Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Majorsoft" |  vypnout filtr
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 23:11
 
Hej Gerarde...asi si eště tahal kačera když já sem skákal l v kotlu. Vidím co vidim a na oboch zapasoch jsem byl. Dyksi ani neumija přihrát...natož dát gól. Tož to tady rozmělnuj jak chceš ale co je vidět ba ledě je hokeju_pusta bída. A to nezmění ani Tvoje trapné a zbytečné útočeni na pravdu. Je to nepříjemné to chápu, ale nemožeš sa schovávat za nejaké co by kdyby! Já su ze staré školy a su zvyklý říkat věci tak jak sů. A že hrajů "nic" to mosí vidět aj hokejový ignorant. Bavme sa o hokeju...napadat sa možem v hospodě. Diky
 
Majorsoft | Vsetín
14.09.2019, 19:19
 
My se vratime tam kam patrime.
Zatim ta česká směska odevšad hráčů nehraje nic než špatný hokej. Maximálně na úrovni druhé ligy. A to jsem hodně schovivavy. Stydte sa ogaři...spíš bych měl napsat "KLUC í...!
 
Majorsoft | Vsetín
11.03.2019, 00:20
 
Citace: "To ses tu nemusel registrovat jen proto, abys nám ukázal, že neumíš napsat Prostějov."
Poslouchej ty chytráku..myslím, že forum je o tom aby se tu diskutovalo o hokeji.Ty tady zakládáš flame ( jestli vůbec tušíš co to je?) Prostě-jof jsem napsal schválně, ale to lidi tvého ražení nikdy nepochopí. Hokeju zdar.

 
Majorsoft | Vsetín
10.03.2019, 22:44
 
Nelze předpokláfat, že by Prostě-jof přijel v úterý s jinou taktikou než s tím jejich betonem. Jirka Dopita se podívá na led a už se celá pětka prostějováků vrhá na led před brankáře. Je to hnus ale evidentně to funguje. Nelze než věřit, že to v úterý změníme. Pátek to byla tragédie, dnes hrůza mělo by se zase trochu vyjasnit! Držím pěsti chlapi...nedejte se zadarmo! Dyk na to máte!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.