Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Leez" |  vypnout filtr
 
16.03.2019, 08:37
 
Dnes se pořádně nahecovat! Hlavně hráči a samozřejmě i ochozy. Dnes bezpodmínečně výhra!
 
06.02.2019, 22:48
 
Potenciální soupeř tvrdě trénuje! odkaz
 
16.01.2019, 20:06
 
Dnes to chlapi zahráli velmi slušně. Perfektně to odmakali, jezdili nahoru - dolů. S přehledem hrál Kopta, bojovník Kucharda a výkonnostně jde nahoru i Vávrič.
 
15.01.2019, 19:24
 
odkaz
odkaz
 
14.01.2019, 15:47
 
Salfa a spol. jede Smajlík
Šéfové Dynama si řekli městu o 15 milionů korun
Datum: 12.1.2019 Autor: Milan Zlinský Zdroj: Mladá fronta DNES Rubrika: Kraj Pardubický Strana: 17
Za necelé dva týdny bude pardubické zastupitelstvo hlasovat o tom, zda město pošle do hokejového klubu 15 milionů korun. O částku si řekli šéfové klubu Dušan Salfický a Ondřej Šebek na neveřejném semináři zastupitelů. Ten se odehrával v ostré atmosféře, protože zástupci opozice viní radní z totálního úpadku extraligového mužstva.
PARDUBICE Ta informace měla zůstat ještě pár dní v utajení. Přesto už ve čtvrtek večer si fanoušci na svých fórech vyměňovali názory na to, že pardubická radnice chystá finanční injekci těžce zkoušenému Dynamu Pardubice.
Právě žádost o 15 milionů korun, kterou musí schválit ještě zastupitelé, byla hlavním vzkazem semináře politiků na téma hokej. „Předpokládám, že koalice najde dostatečný počet hlasů a dotaci prosadí. Vlastně jim nic jiného ani nezbývá. Na všechny zásadní kroky je už pozdě, takže se nyní musíme jen modlit, že se liga udrží,“ uvedl opoziční zastupitel za Pardubáky František Brendl s tím, že za peníze má generální manažer Dušan Salfický sehnat alespoň dva rozdílové hráče.
„Měly by to být posily, které dají fanouškům i nám pocit, že ty modlitby má cenu alespoň začít. Dnešní beznaděj totiž říká, že nemá cenu už nic,“ pokračoval Brendl.
Právě on byl na semináři dost zřetelný. Pustil se třeba do sporu se zastupitelem za ANO a marketingovým manažerem klubu Janem Hrabalem. „Jednání bylo místy emotivní, což ke ‚sportu‘ patří, ale někteří účastníci možná zacházeli až příliš daleko, když dopředu vyhrožují zastupitelům trestními oznámeními. Je pravda, že management HC by měl za nepovedenou sezonu převzít zodpovědnost, ať už to dopadne v dubnu jakkoliv. Nyní by všichni měli napnout síly k záchraně, ať už hráči na kluzišti, tak i realizační tým a vedení klubu,“ uvedl radní za KDU-ČSL Vít Ulrych.
Některé účastníky semináře pak zaskočilo, že šéfové klubu ještě napevno nepočítají s účastí v baráži. „Když mně Ondřej Šebek řekl, že baráž ještě není úplně jistá a že to vidí stále na šanci se jí vyhnout, tak jsem na něj vytřeštil oči. Každý, kdo na hokej chodí, vidí už minimálně měsíc, že v baráži jsme,“ uvedl Martin Bílek, který je členem představenstva Rozvojového fondu Pardubice.
A právě pro firmu, které patří ČSOB Pojišťovna ARENA, by případný sestup Dynama do první ligy znamenal ekonomickou pohromu.
„Tak jasné je, že klub by už těžko mohl platit nájemné za halu v dnešní výši atd. Ztráty by byly milionové a řešit by je musela, jako náš jediný vlastník, opět radnice,“ dodal Bílek s tím, že je celkově velmi nespokojený s chodem klubu, a to i jako jeden ze sponzorů Dynama.
„Celé klima klubu se s érou Zbyňka Kusého nedá vůbec srovnávat. Nevidím toho moc pozitivního,“ dodal bývalý náměstek primátorky Martin Bílek.
Politici se také shodli, že je třeba urychleně najít dalšího člena představenstva klubu, který by dvojici Salfický - Šebek doplnil. Ovšem ani případná posila toho už moc nezmůže. Blíží se konec přestupního období i konec základní části extraligy. „Musíme udělat konkrétní kroky, které nám dají šanci extraligu zachránit. A ty jsou: posílení managementu o zkušeného sportovního manažera, posílení mužstva před baráží, tréninkové metody a ladění formy na baráž, spolupráce s psychologem, být otevření k fanouškům a udržet si jejich podporu, která bude před těžkými zápasy nesmírně důležitá,“ uvedl Vít Ulrych, který sportovního manažera usilovně hledá. Zatím neuspěl u bývalých hráčů Dynama Davida Pospíšila a Dominika Haška.
Se zmíněnými body souhlasí vlastně i zástupci opozice, ale většina z nich asi mimořádnou dotaci svým hlasem nepodpoří. „Všichni máme v Pardubicích hokej rádi, ale ten si před dvěma lety zprivatizovalo hnutí ANO, a tak se také musí o něj postarat. Celá odpovědnost za záchranu klubu leží na primátoru Charvátovi a manažerovi Dušanu Salfickém. Tak si to prostě zařídili,“ uvedl Brendl.
Politici se zabývali i otevřeným dopisem jednoho z minoritních akcionářů HC Dynamo Jaroslava Šudy, který v něm vyzývá město Pardubice, coby majoritního akcionáře, k odprodeji pětadvacetiprocentního podílu akcií. „Osobně soudím, že dopis má spíše vyvolat mediální zájem. Chybí v něm totiž zásadní informace. Proto jsme přijali usnesení, kterým pana Šudu vyzýváme, aby sdělil cenu, kterou by byl ochoten za akcie zaplatit. V neposlední řadě bychom rádi věděli, jakým způsobem bude pan Šuda garantovat posílení výnosů a příjmů klubu,“ uvedl k tomu primátor Pardubic Martin Charvát.
 
14.01.2019, 15:45
 
Velmi zajímavý článek....
Šuda chce pozvednout Pardubice
Datum: 8.1.2019 Autor: (čtk) Zdroj: Haló noviny Rubrika: Mozaika zajímavostí Strana: 14
Podnikatel Jaroslav Šuda se chce pokusit společně s dalšími momentálně minoritními akcionáři klubu pozvednout hokejové Pardubice. Šuda jejich jménem poslal zástupcům města, kteří klub ovládají, dopis, ve kterém deklarují zájem o odkup dalších 25 procent akcií. »Jako minoritní akcionáři společnosti
reagujeme na vyhrocené politické a sportovní dění kolem hokejového klubu. Jsme hluboce znepokojeni současným nastavením a především politizací společnosti,
která hokejový klub již delší dobu mediálně i ekonomicky
poškozuje,« uvedl Šuda v dopise, který včera podle webu iSport.cz zaslal primátorovi Pardubic Martinu Charvátovi. »Pro mě je to novinka. Pan Šuda mi osobně volal. V úterý to budeme řešit na poradě vedení města, večer máme dozorčí radu v hokejovém
klubu. Musí se to pečlivě zvážit a projednat,
« řekl s odkazem na dnešní den Charvát.
Město Pardubice vlastní 73,6 procenta akcií Dynama, Šuda drží 12,5 procenta, Dušan Salfický a Petr Čáslava shodně 6,5 procenta a posledním vlastníkem je sdružení HC Pardubice s 0,88 procenta. Šuda by tak měl vystupovat ve shodě se Salfickým a Čáslavou. Pod dopisem je však podepsaný jen on.
Východočechům se v této sezoně výrazně nedaří a reálně hrozí, že budou o setrvání v nejvyšší soutěži bojovat po dvou letech opět v baráži. Po 33. kolech základní části jsou Pardubice poslední.
 
16.12.2018, 19:33
 
Že by se rýsovaly patřičné posily Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín