Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Nepuc_puk" |  vypnout filtr
 
09.08.2019, 10:46
 
To jsi asi nedával moc pozor ne. Jeřábek super výkon. Stejně tak nezklamal Ondračka. Zato Hryckovo schování se před střelou za útočníka před jednou z branek bylo teda něco...
 
30.07.2019, 23:05
 
Čas do konce ledna určitě je, ale musím souhlasit s Vajdikem. Hrycek se loni sice zlepšoval, ale je tak na hranici 7 beka v teamu s ambicemi na finále po. Ondračka je určitě budoucnost obrany a ice time si určitě zaslouží právě jako 7 bek no a Holomek... loni co odehrál tak nepřesvědčil a nevěřím, že mu roční pauza nejak prospěla. Takže 5 obránců. A obchody Frola a Mikuše budou sakra znat.
 
30.07.2019, 17:51
 
No ať to počítám, jak to počítám tak máme obránců max 5 a proti loňsku je obrana určitě slabší. Útok bude ok a gólmani asi stejní. To finále mi z toho zatím nevychází. Snad se pletu...
 
28.06.2019, 22:33
 
Pivo na zimaku je asi největší problém VHK, pak je na řadě obrana. Jak bude vyřešeno toto, nebál bych se zdražovat...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.