Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "J.A.R.vsetin" |  vypnout filtr
 
123>
Dneska neskutečné nasazení a obětavost celého mužstva,kromě začátku druhé třetiny,byl Vsetín celý zápas lepší.Březina mě sere,měl dobrou formu.Hlavně ať je v pořádku,trochu to aj s Teperem vyžírají poslední sezony.
 
* pořad
 
O. Valčík by měl mít svůj speciální pořád,kde nám všechno vysvětlí skrze elektronickou tužku.Loni na facebooku zase exceloval takový T. Nedbi Nedbal,který byl na své profilovce ještě výborně oblečený.
 
Kdyby nahodou chtel v pondeli nekdo vyhazovat pernamentku do potoka,ja bych si ji s prominutim vzal,dekuji.
 
To je neskutečně hystericka doba, všechno co se od začátku děje kolem toho přátelaku mi přijde totálně přehnané a mimo. Smajlík
 
Gába to dneska zavřel jako Sasu Hovi.Díky chlapům za další zápas na Lapači.
 
Tři zápasy bez gólu v play off, to už je trochu silná káva aj na mě Smajlík
 
Hokej jde stranou, mě zajímá jestli ste se před zápasem našli v tom náhonu? Smajlík
 
Slováček je na nájezdy strašný zabiják! Smajlík
 
Udržet druhé místo,tomu říkám luxus Smajlík
 
Podle Wikipedie je Subni buď hater nebo troll,těžko říct kam ho zařadit.Rozhodně mě jeho příspěvky baví,jsou srandovní Smajlík
 
Golman dneska chytal špatně,ale výkon týmu včetně naší dorostenecke obrany byl kvalitní.Věřím,že ty Kladenské namachrovance můžeme v play off klidně sundat.Jinak Vampola mě sere čím dál tím víc,měl mu Jonák jednu dát,ať se ten Jágruv řiťopich trochu vzpamatuje Smajlík
 
Motor byl dneska lepší od druhé třetiny a celkem zaslouženě vyhrál.Jenom mě mrzí,že to muselo zase rozhodnout to největší vemeno a ještě to náležitě oslavit.Jinak Gaba chytal fantasticky.
 
To je pěkná série z tolika marodama Smajlík
 
Ti naši obránci vypadali proti těm prostějovským útočníkům jak trpaslíci.Taky to tak vypadalo. Smajlík Chtělo by to přitvrdit,škoda 3 bodů.
 
Reakce na asterisk: Obří sektorovka? - myslíš obrazovka?...
Tak já se ti omlouvám,příště napíšu vlajka,jestli tě to uspokojí víc.
 
Reakce na rst: Vlnolamy byly, kolem 10:54 důkaz. (Podle...
A co se stalo s tou obří sektorovkou co jde vidět v čase 6:48?Na to jsem se chtěl zeptat už tak 2 roky zpět.Ta je rozhodně větší,než ta co se používala do nedávna.
 
Reakce na rst: Jo a to semifinále té naší srandy Budějce...
Já jsem viděl jenom sestřihy a zajímavě se jeví série mezi Kometou a Vítkovicemi,tam se to prý řeže na ledě i v hledišti.
 
Reakce na kubinblbin: jako fakt?...
Smajlík
 
Reakce na Gerard: Souhlasím s Tebou, zápas to byl fakt p...
Bohužel,to je hokej,na tyčky se nehraje.Kdo na tom zápase nebyl,vidí pak už jenom výsledek.No a jestli do toho čtvrtfinále letos už nejspíš nepostoupíme,tak by mi hokejky udělali velkou radost tím,že sestřelí Frýdek.To by bylo pro mě takové pěkné zakončení letošní sezony. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Kadaň