(21.8.) Příprava: Vsetín - Třebíč 18:00 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 971 (17.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
123456>
Gerard | Vsetín
23.04.2018, 21:45
 
Reakce na asterisk: ..... inzerát na vývěsku UP si může ...
Tohle jsem si ze začátku myslel taky. Přišlo mi nemyslitelné, že by to mohlo "vyjít" fakt ofiko z klubu. Nicméně v rádiu jsem slyšel, že to měl potvrdit údajně i přímo Tobola. Z toho mi potom opravdu vychází jedině možnost, že si někdo až moc úzkostlivě vyložil podmínky pro zaměstnání cizince mimo EU. I když pojem zaměstnáni u profi sportovce mi moc nesedí, když jsou co vím všichni OSVČ. Jestli je to ale u cizinců jiné, tak to nevím, ale překvapilo by mě to.
 
Gerard | Vsetín
23.04.2018, 21:39
 
Reakce na Fan22: Ze by zakonna povinnost pred zamestnani...
Taky jsem přesvědčený, že se musí jednat o postup (jsem přesvědčený, že asi zbytečný a špatně vyložený), který předchází zahraniční posile. Nevěřím totiž, že by jinak něco podobného s vážným úmyslem sesmolil někdo střízlivý :-). Řekl bych, že kdyby tady včera nehodil odkaz nějaký VasaWR z Rožnova, tak by si toho ani nikdo nikde nevšiml a bylo by ticho po pěšině. Takhle se toho ale chytla nějaká novinářská špína, která přišla jenom díky čtení místní diskuze zadarmíko k zajímavému námětu na článek. Na to se nabalili další a další jeho kolegové a senzace a "kauza" je na světě.
 
Gerard | Vsetín
03.04.2018, 11:33
 
JR: díky :-). Mně někdy přijde, že by někteří fanoušci poskládali tým nejraději jenom ze čtyřech "prvních lajn" a klidně tam měli jenom samé levá křídla apod.

Tady defacto všichni celou sezónu brečí, že nejsme schopni využít přesilovku a když se začne na postupné obměně týmu, tak už se začne kritizovat zase.
 
Gerard | Vsetín
03.04.2018, 11:27
 
Sui: co se týká financí, tak to ani tak není zákulisní info, jako spíš známá věc, že hráči po kterých se chtějí góly a výhry berou víc, než bojovníci a dříči ze třetí a čtvrté lajny, kde by měli dostávat prostor hlavně domácí a mladí hráči.
Nic proti Markovičovi nemám, ale přišlo mi, ze byl nejvíc vidět hlavně v rozhodnutých zápasech a v zápasech se slabšími soupeři.
 
Gerard | Vsetín
03.04.2018, 11:19
 
DíkZaTuVzpomínku: Můžu tě uklidnit, ani křesťan, ani muslim, ani fašista, ani jiný fanatik a extrémista. Jsem letitý fanoušek, který zažil doby největších úspěchů, doby temna i současnou dobu opětovného vrácení se klubu do pater kam patří. Kdybys to napsal normálně, tak bych na to nereagoval, ale tys to napsal s takovým podtextem, že z něj vyplývá, že v tom vedení jsou úplní pitomci, kteří vůbec neví co dělají. Navíc ještě s odkazem na loňskou sezónu a loňské odchody. Které "hvězdy" z postupové sezóny ti tady letos tolik chyběly a nebyly nahrazeny? Luka? Kolařík? Mojžíš?

Pokud přijde tři až pět nových útočníků, tak by pro Markoviče a spol. opravdu nezůstalo adekvátní místo v sestavě. A je férovější tyto hráče pustit už teď, ať mají taky dostatek času najít si nový klub, než je tu držet do léta.

Jak jsem psal již dříve, ja současnému vedení věřím a jsem přesvědčený, že v příští sezóně budeme mít zase o něco kvalitnější manšaft s jasnou a jistou jedničkou v bráně, posílenou a zesílenou obranou a lehce obměněným útokem, který bude schopen využít aspoň nějakou přesilovku.

Máme za sebou dvě nejúspěšnější sezóny za poslednich snad 15 roků a někteří budou pořád nespokojení :-(. Myslím si, že na kritiku je zatím dost času a měla by přijít až pokud se nepodaří kádr dobře doplnit.
 
Gerard | Vsetín
02.04.2018, 21:45
 
Reakce na Fan22: Gerarde, bravo.... mas opet pravdu. Vzd...
Tak, tak ... ale beztak čekám, že se někdo ještě určitě ozve s Hroudou do brány a Finsterlem do první lajny ;-).
 
Gerard | Vsetín
02.04.2018, 21:14
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Milí fandové, pro velký úspě...
No já bych spíš napsal, že tady máme bohužel již každoroční pravidelnou akci našich fanouškovských plaček: "Proč nám ti "pitomci" z vedení vyhazují naše oblíbence".

Nemíním to nikde vyhledávat a přesně vypočítávat, ale to vám přijde těch asi 15 titulů mistra ČR, několik titulů z MS, jedno zlato z Nagána, přibližně stvoka repre zápasů a dvě sezóny v NHL málo??? Tohle je přibližná bilance kterou mají na svém kontě chlapi, kteří do stavby týmu mluví asi nejvíce, čili Dopita, Jenáček a Tesařík. Netvrdím, že bývalí výborní hokejisté musí být automaticky i dobří manažeři a funkcionáři, ale ani u jednoho z těch třech mi nepřijde, že by to tady brali na lehkou váhu a nezáleželo jim na tom aby poskládali kvalitní tým pro novou sezónu. Netvrdím taky ani to, že nemají lidi nárok na debatování nad sestavou a případnou kritiku. Ale tohle neustálé zpochybňování každé změny v kádru a hlavně vytahování "mrtvol" jako jsou Vaňous, Lukové a Kolaříci mi přijde jako vrchol stupidity. Nic proti těmto klukům, kteří tu odvedli kus poctivé práce, ale vždycky za jejich odchodem stál pádný důvod a vždy za ně nakonec přišli lepší hráči. Proč teda nevěříte i teď vedení, že shání opravdovou kvalitu a že zase posunou náš tým o kousek výš. Obzvlášť když to Tesil vysvětlil naprosto jasně a srozumitelně. Hledají, vybírají, monitorují, ale rovněž se nechtějí unáhlit.

V krátkosti ještě k těm třem končícím letos. U všech si dovedu představit, že by tady pokračovali, ale současně si taky dovedu představit tým bez nich. Troufnu si dokonce říct, že po první čtvrtině nové sezóny si na ně už více-méně nikdo, až na pár plaček, nevzpomene. Všichni tři byli ve většině zápasů vidět, ale v těch opravdu klíčových se povětšinou již nedokázali prosadit, snad až na Tolju, který mi z této trojky bude chybět asi nejvíce. I když i on mě někdy svým projevem a částečnou laxností nepřesvědčoval.

Takže prosím míň fňukání a víc víry ve schopnosti našich schopných.

P.S. To že neodchází jenom ti nejslabší je snad naprosto samozřejmé a musí to pochopit každý trochu znalý fanoušek. Nebo si myslíte, že by měli po očekávaném posílení kádru hrát Markovič, Beránek a Protasenja třetí a čtvrtou lajnu??? Tam hrají úplně jiní hráči a to jak typově, tak hlavně finančně.
 
Gerard | Vsetín
12.03.2018, 21:22
 
Ještě jednou a snad už naposledy se ještě vrátím k faulu Davida Vítka, zranění Vládi Sičáka a hlavně tomu zbytečně emocionálnímu vyplakání se pana doktora Budína pro hokej.cz. Protože mi už na samotném zimáku nepřipadal odchod Sičáka do kabin nijak vyhrocený, tak mi to nedalo a schválně jsem si tento moment na záznamu tvcomu našel a přehrál. Jeho odchod ze střídačky začíná přesně v čase 1:15:00 a je na tomto záznamu zdokumentován úplně celý a perfektně přiblížený. Absolutně žádné polívání pivem a plivání ani po Sičákovi, ani po doktorovi není nikde vidět, protože k žádnému očividně nedošlo. Doktor Budín si tam následně jenom něco vyříkává s divákem (diváky ???), ale relativně v klidu a bez toho, aby po něm někdo něco házel, nebo plival. Vypadá to, že se spíš ohrazuje proti nějakým peprným výrazům a snaží se vysvětlit vážnost Sičákova zranění.

Nechci tímto obhajovat fanoušky, kteří stojí nad střídačkou hostí a kteří se tam asi jako Mirkové Dušínové určitě nechovají, ale nemyslím si, že by se zrovna v tomto případě, dělo něco úplně buranského a nepřístojného. Nechápu proto proč to ten studovaný člověk tak zbytečně hrotil ve svém rozhovoru na hokej.cz.

P.S. V. Sičákovi samozřejmě rychlou rekonvalescenci a brzký návrat mezi mantinely.
 
Gerard | Vsetín
09.03.2018, 20:59
 
Reakce na Petrklic: No nevím kdyby Budín zažil tu atmosf...
Aniž bych se chtěl tohoto "pana doktora" dotknout, tak mi přijde, že tímto vyjádřením dokázal, že člověk může být vzdělaný sebevíc, ale ani třeba titul MUDr. o jeho inteligenci toho moc nevypoví. Nelíbí se mu nesnášenlivost a nepřátelské prostředí Lapače a sám takovýmto článkem nenávist mezi oběma tábory, navíc skoro týden po konci série, jenom znovu rozdmýchá. Stačí si jenom přečíst komentáře k článku na karlovarském FB. Člověk neznalý aby se na podzim pomalu bál vstoupit na nepřátelské území vsetínského Lapače, kde je každý ožralý a chtivý krve našich nepřátel :-).

Neříkám, že někteří fanoušci v okolí střídačky hostí nedokáží někdy hostující hráče a realizační tým dostat pod určitý psychický tlak, ale současně si taky nemyslím, že by se zrovna v těchto zápasech s KV dělo něco až tak strašlivého, sprostého a nelidského, jak se snaží svým článkem tento doktor vyplakat. Když jsem navíc četl vyjádření jejich trenéra po obou utkáních, nebo např. rozhovor s jejich gólmanem Novotným den po sérii, tak nikde jsem nenašel ani náznak toho, že by se jim tady hrálo nějak špatně a že by se tady obávali pomalu o život jako chudák "pan doktor" Budín. Za vše snad nejvýmluvněji hovoří pár vět Novotného k atmosféře na Lapači: "Podle mě jsme si hru na Vsetíně užili. Již několik let je kulisa Valachů opravdu kvalitní. Poděkování patří fanouškům, kteří se zasluhují o úžasnou atmosféru Na Lapači. Doufám, že v Karlových Varech bude větší návštěvnost a zvedne se i kvalita fandění."

No a tou větou o ukradené SPZ jejich autobusu tomu tento doktor, který tak díky webu Hokej.cz zažil svých pár minut mediální slávy, nasadil opravdovou korunu :-). Máme tady sice teprve začátek března, ale o kandidátovi Hokejová plačka roku mám alespoň já jasno ;-).
 
Gerard | Vsetín
09.03.2018, 13:17
 
O důvod navíc proč přát Cheze, aby se zachránila.
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 22:54
 
Taky se přidávám s poděkováním za super sezónu, napínavou do posledního kola a myslím si, že nakonec i úspěšným zakončením. Díky taky za to, že to hráči dnes nezabalili ani v okamžiku kdy to nevypadalo moc dobře, v půli zápasu za stavu 0:3, kdy to chvíli hrozilo až debaklem. Naštěstí ale kluci nic nezabalili, naopak se ještě zakousli a na konci Varským za stavu 2:4 hooodně zatápěli a živili naději na prodloužení série. Díky taky fanouškům, hlavně kotelníkům, za velmi dobrou atmosféru v celé sezóně a taky v dnešním zápase, který se už tak nějak tradičně v této sérii od prvního nahození na naší bránu nevyvíjel zrovna vesele. Závěrečná děkovačka byla super a myslím, že nejeden z hráčů měl "na krajíčku" ... Tolja pokud jsem viděl dobře i lehce "za krajíčkem" Smajlík . Byla radost vidět, že si to hráči tady opravdu užívali a že se z nejednoho "přespolního" stal během roku další Valach ;-).

Pro všechny nezaujatě zaujaté fanoušky z řad obou táborů bylo nejlepší odpovědí na jejich někdy až přehnanou nevraživost závěrečné zhodnocení trenérů po dnešním zápase. Jak náš Jack, tak i hostující p. Mariška to zhodnotili velmi věcně a s úctou a uznáním ke svému soupeři.

Pro Varské fanáty z řad diskutérů na sítích, podle kterých jsme tady na Valachoch snad ty největší hovada na světě byla nejlepší odpovědí na to jak se před takovým publikem hraje reakce jejich hráčů, kteří po své děkovačce svým nejvěrnějším uznale objeli čestné kolečko s děkovným potleskem domácím fanouškům. Jestli jsem dobře viděl, tak to bylo na popud Vency Skuhravého, za což mu myslím patří klobouk dolů.

Myslím, že přesně takhle nějak by to mělo být vždycky, na ledě v zápasech "nenávidění" nepřátelé, po zápase respektovaní soupeři.

P.S. Gratulka Varským k zaslouženému postupu.
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 11:34
 
Hodinář: to už vypadá na nějakou novou psychickou diagnózu - fanoušek KV píšící na hokejová fóra. Nevím z čeho tato vase nabubřelost a namyšlenost pramení, jestli z těch vašich posledních e-ligových sezón, kdy se asi zase na vás vytahovali fanoušci vašich soupeřů, ale rád bych tě upozornil, že pýcha předchází pád, ty srandisto.
Je mi celkem jedno kdo udrží nebo vybojuje e-ligu a kdo zůstane ve wsm, ale mám takového tucha, že se s vámi příští rok tady zase potkáme a že si to s vámi ještě zúčtujeme ;-).
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 10:05
 
Majkl111: Vitkův faul jednoznačně 5 + OK. Přijel do souboje Sičák - Šilhavý jako třetí a jednoznačně zasáhl Sičáka do hlavy.
Vítka jako Vsetiňák mám rád, je to bojovník a v souboji neuhne. Ale chápu, že hlavně soupeřovi fanousci ho mají za vypatlance. Je to prototyp hráče, kterého vlastní fanoušci milují a soupeřovi nenávidí.
Bohužel je ale taky pravda, že některé jeho zakroky už byly přes čáru a zbytečně nás několikrát oslabil.
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 07:41
 
Bongito19 ... sorry, ale co to meleš??? Vstáváme ze dna z peněz ne zrovna čistých??? Tohle je buď na presdržkovku, nebo na žalobu ze strany našeho klubu a našich sponzorů. Jestli o tom máš nějaké důkazy, nebo alespoň indicie, tak mi je tady napiš, nebo řekni fotrovi ať ti dá pořádně po čuni za tu srač.ku co jsi tady napsal Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 07:35
 
K Varským fandům asi tolik, myslím si, že byste měli svoji aktivitu víc zaměřit na podporu hráčů v hledišti, než na vypisování a poplakávání na FB a našem fóru. Myslím si, že nikdo soudný ze vsetínských fandů nezpochybňuje vaší hráčskou kvalitu a ani jsem nikde nezaznamenal nějaké přehnané nářky na rozhodčí. Rozhodně ne takové jako po naší výhře u vás v základní části a před zacatkem play-off na vašem FB. Chápu vaše rozčarování nad zraněním Sičáka po faulu Vítka a přeju mu brzké uzdravení, ale měli byste si rychle uvědomit, že se hraje play-off a to se nikdy nehrálo v rukavičkách. V semifinále na vás z největší pravděpodobností čeká Slavia se svýma Ryzákama a v případné baráži týmy jako Jihlava, která pro záchranu e-ligy bude "žrát led". Tak se na to trochu připravte, nebo se za rok tady opět potkáme ;-).
Nás s největší pravděpodobností zítra čeká poslední domácí zápas sezóny, tak se alespoň vy co jste vážili tu dalekou cestu přes celou republiku dobře dívejte jak se loučí s týmem po pro nás krásné sezóně zakončené osmým mistem ;-). Já se pak schválně mrknu na vás, jak poděkujete vaším hráčům vy pokud vypadnete v semi, nebo nezvládnete baráž ;-).
 
Gerard | Vsetín
04.03.2018, 06:50
 
Vary jsou lepší a vyhrávají 3:0 jistě po zásluze, i když výsledky především v prvním a včerejším zápase jsou k našim až příliš kruté. Vary dominují ve třech klíčových faktorech, kde za nimi my naopak i podle očekávání značně zaostáváme. Za prvé golman, Novotný zatím klíčový muž jejich sestavy, my gólmany jako celou sezónu losujeme z klobouku a pak je místo podržení hned hezky prostřídáme. Za druhé přesilovky - oslabení, kde jsou Vary dlouhodobě na špici a my na chvostu. I když včera my ty přesilovky z naší strany nepřišly sehrané špatně. A za třetí chladnokrevnost a zkušenost v zakončení, kdy každá jejich osmá střela končí golem, kdežto u nás je to až tak každá stá.
Nicméně vubec bych nevěšel hlavy, ja za včerejšek nemám klukům moc co vytknout, od začátku se snažili a makali naplno a hráli na své možnosti, kdyby tam z toho úvodního tlaku něco spadlo, tak to mohl být úplně jiný zápas. Věřím, že dneska to snad konečně urvem. Dáme nějaké góly a vyhrajem 3:2 ;-). Jenom pro připomenutí, většina varských hrála loni ještě e-ligu, kdežto polovina našich 2. ligu. Ten rozdíl v kvalitě tam musí být vidět, kdyby nebyl tak by bylo něco s naším hokejem asi fakt špatně.
 
Gerard | Vsetín
24.02.2018, 22:21
 
Flašar, Matthew, vy jste haj.zli, do Třebíče to ne, ale vykoupit všechny lístky na play-off to jo Smajlík . Ja jsem se hnal po dálnic jak blázen rovnou na zimák a tam fakt jenom cedule VYPRODÁNO Smajlík

Jinak dneska velice pěkný zážitek a výsledek přesně takový jaký jsem prorokoval už před měsícem, že v posledním kole přeskočíme Třebíč.

Kuci díky všem a hlavně asi opět Jardovi, který všem dal jistotu, že je to v bráně opět pevně zavřené.
 
Gerard | Vsetín
24.02.2018, 10:49
 
Kámoš koupil omylem pět lístků do Třebíče navíc. Jsou to lístky na sezení, ale předpokládám že by nemel být problém dostat se na ně i do našeho sektoru na stání. Cena prý za cenu lístků na stání. Klidně i jednotlivě. Kdyžtak hoďte kontakt a ozve se.
 
Gerard | Vsetín
17.02.2018, 21:03
 
Dneska nádherný zápas a fantastičtí hostující fanoušci Smajlík ... hlavně pokřik "Frýýýdek Mííístek městooo hoookejeee" stál opravdu za to Smajlík .

No ale co už zaplať pán Bůh aspoň za ty vydřené dva body a stále alespoň existující naději na p-o. I když dostat se tam takhle lopotně a za nutné pomoci F-M proti Třebíči by už snad ani nebylo zasloužené Smajlík .

P.S. Jardo Pavelko, za dnešek opravdu velké díky.
 
Gerard | Vsetín
14.02.2018, 21:59
 
Chtěl bych se zeptat, nevíte náhodou někdo co rozhoduje při rovnosti ... Smajlík ... sorry, ale aniž bych se chtěl někoho dotknout, jak se někdo, kdo alespoň trochu sleduje hokej, nebo sport obecně může na toto zeptat? Já osobně si nevybavuji žádnou dlouhodobou soutěž kde by za posledních 20 let rozhodovalo skóre a né vzájemné zápasy. Teda alespoň v soutěžích, kde hraje rovnoměrně každý s každým.

Jinak dneska splněné dvě povinnosti, výhra Vsetína i Prostějova. Škoda, že se nepřidaly i Vary, mohlo to být nadějné na "dvě strany".

Tomu že Frýdek porazí Třebíč bych za normálních okolností i docela věřil, nevýhodou ovšem je to, že za prvé jim v tom zápase s největší pravděpodobností už o nic nepůjde. A za druhé, že se Frýdku na Třebíč daří přibližně stejně jako nám (TŘE - FRÝ 4:0, FRÝ - TŘE 1:4, TŘE - FRÝ 2:0). Tak snad pomůže ta Kadaň Smajlík .
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.