Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Isi" |  vypnout filtr
 
Isi
19.03.2017, 09:33
 
Vzpomínám, kdy k nám přijela Žihadla a začala s pokřikem "Zdravíme Hodonín", následovalo "Fandíme všichni!". A pak přijede Vsetín, který začne "Jebat Drtiče" a "My vás dneska stejně zabijem". Ono je pak těžko hodnotit nějaké chování fanoušků s takovýmto přístupem.
Každopádně série plná emocí a díky za to, že aspoň na konci všeho, jste nám pomohli vytleskat naše kluky.
Gratulace k postupu!
 
Isi
15.03.2017, 18:45
 
Čtu to tady a mnohdy nevím, jestli je to pořád komentování toho včerejšího zápasu nebo jestli někdo byl ještě někde jinde.
Nebudu lhát, kolikrát se mi chce brečet, když vidím, jak se někteří hodonínští fanoušci chovají. Kolikrát už bylo k vidění, že samotní naši hráči se obrací do publika, klepou si na čelo a nebo řvou na lidi, ať toho nechají. I včera něco podobného nastalo. Ovšem nějaké skandování a podobně, to k tomu všemu podle mě patří.
Mám dojem, že ukřivděně se po nějakém zásahu rozhodčího cítil už každý fanoušek, především v druhé lize. Co se stalo s Kotvanem je pro mě osobně nepochopitelné a názory, "že se měl hodit na bok" se mi zdají směšné. To by zas bylo keců, co to tam vyváděl. Každopádně faktem je, že na druhé strašně chvíli před tím po mávnutí gólmana přerušili. A nelžeme si do kapes, bylo to pro vývoj zápasu docela zásadní. Ale jediná chyba/ sporné rozhodnutí to v zápase nebylo - ať už z jedné nebo druhé strany.
Že je Vsetín lepší celkově, o tom se moc diskutovat nemůže. Zároveň ale nenechávejme Hodonín jako formalitu. Kluci do toho jdou, rvou se o to a za zády jim stojí famózní Kotvan.
Tímto svým výplodem chci jen říct, že jako všude máme oba tábory na své straně i lidi, kteří se nechovají slušně, racionálně a taky nevidí spoustu věcí objektivně. Hodonínu budu fandit do poslední sirény celé série, ale upřímně si nedokážu představit, že bychom přes Vsetín opravdu prošli a hlavně ne to, co by se dělo pak. Krásné by to ale bylo.
Díky fanouškům ze Vsetína za to, jaký včera vytvořili kotel. Atmosféra neuvěřitelná, styděla jsem se za to, jakou část z ní jsme tvořili my.
Úplným závěrem - buďme k sobě trošku lidští. Ať vyhraje ten lepší. (A ano, co chodím na VAŠE fórum?! Jen ke mě nějak došlo, že tu pár lidí i od nás dělá neplechu, tak jsem se taky přišla podívat Smajlík )
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.