Vstupenky online
Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1171 (k 13.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Marke" |  vypnout filtr
 
Marke | Vse/Jyv
01.05.2020, 11:22
 
Jé,tak zrovna u Jenacka s Puckem jsem vloni nadávala, že jim nenabídli smlouvy. Tak snad se kluci ukážou. Pro mě je to každopádně krok dobrým směrem, mladí kluci,z regionu.
A Srdce jako trenér,super, snad budou kluci bruslit stejně dobře jak Slávka.
Ještě vyřešit brankáře,aby to nedopadlo jak v sezóně 17/18...
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 19:48
 
Reakce na Rst: Marki, nz. Třeba kdyby to napsali takhle ...
Tady Lehterä zas říkal něco o tom, že SaiPa jde na titul. Neměla bych si koupit permanentku a každou sobotu jezdit do Lappeenranty? Smajlík
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 13:48
 
Reakce na Rst: Asterisk: *2* díky za výbornou reakci. ...
Děkuju za přání.
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 13:45
 
Reakce na Flasar: JYP = Jyvaskyla ?...
Jo...
Takže tímto se Supcovi omlouvám, ale na zápasy Vsetína to fakt nedáváme...
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 13:40
 
Reakce na Rst: Asterisk: *2* díky za výbornou reakci. ...
No jo, Rosťo, to je přesně ten problém. Kdyby vedení řeklo, Roba bude těžké nahradit, ale pokusíme se být znovu mezi nejlepší čtyřkou a poprat o postup (třeba), tak to zase vyzní jinak.
Děkuji,ze mě chápeš,ale i tak je JYP potupa. A mladý pořád básní o tom, jak bude hrát hokej za Vsetín Smajlík
 
Marke | Vse/Jyv
20.10.2019, 11:17
 
Reakce na Rst: V soutěži, kde se nepadá, s mančaftem s a...
Rosťo, tak o mě opravdu nemůžeš napsat, že jsem věrný výherní. Opravdu jsem na příspěvky ala "co reptate, já si užívám nejlepší hokej za poslední sezony" nechtěla reagovat a nechtěla jsem ani kritizovat. Ale s předváděnou hrou nikdo spokojený být nemůže (kromě zápasu s Chom a Lit). Hra se od loňska nezměnila, špatně bruslí, nedokážou si pořádně nahrát a individuálních chyb je tam taky pořád dost. Vloni byli výsledky, protože Rob, takže to tak do očí nebilo.
Já svoji kritiku nastavuji úměrně k tomu, co hlásá vedení, a letos to je postup, takže srovnávat třeba první sezóny ve 2.NHL, kdy jsem byli rádi za to, že tu hokej vůbec máme, je mimo mísu. Vzpomínám si na poslední 2-3 sezóny 2.NHL,kdy postupovali všichni okolo Pře,Pro,Hav, to už i ty jsi chtěl pryč z toho pralesa... Já o extraligu nestojim, jenom se chci bavit hokejem. Ale letos radši beru mladého na JYP :( Jaká potupa Smajlík
 
Marke | Vse/Tre
23.02.2019, 10:33
 
Já teď řešila stěhování do Jyväskyly...A na posledních 3 stránkách byl jenom projekt Dukla..
 
Marke | Vse/Tre
23.02.2019, 07:16
 
Co projekt Dukla,ale oni nám vyhodili junky z extraligy... Smajlík
odkaz
 
Marke | Vse/Tre
06.01.2019, 19:32
 
Supec: A já psalA něco o Vsetínu,kromě toho,že doufam,že Kuchyho cas jeste prijde?Já reagovalA na ten alibismus "byl platný v kabině".Ale tak jo,český hokej se fakt neměl nikdy líp.
 
Marke | Vse/Tre
06.01.2019, 11:26
 
Reakce na šupec: Já chápu že tě může nasrat když tvůj ob...
To snad nemyslíš vazne.Nechat hrát na centru prvního útoku někoho jenom proto,že je důležitý v kabině?Nemel by jít spíš dělat asistenta nebo kustoda nebo něco jiného a nezabírat místo mladším/lepším?Se nedivme,že český hokej je tam,kde je...

To Michovsetin: Já mám teda proti Kuchymu taky výhrady,ale je to starší hráč,tak doufejme,že se na play-off chytne.

Jinak včerejšek super,3 body z Jihlavy a pikkuleijonat zlato <3
 
Marke | Vse/Tre
18.11.2018, 00:27
 
Edde,ja si jenom dovolila napsat,že Kuronenuv problém není bruslení,ale to,že nevi,co má hrát.U něho to může být problém v komunikaci,což si někteří prelozili,že se s ním nikdo nebaví u piva,protože zbytek týmu jsou analfabeti.
Já jsem taky toho názoru,že by měli dát příležitost našim mladym,a proto jsem rozhodnutí přivést 3 cizince do pole nepochopila.Kdyz už tady jsou,tak ale musíš řešit,jak s nima komunikovat a to hlavně v zapasech.
Kuronen vs Korkiakoski.Staci se podívat na eliteprospects,Kuronen byl vždycky sváteční strelec,takže musí být nějaký jiný důvod,proč ho vedení podepsalo...
Jinak 3 body super.
 
Marke | Vse/Tre
17.11.2018, 06:38
 
OK,tak naposled,volnou sobotu si na fóru kazit nebudu.Vseobecne:
1)pozice trenéra,který něco vysvětluje klukovi,co mu nerozumí ani slovo.Na treninku se snazis to vysvětlit několika způsoby,hodně kreslis,případně mu to předvedes nebo doufás,že to někdo z hráčů přeloží.Na zápase nemůžeš jenom tak na něho zařvat ze střídačky.Mozna se diviš nebo si jenom frustrovaný,když udělá po tisíciletí stejnou chybu,přestože jsi to s ním na rozbruslení probíral.
2)pozice hráče cizince.Na treninku děláš co ostatní,když nerozumíš,jedeš za spoluhráčem,ať ti to vysvětlí (za kým mám jet,ten už mi dneska něco vysvětloval,mám ho zas otravovat).Na zapase,trenér něco křičí ze střídačky,bylo to na mě?,mám se vrátit do obrany?A když to prostě nejde,tak si naštvaný sám na sebe a taky na ostatní a ptáš se "Proč tu nikdo neumí ...anglicky,finsky,rusky,francouzsky,švé (dlouhý řetězec byl zkrácen)
3)pozice toho,kdo překládá.Asi nikdo nepřekládá každé trenérovi slovo,z toho by se ten dotyčný zbláznil.Takze přemýšlí rozuměl-nerozumel,mám mu to prelozit,kdyby nerozuměl,tak se snad přijede zeptat...Možná ze začátku je to i zábava,protoze je to "fajn kluk"**.Ale postupně to může zajít až "Do pr..le,proč zas já?"***
Citace jsou z reálných situaci,*pacientova reakce,když jsem mu svoji katastrofální švédštinou vysvětlovala,co je to dna, **ufonova reakce na téma cizinci na Vsetíně,***moje reakce,když mi dali na starost švédsky mluvící epilepticku.
SUI a do seznamu si můžeš pridat minimalne Frolice,Březinu,Vitka a Kuchardu.Jinak to,jak se přizpůsobí je samozřejmě individuální,a hodně záleží i na okolí,někdo potřebuje víc někdo míň času.Theoreta bych moc nevzpomínala,opravdu nevím,proč si nikdo nepohlidal to,že nemá víza,případně nechápu proč to trva tak dlouho.Ale to je na dalsi a delší diskuzi.
No nic,pěkný výlet do Ostravy.Ja se jdu tesit na Amorphis.
 
Marke | Vse/Tre
16.11.2018, 18:13
 
MYKY ale já netvrdím,že zbytek týmu jsou analfabeti.Jenom vím, jaké to je žít a pracovat v cizině,případně komunikovat s někým,kdo mi nerozumí ani slovo,a to mluvím plynně 3 jazyky a dalšími 3 se dorozumim.S Ufonem jsme se na toto téma bavili už před sezonou, protože jsem dost dobře nepochopila,že jednu sezonu stavíme na odchovancich a druhou sezónu sem přitáhneme 4 cizince.Ano,ve Frýdku hrál v poli jenom on,ale tým nefunguje uz delsi dobu,a nemyslím si,ze za to muze Kuronen.A taky si myslím,že jsou tam horší než on...
 
Marke | Vse/Tre
16.11.2018, 04:23
 
To MYKY
U nás hraje jenom jeden cizinec (a Slováky nepočítám)? A já se bavím o Kuronenovi.Psat,že špatně brusli je blbost, protože ten kluk po ledě lita nahoru dolů a jde do kazdeho souboje.Ze to dodneska nemá větší smysl a neví,jestli být v útoku nebo se vracet do obrany, je podle mě problém v komunikaci.Pokud trenéři neumí anglicky (a opravdu nevolám po výměně trenérů),tak je to na hráčích,aby prelozili,co se po něm/nich chce.
 
Marke | Vse/Tre
15.11.2018, 15:43
 
Do haje,se mi to blbe radi,posledni reakce byla na Ace.
 
Marke | Vse/Tre
15.11.2018, 15:38
 
Reakce na pavelmikel: Tak hlavně kapitán daroval Třebíči...
On nejspíš taky čekal, že to bude lepší.Tady se taky minulou sezonu trápil a pak byl odejit do Švédska.Ale mi přijde, že on aspoň na tom ledě bojuje... Můj neobjektivní názor...
 
Marke | Vse/Tre
15.11.2018, 15:32
 
Reakce na ace81: Od Fina bych čekal přebruslování soupěř...
Ale dyt on je prebrusli,ale pak ceka v utocnem pasmu a nema komu nahrat...
 
Marke | Vse/Tre
15.11.2018, 04:57
 
Reakce na Skrlik: Bohuzel je to tak ze mame 1 velmi siln...
Tak znovu.Do Kuronena bych se nenavážela.Vedeni se rozhodlo jít směrem zahraničních posil.Ja nevím,jak je na tom on s angličtinou, normálně Fini problém nemají,ale po Rudlove rozhovoru,si nedělám iluze o angličtině zbytku týmu.Pokud sis nevšiml,tak Mikael je první v útoku a první,kdo se vrací bránit.
 
Marke | Vse/Tre
15.11.2018, 04:49
 
Reakce na Skrlik: Bohuzel je to tak ze mame 1 velmi siln...
Tak zrovna na Kuronena
 
Marke | Vse/Tre
04.11.2018, 12:16
 
to Edd a Ace
Tak ony ostatní lajny nehrajou nikdy víc než 2 zápasy pohromadě.Taky je tu jazyková bariéra.Přečtěte si rozhovory s Pitulem nebo se podívejte na rozhovor s Rudlem (mi teda tak legrační nepřijde).On je to docela problém, když se mezi sebou nedorozumi.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.