Vstupenky online
  80. narozeniny
(21.9.) 5. kolo CHL: Vsetín - Třebíč 4:2 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Lubomir_Pala" |  vypnout filtr
 
Lubomir_Pala | Vsetín
19.09.2019, 20:24
 
Tak takhle jsem se pri ctvrtku dlouho nepobavil. Nechtelo by to zavolat Chocholouska. A jinak verim, ze si cca za mesic v klidu zapejem - My mame parni stroj...… A za rok za dva - Zlin, Zlin, ten ja mam rad , jak v prd.li ostnaty drat. A propo pane Biiiibr, ja jakožto totalni sportovni analfabet bych se rad zeptal Vas jako trenéra, sport. a ekonomickeho manazera….., jak by měli naší majitele, sponzori na nastalou situaci reagovat.
 
Lubomir_Pala | Vsetín
10.09.2019, 15:02
 
Dobře Necas - Jak vidíte situaci kolem odložené Juniorské ligy akademií?
Osobně si myslím, že se všechny tři týmy vrátí. Minimálně Vsetín si nezaslouží hrát nižší soutěž jenom proto, že nemá akademii. Byl až v play off a bojoval mezi top osmi týmy. odkaz
 
Lubomir_Pala | Vsetín
01.08.2019, 09:27
 
A kdyby ho RŠ chtel nekdo potkat na Vsetine. Staci zajit na zapas starsich zaku proti UH. Trenuje je a dvakrat do roka hraji na Vs.
 
Lubomir_Pala | Vsetín
08.06.2019, 00:51
 
Tak tomu rikam vrchol arogance odkaz Bez vysledku arbitraze, bez reakce na hospodarku zverejnit jizdni rad ligy pro vyvolene a jeste vynechat puvodne avizovanou moznost postupu!?!?!
 
Lubomir_Pala | Vsetín
11.04.2019, 09:36
 
Tato pisnicka sedi jak usita na CIRKUS Kral a jeho poddane odkaz
 
Lubomir_Pala | Vsetín
21.03.2019, 22:48
 
Zdravím všechny, jimž není budoucnost hokeje lhostejná. Sportoval jsem celý život, na hokej chodím od KP, můj syn sportuje a i hraje hokej za Vsetín. Ale takovouhle prasarnu v reorganizaci souteže jsem v živoťe nezažil!!! Nevím jestli s tím nĕco sami zmůžem , ale za pokus to stojí!!!! My rodiče mládeže chystáme nĕjaké transparenty jak na zítřek tak na sobotu. Třeba si toho media všimnou , když je dopředu obvolám. Kdo máte další nápady , tak sem s nima!!!! Spolu za Vsetín a za mládež. Luboš
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 15:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk