Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Majkl111" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
22.10.2020, 14:38
 
mám full na stání a i kdybych už na hokej tuto sez´ónu nemohl, nic zpět nechci
 
14.10.2020, 13:20
 
tak bychom možná mohli dostat jako klub kompenzaci, je připraveno "celých" 500 mil. Kč Smajlík
 
13.10.2020, 12:30
 
r9dara: nemám pocit, že bycho podceňoval covid nebo že by se mne to netýkalo! To mi tady podsouváš. S těmi počty - něco jiného je pozitivní a něco jiného je ukazatel nemocný. Čísla "pozitivní" nejsou klíčová, často akorát zkreslující, matoucí a zneužitelná pro potřeby určitých skupin. Zároveň vůbec neříkám, že opatření neměla přijít, jen říkám, že v tom celkovém kontextu ty ex-post dopady budou drtivé ! A ještě jednou opakuji, že já i moji blízcí se chováme naprosto zodpovědně a ohleduplně vůči okolí. Nevím, zkuste už nahodit jiné téma, třeba sestavu na zápas se Slávii 2.11 Smajlík .
 
13.10.2020, 09:42
 
včera Babiš ukázal opět a znovu, co je to za bezpáteřního živočicha:(! To už snad i ty největší koblihy musí prozřít.... Já myslím, že celý problém COVID je v tom, že nemáme kapacity a nedostatek zdravotníků (to se koneckonců projevovalo i dříve). Zároveň se přiznává, že snad polovina lidí by v nemocnicích být neměla, ale přesto tam "zabírají" místo - vláda měla přes léto dost času tento problém řešit. Zatím umřelo S COVID něco přes 1000 lidí a otázkou je srovnání posledních tří let a mortality a uvidíme, kolik lidí opravdu umřelo jaksi navíc! Jsem přesvědčen, že to nebude rozhodně celých 1000 lidí nad bězný průměr! Stále si myslím, že až to všechno přejde, tak zjistíme, že meziroční nárůsty zemřelých za r. 2020 ve srovnání s předešlými periodami není nikterak dramatický, ovšem společnost si toto ponese hodně dlouhou dobu a sekundární dopady budou ničivé:
1) ekonomika - nezaměstnanost, fatální problémy firem v některýh oborech (gastro, cestovní ruch atd), segmenty jako sport, kultura apod. dostanou takový direkt, že se z toho těžko zvednou
2) sociálně společenská situace - výrazné narušení sociální vazeb a vztahů, spousta lidí se dostane do existenčních problémů = nárůst patologických jevů ve společnosti
3) naprostá nedůvěra ve státní instituce
4) dlouhodobé zdraví obyvatel - odkladáním zákroků, preventivní péče + mediální masáže, které některým lidem způsobuje pravidelný těžký stres se projeví v čase a opět negativně... takže tady bych věřil, že mortalita způsobena těmito efekty překoná mrtvé s Covid.
4) obrovské a naprosto bezprecedentní dluhy - kdo to jednou zaplatí, kdo za to vezme zodpovědnost? A to nechtějme vědět, co se dějí za zvěrstva v rámci veřejných zákazek a nákupů pod rouškou nouzového stavu
Znovu podotýkám, že nepodceňuji COVID, který má na určitou, naštěstí opravdu minoritní skupinu lidí, velmi negativní vliv a může urychlit konec. Je potřeba se ale na to dívat s nadhledem, nepodléhat panice, ale na druhou stranu dodržovat pravidla a chovat se zodpovědně - právě zodpovědnost je základní faktor demokracie!
 
11.10.2020, 08:25
 
To Myky: no myšleno tak, že spousta lidí dnes vidí jen covid a nic jiného je nezajímá a on život jde dál, do včerejška i ten hokejový
 
10.10.2020, 21:20
 
Jinak k hokeji, nevím, kdo to třeba zaznamenal, ale Dostálek dnes proti Slavii hattrick Smajlík
 
10.10.2020, 21:09
 
Aby to vůbec bylo ještě tento rok!
 
10.10.2020, 11:54
 
No v kontextu toho co se děje to moc sranda Teda není. Jen abychom my příští rok vůbec namrazili:(
 
09.10.2020, 08:17
 
R17: myslím, že obě strany ovlivňují veřejnost, narozdíl od Prymuly a spol se snaží lidem něco vysvětlit a mají relevantní dotazy. Prymula a spol. zásadními informacemi šetří, jen straší a hrozí... Podotýkám, že nejsem ten, co si myslí, že to je obyčejná chřipka a chovám se zodpovědně.
 
08.10.2020, 13:56
 
R17: nechtěl jsem se tady k COVID vyjadřovat, je to hokejové forum a já a moji blízcí se chovají zodpovědně. Jsme ale snad stále v demokracii, proč by neměli lidé vyjádřit své názory a navíc slušně a smysluplně? Mají k tomu víc co říct, než nějací zpěváci či moderátoři, které mediálně zneužívají některé skupiny. Nikoho nepadají, neosočují a ani neobviňují. Nikde z té nemoci nedělají chřipku! Mají jen legitimní dotazy a já s nimi souhlasím. Proč tady Prymula a spol. neříkají, že klíčová je imunita, že se lidé musí o sebe postarat, že mají jíst D3, zinek, vitamín C - na to existují již studie a že je potřeba pohyb na pokud možno zdravém ovzduší? Pokud na to jedinec kašle, do toho hulí, chlastá a zkrátka žije tak, aby pak měl problémy a COVID ho ohrozí, tak proč na to má doplacet celá společnost? Proč např. ve Švédsku a Finsku lidi timto směrem informují? Proč např. bývalý ministr Vojtěch vypustí, že česnek je k ničemu, když k tomu opět existují studie uznávaných univerzit, že naopak? I kdyby to byla pravda, proč bere lidem jakousi naději v této složité době? a Jediné co Prymula, Flégl a spol. umí, je strašit lidi a vyhrožovat - vyvolat v lidech strach, aby se nechali následně očkovat vakcínou, která neprošla testovacím kolečkem, které trvá několik let. Kdo ponese zodpvědnost za následky této a jiných vakcín? Co se stane, až většina lidí vakcínu odmítne a já budu mezi nimi? Prymula na nás pošle milice? Všechno tady směřuje k tomu, aby lidi drželi pysk, byli živení strachem a nechali do sebe nacpat to, co řekne Plukovník a jeho rota! Vakcína ok, pokud je dobrovolná a apriori určená pro ohrožené skupiny, ale pokud to bude direktivně ve smyslu; ty se necheš očkovat, ok, ale máš omezená tato a tato občanská práva - to už bychom se dostávali do jiného režimu a já doufám, že k tomu máme snad ještě daleko!
 
04.10.2020, 13:01
 
No to jo Smajlík
 
03.10.2020, 16:16
 
Hav překvapil, bohužel negativně:(
 
01.10.2020, 17:38
 
Asterisk: Motol má téměř prázdno, žádná apokalypsa se neděje... Kde je těch 6-8 tisíc nakažených denně co strasil pacient v červene mikine (samozřejmě jenom dobře) ?
 
30.09.2020, 16:43
 
no aby ty lepší časy ale přišly... tohle zamává se všemi, paradoxně následky budou dlouhodobé a těžké pro ekonomiku, sport, kulturu, sociální vazby atd... no v sobotu je potřeba si to užít a takoví, co mají strach z Covidu, nechť raději nevychází ven!
 
29.09.2020, 19:56
 
Hoši, fanoušci Plukovníka, napište mu na Twitter, určitě vám podepíše kšiltovky!
 
29.09.2020, 09:28
 
to Jarda Vigy: věřím, že těch 1000 lidí na hokej jít bude moct
 
28.09.2020, 21:20
 
Dino skvělé hity, vloni nám toto chybělo... Všechny lajny zahrály výborně, Kucharczyk přinesl kvalitu a klid, Machač parádní... Zeman skvělé ve 4 lajně... Škoda Břízky, snad to nebude nic vážného!
 
28.09.2020, 19:38
 
Dnes moc pěkné, nasazení... Muselo se líbit a největší radost mám z toho, že dal gól Hořák Smajlík
 
27.09.2020, 15:13
 
Podpora města je ve srovnání s ostatními kluby tady mizivá! Měl by se stydět Růžička a svůj spot si točit třeba v kostele!
 
25.09.2020, 08:55
 
včera dorost co neproměnil... nevím, ale zřejmě to máme nějak zakleté tady, že pálíme šance ve všech kategorií a ty komentáře trenéru se pořád opakují!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.