ho na něm vyřval, protože Tě předtím trefil nebo jsi ho možná spíše jenom nechytil, tak sorry, ale jsi vyloženě buran.
 
Gerard | Vsetín
30.10.2019, 21:52
 
Už se dlouho neprohrálo, tak věční kritici všech a všeho jsou tak "nadržení", že jim i ubojovaná výhra 3:2 nad vždy nepříjemným Prostějovem stačí k tomu, aby si mohli zase trošku rýpnout, že hokejvsetine Smajlík .
Jinak dneska důležité tři body nad týmem, který kvalitou patří určitě do vyšších pater tabulky, ale který to, aby se dostal do první osmičky, bude mít už sakra těžké. Dnešní výkon, až na cca. 15 minut druhé třetiny nebyl špatný. Hlavně závěr jsme odehráli docela zkušeně a kvalitně. Nebylo to úplně krásné utkání, zase tam bylo docela dost zbytečných chyb, ale důležité jsou dnes hlavně tři body. Pokud by se je podařilo potvrdit v Třebíči, tak by se nám šlo do repre pauzy zase o kousek klidněji.

Jak nerad "mluvím" trenérům do sestavy, tak pořád nějak nemůžu pochopit to upozadění Pechyho v letošní sezóně. To že hraje až ve třetí lajně a ještě k tomu s typologicky ne jemu úplně blízkými spoluhráči bych snad ještě nějak pochopil. Ale to, že ho trenéři nejsou schopni posledních cca. 10 zápasů zařadit ani do jedné přesilovkové formace mi hlava nebere. Naše přesilovky jsou tak bez něj pomalé, čitelné a jalové. Loni jednoznačně ukázal, že co do šikovnosti rukou a hokejového myšlení je úplně jinde než 99% hráčů v této soutěži. Vím, že jim to na začátku s Víťou Jonákem a Dostálkem moc nelepilo, ale přesto si myslím, že by měl být využívaný mnohem víc.
 
Gerard | Vsetín
28.10.2019, 14:58
 
Tak jak toho ostravského chvástala a teoretika Petra opravdu nemusím a jak se sám nesmyslně naprosto nemístným vytahováním magisterského titulu a procestovalého světa na té tiskovce ztrapnil, tak jednoznačným poraženým a hlupákem celé té tiskovky je p. Moták. Za prvé úplně nestoudně obhajuje prasárnu svého svěřence Strapáče a pak a to především, tím naprosto srabáckým a nechlapským zveřejněním věcí, které zazněly mezi střídačkami a které mezi těmi střídačkami měly i zůstat. Dělá jak kdyby se do sportovního prostředí dostal prvním týdnem. Přitom každý, kdo jenom trochu někdy přičichl ke sportu, tak ví že v emocích a v zápalu boje padnou i mnohem ostřejší věci, než nějaký kosočtverec. Je mi jasné, že sám má asi pod tíhou špatných výsledků Olomouce a zpackaného zápasů s Vítkama poněkud pocuchané nervy, ale takhle se prostě chlap v chlapském prostředí nechová. Myslím si, že jestli není úplně mimo, tak se už dnes za to ublíženecké chování stydí. Nejvtipnější na tom všem je, že se považuje za mírného člověka a je děsně uražený výrazem pro dámské přirození, jak sám říká. A přitom hokejku v obličeji Černého hned dvakrát nazve hokejku v ksichtu Smajlík . Neskutečný hlupák.
 
Gerard | Vsetín
25.10.2019, 14:05
 
Karel_z_prace: tak to je mazec. V tom Prostějově chlastají a zobou snad ještě víc než perníci z Pardubic. Jednoho blázna z lavičky nahradí druhým, mnohem větším. Oteklým, věčně rudým, alkoholikem Lubinou. Člověkem s cejchem vraha. Ten Prostějov už snad ani nemůže udělat víc, aby byl jednoznačně nejneoblíbenější klub soutěže.
 
Gerard | Vsetín
22.10.2019, 11:43
 
rst: Rosťo, ja sám jsem taky zastáncem té krásné doby, kdy každé hřiště u baráku bylo přeplněné děckama s hokejkama a tenisákama. Kdy každý ogar zlepšoval své skills dovednosti několika hodinovým každodenním šmrdláním tenisáku na hřišti. Ale ta doba je asi skutečně nenávratně pryč a jak s ČH můžu nesouhlasit v lecčems, tak tohle mu dávat za vinu asi úplně nejde. Ty děcka na těch hřištích uz opravdu několik let vůbec nejsou. Doba se navíc zase posunula o kus dál, takže jestli chceš se světem alespoň držet krok, tak tu přidanou hodnotu musíš těm děckám dodat až na samotných trénincích, i třeba v podobě podobných skills trenérů.
 
Gerard | Vsetín
22.10.2019, 11:14
 
asterisk: naprostý souhlas. Taky si myslím, že tenhle člověk nemůže hokeji u nás uškodit, ale naopak jedině prospět. Není to nějaký naučený teoretik typu Slávy Lenera, nebo sebestředný egoista typu Pešána, ale člověk, který moc dobře ví o čem mluví. Moderní hokej je opravdu čím dál větší věda a kdo tyto řekněme dovedností tréninky a techniky podceňuje, tak náhle zjišťuje, že stojí velký kus za okolním světem. Už několik let platí, že na mezinárodním poli jsme za prakticky nejhorší bruslaře a to nejen ve srovnání s nejužší světovou špičkou, ale i týmy výkonnostně ještě stále za námi. Chybí nám lehkost, rychlost a sebevědomí. A to jak u útočníků, tak především u obránců.
 
Gerard | Vsetín
22.10.2019, 09:55
 
dzinda: jsem rád, že alespoň ještě někdo to včera viděl podobně jako já. Ale radši bych na Tvém místě s tímhle názorem počkal, až se našim podaří dvou, tří zápasová šňůra a trochu se to tady na fóru zase proluftuje. Nyní po další venkovní prohře patří fórum zdejším horníkům :-).
 
Gerard | Vsetín
21.10.2019, 22:27
 
Cromwel: nechci tady ani jednoho z gólmanů nějak veřejně kritizovat a pranýřovat. Nechci taky na ně ty naše prohry házet. Ono to jde totiž trochu ruku v ruce s výkony hráčů které mají před sebou. Ale ty dlouhodobé čísla, aktuálně 89,74 u Gábiče a 88,18 u Bláhy jsou opravdu sotva průměrné. A loni to v dvojce Janko + Gábič bylo podobné. Proto jsem psal, že by to chtělo, alespoň tedy z mého pohledu, buď opravdu nadstandardního prvoligového gólmana, nebo zkvalitnění - posílení naší obrany. Ideálně o uzdraveného Kubu Tepera, plus ... Kudělka mi přišel z našich beků především v defenzivě dnes jednoznačně nejlepší.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011