Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pepibican" |  vypnout filtr

Pepibican | Hodonín
14.07.2017, 08:29

Drtiči sice lehce posilují, ale určitě to letos nebude na postup, to by bylo moc jednoduché, Poruba a Šumperk budou nepříjemní. Příští týden se oznámí příchod zkušeného obránce ( Mojžíš ?). Druhá liga východ už je dost očesaná po každoročním postupu vítěze nahoru a atraktivita klesá rok od roku. Břeclav pryč, Technika pryč, zmizelo nám 8 hojně navštěvovaných a vyšponovaných derby v sezóně a to je nenahraditelné, to nenahradí zápasy s NJ, Kopřivnicí atd. Letos si to osahat a příští rok to zkusit, ale je to jen a jen o penězích, o ničem jiném, a těch není nikdy a nikde dost...

19.03.2017, 10:53

Tak gratulace k postupu, z hlediska atmosféry patrně vrchol ročníku, ani v Poubě, ani v Šumperku 3000 fans nepřijde.

14.03.2017, 22:22

Muhehee, zatím tady nikdo nepláče, jen popisuje , co se stalo. Uplakaci byli Kucharczyk, Mojžíš, Vítek, Šilhavý, ti startují na rozhodčí po každém přerušení hry, potom zápas trval přes dvě a půl hodiny, furt otravovali u rozhodčích.

14.03.2017, 22:14

Byli jste sice o něco lepší, ale to se u týmu plného starých ojetin z extraligy a první ligy jaksi musí předpokládat proti pracujícím a studujícím poloamatérům. Nejvíc frustrující ale je, že naši dřeli jak koně a zařeže je čtveřice ksindlů v pruhovaném. Druhá třetina - střela do masky Šurého, Šurý zvedá ruku a rozhodčí okamžitě přerušuje hru a jede Šurému pofoukat bebí. Třetí třetina, stav 1:1, hvězdy zatím docela nezáří, možná se o ně trošku pokouší nervozita, že ti amatéři už 5 třetin s nimi drží dost úspěšně krok - střela do masky Kotvana, ten zvedá ruku, že má rozepnutou masku, čtyři zebry hledí, Kotvan se stále hlásí, trvá to dlouho, domácí čekají na hvizd, pořád nic, hosté skórují do opuštěné klece, rozhodčí ukazuje gól platí, "hvězdy" se radují z neregulérní branky jak malé děcka a plácají si na střídačce jak po extraligovém titulu. Zápas je tímto zabitý, Kotvan ukazuje, že maska byla rozepnutá a mrští s ní do plexiskla za brankou a vyfasuje "spravedlivou" desítku. Za chvíli předlouhá přesilovka hostů 3 na 5, kterou ti tři stateční málem ubránili, a to byl poslední hřebíček do naší rakve. Nebýt neregulérní branky na 1:2, je možné, že prohráváte 0:2 na zápasy, mohlo to klidně zase jít do prodloužení a tam už je to vabank. Ale my už si to jenom užíváme, vy musíte, jinak jsou miliony v análu.

20.09.2016, 08:51

Tady někdo nerozumí srandě.

20.09.2016, 07:28

Mrtvý tým, mrtvá diskuze. Není divu.

04.07.2016, 07:58

Tak u nás letos propad návštěvnosti jako prase. Ani jedno derby s Břeclaví a VŠECH 20 domácích zápasů ve středu... Na svazu asi pojedli hodně vtipné kaše, klub přijde o spoustu peněz ze vstupného, možná i o třetinu či více. tak to je pravý hnůj toto.

22.06.2016, 11:23

Tesařík má informace o silném kádru u nás v Hodoníně ? Ať hodí nějaké info, my nevíme nic, jen to, že téměř 300 kanadských bodů odešlo a přišli asi dvě "opory" Břeclavi. Tady to moc nevypadá na nějaký boj o přední místa, spíše o play out. Má to u nás hodně sestupnou tendenci už několik roků.

24.05.2016, 16:06

Jozeftib díky za osvětlení situace na Slovensku, nám nejbližší dva týmy Skalica a Senica de facto umřely, a to měla Senica dva roky nazpět docela silné ambice...

24.05.2016, 14:50

JozefTib a jak je to s místem/licencí po zkrachovalé Skalici ? Moc to nesleduju, někdo z I. ligy jde místo nich nebo jak to vůbec vypadá ? Hokejové weby na Slovensku jsou otřesné a téměř nic se tam nedá vyčíst.

20.05.2016, 09:01

Běžte radši do kvalitnější ligy než je pralesní II. liga, ani kdyby jste měli narazit opět na Drtiče (což podle nového rozpisu soutěže nehrozí), nebude to vůbec žádná hitparáda. U nás v Hodoníně už skončili 4 z 5 nejproduktivnějších útočníků a 2 bodově nejproduktivnější obránci minulého ročníku (dohromady téměř 240 kanadských bodů...). A to prý bude mít Hodonín i B tým v KP, jelikož juniorská liga nemá perspektivu při uzavření vyšší soutěže, kde se ale vezme asi 45-50 hráčů na ty dva týmy, to je otázka... Nám už zbyl jenom Peš, jinak samá KP "kvalita"... K poblití.

06.11.2014, 07:53

Včera u nás hokej ztěží průměrný, trochu to ožilo až v poslední třetině, vše vyvrcholilo v předposlední minutě třemi neodpískanými přestupky vašich během pár vteřin jedné akce (přihrávka rukou, ofsajd a nedovolené bránění) a z toho pramenícím vyrovnávacím gólem. Takže místo tří bodů nám zbyl jen jeden, ale od lídra bych čekal jiný fičák, bylo to hodně slabé.