Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Lukas.87" |  vypnout filtr
 
14.08.2020, 15:55
 
Takže budeme mít na Vsetíně plány-off od prvního kola...to bude sezóna 😀

Tak co nejvíce lidí na stadion 😉
 
09.11.2019, 18:15
 
Šlo o exhibiční zapas, kam se jdou lidi bavit a podívat na hokejové legendy...i sami hráči se dívali co se děje a strkaní do zasahující hasičů bylo taky trochu přece čáru.

Až pojedete na výjezd třeba někam do Kadaně, tak si klidně dělejte i stojky na hlavě, ale tady pyro a následne potyčky určitě nepatřily. 
08.11.2019, 22:31
 
ultras/fanclub nebo jak si ta banda vyholenych chudáčků říká udělali Vsetinu pěknou ostudu dneska v Třinci. Očividně je hokej vůbec nezajímá, tak snad dostanou brzy zákaz vstupu i na stadion na Vsetíně.
Myslel jsem, ze se budou vyvolávat jména hráčů, které už na lede moc neuvidíme a nic. Ani po golech, ani po zápase. Ani poradne poděkování Bieglovi, který přijel až pod vsetínský kotel.
 
24.03.2019, 00:59
 
Co to zkusit trošku zmedializovat? Taková Nova, Blesk a podobné média by to mohla trošku rozebrat :-)
Přece se nemůžou jen tak během rozjeté sezóny měnit pravidla.
Myslím, že celkově je tam hodně nejasností, které ještě nikdo komplexně nepopsal a svaz nevysvětlil...proč se tedy hraje kvalifikace o extraligu JUN, když se nemůže postoupit....na základě čeho dostala Olomouc povolání hrát příští sezonu....splňují vůbec všechny týmy se statutem akademie její požadavky....atd 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SK Kadaň
×
Dnes v   | Dor.
HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín