Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Gerard | Vsetín
16.09.2019, 22:01
 
Teď se dívám na ostatní konečné výsledky a Jestřábi hodně dobře v Porubě, v 60. minutě si nechat nasypat tři kousky, mimochodem jeden lepší než druhý. Tohle se stát našim, tak Žárský s Orgoníkem mají zítra fofry, jak by všem těm našim frustrátům popraskaly cévky Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
16.09.2019, 21:48
 
RST: já bych dokonce řekl, že takhle utlučená, odbojovaná, těsná výhra je dokonce to nejlepší co nás dnes mohlo potkat. Vyhrát těch 6:1, jak jsem včera optimisticky předpovídal, tak by to mohlo zase zasmrdět sebeuspokojením. Takhle se ogaři zase aspoň přesvědčili, že jim rozhodně nikdo nic nedá zadarmo. Dokonce ani nováček, který mimochodem nehrál vůbec špatně a až do konce byl ve hře o body. Nutno podotknout, že mu v tom dost pomohli i rozhodčí, kteří byli tomu jejich zápasnickému stylu bránění dost benevolentní.
Takže celkově vzato za mě dnes, i přes určité výhrady a nepřesnosti a opět ne moc povedenou druhou třetinu, rozhodně spokojenost.
 
Gerard | Vsetín
15.09.2019, 21:49
 
nový_z: nic ve zlém proti Tobě, ale Ty jsi tak trochu opačný extrém než všichni Ti dajkirove, hokejvsetinove a subniove (abych na něj náhodou nezapomněl Smajlík ). Hájíš naše hráče za všech okolností a jakoukoliv byť i třeba nepatrnou konstruktivní kritiku bereš jako neoprávněný útok na Tvůj milovaný klub a hráče. Ale tak to fakt není, v životě bych na hráče nenadával, nepískal, ani je nijak neurážel jenom proto, že se nedaří a párkrát se třeba prohraje. Ale když vidím, že ty výkony jsou zatím rozpačité a bezkrevné, tak to nemám problém tady napsat, stejně jako to, že čekám, že hráči musí další zápas pořádně odmakat a odjezdit a zlepšení se určitě dostaví. Kvalitu ten tým na to má.
Zítra čekám rozhodně živější projev, změny asi ve všech útocích, Březinu ve druhé lajně a nepříjemného soupeře, který sice bude kousat, ale přesto si odveze domů prohru 6:1. A věřím, že konečně zvládneme i tu nešťastnou druhou třetinu.
 
Gerard | Vsetín
15.09.2019, 10:26
 
nový_z: Opravdu si myslíš, že zvýšený důraz a nasazení se rovná většímu počtu vyloučení??? No když myslíš, tak Tě v tom nechám, ale jinak to často bývá spíše tak, že většina faulů vyplývá z pozdního přístupu, nedůrazu a určité lehkovážnosti. Nicméně podle pozápasových hodnocení si toho jsou snad trenéři i hráči vědomi, takže chci věřit, že tým brzo začne předvádět hokej, který se od něj čeká.
 
Gerard | Vsetín
15.09.2019, 07:28
 
dajkiri: ano, máš pravdu. Věřím, že čtení mých příspěvků může být pro Tebe hodně náročné. Na Tvé duchaplné příspěvky typu "Dopito máš nalito ty totální jelito", "Gába je díra" apod. opravdu nemám.

Mimochodem, už jsi si koupil konečně permici, nebo stále brečíš, že pokaždé musíš sedět na jiném místě Smajlík ?
 
Gerard | Vsetín
15.09.2019, 07:19
 
Plha: ano stydím se Smajlík . Stydím se tedy hlavně za to, že se snad i vždycky těším na to období kdy se moc nedaří a z děr vylezou nám všem známé fňukny, které se jenom na jednom, dvou řádcích vyblijí na celé VHK a až se začne dařit tak zase zalezou do děr. Říkám si jestli mé reakce na tyto individua nejsou projevem nějaké úchylky a nehraničí až se sebemrskačstvím Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
14.09.2019, 23:34
 
Majorsofta: Ano trefils to přesně, na hokej chodím teprve druhým rokem, ty kačere Smajlík . Jestli jsi ale skutečně už někdy před skoro čtyřiceti lety skákal v kotli, tak Tě nějaká ta porážka na úvod sezony překvapit nemůže, ne? Jak jsem sám psal, výkony a nasazení zatím asi nejsou podle představ nás nikoho, ať už fanoušků, diváků, hráčů, trenérů, či vedení. Ale hned po druhém kole z hráčů dělat bandu čecháčků a neumětelů může jedině frustrát, zlob se na mě nebo ne.
 
Gerard | Vsetín
14.09.2019, 22:42
 
No tak máme za sebou druhé kolo a asi jsme si ten vstup do soutěže představovali všichni trochu jinak, co? Výkony a to včetně i přípravy jsou poněkud rozpačité, takže se nějaké kritice asi nikdo divit nemůže. Ale je kritika a kritika. A slaboduché výkřiky dajkiriho, Majorsofta, hokejvsetin a jim podobným se za kritiku ani brát nedají, to jsou jenom zvratky frustrátů, vydávajících se za fanoušky VHK.
Osobně jsem po přípravných zápasech ani moc velká očekávání do prvních kol neměl. Frýdek, kvalitní tým, plný nadějných mladíků z Třince, doplněný o pár zkušených exligových chlapů. Navíc si nepamatuji jejich zápas na Lapači, který by neodmakali na 100% a nezahráli dobře. Hned na to Havířov, kde nám to poslední roky absolutně nejde. Troufám si tvrdit, že s profesorským stylem hokeje bez většího nasazení se tam snad ani nemusí jezdit. Jejich bojovný hokej, plný bruslení a osobních soubojů našim prostě nevoní. Se Sokolovem to asi nějak klapne, ale v Prostějově nás zase nečeká nic lehkého. Nicméně jak tu již psal někdo předem mou, loni to bylo úplně stejné.
Věřím ale, že si to sedne. Že vedení a trenéři zvednou v šatně trochu hlas a že hráči do hry dají větší zápal a nasazení. Jsem přesvědčený, že kvalitu má náš tým větší než loni. Musí si ale uvědomit, že vsetínský fanoušek je přísný, snese sice prohry, i pár špatných zápasů, ale musí vidět na ledě hlavně nasazení a bojovnost, což mi zatím u hráčů trochu chybí. Určitým důkazem toho jsou i ty katastrofální druhé třetiny, kdy tým většinou po docela podařené první třetině podlehne uspokojení a ve druhé třetině absolutně propadne. Od zápasu se Slavií máme ve druhých třetinách tragickou bilanci, jedna výhra 1:0 v poslední přípravě s Porubou a sedm proher, při celkovém skóre 2:14.
Takže pánové, v dalších zápasech pěkně do "montérek" a pořádně to odmakat, ať zavřete těm výše zmíněným frustrátům ústa.
 
Gerard | Vsetín
26.07.2019, 09:54
 
Cromwel: proč do toho zasahuju až teď? Protože jsem za prvé dřív neměl prostor a čas a za druhé protože upřímně mířené kroky ke smíru jsou hezká věc, ale když se hned v následujícím příspěvku vzájemnému usmíření více-méně i s VHKRV vysmíváš, tak to moc dobře nepůsobí.

Nechci být za nějakého velkého moralistu, ale přijde mi že vždycky tady lidi kolem hokeje drželi při sobě a společně tak vytvářeli jeden výjimečný celek. Kdežto teď v poslední době mi přijde, že si každý jede jenom svou a celkově se to víc a víc škatulkuje na jednotlivé skupinky, které nemají pochopení pro jakýkoliv odlišný názor. Heslo "Spolu za Vsetín" tak dostává docela na prd€l.
 
Gerard | Vsetín
25.07.2019, 23:42
 
Cromwel: sorry Cromwele, ale svými výpady zrovna vůči Rosťovi a děláním z něho nějakého skoro "gaunera" a pomalu vraha malých dětí se tady opravdu jedině ztrapňuješ. A omlouvá Tě snad jedině to, že nejsi místní, ale hooodně přespolní. Taky s ním ne vždy a úplně ve všem souhlasím, taky mi občas některé jeho příspěvky můžou přijít lehce podrážděné a vyhrocené, ale vzhledem k tomu co má se Vsetínským hokejem zažité, odfanděné a odjezděné si zaslouží mnohem větší respekt a pochopení. A jeho případné výpady jsou vždy spíše až reakcí na ty nesmysly co se tu čím dál častěji objevují.

I když je teď už úplně jiná doba, než byla na tribunách a na výjezdech dřív, tak se jeho (a ne jen jeho) znechucení kam se kultura na stadionech v posledních letech ubírá vůbec nedivím. A jsem přesvědčený, že zrovna jemu nikdy nešlo o to se někde s někým pobít apod., ale jenom se mít možnost dobře pobavit, poveslit a pořádně si zabékat.

Sorry Rosťo za tu "obhajobu" tady, kterou myslím ani u většiny znalých fandů nepotřebuješ a asi o ní ani nestojíš, ale tak nějak mi to už nedalo Smajlík .

A ke zrušenému derby ... Od začátku nechápu ten nesmyslný humbuk co se u některých nejen tady rozpoutal kvůli nějakému bezvýznamnému pouťáku s Géčkem. A ta paranoia ohledně bezpečnosti a příjezdu Baníkovců, Poláků a snad i islámských teroristů na tento zápas, ta tomu všemu už jenom nasadila korunu.
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 22:45
 
To jsi se mě skoro až dotknul s tím, že něco na vsetínském hokeji vidím stejně jako subni Smajlík . Vím, žes ho tu několikrát obhajoval, vím, že je to letitý fanoušek a výjezdník, ale tím svým neskrývaným negativismem je opravdu zbytečným rušivým elementem a tak trochu "fackovacím panákem" této diskuze. Čas jeho kritiky by měl nastat v okamžiku, kdy se nebude dařit, kdy se úroveň a výsledky týmu a všeho okolo vsetínského hokeje začnou zhoršovat a ne teď, kdy postupnými kroky jdeme výš a výš. A celkově mám na vše raději lehce optimistický pohled, než přehnaně pesimistický a negativistický.
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 12:11
 
Reakce na Rst: Zdar :) Nad cenou se pozastavoval, co si...
Zdarec Rosťo. To že na Lapači už asi nikdy nebude atmosféra jako bývala v dřívějších dobách je asi neoddiskutovatelný fakt. Všechno se totiž vyvíjí, všechno se modernizuje, zpřísňuje apod. Navíc každý mladý má mnohem víc možností jak vyplnit čas. Osobně si myslím, že i kdyby bylo komplet vstupné poloviční, tak o moc víc lidí chodit nebude, natož aby byla nějak výrazně lepší atmosféra. Hlavní příčinu nevyprodaného Lapače v Play-off vidím úplně jinde než v drahém vstupném, nebo kamerách na Lapači. Opravdu těch zápasů už na konci sezóny bylo moc. Lidi už navíc nedělají jako dřív ve Zbrojovce do půl třetí, takže mají na všechno daleko míň času. Mnozí směnují. To všechno v kombinaci s tím, že abys chytnul na zaplněném Lapači dobré místo, tak si ho musíš vystát alespoň hodinu dopředu a především v kombinaci s tím, že se za “suché z nosu“ můžeš na ten zápas podívat v klidu doma z gauče, nebo někde v hospodě na plátně, způsobuje to, že někteří prostě dají překvapivě přednost tomu pohodlí, před nenapodobitelnou atmosférou Lapače. Teď napíši něco, co si sice z důvodu atmosféry ani moc představit nedokáži, ale bojím se, že k tomu beztak jednou dojde… Myslím si, že daleko lehčeji by se Lapač vyprodal, kdyby byl celý na sezení a lidi by věděli, že když přijdou deset minut před zápasem, tak se pohodlně posadí na to své místečko. Je to holt už taková doba, že lidi ani tolik neřeší nějakou tu korunu navíc, jako spíš vlastní čas a pohodlí.
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 11:48
 
Ten příspěvek níže samozřejmě patřil Subnimu
 
Gerard | Vsetín
24.07.2019, 11:47
 
Že ty sis zase hned po ránu trochu více přihnul ohnivé vody a v kombinaci se sluníčkem Ti to neudělalo dobře. Zajímalo by mě jak by si na Tobolově místě vedl klub Ty? Jak bys vysvětloval sponzorům proč jsou jejich peníze opakovaně plýtvány na pokuty svazu, proč jsou jejich firmy následně v médiích spojovány s těmito občasnými excesy? Ono kritizovat je tak strašně snadné, ale vžít se do pozice druhých, v tomto případě Tebou kritizovaných to už je problém, Ty jeden šachisto a divadelníku.

Místo abychom byli rádi, že tady ve vedení klubu máme pořád ještě obyčejné naše ogary a né nějaké namistrované, nagelované manažery, tak budou někteří pořád do nich šít.
Neříkám, že všechno je úplně na 100% a bezchybné, ale myslím si, že se vedení pořád snaží všechny ty represe, příkazy a zákazy ze strany svazu “měkčit“, tak aby Lapač i nadále zůstal místem, kde se fanoušci můžou pořádně vyřvat, vyskákat, vyfandit a v mezích norem i vybláznit.
 
Gerard | Vsetín
23.07.2019, 22:51
 
Já už toho subniho začínám docela chápat. Myslím, že to není nic osobního proti Tobolovi. On by tu subni jenom rád viděl opravdovou manažerskou kvalitu, jako se třeba podařilo přitáhnout v osobě paní Snopkové Haberové Spartě Smajlík . Co se týká outfitu a vlastní mediální prezentace tak je Tobola za touto "hvězdou" několik světelných let pozadu. Jak jde vidět i na odkazu od Pete221 o farmaření Sparty v Kadani, tak i samotný Péťa Klíma byl ze společné fotky a potřesení si rukou víc vzrušený, než z celé dohody o farmaření.

Jinak jsem se dlouho zdráhal k aktuální diskuzi vyjádřit, ale musím říct, že tento způsob letošního vsetínského hokejového léta se mi zdá poněkud příliš ... plačtivý. Přijde mi až nedůstojné pravého Valacha a fanouška Vsetína neustále naříkat nad cenou permanentek apod. Chci věřit, že každý kdo si permanentku u nás koupí, tak ji nekupuje za účelem nějakého zvýhodnění, ušetření, dárečku nebo něčeho podobného, ale především za účelem zajištění vlastního místa, spolusponzorství SVÉHO milovaného klubu a z patriotismu. Jediné co bych z této letošní až zbytečně dlouhé "okurky" opravdu vypíchnul a nad čím by mělo vedení opravdu zauvažovat, je to zvýhodněné vstupné pro mladé. A to klidně do 16 let za polovinu. I kdyby na tom měl klub i něco tratit, tak do budoucna by to byla určitě dobrá investice. Každá nová tvář na tribunách se totiž vždycky hodí.

Takže než neustále řešit drobné o které se nám lehce prodraží devět měsíců krásných zážitků a napínavých bitev, tak se všichni "hecujme" na blížící se začátek sezóny, vždyť už za dva týdny tady máme Duklu Trenčín.
 
Gerard | Vsetín
10.06.2019, 23:08
 
Jak by řekl Bohuš Stejskal z Dědictví ... "Jak sa to ty ku.vy jedny šikmooké dozvěděli, že mám cihelnu?" Smajlík

Myslím si náhodou, že je to moc hezké vstřícné gesto Českého Hokeje směr k našemu novému rudému, žlutému bratrovi. Řekl bych, že ani nebude trvat dlouho a podaří se těm našim hovadům v čele s Králem dotáhnout Čínský a Český hokej na stejnou úroveň ... někde na hranu B a C skupiny MS Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:37
 
To zase né Rosťo, jenom si myslím, že hymny by se měly hrát před zápasem jako třeba ve fotbale a ne až po jeho skončení jenom vítězi. Předešlo by se tak těmto občasným projevům emocí.
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:30
 
Mně ta současná kombinace odstínů ŽZ přijde naopak velmi vydařená. A jak píše i asterisk, tak jak jsem viděl před sezónou fotky nových dresů z představovačky na Cábě, tak jsem si říkal, že ten maskáčový prvek vypadá šíleně. Nicméně z hlediště to při zápasech pak vypadalo víc než dobře.
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:19
 
Já jaksi taksi dokáží pochopit i to částečné pískání při té Ruské. Za prvé nebylo to nijak hromadné a intenzivní a za druhé si dovedu představit, že jakmile tam před nějakým naším hloučkem křepčí nějaká rozjařená ruská Nasťa s Ivanem, mávají jim ruskou vlajkou pod nosem a ukazují prostředníčķy, že se někteří neovladnou a "alespoň" si zapískají.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:39
 
Jinak když už se tady probíraly i naše repre dresy a znak Scanie, tak by mě zajímal názor ostatních zdejších diskutérů na současnou kauzu "Pískajících Slováků při Kanadské hymně".
Né že bych to chtěl nějak vyloženě schvalovat, ale ta hysterie, která se po tom zápase na slovenské fanoušky snesla a následné sebemrskání od vedení Slovenského hokeje, vč. oficiální omluvy mi přišlo až za hranou. Myslím si, že Slováci odehráli nadstandardně kvalitní zápas, vysoce za hranou současné kvality jejich kádru, prakticky celý zápas vedli, nebyl jim uznaný sporný gól, v poslední minutě se cítili ukřivdění neodpískaným zákrokem Kanaďana u mantinelu, navíc v jejich oslabení a nakonec dostali gól na 5:6 dvě sekundy před koncem. Myslím si, že se toho naskládalo hodně na to, aby se někteří zarytí horkokrevní fanoušci neměli právo cítit ukřivdění a nasr.aní. Mám proto pochopení, že se jim ta prohra při té Kanadské hymně jen velmi těžce rozdýchávala.

Přijde mi, že to všechno přesně zapadá do té současné hyperkorektní společnosti, kdy jakýkoliv projev emocí a nespokojenosti je vnímán jako něco naprosto nevhodného a nepřípustného. Neříkám, že by se měli fanoušci mezi sebou rvát, ale to vzájemné plácání si po gólu s fanoušky soupeře, tak jako to bylo několikrát vidět i na současném MS, mi přijde taky jako pěkná zvrácenost.

Jsem rád, že alespoň samotní Kanaďané se k celé této situaci postavili s nadhledem. Omluvu bez zbytečného rozpitvávání přijali a hlavně vyslovili pochopení pro zklamané slovenské pískající fanoušky.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.