Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Michosvsetin" |  vypnout filtr
 
12345678>
To je ale blamáž ...no nevím kdo je amatér a gdo profík...to přece nemůžou myslet vážně!!!!?
 
Jen se mu divím že má tady tu trpělivost...jen jestli je to jeho poslední sezona tak škoda zasloužil by si víc.
 
Možná kdyby to tu bylo normální tak už tady Ondra Němec zůstane... jenže to tady je jak za vlády císaře Františka už jenom bodáky chybí... stejně z nás má to vedení prču.. jsme přece "jen"fanoušci
 
No právě pořád jenom postup,postup,postup... hlavně že všichni mají plnou hubu řeči no chceme to pro naše skvělé fanoušky a pak je to od začátku hrůza a děs.To raději střed tabulky a hráči co chcou hrát hokej to přece nejde že by všechno bylo v trenérovi ?letos nehraje ale vůbec nikdo...
 
Co letos...ale si dělají reklamu pomalu na další sezónu a co si budeme nalhávat je to hrůza neskutečná.
 
Jo tak tak je to Smajlík
 
Ten pán...se vůbec nebude ozývat ... nemá na to ...
 
Jedna věc je jasná ty přesilovky už horší být nemůžou...
 
Očekávání? A kdo splňuje?...jo max. překvapení Málek
 
Škoda té obrany kazí to kazí... Málek dobrý...ogaři bojovat
 
To je právě ono to jsou ty cíle a je jedno jaká je skladba mužstva... podle mě by se hlavně měl hokej líbit a mít hlavu a patu a ne se vrace někam jen proto že tam patříme a nemáme na to.Druha věc že i na hráčích vypadá že je něco špatně . Zajímavé že na hráče peníze jsou ale někoho kdo umí trénovat zaplatit nemůžeme nebo nechceme?!
 
Nic proti veteránům na tomto fóru ale i oni musí chápat že je to pro všechny tak i když tady někdo vyblije nějaký hovězí názor pořád je to jeho právo...tak jako píšete hezky jen pochopte že každý nemá odsezene 30 let na lapači... nakonec i ten děda říkal že se mu to nelíbí a názor staršího už dnes u mladých nemá tu váhu 🤔
 
Naši asi chlastaji vodu z Bečvy proto jsou tak otrávení hokejem...tak se to po sezoně svede na Babiše 😀... jinak jinde už by se to dávno nějak řešilo a rozhodně výměna jednoho hráče není řešení jen se za to někdo schovává
 
Ono se prohraje sem tam ale jak??? Je to jedno kdo hraje za Vsetín jde o to že Vsetín bojoval teda hokejky teť už ani ta 4lajna není co byla...je to nějaké divné.
 
Tak se na to vys...t !!!kde jsou ti chytráci co je furt omlouvají?
 
Tak tak...ostuda ☹️
 
Podle on-line but rád že to nevidíš
 
Štěstí má že má tebe na fóru a za ty roky jsi asi sežral všechnu moudrost a odsoudiš všechno co ti tu nejde pod nos.
 
Rst asi čteš někde mezi řádky nepíšu pro smích jen je to takový odevzdaný výkon prohrát se může ale ne takto...a o diváky nejde nemá je nikdo a hrajou...jo a Jenáček no čekal jsem něco jako že srdce to mu dá něco nového hlavně v přesilovkách prej Kloz pomůže? Hráče máme Vlach,Kucharda, Machač,Brouka,Pechy no jen ti obránci sory ale hrůza...a Gába se letos zatím taky moc nechytá.
 
No nevím viděl jsem jen třetí třetinu ale naši jasně horší a ty přesilovky ... nechci mluvit sprostě no jak za Dopity... Jenáček není trenér.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
SC Kolín