Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
12.09.2021, 23:02
 
Ace81: sorry ace, ale můžeš mi prosím Tě říct, podle čeho soudíš, že Marcel Kottek je kvalitní velký obránce a ještě k tomu za lidovou cenu??? Ano velký je, to jsi našel na jeho kartě hráče správně, ale to že je i kvalitní usuzuješ z čeho? Z jeho loňských 4+9, nebo na Kadaň asi ještě krásných -27 v +-??? Nebo jsi viděl alespoň polovinu z jeho loňských 34 zápasů za Kadaň a tam na Tebe udělal dojem? Nebo Tě snad přesvědčila jeho skvělá zámořská kariéra v nižších amerických soutěžích o kterých jsi předpokládám asi ani nikdy neslyšel? A to, že by sem šel za "lidovku" Ti řekl přímo on, nebo jeho agent?

Sorry, ale tohle je úplný úlet. Tohle je ten rozdíl mezi pohledem fanouška a vedení, které je zodpovědné nejen za výsledky, ale i ekonomiku klubu. Kdyby to bylo totiž na fanoušcích, tak tady máme kádr o čtyřiceti hráčích, nikdo by si pořádně nezahrál a za rok by nezbylo ani na uklízečku.
 
Gerard | Vsetín
22.08.2021, 21:02
 
A máš to Asterisku, celé roky jsi radil (možná dokonce i přikazoval) Dopitovi s Jenáčkem, pak i Srdínkovi s Jenáčkem a nakonec i Stantienovi se Srdínkem koho stavit do checking line, až Tě tu konečně nějaký Drozd odhalil a teď máš i s Adamem útrum Smajlík . Bože co se tu ještě člověk nedozví :( ???
 
Gerard | Vsetín
20.08.2021, 22:34
 
Jestli můžu taky přispět se svou troškou do mlýna, tak já osobně se musím Vajdika trochu zastat. Nemyslím si, že by se jednalo o typického frustráta, který by se vyžíval v urážení hráčů, jenom je do toho svého fandovství a velkého cíle - extraligy pro Vsetín, natolik zažraný, že se občas nechá až moc unést. Navíc tím že není zdejší, tak je poněkud mimo realitu a tak některé, no možná spíše většina, jeho příspěvků může působit poněkud směšně, jednoduše, někdy možná i urážlivě.

Chápu taky asteriska a jiné blízké hráčů, že se jich některá, i jeho, vyjádření můžou dotknout, ale na druhou stranu je alespoň může těšit, že se nás tu pořád najde snad ještě většina, která se na podobnou kritiku snaží reagovat neustálým vysvětlováním a obhajováním ať už jednotlivců nebo celého týmu.

Trochu mě spíš zaráží to očekávání některých, že když se vyhlásí nejvyšší cíle, tak že automaticky počítají, že tým projede soutěži s prstem v nose jako v devadesátém čtvrtém pod Zubíkem. A že na koho si vedení ukáže, tak ten hned s díky podepíše na Vsetíně a vezme v týmu jakoukoliv roli, klidně i čtvrtý útok.

Mně se letošní tým líbí, i když ty přáteláky třeba zatím moc kvalitního hokeje nepřinesly. Co taky ale v srpnu, v plné zátěži, čekat jiného, že? Osobně jsem taky rád, že dostatek prostoru dostávají i naši mladí odchovanci, ať už v bráně, v obraně, nebo i v útoku. Ano taky si dovedu na jejich místě představit jiné, již hotové chlapy, kteří by měli zvučnější jméno, ale taky by byli daleko dražší a z hlediska celkové koncepce klubu méně perspektivní. Já se na výkony především Kuby Málka, Šimona Jenáčka, Toma Ondračky a Davida Klímka (ale i ostatních mladých) opravdu těším a jsem zvědavý kam zase svou výkonost posunou. A ano opravdu se dá předpokládat, že pokud se bude dařit a opravdu budou ambice na to poprat se o extraligu, tak že k nějakému doplnění v lednu, v únoru ještě bude muset asi dojít. No ale jestli se teď ještě podaří dotáhnout ten první centr, tak to bude mít Vajdík se sestavou úplně zamotanou hlavu, ale zase na druhou stranu kvalita útoku již bude v jeho očích možná na Chance ligu až nadpozemská.

Každopádně ale očekávám velmi zajímavou a vyrovnanou soutěž, která snad nebude nudit. A jak už řekl jiný zdejší Velký Vezír, klidně může skončit nakonec i zklamáním... Třeba kdyby se opět jako předminulou sezónu nedohrála Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
30.07.2021, 20:37
 
Já bych možná ještě počkal s nějakým předčasným loučením a vítáním Smajlík ... Navíc, když ten oslavovaný a vítáný nemá úplně nejlepší "kádrový posudek" ... O tři cenťáky menší než "malý" Gabič, navíc jak někteří rádi používají z Gottwaldova Smajlík ... Se až divím, že tady u některých rozpoutal takovou vlnu radosti a očekávání.
 
Gerard | Vsetín
13.07.2021, 22:54
 
Šupec: 800 ??? Neblázni, to nás bylo možná v době nejhlubšího temna kdy kvalita a ambice týmu byly opravdu jenom pro absolutní fanáty se sebemrskačskými sklony a byli jsme rádi, že zase můžeme na nějaký hokej vůbec jít. Zápasy a všechny ty i domácí porážky s Bobrama, Hradištěma, Uničovma, Orlovou apod. mohli pravidelně snášet jenom opravdu ti nejvěrnější, nebo hokejoví masochisti.

Těch opravdu normálních fanoušků VS hokeje bych se nebál stále odhadovat v tisících, klidně tři, čtyři. Samozřejmě, že ne každý z nich si koupí permici nebo lístek na každý zápas, ale rozhodně ani nepotřebují billboardy a info v novinách a rádiu kdy a kde si mají permanentku koupit. Ano je tu pro mnohé určitě strašák covidu a případných opatření, ale stejně vždycky nejvíc ovlivní počet fanoušků v hledišti a prodaných permici kvalita týmu, výsledky a předváděná hra.
 
Gerard | Vsetín
13.07.2021, 19:59
 
Šupec: máš naprostou pravdu, potřebujeme víc billboardů, po celém Vsetíně, okres i kraji a hlavně na naší slavné D1 mezi Brnem a Prahou... To určitě zvýší prodej permic Smajlík .

Sorry, ale jestli jsme klesli tak hluboko, že potřebujeme platit takové reklamy, aby si vsetínští fans uvědomili, že si mají koupit permanentku, tak je to s naší fanouškovskou základnou hodně špatné.

Chci věřit, že každý normální vs fans moc dobře ví kdy a proč si permici koupit a každý opravdový fanoušek ani nespekuluje jestli nakonec uvidí celou sezónu naživo, nebo kvůli covidu a případným opatřením jenom pár zápasů jako v minulé sezóně.
 
Gerard | Vsetín
07.06.2021, 10:32
 
"Slzavé údolí za Tondu" klapka 23 Smajlík ... Doufám, že vyjdou ještě aspoň nějaké další tři články o Pechym, ať tento serial ještě o kousek natáhneme.

P.S. Pechy patřil k mým nejoblíbenějším hráčům, ale tak nějak víc věřím Tesilovi, s Tobolou, Bobem a Honzou Srdínkem, že vědí co a proč dělají, než zdejším nevěřícím vzdychálistom Smajlík . Navíc 14 0+4 a předtím 12 1+5 hovoří zcela výmluvně. Jinak ale ještě jednou velké díky Tondo za perfektní tři sezony a hodně štěstí v AZetu.
 
Gerard | Vsetín
30.05.2021, 09:13
 
Šupec: pokud by tato Tvoje myšlenka byla pravdivá, tak by to jenom ukazovalo na to jak kvalitní je D. Tobola manažer. Protože jenom schopný manažer se obklopí tak kvalitními lidmi, kteří zvednou výsledky daleko nad jeho vlastní možnosti Smajlík . A navíc každý šéf (v každé firmě, klubu, ...) je vždycky pro někoho neschopný "debiI". Vždycky se najde někdo kdo by to určitě dělal lépe a spravedlivěji.

Já bych řekl, že je to ale někde mezi. Ani v dobrém, ani ve zlém to rozhodně nestojí jenom na Tobolovi. Většina rozhodnutí, především o skladbě týmu je i na shodě s Tesilem a trenéry.
 
Gerard | Vsetín
29.05.2021, 21:55
 
Šupec: a jsme přesně u toho, jeden telefonát proběhl (možná, možná spíše taky ne) a nějaký "jouda" z toho udělá zprávu:

D.K je zajimavá posila, ale přestupovou bombou bych to rozhodně nenazýval... (autor Šupec, 17.05.2021 v 01:10)

Mimochodem právě D.K., i přes jeho určitě nezpochybnitelné kvality již bohužel zdravotně není ani zdaleka plně v pořádku.

No a k tomu zbytku snad už ani není moc co napsat... Já Tě mám poučovat co kdy Tobolového neskončilo průserem??? Neměl bys ty kvanta průserů spíše tady sypat z rukávu Ty? Nebo mi chceš říct, že tohle nejúspěšnější období vsetínského hokeje, mimo Zubíkovu éru, je celé jeden velký průser??? Tři roky v řadě jsme v top čtverce Chance ligy, ekonomika v kladných číslech, i přes složitý covidový rok. Solidní poměr odchovanců vůči "krajánkům", aktuálně 12:11, když tam tedy započítám i ty "protekční" Jackovy ogary. Rozšiřující se portfólio partnerů, navíc z řad především místních sponzorů... A? A přesto je to podobným jako jsi Ty málo.

Já neříkám, že se povedlo vždycky všechno a nejlíp. Mě osobně nejvíce mrzí asi zazdění a dostatečné nevyužití talentu a potenciálu Jindry Abdula. Určitě se nepovedly ani všechny posily, ale to je vždycky, tak trochu loterie. Vždycky se do budoucna dívám raději s nadějí, očekáváním a optimismem a nechápu takové Tobě podobné věčně nespokojené kritiky všeho a všech.
 
Gerard | Vsetín
29.05.2021, 14:35
 
Šupec: těžko se diskutuje s někým kdo je tak jednoznačně vysazený na naše vedení, nebo minimálně alespoň na Tobolu, jako Ty. Skoro bych až řekl, že to pro Tebe musí být utrpení fandit Vsetínu.
Já osobně nejsem nějakým velkým příznivcem D. Toboly, osobně ho neznám, ale kritizovat ho za jeho vedení a výsledky klubu mi moc nepřijde na místě. Jsou věci a některá rozhodnutí a vyjádření, kde bych s ním rozhodně úplně nesouhlasil, ale tak to prostě v životě chodí, že ne každý se vždy zavděčí všem.

Jsme na malém městě, kde každý jouda zná někoho kdo se motá, nebo motal kolem vsetínského hokeje a tak se nedá potom ani divit, že pak každý druhý jouda má naprosto zaručené informace o posilách, o odchodech, i o "neschopnosti" vedení sehnat pořádné sponzory a opravdové hráče. Vzhledem k Tvému avizovanému podpisu Tvého D.K., o kterém letos nepadla ani zmínka, tak bych řekl, že zrovna ten Tvůj zdroj moc kvalitní a informovaný nebude Smajlík .

Uvidíš, že se letos dočkáš i toho kvalitního centra za Tondu Pechance. Ano pro Tebe to bude zase jenom nějaký další losser, ale já věřím, že to letos bude opravdu dobré a předpokládám nejlepší výsledek v Chance lize.
 
Gerard | Vsetín
28.05.2021, 23:42
 
Šupec: ano máš naprostou pravdu, je ostuda nechat se přeplatit extraligovými kluby... věřím, že proti nabídce Gottwaldova byla ta naše Němimu opravdu podprůměrná, podobně jako třeba ta Kubovi Štěpánkovi oproti té tehdy Pardubické. A to už se raději vůbec nezmiňují o té ostudě o kolik musela být podprůměrnější nabídka Dimovi Jaškinovinovi proti té od Dynama Moskva Smajlík .

Sorry, ale držme se alespoň trošičku s těmi přáními a požadavky na hráče při zemi. Přijde mi, že některým lidem se prostě nezavděčíš nikdy a remcat budou pořád.
 
Gerard | Vsetín
27.05.2021, 22:21
 
Šupec: rozhodně "o několik parníků" blíže, než ten Tvůj D.K. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
20.05.2021, 11:18
 
Cromwel: čekání na D.K.? Tak toho možná někde ještě nahání šupec, ale moc nevěřím, že se ho dočkáte. Řekl bych, že to bude spíše takové to "Čekání na Godota" Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
20.05.2021, 11:12
 
Edd_vs: kurnik Edo, ty musíš mít fakt ale asi smutný život. Tebe by snad nepotěšil ani náš případný postup, protože by určitě nebyl bez jediné prohry ;-).

Já jsem tu ty jejich zdravotní komplikace rozhodně nepsal z důvodu, abych z nich udělal nějaké druhořadé, podřadné zboží. Chtěl jsem jenom především Cromwelovi přiblížit jejich a hlavně tedy Říhovu kariéru.

Vajdik: mě narozdíl od některých to Tvé polemizování nad složením útoků nevadí. Co mají taky fandové v mezidobí mezi sezónami dělat než spekulovat nad složením útoků. Osobně ale moc nevěřím v rozdělení naší, v play-off nejlepší a nejstabilnější trojice, Berger - Vlach - Zeman. Taky si navic myslím že utopení Bergra do čtvrté lajny by byla škoda. Co se týká ještě dalšího doplnění, tak to může být potřebné prakticky vždycky a u všech týmů, ale já osobně jsem s aktuálním kádrem spokojený už teď. I když případnému jednomu až dvěma zajímavým jménům bych se možná nedivil Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
19.05.2021, 23:03
 
Cromwel: Jirka Říha patří jednoznačně k nejlepším ofenzivním obráncům, kteří kdy Chance ligu hráli. Až do předloňské sezóny byl rekordmanem v počtu bodů a gólů za sezónu z pozice obránce. Až právě v sezoně 2019/20 jej překonal Budějovický Pýcha. Právě po té jeho rekordní sezoně 2016/17 v dresu Dukly Jihlava přestoupil jako hvězda Chance ligy do extraligové Mladé Boleslavi. V sezoně 2018/19 velmi výrazně pomohl Kladnu do extraligy a na další sezónu přestoupil do Litvínova. Tam ho, k jeho velké smůle, po velmi dobré sezóně prakticky na rok vyřadila z hokeje, i běžného života ulcerózní kolitida. Je opravdu obdivuhodné, že se i s tímto nemalým handicapem dokázal vrátit zpátky do fyzické kondice a alespoň konec sezóny odehrát ve Slávii. Nezbývá proto nic jiného než mu hlavně popřát pevné zdraví, protože to bude asi rozhodující faktor, jestli bude moct ukázat na plno své kvality a stát se tak opět rozdílovým obráncem Chance ligy. Věřím, že své kvality a výbornou střelu od modré nám předvede nejen v přesilovkách. A hlavně je to pravák, kterych se nám nejen v obraně moc nedostává.

No a Mira Indrák své kvality snad dostatečně ukázal už v dresu Plzně, kde se dokázal prosadit v konkurenci opravdu výborných útočníků. Hrát několik sezon pravidelně po boku Guláše, Mertla, Kratěny, Kubalíka apod., ještě dvě sezóny tam dělat, i přes jeho mladý věk, asistenta kapitána už samo o sobě vypovídá o jeho kvalitách. Při pohledu na jeho statistiky je pozitivní, že v zápasech play-off šly jeho výkony a statistiky spíše vždy ještě nahoru. Loni toho podobně jako Jirka Říha kvůli zranění moc nenahrál, takže i u něj bude nejdůležitější jak mu bude sloužit zdraví a jak se mu podaří navázat na jeho nejlepší sezóny. Každopádně si ale moc nemyslím, že by měl hrát zrovna on na centru prvního útoku, prakticky celou kariéru odehrál na křídle.

Třeba se ale ještě nějakého rozeného centra dočkáme Smajlík . Nebo ho budou muset Bobo se Srdcem najít ve stávajícím kádru. Jestli budou mít tým opravdu už od června na ledě, tak prostoru na hledání ideálního složení bude až až.
 
Gerard | Vsetín
18.05.2021, 22:18
 
Hansfans: jsou i jiné rybníky, kde plavou zajímavé a snad i dravé rybky Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
18.05.2021, 21:45
 
Majkl111 to napsal docela přesně. On pohled fanouška, který by se za naše práva a spravedlnost bil do posledního dechu bude vždycky poněkud odlišný od pohledu vedení klubu, které ví, že pokud chce nadále pokračovat v soutěžích ovládaných svazem, tak musí přistoupit na nějaký rozumný, klub úplně nepoškozující, kompromis.

Jinak věřím, že snad už zítra bude poněkud jiné aktuální téma a že takový Vajdík bude mít docela zamotanou hlavu jak to nově poskládat Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
04.05.2021, 21:43
 
SUI: já očekávám aj centra, aj beka... A snad i ještě nějaké aj aj Smajlík . Bylo by asi naivní si myslet, že podpisem Roba, Jonáka a Buchty mají Tesil s Tobolou padla a naordinovali si do srpna tři měsíce prázdnin, s tím že řeknou Bobovi a Srdcemu tady máte kompletní tým a teď se snažte zase vy.

Někdy se fakt nestačím divit, jak si někteří diskutující myslí jak je to všechno jednoduché a že na koho si vedení ukáže, tak ten tu hned s radostí podepíše, případně prodlouží a všechny ostatní nabídky automaticky smete ze stolu. Taky nechápu jak si někdo může myslet, že ve vedení jsou všichni úplní potomci, když si nechají odejít Tondu Pechance (dříve všechny ty Tepery, Ráce, Theorety, Markoviče, Kolaříky, Luky, Vaňky, ...). Kdyby bylo všechno ve spolupráci mezi klubem a Tondou (Teperem, ...) jenom růžové, tak by tady určitě zůstal. Těch faktorů, které můžou rozhodnout o ukončení spolupráce je na obou stranách ale vždy několik, tak bych některým navrhoval se v tom už zbytečně nepitvat a spíše Tondovi popřát hodně štěstí do dalších sezón, byť třeba s velkou pravděpodobností v dresu našeho soupeře.

Já chci věřit, že se snad nic úplně nepokazí a že se snad můžeme těšit na velmi zajímavou sezónu.
 
Gerard | Vsetín
03.05.2021, 22:57
 
Já bych k té naší sestavě napsal asi tolik ... Zabývat se v květnu kdo s kým bude v září hrát v lajně je značně předčasné. Jsem si skoro 100 % jistý, že Kondorovi s Johnym nebude dělat centra nikdo z aktuální soupisky Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
03.04.2021, 21:29
 
hokejvsetin: ne že mohlo a nemuselo, jednoznačně mělo a pískalo. Právě i kvůli těmto případům jsou tam dva hlavní. Sudí za brankou, který to měl blíž to pořádně neviděl, protože sledoval puk a souboj u mantinelu, kdežto rozhodčí ve středním pásmu to měl jak na dlani a proto to naprosto správně odpískal.

Co se týká toho včerejšího Jihlavského neuznaného gólu na 2:2, tak to byla pochopitelně chyba rozhodčího, ale neuznal ho naprosto správně a to proto, že se upískl a přerušil hru o půl sekundy dřív než to Jihlavak doklepl za Gábu. Než nějaký záměr, to byla jeho unáhlenost a necitlivost pro hru.

Tohle bych řekl, že byla opravdu velká chyba rozhodčího, jinak bych ale řekl, že zatím nepískají nijak špatně a že ani nemají moc práce. Proti sérii s Vrchlabím kde se to strkalo a sekalo po každém přerušení mi tohle semifinále přijde jakési až moc klidné, hlavně ten dnešní zápas.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Frýdek-Místek
×
Dnes v | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011