Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jockyy" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
09.11.2020, 07:54
 
Vzpomínka: jasně, já tvůj příspěvek vnímal lehce ironický, což byla blbost, ale hlavně jsem chtěl, aby se to téma trochu rozvedlo.
No škoda, že se Pesana novináři nezeptali jaká tedy byla příprava těch deseti junku, kteří s týmem ani netrenovali....ale podle toho jim o výsledek zřejmě moc nešlo.
Ohledně toho vyjádření o degradaci turnaje... po této zkušenosti si mozna Pešan dá příště pozor na hubu. Teď je trochu pro smích.. hlavně Rusům
 
08.11.2020, 19:42
 
Vzhledem k okolnostem (mladí a nerozehrani hráči) to asi mohlo být i horší, to ano. Jenže furt tam byly dvě pětky zkušenějších hráčů. Mě ale opravdu to vystoupení mladých rusů v porovnání se seniorskymi repre týmy překvapilo. Takoví Finové a Švédové to koušou asi ještě hůře než Češi.

 
08.11.2020, 18:19
 
Edd: stačilo říct, že ruská juniorka byla lepší v celém turnaji než ostatní výběry...a je to mazec....Finové mohou vyprávět. Je jasné, že Pešan bude nezdary obkecavat.
Ale jsem přesvědčený o tom, že kdyby se proti těmto výběrům na eht postavila třeba juniorka Kanady nebo USA, dopadlo by to stejně jako s rusakama. Naši mladí jelikoz nemohli ani trénovat natož hrát zápasy, budou mít sakra problém na tom turnaji...
 
08.11.2020, 17:55
 
Cromwel: no eht nikdy nebylo moc o výsledcích. Před rokem naše repre ten turnaj myslím vyhrála a stejně za týden o tom nikdo neví... takže je to fuk. Myslím, že trenérský "polobůh" v ramci možností zkouší dělat vše pro to, aby ti neohrani junioři nezapomněli jak se nazouvaji brusle a tím trochu zkusil zmírnit ten vilagos, který naše mladé čeká na tom ms dvacítek.
 
08.11.2020, 16:44
 
Jak do těch mladých dostaneš zápasovou praxi před ms dvacítek když naposledy hráli zápas třeba v září? Ty bys jim tu šanci nedal a hrál radši na výsledek jo?
 
05.11.2020, 19:57
 
Hoši ten Staša vám od.rbal baby nebo co?
 
27.10.2020, 07:47
 
Nový_z: já souhlasím, spíše jsem měl na mysli jak ta soutěž nebo kluby budou případně fungovat...z profi soutěže soutěž pro hobiky? Podle mě to tak dopadne.
No a větrané stadióny?...taky mě to napadlo, jen jestli by to stacilo. údajně jde i tak o problém s ledovou plochou a vytvořeným aerosolem nad ní,kde se hnusy můžou více držet. Někde jsem tento názor odborníků četl.. možná tady někdo dával i odkaz...
 
26.10.2020, 19:26
 
tak je jasné, že lidi už by chtěli řešit jiná témata to je fakt...
Ale ono na hokejovém fóru nelze moc diskutovat o hokeji, když se nic neděje - možná vytáhnout něco z historie. Když se kouknu, že už ani ČT nemá dostatek materiálu v archivu Z ( nebo si jej šetří na další neodehrane ms?) tak je to fakt složité - napady docházejí.
Osobně jsem rád, že se tady alespoň něco děje a fórum aspoň nějak "žije". No a potom další věc: jestli se začne hrát a nebudou na stadionu diváci, bude to mít smysl pro kasu i diváky samotné?...to je tak jediné hokejové téma, které mě teď napadá...
 
22.10.2020, 07:53
 
Vzpomínka: správné slovo "zase". Zbytečný není pouze tento díl, ale asi pět posledních.
 
15.10.2020, 10:33
 
Vzpomínka: tím by samozřejmě evropské stadióny ztratily své kouzlo. A v případě lapače tím tuplem...

Gerard: dokonce i to špatné pivo bych si s chutí nechal na lapači načepovat...no za nějakou dobu budeme všichni na tuto krizi vzpomínat a řešit zase jiné téma, které nám doba přinesla...
 
15.10.2020, 09:06
 
Vzpominka: snaha se cení Smajlík
No mají oproti nám příjemnější starosti. Tady se řeší kdy se hokej zase rozjede. A to že sedí doma ze strachu na zadnici ikdyz na hokej vlastně můžou o něčem vypovídá... Když si představím jak by tohle vypadalo tady s nedodržováním základních věcí....tipuju že to bude opravdu asi odlišnou mentalitou...
 
15.10.2020, 08:11
 
Kronos: zkus nahodit nějaké hokejové téma ,které povede k plodné diskusi. A prosím ať to není info o rozpouštění ledových ploch aj.
 
15.10.2020, 08:03
 
Kronos: on se ten hokej třeba jednou zase začne hrát...
 
13.10.2020, 10:39
 
Rst: jasný, já chtěl vlastně jen doplnit tvůj příspěvek...
Ano, taky znám lidi ze svého okolí, kteří doma na jaře šíli roušky, polivali se desinfekcí a přes léto vnímání celé situace přehodnotili, začali jak s oblibou říkají "žít, protože je to celé saskarna a už je to nebaví " a stali se z nich rebelové - jenže celé ve smyslu nedodržování určitých doporučení a zásad jak se v této situaci chovat. Výsledky vidíme. Samozřejmě populisti ve vedení našeho státu tento stav nechali tak a začali konat až teď.
Suma sumárum: teď jsme dostali všichni facku a asi jsme ji potřebovali...
 
13.10.2020, 08:46
 
Erik2: já kolegu rst vůbec nepodcenuju Smajlík
Vidíš hostinskej to věděl dřív, než někdo vymyslel tento odborný termín Smajlík
 
13.10.2020, 07:08
 
Flasar: přirovnání výletu do Chorvatska k sexu bez gumy mě hodně pobavilo Smajlík palec hore
 
13.10.2020, 06:53
 
Rst: "to je jak do dubu" v psychologii existuje pojem selektivní vnímání. Definici je možné vygooglit. Prostě někdy někoho nepresvedcis o opaku ani kdyby ses stavěl na hlavu.
Jinak poděkovat můžeme nejen naší vládě, ale ve velké míře české rebelující společnosti. Tato kombinace nás vystřelila na přední světové příčky v číslech.
Chrt: "celou dobu to bylo a je na každém z nás"... Naprostý souhlas....

 
02.10.2020, 07:56
 
Ohledně otázky zda někteří lidé s covid v nemocnici musí ležet. Zde narážíme na další nevyřešené problémy z minulosti a to nedostecne kapacity v následné péči. I před covidem se na lůžka v následné péči čekalo i půl roku. Kde umístit pacienta s covid, který sice nemá těžký průběh, ale potřebuje izolaci a nemůže se z různých důvodů vrátit do vlastniho sociálního prostředí? Jasně že musí být v nemocnici, protože více možností není. Teda mě nic jineho nenapadá. Proč nejsou ve všech nemocnicích vyhrazeny kapacity pro tento typ péče (covid)? Protože to stojí ranec peněz, stejně jako rozšiřování dalších kapacit - myšleno přístrojové vybavení, personál a pracoviště - tohle řekne každý ekonom, který se orientuje v kompenzační uhradove vyhlášce.
Další věcí je, že za doporučení k hospitalizaci nese zodpovědnost ošetřující lékař, který se řídí standardy péče a vyhodnocuje celkový stav pacienta - otázka jak moc si to hlídají zdravotní pojišťovny, protože ty tuto péči následně musí uhradit.
Podle mě nejdůležitější otázka je proč vlastně čísla rostou a co se dá udělat pro to, aby tomu tak nebylo. Tento stav bohužel ovlivňuje celou společnost.
 
23.09.2020, 07:01
 
Gerard: určitě nemá smysl se zbytečně hádat. Názory lidí na současnou situaci také vycházejí z toho, jak moc se jich osobně covid dotýká. Někdo mohl přijít o práci a dostal se finančních problémů. U tohoto člověka chápu, že má v tuto chvíli jiné priority a ze všech dalších omezení se mu zvedá kufr. Dále může mít někdo (jako třeba já) rodinu v zahraničí. Tím, že je ČR vnímána jako riziková v EU, jsou věci komplikovanější a rodinu jako takovou to ovlivňuje. Tím že narůstají čísla, tak v tomto ohledu je to na nic. Osobně si myslím, že to ještě chce čas, aby se priority ve společnosti celkově ujasnily a lidi nebyli až tak názorově nejednotní. Je zde totiž pořád dost otazníků a uvidíme jaký bude vývoj. Samozřejmě mě štvou ti co nemají respekt k nikomu a k ničemu, ale těm nic nepomůže ani osvěta na internetovém fóru (na nikoho zde nenarážím - myšleno všeobecně).
 
23.09.2020, 05:53
 
Rst: ale taková metalová kapela Virová nálož.... slušný název, skoro lepší než Metallica Smajlík

 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.