Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jockyy" |  vypnout filtr
 
12345678910>
 
31.07.2020, 07:50
 
.....tím zveličováním samozřejmě nemyslím smrt toho chlapce, ale vyjádření mladé hokejky na sociálních sítích.
 
31.07.2020, 07:35
 
Vzpomínka: smutné téma. Myslím, že vzhledem k situaci se dá pochopit nezvládnutí emocí u mladého kluka. Tady bych spíše vinil novinářské hyeny, které opět něco zveličují...
 
23.07.2020, 07:42
 
Zhoršování situace ohledně korony a možné opětovné zavedení celostátních opatření pro nadcházející sezónu není moc dobrým signálem. Hlavně tedy pro přítomnost fandů na stadionech.
 
23.07.2020, 07:31
 
Cromwel: jestli jsem to správně pochopil (třeba mě někdo doplní nebo opraví), tak se tam jedná o tabulkové ceny za hráče, které jsou odlišné pro jednotlivé soutěže. Nevím, zda je to s tím hájením pravda a jestli je to standardní, ale i když Kladno spadlo do nižší soutěže, může zřejmě ještě rok(?) sjednávat přestupy svých hráčů za tabulkové ceny pro ELH.
 
21.07.2020, 05:34
 
To prostředí je samozřejmě odlišné a s naším nesrovnatelné....kdyby někdo nepochopil a bral to smrtelně vážně 🙂
 
20.07.2020, 22:02
 
Ok, např. mě zaujalo tohle:

"Po dořešení formalit jsme se jeli podívat na večerní zápas předkola Ligy mistrů s Famagustou. Tranzonspor to měl dobře rozjeté, ale prohrálo se a nepostoupili. Vedení mě v téhle atmosféře představilo týmu, se kterým jsem měl odjet na tréninkovou bázi. Hráči nastoupili do autobusu a okamžitě začali zatahovat závěsy. Jen jsem se zeptal, co se děje, a hned jsem dostal pokyn, abych na nic nečekal a lehnul si na zem.

Najednou okolo nás začaly lítat kameny a sypalo se sklo. Fanoušci dali najevo, že se jim fotbal nelíbil. Měl jsem podepsanou smlouvu tři hodiny a uvědomil jsem si, že v tomhle pekle, které tu po skoro každé prohře může přijít, mám strávit pět let"

Je vidět, že jsou na to ti hráči zvyklí a vědí co se bude dít, když se nevyhraje.... 😄

odkaz
 
20.07.2020, 21:37
 
No právě. Z bezpečnostních důvodů to radši neudělám Smajlík Smajlík
 
20.07.2020, 21:27
 
Prostě jsou zde ambice a s nimi i náročnější fanoušci. Hráči můžou být pod větším tlakem než třeba v klubu, kde na přední příčky nemyslí - to nemusí každému vyhovovat. Hlavně na netu to bývá divočina. Je škoda, že tu myšlenku nebo jestli chcete "rypanec" Drtina nemůže více rozvést. Takhle se můžeme jen domnívat.
Jinak včera jsem četl nějaký článek o turecké fotbalové lize a tamních fanoušcích. Uvědomil jsem si vlastně, jak klidné fanouskovske prostředí tady máme Smajlík
 
14.07.2020, 06:09
 
To je Amerika, mnohých sen a vzor. Neskutečné. Teď jsem zvědavý zda svůj název a logo pod tlakem sponzorů uhájí také hokejové Chicago. Jsem taky zvědav, kdy přijde řada na kluby se zvířecím názvem. Třeba takoví Bílí tygři Liberec...to je těžce rasistické...
 
19.06.2020, 14:38
 
Hrabal je přerovský rodák a sám uvedl, že Přerov byl pro něj první volbou.Není důvod, aby někdo naše vedení chtěl utlouct za to, že zrovna jeho nepřivedli na Lapač.
 
19.06.2020, 13:11
 
Cromwel: taky mě to pobavilo... Slovan je zdevastovaný klub díky vedeni. Existenční problémy a dluhy měli už před pandemií. Corona to jen podpořila, nikoliv způsobila. Zrovna za finančně silný klub bych je nepovažoval 😄
 
15.06.2020, 14:47
 
Vajdiku: solidní rozbor, ale jsou to holé předsezónní papírové předpoklady...hokej umí být dost nevyzpytatelný, sezóna je dlouhá a vždycky se rozhoduje na ledě... hlavně v tedy play off.
 
12.06.2020, 07:08
 
Rozhodnutí ohledně sporu: nepřijde mi úplně fér říct, že se někdo podělal, protože do hloubky neznámé všechny detaily. Spíš z toho také cítím trochu politikaření.
 
10.06.2020, 10:27
 
Je škoda, že se zavedeným trendem viz Liberec, Vary a Třinec víme, že u nás můžeme počítat s tímto trendem...
 
10.06.2020, 10:06
 
...( omylem se mi odeslal příspěvek v polovině psaní, takže pokračování)....kopirkou stadionů v NHL a atmosféra je tam furt výborná. Navíc mnohdy architektonický skvosty viz třeba ten davos. Teda nikdy jsem tam nebyl, soudím z televizní obrazovky. Celkově to na mě působí dobře...
 
10.06.2020, 10:02
 
S tou Porubou je to pravda, tím co jsi zmínil se vymyká. Škoda pro Porubu, že tam chodí víc lidí na univerzitní hokej než na ně. Tím ten potenciál není úplně využitý. Co se týče arén, tak na mě sympatický působí Liga ve švajcu. Stadionynejsou
 
10.06.2020, 09:31
 
Vždycky to bylo tak, že třeba ti Amíci, když přijeli na mezinárodní turnaj do Evropy čumeli a pochvalovali si atmosféru - stadióny vždy byly odlišné od těch jejich samozřejmě a atmosféra bouřlivější. Z póza louže byli vždy zvykli na jiné nudnější prostředí. Nové arény, které vznikají u nás jsou navíc na chlup stejné viz Liberec, Vary a asi i ten Třinec. Pomalu nepoznáš rozdíl. Hold trend je jiný a je škoda, že se chceme podobat spíše té americe v tomto ohledu.
Jinak článek je šest let starý, docela by mě zajímalo jak je z pohledu Řezníčka vnímána otázka výjimek v tuto chvíli.
 
10.06.2020, 06:42
 
Třeba postačí zaplatit něco jako "Růžičkovné" a těch 11 chytrolinu nebude řešit počet sedících a stojících.
 
06.06.2020, 16:00
 
Ještě že tady máme životem ostříleného a tak zkušeného pardála jako je vzpomínka, který nám vysvětlil jak to vlastně funguje...bez něj bychom nebyli v obraze Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.