Vstupenky online
Máte doma předměty spojené s historií vsetínského hokeje? | Aktuální počet prodaných permanentek: 203 (23.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
10.06.2019, 23:08
 
Jak by řekl Bohuš Stejskal z Dědictví ... "Jak sa to ty ku.vy jedny šikmooké dozvěděli, že mám cihelnu?" Smajlík

Myslím si náhodou, že je to moc hezké vstřícné gesto Českého Hokeje směr k našemu novému rudému, žlutému bratrovi. Řekl bych, že ani nebude trvat dlouho a podaří se těm našim hovadům v čele s Králem dotáhnout Čínský a Český hokej na stejnou úroveň ... někde na hranu B a C skupiny MS Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:37
 
To zase né Rosťo, jenom si myslím, že hymny by se měly hrát před zápasem jako třeba ve fotbale a ne až po jeho skončení jenom vítězi. Předešlo by se tak těmto občasným projevům emocí.
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:30
 
Mně ta současná kombinace odstínů ŽZ přijde naopak velmi vydařená. A jak píše i asterisk, tak jak jsem viděl před sezónou fotky nových dresů z představovačky na Cábě, tak jsem si říkal, že ten maskáčový prvek vypadá šíleně. Nicméně z hlediště to při zápasech pak vypadalo víc než dobře.
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:19
 
Já jaksi taksi dokáží pochopit i to částečné pískání při té Ruské. Za prvé nebylo to nijak hromadné a intenzivní a za druhé si dovedu představit, že jakmile tam před nějakým naším hloučkem křepčí nějaká rozjařená ruská Nasťa s Ivanem, mávají jim ruskou vlajkou pod nosem a ukazují prostředníčķy, že se někteří neovladnou a "alespoň" si zapískají.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:39
 
Jinak když už se tady probíraly i naše repre dresy a znak Scanie, tak by mě zajímal názor ostatních zdejších diskutérů na současnou kauzu "Pískajících Slováků při Kanadské hymně".
Né že bych to chtěl nějak vyloženě schvalovat, ale ta hysterie, která se po tom zápase na slovenské fanoušky snesla a následné sebemrskání od vedení Slovenského hokeje, vč. oficiální omluvy mi přišlo až za hranou. Myslím si, že Slováci odehráli nadstandardně kvalitní zápas, vysoce za hranou současné kvality jejich kádru, prakticky celý zápas vedli, nebyl jim uznaný sporný gól, v poslední minutě se cítili ukřivdění neodpískaným zákrokem Kanaďana u mantinelu, navíc v jejich oslabení a nakonec dostali gól na 5:6 dvě sekundy před koncem. Myslím si, že se toho naskládalo hodně na to, aby se někteří zarytí horkokrevní fanoušci neměli právo cítit ukřivdění a nasr.aní. Mám proto pochopení, že se jim ta prohra při té Kanadské hymně jen velmi těžce rozdýchávala.

Přijde mi, že to všechno přesně zapadá do té současné hyperkorektní společnosti, kdy jakýkoliv projev emocí a nespokojenosti je vnímán jako něco naprosto nevhodného a nepřípustného. Neříkám, že by se měli fanoušci mezi sebou rvát, ale to vzájemné plácání si po gólu s fanoušky soupeře, tak jako to bylo několikrát vidět i na současném MS, mi přijde taky jako pěkná zvrácenost.

Jsem rád, že alespoň samotní Kanaďané se k celé této situaci postavili s nadhledem. Omluvu bez zbytečného rozpitvávání přijali a hlavně vyslovili pochopení pro zklamané slovenské pískající fanoušky.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:02
 
No řekl bych, že fňukna Luňák tím jeho posezónním uplakaným rozhovorem na adresu VHK nám zadělal na docela zajímavé zatraktivnění vzájemných zápasů s těma jeho "Slépkama". Už jenom ty letošní play-off bitvy slibovaly zajímavé zápasy i do nadcházející sezóny, ale ten jeho naprosto neprofesionální a ubrečený rozhovor udělal z Prostějova, alespoň tedy pro mě, společně s Budějakama asi nejatraktivnějšího soupeře.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 21:39
 
Co se týká tématu dresů a našich barev, tak si Vsetín už jiný než ŽZ ani nedovedu představit. Ačkoliv souhlasím s Rosťou, že ty letošní "dražební" červené dresy byly moc povedené, ačkoliv všechny retro zápasy v bílo-červených sadách dresů jsou krásným závanem nostalgie, tak žlutá a zelená je za ty léta naprosto neoddiskutovatelná značka vsetínského hokeje. Jakákoliv změna by proto v současné situaci byla širokým okolím, dle mého, vnímána negativně. Navíc ta odlišnost od všech ostatních klubů a to nejen v republice je neoddiskutovatelná a jsme díky ní jednoznačně nezaměnitelní.
 
Gerard | Vsetín
03.05.2019, 22:26
 
Řekl bych, že hlasovat na začátku května o podobě hracího systému soutěže, která má začít až v září, je v tom našem českém hokejovém Kocourkově poněkud předčasné. Očekávám, že v červnu bude dodatečně do soutěže zařazena Dukla "B" Hodonín, v červenci nějaký zahraniční svazový "Salcburk" a v srpnu po další návštěvě Číny vrcholné delegace ve složení Zeman, Král, Jágr to dovrší i Čínská reprezentace, protože II. Národní je pro naše rudé bratry přeci jen nedůstojná.

Kdybych ale měl zvolit nejmenší zlo z těch tří navrhovaných variant, tak bych byl asi rovněž pro "C". Rosťa sice má pravdu, že ta druhá část se může stát turnajem přáteláků, ale já věřím, že i tak by to hráčům a týmům nedalo a že by se nějaké přehnané vypouštění zápasů nekonalo. Pořád mi to přijde lepší varianta než "A", kde by defacto o nic nešlo čtyřem až šesti týmům už zase někdy od Vánoc.

Překvapilo mě, jak se Tobola a třeba i Budějice a Jihlava bojí, že by mohla zvítězit varianta "B", která je úplným paskvilem. Nevěřím, že na Moravě by pro tuto variantu mohl někdo s ambicemi na play-off hlasovat. Možná tedy až na Porubu. Pro ostatní týmy by to bylo značné snížení svých šancí dostat se do play-off. V západní části by to zase pro Motor byla totálně neatraktivní soutěž. Chtěl bych věřit, že snad někomu na svazu konečně dojde, že jediná možnost je opačná cesta. A to sice redukce na 14, možná i 12 týmů, kde hrací systém je naprosto jednoznačný a spravedlivý.
 
Gerard | Vsetín
03.05.2019, 13:14
 
Reakce na Muhehee: 191/107 bude to stačit zdejším mudrln...
No řekl bych, že minimálně pro jednoho mudrlanta z Kopřivnice bude Dudáš svými fyzickými parametry průměrný a hokejově naprosto podprůměrný, když se plácal jenom v nějaké pitomé Slovenské lize za Košice Smajlík
 
Gerard | Vsetín
03.05.2019, 00:27
 
Je zajímavé, že když se tady na konci března objevila jména se kterými do další sezóny klub nepočítá, kolik se tady hned objevilo příspěvků a kritiků. A teď když vedení zveřejnilo náhrady a myslím, že i velmi zajímavé posily, tak je tady skoro mrtvo. Za mně prozatím rozhodně palec hore.

Ondra Bláha - velmi kvalitní gólman, navíc podle všeho pohodář a fajn kluk do kabiny. Plusem rozhodně je i skutečnost, že s Gábičem jsou očividně kamarádi. Věřím, že spolu vytvoří velmi kvalitní a vyrovnanou dvojici.

David Tůma - několika sezónami velmi dobře prověřený top hráč I. ligy. Navíc postavou opravdu silný chlap, který odvede kvalitní práci jak dopředu, tak i dozadu. Pokud si sedne se spoluhráči v útoku, dá se očekávat, že bude dělat bod na zápas a bude patřit k leaderům kanadského bodování celé soutěže.

Braňo Rehuš - typově velmi podobný hráč jako D. Tůma. V Havířově se mi loni moc líbil. Kvalitou na hraně I. ligy a extraligy. Očekávám, že by mohl být rovněž velmi produktivní.

Kuba Doktor - pro některé možná trochu překvapivá volba, ale osobně si myslím, že by se klidně mohl stát překvapením příští sezóny. Mě osobně docela zaujal již ve druhém vzájemném zápase základní častí na našem ledě, kdy nám tady dal góla. Přišlo mi, že ho byl každé střídání plný led. Bruslivý, dotěrný, pro soupeř nepříjemný typ hráče. Navíc jestli ho Jack sledoval několik sezón a měl ho již vytipovaného, tak je to taky záruka správné volby. Stejně tak jako docela nemalé rozladění u většiny Motorfans, když se dozvěděli, že v Č.B. nebude pokračovat.

Vlasta Dostálek - velice kvalitní posila, jsem přesvědčený, že na úrovni I. ligy se jedná o skutečně top útočníka. Mě osobně zaujal již v dresu Přerova, v jejich postupové sezóně 14-15, kdy ještě jako 20-ti léty mladík byl nejlepším hráčem Zubrů. O to víc mě překvapilo, že se mu ne moc dobře dařilo v Budějkách. Loni v Dukle to taky nebylo, mimo jiné i vinnou zranění, úplně ono. Věřím ale, že o to větší motivaci bude mít v příští sezoně u nás ukázat jak kvalitní hráč to je a že pokud mu vydrží zdraví, tak bude kvalitním vůdcem první lajny.

Doufám navíc, že již zítra nebo v nejbližších dnech klub zveřejní i velmi kvalitní posilu do obrany a zavře tak pusu některým kritikům, kteří mají obavu, že posilujeme jenom útok.

No a pak ještě jednoho hráče do obrany a jednoho do útoku a sezóna nám může začít. Je jasné, že jenom jména na papíře úspěch a výhry nezajistí. Chci ale věřit, že vedení u nových tváří moc dobře zvažovalo jak hráči zapadnou do kabiny, aby se podařilo vytvořit ten správný a jednotný tým. I proto se asi upustilo oproti loňsku od zahraničních posil.
 
Gerard | Vsetín
13.04.2019, 15:08
 
To Thufur: Nikdo neříká, že by měl být JJ68 nedotknutelný a nekritizovatelný. Jenom mi přijde, že kritika takové legendy by případně měla mít určitou úroveň a opodstatnění. Chápu, že někdo může zpochybňovat jeho protahování kariéry, ale to jak dlouho ještě bude hrát je více-méně jeho věc a dokud bude schopný být "jeho" Kladnu prospěšný alespoň tak jako je letos, tak to ještě asi nezabalí. Jakmile se mu ale podaří sestavit tým, kde bude mít 12 lepších útočníků, tak zabírat místo někomu lepšímu, perspektivnějšímu rozhodně nebude. Na to je myslím dostatečně soudný. Kritika za diskuse s rozhodčími se asi pochopit dá, ale nepřijde mi to z jeho strany nějak extrémně přehnané, dokonce bych řekl, že kdyby to nebyl on, ale třeba jejich kapitán Strnad, tak to nikdo ani neřeší.

Dokážu pochopit, že JJ68 úplně všichni neuznávají a nerespektují, ale nedokážu moc pochopit jak ho někdo může urážet a nazývat prasetem, nýmandem, uplakánkem, mamánkem apod. Nevěřím, že se takhle chovají k podobným legendám jinde ve světě. Jak jsem psal přijde mi to takové typicky České. Čekat až někdo slavný zakopne, upadne, zachybuje... a hned mu to pořádně nandat a poléčit si tak alespoň trochu svoje vlastní mindráky.

To že je o něm všude plno článků a každý novinář si na něm zvyšuje čtenost svých článků taky není až tak jeho vina. A to jak mu tady, stejně jako mnozí další, vyčítáš jeho loňské pěti vteřinovky, tak je taky dle mého dost nefér. Bylo to nedůstojné především vůči němu. Co bys dělal na jeho místě ty, kdybys cítil, že svému klubu můžeš ještě určitě pomoci, ale hned ve druhém zápase by přišlo zranění. A ty abys měl možnost zasáhnout do případné baráže bys musel nasbírat i přes zranění patřičné množství zápasů. I když to dopadlo tak, že se nakonec zdravotně dopořádku nedal, tak přesto pro tu naději tohle trapné martirium absolvoval. Kdyby to měl svaz ošéfované tak, že do baráže smí zasáhnout každý hráč, který je na soupisce k určitému datu a nenastoupí již za žádný jiný klub formou střídavých startů, tak se této trapnosti nasazování zraněných hráčů na pět vteřin lehce vyhneme.

A pokud jsi nezaznamenal tu vlnu kritiky po zranění Žigy Pavlina, tak jsi se na ty různé diskuse díval asi tak maximálně mrknutím jednoho oka. A přirovnávat tu kritiku ke kritice D. Vítka po tomu jeho "pokusu o přizabití" Sičáka je už úplně mimo mísu. I když mám Vítka docela oblíbeného a jsem rád, že se letos podobných zákroků vyvaroval, tak v tomhle jeho případě ta kritika byla myslím dost opodstatněná.
 
Gerard | Vsetín
12.04.2019, 23:07
 
Reakce na nový_z: https://www.hokej.cz/kritikum-spadla-b...
Parádní sólo a parádní gól. JJ68 jako zamlada. Je možné, že se mnou tady moc lidí souhlasit nebude, ale já osobně jsem rád, že JJ68 ukázal v play-off a především v baráži, že pořád je to ještě pan hokejista a myslím si, že nejedněm škarohlídům nakonec zavřel ústa.

Byl jsem až znechucený, jak se poslední cca. rok stalo pomalu národním sportem trefování se, zesměšňování a urážení této legendy kdejakým pitomcem a chytrákem na všech diskusích. Překvapilo mě jakou mnohdy až nenávist k němu cítí i většina budějičáků. Chápu, že je do jisté míry štve jeho zapojováním se do diskusí s rozhodčími apod. Ale dá se mu divit??? Dělá jen všechno proto aby svůj klub dostal do e-ligy. Ta hysterie, která nastala po jeho nezaviněném zranění Žigy Pavlína mi přišla až ostudná.

I když jsem ho ještě chtěl aspoň jednou vidět na Lapači v mistrovském zápase proti našim, tak jsem nakonec asi rád, že se tak nestalo a už definitivně asi nestane. Slyšet případné posměšky a urážky od některých místních jedinců na takovou legendu, jakou už dost možná asi nikdy ani mít nebudeme, tak bych se asi hanbou propadl.
 
Gerard | Vsetín
12.04.2019, 22:19
 
Miris, přiznám se, že úplně podrobně jsem tažení Mor. Budějek nesledoval, ale osobně si myslím, že před play-off rozhodně ani ve snu neuvažovali o tom kdo za ně bude a nebude moct nastoupit v případném superfinále II. ligy. I když neměli vůbec špatnou sezónu, tak i vzhledem k jejich aktuální situaci žádné velké ambice do play-off asi neměli. Chtěli si ho dle mého jenom užít a zkusit potrápit někoho z favoritů, což se jim nakonec podařilo hned ve třech případech.

Nepsal jsem to tady ale proto, že by mi jich bylo nějak extra líto. To už spíše vás, Šumperku a Havl. Brodu, kteří jste si na nich vylámali zuby. Psal jsem to hlavně abych pokukázal na další deb.ilitu svazu v nastavení pravidel jeho soutěží.

Pravidlo o zapojení tzv. "lastminute" posil do play-off a následného superfinále, baráže, nebo bůhví co zase během léta, nebo sezóny na svazu vymyslí by mělo být jasné a spravedlivé. Buď na celý zbytek sezóny bez omezení, nebo vůbec. Vyhnuli bychom se tak takovým šaškárnám, že zraněný poloinvalida JJ68 byl loni nedůstojně "nucen" naskakovat na pět sekund, aby získal patřičný počet startů do baráže, nebo aby se do superfinále II. ligy dostal tým, který ho nakonec nemá skoro s kým odehrát a beztak mu pro jeho chybu jeho zápasy i tak zkontumují.
 
Gerard | Vsetín
12.04.2019, 10:01
 
No já bych řekl, že kauza superfinále II. ligy a zmatky kolem toho kdo může do něj zasáhnout je jenom dalším z dlouhé řady průserů a amatérských rozhodnutí svazu. Už pred začátkem tohoto superfinále bylo jasné, že do něj nebudou smět zasáhnout čtyři důležití hráči Mor. Budějovic, Furch, Mlynář, Hrala a především brankář Gróh, který byl hlavní oporou při tom jejich překvapivém tažení play-off II. ligy. Myslím si, že asi nebudu jediný komu přijde nelogické a nespravedlivé, proč tito hráči mohli odehrát 3. kola play-off, ale finále už ne. Už když II. liga končila baráží se mi to nelíbilo (viz. náš Luka v baráži s Havl. Brodem a Jabloncem), ale teď když se žádná baráž nehraje a soutěž vrcholí soubojem dvou nejlepších z jedné úrovně soutěže mi to přijde už jako úplná pitomost. To omezení by mělo platit buď na celé play-off nebo vůbec. Týmy jako Hodonín, Šumperk a Havl. Brod se teď oprávněně můžou cítit poškození, že finále proti Sokolovu hraje tým, který by oni dost pravděpodobně taky bezproblémů porazili.
 
Gerard | Vsetín
11.04.2019, 00:10
 
Reakce na rst: Subni byl v době hoven velký srdcař a výj...
jj, vím, psal jsi to tady o něm již dříve. On navíc není pokud mě paměť neklame ani tak kritik trenérů, jako spíše "největší a nejvěrnější fanda" D. Toboly ;-). Možná jsem ho tak do dvojky s michovsetin neuvedl správně, možná jsem tam mohl dát po dnešku spíše třeba shakkiho. I když i k němu by to bylo možná přísné, protože podle toho co psal, tak to asi nebude nějaký vyložený zapšklý kritik všeho a všech, jako někteří, kteří se tady objeví jenom s příspěvky typu Dopita není trenér... Dopita ven ... apod.
---------------

Co se týká toho Ústí n.L. a zbylých týmů ze špice 1. juniorské ligy, tak bych řekl, že ty zvolily spíše taktiku tiché spoluúčasti a podpory, s tím, že sami raději vyčkají, jak se situace vyvine.
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 23:30
 
Reakce na rst: Jen ať zůstane pěkně tady. :)...
No já nevím Rosťo, slyšel jsem totiž, že Tobola intenzivně vyjednává se subnim a Michovsetín, kteří by ho a J. Dopitu měli na lavce nahradit ;-).
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 23:25
 
Co se týká dnešní tiskovky, tak chci věřit, že snad při nejmenším alespoň splnila to nejzákladnější co splnit měla. Zvýšený zájem médií a veřejnosti o celou kauzu a docela podrobné poukázání na absurdity a "systémové" kroky našeho slavného svazu. Ten všemu naštěstí sám ještě pomohl dalším svým systémovým rozhodnutím a další změnou v podobě doplnění e-ligy o Salzburg. Co jsem tak rychle pročetl různé diskuse, tak prakticky všichni komentující (ať již fandí jakémukoliv týmu, nebo nefandí nikomu) jsou na naší straně a kroky svazu hodnotí jako prasárnu. Obzvlášť teď když v e-lize nechají hrát na úkor českých (teda spíše moravských) týmů tým rakouský. Na druhou stranu ale široká hokejová veřejnost byla na naší straně již i v kauze J. Juríka a k čemu nám to bylo platné.

Je to jak všude v tomhle našem kamarádském kocourkově. Kamarád kamaráda nepodrazí, ačkoliv to může působit jakkoliv špinavě a pokrouceně :-(.

No ale pokud budou pánové ze svazu e-ligu na sezónu 2019/20 systémově rozšiřovat jako doposud, každý měsíc o jeden tým, tak se ničeho bát nemusíme. Do srpna se určitě dostane jak na nás, tak i na Přerov a Havíře ;-).
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 23:08
 
Reakce na Rst: Gerard: Přesně tak. Rozhovory s Jackem js...
Rosťo, L. Jenáček tady do toho našeho trochu specifického, ale hlavně rodinného prostředí sedí doslova jako pr.del na hrnec. Jenom nevím, jestli bych s Tebou souhlasil, že nám ho můžou ostatní týmy závidět. Nějak si ho totiž nedovedu představit v nějaké té "organizaci" typu Liberec, Třinec, Sparta, Budějky apod. ;-). Tam by jeho potenciálu asi tolik využít nedokázali a ani on by se tam v jejich oblecích od Bandi asi taky necítil tak dobře jako tady Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
10.04.2019, 22:57
 
Reakce na shakki: Jestli to budou stavět podle stejného ...
shakki, shakki, neřekl bych, co moje pochvala L. Jenáčka a vyzdvihnutí jeho především lidských a morálních vlastností tady rozpoutá za diskusi. Jsem překvapený jak jsou různí lidé schopni pochopit zcela opačně jeden a ten samý psaný text (rozhovor s L. Jenáčkem). Nechci se v reakci na Tvůj názor nějak moc pitvat, obzvlášť když už se Ti všechno podstatné snažili tady "vysvětlit" dzinda, Rosťa a nový_z.

Pokud ale píšeš, že by si měl Jenáček uvědomit, že takhle se play-off hrát nedá, tak si ten rozhovor buď vůbec nečetl, nebo jsi s prominutím úplně mimo. Jak jinak totiž chápeš jeho věty: "Ovlivnily to i zápasy playoff, jak série s Prostějovem, tak i Motorem, kde ty týmy měly hráče silovější než my. Jedna věc je základní část, ale my chceme být úspěšní hlavně pak v playoff." A následně: "Chceme mužstvo mít více silovější a mít více playoff typů."

A věř, že ty "bouchače" jak píšeš vedení určitě nehledá pouze do třetí a čtvrté lajny, ale i do těch prvních dvou. A věř, že né každý fyzicky silný hokejista musí být jenom "křapák". Snad se Tesilovi a spol. podaří najít alespoň jednoho opravdového hokejistu s moderními fyzickými parametry, jako např. Račuk, Endál a jim podobní.

A ještě jedna věc, když tady trenéry, potažmo vedení kritizuješ, že jsme hráli jenom na jednu lajnu, tak ruku na srdce a řekni mi popravdě od koho jsi čekal před sezónou, že budou ti hlavní tahouni? Pechance, s Jonákem a Robem brali skoro všichni jako fajn posily, ale nejvíce jak novináři, tak i většina fanoušků "učůrávala" z Finů Kuronena a Makinena, ex-ligového Ráce a Kanaďana Theoreta. O hodně více se taky určitě čekalo i od Březiny. Né že by zklamali, nebo nehráli dobře, ale kdo čekal, že je všechny tak bodově převálcuje Pechyho lajna? Ono holt po bitvě (po sezóně) je každý generálem ;-).
 
Gerard | Vsetín
09.04.2019, 23:08
 
Po přečtení rozhovoru s panem trenérem "Jackem" Jenáčkem, nejde napsat snad nic jiného, než že toho člověka prostě nejde nemít rád a nejde si ho nevážit. Neskutečný srdcař a super chlap. Hlavně pasáže o Vítkovi a jeho synech... Prostě bomba a palec hore. Navíc i hodnocení minulé sezóny a ambicí na tu nadcházející jasně ukazují, že se vedení dokáže poučit z nedostatků a chyb a pro novou sezónu chtějí tým jednoznačně okysličit a zase o něco zesílit a zkvalitnit. Moc fajn čtení, které nám všem dává jednoznačně znamení, že se v další sezóně máme zase na co těšit.

Jinak na zítřejší tiskovku jsem zvědavý, ale bojím se že ti mocipáni ze svazu si jsou až moc jistí. Jakkoliv může působit jejich rozhodnutí a třeba i ten zde uveřejněný rozhovor s jejich tiskovým mluvčím Z. Zikmundem amatérsky, nekoncepčně a neférově, tak jakmile se opřou o argumenty blaho mládežnického hokeje, větší prostor na ledě pro mladé talenty, pak taky argument administrativně jsme vám e-ligu dali, administrativně vám ji teď bereme, tak veřejnost, média a především zástupce těch "správných" akademických klubů si tím získají na svou stranu. Ta arogance z nich totiž naprosto čiší. Obávám se, že to, že je pravda někde, nebo možná úplně jinde se nakonec beztak asi bohužel vytratí a vyšumí. Nicméně klobouk dolů před Tobolou a spol., plus zástupci Přerova a Havířova jak se do toho docela ostře a nebojácně obuli.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.