Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1052 (k 6.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Majorsoft" |  vypnout filtr
 
Majorsoft | Vsetín
07.12.2019, 22:44
 
Nechapu tak nejak proc se tady napadate navzajem. Jde o hokej a ne o to kdo ho ma vetsiho ogari! ( omlouvam se za carky a hacky , ale pisu z cest a nejak me nefachca diakritika )videl jsem on- line zapas s motorem a hnusne napadani a fauly ( viz.utok na Vitka loktem do hlavy ) a nikdo z rozhodcich nic nevidel. ( horsi nez sparta rekl bych..a to jsen porad slusny). Dnes jsem opet sledoval cely zapas s Litomericema a stejna pisnicka. Vsetinsky hrac muze lezet a nic se nedeje, pani rozhodci nic nevideli. Ale prifilmovane pady a dobrovolne spadnuti na led je piskano okamzite. Netvrdim ze Vsetin je v tom zcela nevine, ale Vsetinskeho hrace napadnou dva Litvinovsti a nas hrac jde na 2+2..schvalne si pustte zaznam.Je tam toho fakt dost k videni. Rekl bych: "Neco shnileho je v tom hokeji chanceligovem...a kurevsky to smrdi
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 23:11
 
Hej Gerarde...asi si eště tahal kačera když já sem skákal l v kotlu. Vidím co vidim a na oboch zapasoch jsem byl. Dyksi ani neumija přihrát...natož dát gól. Tož to tady rozmělnuj jak chceš ale co je vidět ba ledě je hokeju_pusta bída. A to nezmění ani Tvoje trapné a zbytečné útočeni na pravdu. Je to nepříjemné to chápu, ale nemožeš sa schovávat za nejaké co by kdyby! Já su ze staré školy a su zvyklý říkat věci tak jak sů. A že hrajů "nic" to mosí vidět aj hokejový ignorant. Bavme sa o hokeju...napadat sa možem v hospodě. Diky
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 19:19
 
My se vratime tam kam patrime.
Zatim ta česká směska odevšad hráčů nehraje nic než špatný hokej. Maximálně na úrovni druhé ligy. A to jsem hodně schovivavy. Stydte sa ogaři...spíš bych měl napsat "KLUC í...!
 
Majorsoft | Vsetín
11.03.2019, 00:20
 
Citace: "To ses tu nemusel registrovat jen proto, abys nám ukázal, že neumíš napsat Prostějov."
Poslouchej ty chytráku..myslím, že forum je o tom aby se tu diskutovalo o hokeji.Ty tady zakládáš flame ( jestli vůbec tušíš co to je?) Prostě-jof jsem napsal schválně, ale to lidi tvého ražení nikdy nepochopí. Hokeju zdar.

 
Majorsoft | Vsetín
10.03.2019, 22:44
 
Nelze předpokláfat, že by Prostě-jof přijel v úterý s jinou taktikou než s tím jejich betonem. Jirka Dopita se podívá na led a už se celá pětka prostějováků vrhá na led před brankáře. Je to hnus ale evidentně to funguje. Nelze než věřit, že to v úterý změníme. Pátek to byla tragédie, dnes hrůza mělo by se zase trochu vyjasnit! Držím pěsti chlapi...nedejte se zadarmo! Dyk na to máte!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.