Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Neddy" |  vypnout filtr
 
05.09.2019, 13:10
 
Vážení přátelé,

oba kluby se dohodly, že dnešní duel se odehraje!

Nepříjemná aféra, která se právě nese kolem juniorských soutěžích, pouze rozhodne o tom, zda-li se utkání bude brát jako soutěžní nebo přátelské.

Sport tedy (alespoň trochu) zvítězil, což je to nejdůležitější!
odkaz
 
16.03.2019, 22:32
 
Bohužel, dnes to byla s Budějkama opět jenosměrka, nesváděl bych to na únavu, nemáme hráče pro play off typu Endál, Kutlák, Doležal, Vydarený, Račuk, Dvořáček....Je to zkušenost pro složení týmu pro příští sezónu, pokud to chceme někdy dotáhnout dál.
 
14.10.2017, 23:32
 
Při sledování dnešního hokeje bolely oči, jedním slovem je to marný, je to marný, je to marný. Pokud naši obránci budou střílet na branku jako dorostenci a útočníci budou v proměňování šancí jaloví tak jak jsou, tak ten návrat tam kam patříme nebude možný. Dnes se v dobrém světle nepředvedl nikdo. Osobně jsem zklamaný z výkonů Hrušky, předpokládal jsem, že to bude velká posila ale ztrácí se ve slabém průměru. Bohužel nám chybí nějaký Lukastřelec, doufám, že to trenéři a vedení vidí a budou s tou mizérií něco dělat. Smajlík
 
28.09.2017, 22:25
 
...Vojta Šilhavý dával góly na Lapači už pár roků zpátky odkaz
 
26.09.2017, 22:52
 
rst: Ano, máš pravdu, je to jeho styl hry, nikdy nebyl velký sběratel kanadských bodů, ale tvrdý pes obranář. Hlavně aby byl platný pro tým, je to osa manšaftu.... Smajlík
 
26.09.2017, 22:10
 
rst..Nevím co je na tom hloupého, když se očekává od Frola profesionální a týmový výkon. Měl by se více zaměřit na hru a méně si všímat soupeře komu nasadit strom nebo sestřelit. Jak psal asterisk, potřebujeme mít vzadu spíše hráče typu Nováka a sbírat body. Frolo je svym zpusobem hry profláklý a bude si muset dávat pozor aby jeho čas na ledě byl delší než čas strávený na trestné. Aby zastával roli zlého muže mi přijde škoda.
 
25.09.2017, 22:18
 
Dnes to nebyl dobrý výkon, soupeř nás předčil ve všech činnostech. Je vidět, že jenom bojovností a rychlostí se zápasy v první lize nedají vyhrávat, musí tam být kvalita a síla, ale to nám zatím bohužel chybí. Doufám, že se našemu bekovi po dnešní bitce rozsvítí v hlavě a uvědomí si, že hraje hokej a není v aréně pro zápasníky a bude předvádět výkony, které od něho každý očekává. Věřím, že se brzy dočkáme lepších výkonů a body z Lapače soupeři domů vozit nebudou. Smajlík
 
20.09.2017, 20:52
 
Dnes byl Prerov nad naše síly, ve všem lepší. Hráč č.7 nejlepší obránce ale i útočník. Výkon první obrany dnes tragický, 23 bych poslal na střídavé starty do VM aby se rozehrál v pomalejší soutěži, trenéři to doufám viděli.
 
11.06.2017, 12:31
 
Níže uvedené podmínky nesplňuje žádný "náš" brankář.
 
03.06.2017, 23:01
 
Má číslo 18. Smajlík
 
03.06.2017, 22:56
 
Podívejte se na Adama Zbořila, zmiňuje ho níže asterisk.
odkaz
 
05.05.2017, 20:43
 
Kolaříka i Luky je velká škoda. Kolařík má solidní hokejové parametry - výška, hmotnost, velmi prospěšný hráč pro tým. Luka zase excelentní střelec, který na Lapači také dlouho nebyl.
 
09.04.2017, 22:42
 
Jsem přesvědčený, že většina hráčů Hb hrála dnes před největší návštěvou v dosavadní svojí kariéře. A drtivá většina hračů Hb již nic podobného v hokeji nezažijí.
 
09.04.2017, 21:59
 
Dnes jsme HB mleli zejména v první třetině jak žito, bohužel jsme to nevyjádřili góly. HB hrál na náhodu, čekal na naše chyby a z ničeho vytěžil všechno. Velká škoda vyloučení za vyhození puku na konci zápasu. Takže musíme držet palce Jablonci v zápase s HB a ve čtvrtek jim musíme dát co se do nich vleze. Celé Čechy čumí jak se na Vsetíně fandí. Vsetín do toho! Smajlík
 
03.04.2017, 21:09
 
Dnes dobrý bod.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.