Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
19.01.2020, 17:55
 
Ti sparťanští "pitomci" v čele s Uwe Krupem musí být snad ještě větší "pitomci" než ti naši "pitomci" v čele s Jurou Dopitou ;-) ... Jinak to snad není ani možné.

RST:První e-ligový zápas, to by se slušelo nějaké zápisné, Rosťo.
 
Gerard | Vsetín
19.01.2020, 17:41
 
Ten sparťanský bek se 77., není to nahodou ten náš ogar co nemá ani na ValMez ;-)?
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 22:17
 
Rst: Rosťo, myslíš, že ta loňská sezóna byla až tolik famózní, že se letos vyrojilo tolik kritiků, zoufalců a netrpělivců, nebo jak si jinak vysvětlit tolik zloby, kritiky a zášti? Ano chybí letos někdo extra jako byli loni Johny - Pechy - Kondor, ale i tak se motáme pořád kolem druhého až pátého místa, i když by třeba ten herní projev asi mohl být lepší, tak pořád je to ligový nadstandard. Skončit letos tak jak Jihlava nebo Prostějov, tak tady ty některé chudáky musí jeb.nout Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 22:05
 
RST: jasně, to víš, že jsem to pochopil.

dajkiri: tak se taky podívej kdy jsem na Tebe reagoval já, Ty srando. Až jsi psal simirovi jak to stojí za ho... a jak ses zase vysmíval, že to hráči prakticky odflákli. Znovu Ti říkám, pokud tu budeš psát jenom když se něco nepodaří a jenom negativně, tak si tady své oblíbence hledat budeš jenom těžko.
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:45
 
dajkiri: Několikrát jsem Ti psal a nejen já, že pokud se tady nebudeš chovat jak vyložený troll, nebo trotl a že pokud se nebudeš jenom slaboduše navážet do všech kolem vsetínského hokeje po každém jednom škobrtnutí, tak se do Tebe nikdo navážet nebude. Normální diskuze a kritika na úrovni je normální a myslím, že nikomu nevadí.

Tobě a Tobě podobným to ale vysvětlit asi nikdy nepůjde.
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:40
 
RST: sorry Rosťo Smajlík .

dajkiri: agresivní???, ale kdeže brebto, věř, že mi za rozčilování, natož agresi rozhodně nestojíš. Já se Tvými slaboduchými příspěvky tady jenom bavím. A sockou lakotnou, lakomou, Tě tady nazývám jenom pro ty Tvé dřívější uplakané příspěvky jak Ti někdo vykoupil na play-off lístek, na místo kdes párkrát předtím seděl.
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:26
 
Dajkiri: nee hošane, Jeřábek je syn RST, můj syn je Drtina, Holomek a Hrycek, vo.le Smajlík . Všichni co se tady na to dívají alespoň trochu střízlivě, tak jsou určitě jenom fotrové hráčů.

Radši nám řekni jak to jde Brumovu??? V neděli to musel být hezký zápas s Boskovicemi, ne? ... 3:11, to bylo těsné. Ale zase kvalita Boskovic je úplně jinde než nějací ubozí Piráti z Chomutova, že?

Zalez a už se nevracej, Ty lakoto lakomá Smajlík
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 21:13
 
Dajkiri: no rozhodně Tě líbat nebudu, ty ostudou zdejší diskuze. Něco to ale vypovídá o Tvé orientaci, které se vlastně u Tebe ani nedivím, hošane Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
08.01.2020, 20:47
 
Dajkiri: zalez už někam do (_!_), ty socko lakomá Brumovská Smajlík .

Myslím, že většina normálních vs. fans viděla, že jsme dnes odehráli i v té naší zdevastované obraně naprosto vyrovnaný a docela dobrý zápas s aktuálně druhým týmem soutěže. Budějky jsou odskočené, ale jinak může každý porazit každého.

klc: opravdu byl pro Tebe zápas nějakého 39.kola natolik důležitý, aby musel za každou cenu chytat momentálně výborný Bláha??? Ty zápasy teď jdou hrozně rychle za sebou a podobně gólmany v takovém programu prostřídává většina trenérů.

Na to v jaké marodce teď hraje naše obrana a že teď prakticky žádný útok nehraje zrovna v top formě, tak ta nadstavba je zatím docela dobrá, bodově dokonce hodně dobrá. Chci věřit, že jak se uzdraví Hunky s Kudělkou a kdyby se ještě podařil nějaký pořádný řízný bek, tak že ta hra půjde taky nahoru.
 
Gerard | Vsetín
05.01.2020, 22:15
 
Vajdiku: sorry Vajdiku, ale poslední příspěvky tady píšeš hrozné "šroty". A teď po vítězném, odbojovaném zápase, s mimochodem velmi dobrým Přerovem, v tom pokračuješ. Není Ti blbé tady urážet a zesměšňovat domácí kluky, kteří jsou sice na hraně sestavy, ale stejně nám tady momentálně, při té marodce v obraně, tahají trn z paty??? Taky sice nejednou na Lapači trnu z chyb Holomka, Hrycka, Jeřábka, Drtiny a spol., ale dělat z nich úplné blbce a neumětele je myslím si až trapné. Obzvlášť po včerejší ubráněné nule s Přerovem.
A abys tomu nasadil korunu, tak tady ještě oslavuješ super posilu pro Přerov, Lukáše Formana, který sice v Třebíči vedl KB obránců, ale současně byl s -19 body suverénně nejhorší hráč týmu. Mimochodem zrovna Ondra Holomek, který dle Tebe snad nemá ani na Valmez je v této statistice spolu s Kubou Teperem náš druhý nejlepší bek s +11.
Taky bych tu rád viděl jenom samé hotové a bezchybné hráče, ale buďme trochu nohama na zemi a buďme rádi za to co tady máme. Finanční možnosti klubu jistě taky nejsou neomezené.
 
Gerard | Vsetín
28.12.2019, 20:48
 
Tak už jenom osm kol a jsme první Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
22.12.2019, 00:05
 
Scouser: já chci věřit, že to takhle dopadnout nemůže. Že nakonec zvítězí zdravý rozum a sportovní cesta. Ona ani ta liga farem není tak snadná a hlavně laciná cesta. V současné situaci, kdy má většina e-ligových týmů problém ufinancovat svůj vlastní první tým se nějakého velkého rozmachu silných farem snad bát nemusíme. Navíc chci věřit, že by ani nebylo moc kvalitních klubů na patřičné úrovni, které by chtěly e-ligistům takhle posloužit. Navíc mi přijde, že čím dál širší hokejová společnost je přinejmenším rozladěná všemi těmi posledními rozhodnutími naší vrchnosti. Čím dál víc hráčů, novinářů, bývalých hráčů se ohrazuje proti současné situaci. Chci věřit, že by to chtělo v tuto chvíli jeden pořádný neúspěch, nebo ještě lépe přímo výbuch na MS, ideálně 20 a mohlo by to těm současným potentátům zlomit vaz. Sice se mi příčí přát si neúspěch naší repre, ale asi bohužel není zbití.
 
Gerard | Vsetín
21.12.2019, 22:17
 
Jinak k dnešnímu zápasu na Slávce snad nejde nic moc negativního napsat. Za mě to byl asi nejlepší výkon v sezoně. Slavii jsme nějakých 50 minut jednoznačně přehrávali a jenom díky skvělému Málkovi, smůle a naší střelecké neschopnosti jsme po druhé třetině nevedli 2:8, ale hráli skoro nemožných 3:3. Přeházání útoků naší hře myslím jednoznačně prospělo. První dvě lajny ukázaly kvalitu, třetí si rovněž své uhrála a čtvrtá působila taky velmi živě a nebezpečně. Rád jseme po delší době v sestavě zase viděl Adama Hořanského. Takový hokej by bavil asi všechny vsetínské fandy Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
21.12.2019, 22:08
 
Takže asi takhle... Pánové, zkusíme si to uzavření ligy na I. lize, která poslední roky nabírala na atraktivitě (především díky kvalitě a atraktivitě postupujících týmů). Postupně ji hezky nabobtnáme až na nesmyslných 17 týmů, každý rok vymyslíme pitomější rozpis soutěže. V půlce tohoto nesmyslu zjistíme, že se z té opravdu docela atraktivní I. ligy stává totální sr@čka a že na jejím ocasu zůstávají pořád jedni a ti samí zoufalci, tak vítězoslavně oznámíme, že od další sezóny se začne zase konečně padat a tenhle paskvil zužovat. No a když to neklapalo v I. lize, tak to bude určitě fungovat v naší hypermanažerské, oblekové, žvýkací extralize. No a co, že Kadaň, pardon Pardubky jsou pomalu na pokraji krachu a zoufalství (všichni ti opilci, vrahové a feťáci na střídačce, vykopnutý Rolínek apod.). No a co, že Jarda Jágr (nejlepší hokejista jakého jsme kdy měli - o to je to horší) je ochoten, aby naplnil alespoň trochu konkurenceschopný rozpočet se spojit s čertem, ďáblem, Babišem, Zemanem i Číňanem. Co na tom, že Guma Šlégr (další hokejový Bůh) je schopen pro záchranu kdysi tak oblíbeného, kvalitního klubu zaprodat své jméno a úspěchy, stejně tak jako jméno a úspěchy Chezy. Prostě teče nám do bot, tak pod záminkou záchrany Českého hokeje a výchovy mladých talentů spácháme sebevraždu jménem uzavření extraligy.
Fuj, i kdybychom "nedej Bože" přeci jenom letos, nebo příští rok postoupili, tak bych tuhle pitomost nikdy neschvaloval. Soutěž kde se nepadá ztrácí na své možná největší atraktivitě a napětí... Titul vyhrát můžeš, zachránit se musíš.
Píšu to tu už asi po třetí, ale radši našlapaná I. liga s dvanácti kvalitními týmy, než uzavřená 16-ti členná extraliga bez náboje, bez ambicí. Extraliga o 12 týmech, 1 liga o 12 týmech. Pokud bude mít některý e-ligista prostředky a kvalitu aby měl svou farmu na úrovni 13. až 24. týmu, tak ať jeho farma klidně hraje I. ligu, jinak šup do ligy II.

To co píšu výše tak není nic proti Pardubákům, Litvínovákům a spol., jenom je nesmysl vzít díky staženým půlkám méně úspěšných manažerů e-ligy, naděje a ambice dalším cca. 10 tradičním klubům v republice.

To že se takové legendy jako Jarda Jágr a Guma Šlégr propadli na úroveň takových hnojů jako Řezníček, Král, Pešán a spol. je pro mě osobně totální tragédie. Naopak Záruba mě dnes velmi mile překvapil a Sparta, ač mi to skoro nejde přes hubu, dnes opět potvrdila, že je momentálně klubem, který mi ze všech e-ligistů vadí nejmíň.
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:57
 
Dajkiri: nikde jsem nepsal, že bys byl vyloženě vulgární ke klubu. Ale příspěvek co příspěvek negativum, posměšek, rýpání, radost z prohry našeho týmu... prostě jsi vyložený troll, nebo možná spíš trotl. Nepřijde Ti divné, že to není jenom o mně, nebo o pár diskutujících, ale že Ti jedno a to samé různou formou píše většina??? Zamysli se nad sebou a třeba Ti to dojde ;-).
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:24
 
Dajkiri: ty jsi fakt zoufalec. Jak píše piskot999 děláš vsetiňákům jenom ostudu. Věř, že spousta fandů VHK dokáže fandit a být nad věcí i když se třeba zrovna né úplně daří. Navíc to není zrovna současný případ. Klub je, když pomineme Zubíkovu éru, na nejlepších pozicích jakých kdy byl, navíc i snad v solidní finanční a sponzorské kondici. Tak proč být tak neskutečně frustrovaný a zaprděný?????
Myslím, že každý vidí, že hra a výsledky nejsou úplně ideální, klidně tady kritizujeme přesilovky, oslabení, nasazení... Klidně i ty trenéry, ale prosím tak nějak rozumně a na úrovni, přeci jenom jsou to osobnosti a legendy, kterým v tomto oboru nesaháme ani po kotníky.
Ale je to všechno jak mluvení do dubu, určitá skupina lidí bude pindat a nadávat asi za všech okolností, výsledků, trenérů a režimů Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:05
 
Dajkiri: to nevím, ale řekl bych, že Tvůj táta byl určitě brácha Tvé matky Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 22:02
 
Jinak jsem rád, že alespoň s Jackem Jenáčkem mám stejný pohled na řízení dnešního zápasu. Neříkám, že to byl nějaký brutální zářez, ale kdo někdy dělal nějaký sport, tak moc dobře ví, že takové to celozápasové lehké brzdění týmu je nejhorší, obzvlášť, když v klíčové fázi utkání tě rozhodčí zabrzdí úplně. Jako dneska nás, kdy jsme z posledních 10 minut odehráli šest v oslabení. A všechny tyto tři tresty byly víc než podivné. Kucharda nic velkého gólmanovi neudělal a šel jako třetí náš ven spolu s Karafiátem a Jeřábkem. Procházka pokud dostal trest za seknutí gólmana budiž, ale proč dostal i dvojku za hrubost je dost podivné, když se nijak aktivně ataku dvou domácích nebránil. Běžné by dostal dvojku on za sekání a Marcel za hrubost, obzvlášť necelé tři minuty do konce, tady to bylo překvapivě jinak.

Ale jak jsem psal, nechci si nějak uplakaně stěžovat na rozhodčí, šancí na to abychom dnes vyhráli jsme myslím měli tentokrát dost.
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 21:40
 
Dajkiri: nezlob se na mě, ale většího zoufalce a frustráta než jsi Ty je těžké pohledat. Ty musíš mít neskutečně smutný a zaprděný život.
Takže ještě jednou Ti zopakuji, kdyby jsi se tady nechoval jak neskutečný ubožák a pořád sis jenom na něco nestěžoval a na někoho nenadával, tak věř, že se do Tebe nikdo navážet nebude.
Mrkni se schválně do svých příspěvků tady a zkus mi najít alespoň nějaký normální, který je bez urážek a napadání.
 
Gerard | Vsetín
07.12.2019, 20:11
 
Dajkiri: ocásku, tak pác a pusu na dobrou noc. Kdybys tady nepsal jenom lejna, tak věř, že by se do Tebe nikdo nepouštěl. A trochu se zklidni, nějak Ti přeskakují písmenka, že uz Ti nejde pomalu rozumět vubec ;-).
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 14:30 | Jun.
HCM Warrior Brno
VHK ROBE Vsetín