Vstupenky online
  80. narozeniny
(14.9.) 2. kolo ChL: Havířov - Vsetín od 17:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Petrklic" |  vypnout filtr
 
12345678>
14.09.2019, 20:38
 
Hlavně klid, tabulka dostane svoju stálejší podobu až okolo tak 10. kola. Já osobně sem tak trochu předpokládal, že sa tým na začátku sezony može pár zápasú hledat (je to tak každý rok, akorát to nekteří nechcú vidět) a ani bych sa nedivil kdyby sme ten Sokolov dali až v prodlúžení.

Holt možná nekteří extraligoví namlsanci budú moset strávit eště pár zápasú pokřik HOŠI BOJOVAT.
 
26.08.2019, 23:19
 
Ty vole, tak ti Ševci už nevíja coby. S nama chtěli hrát v Hradišti. Teď si to rozdajú s Trenčínem v Brumově, systémem 3 na 3 a 3x15 minut Smajlík Už akorát zbývá aby vyzvali Spartu ve Valmezu a od začátku sa hrálo na obou stranách bez brankařa.

Doufám že tu tréninkovú halu ve Lhotě nestavíja pro podobné excesy Smajlík
 
19.08.2019, 03:18
 
Ku*va to je parník Smajlík Smajlík
 
05.08.2019, 15:09
 
Havířov, Přerov, Vsetín se obrátí na civilní soudy. Smajlík Dotoho ogaři nedajte sa
 
02.08.2019, 16:33
 
Tak teď už zbývá akorát ta soudní cesta Smajlík
 
02.08.2019, 14:58
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: O ligu níž by díky "hostům" ...
Smajlík No je třeba přihlédnút k tomu kdo se s kým vlastně bil, respektive na jaké úrovni. Byla by zajímavá představa kdyby sme s nima hráli my a měli zrovna na ledě Frola, Tolju a třeba Vítka
Smajlík Smajlík Smajlík myslím že by ty Číňany odvážali z ledu na kolečkách Smajlík
 
21.07.2019, 14:03
 
Tak hledím, že ty permice sa nám celkem rozmnožily, už skoro litr Smajlík
 
17.07.2019, 00:40
 
Být tam o 2000 lidí víc tak tu tribunu zboří ? Myslím si, že to je pravda ale dovolím si řéct že ta pravda není celá. Řekl bych že v poslední době sa tady hodně počítá a počítá a počítá kolik vlastně lidí na stadioně je ten správný počet na to aby vytvořili tu správnú atmosféru ale řekl bych že sa tady zapomíná na jednu podstatnú věc. Že ať už je Lapač plný nebo púlka tak je třeba aby ty lidi taky někdo dostal do varu. Tím chcu řéct že mám pocit že sa tady hodně zapomíná na ČINNOST a ZÁSLUHY našeho kotle a především Ufona Čerta a spol. Já bych řekl že to je ten hnací motor a ten rozdíl mezi Lapačem a jinýma stadionama. Možná nebýt jich a jejich schopnosti umět seřvat lidi hlavně v době kdy sa nedaří a vyburcovat je k výkonu, tak by to možná aj při plném Lapači vypadalo jak v nejakém tom extraligovém obchodním centru. Já třeba pamatuju dobu kdy bylo na Lapači o těch 2000 lidí MÍŇ ale pár jistých lidí sa tak trochu nabumbalo vody z trnek a dokázali aj v takovém malém počtu udělat z Lapače továrnu na husí kúži a celkově euforii. Ale nebudem si nic nalhávat, plný Lapač je plný Lapač viz utkání s Havl. Brodem. Nejradši z totoho zápasu vzpomínám na to že sa začlo hulákat už cca púl hodiny před zápasem a třeba toto mně dneska na Lapači chybí.

Ta hudba je fakt hrúza. Je dobře že sa to tu vzpomnělo, třeba sa nad tým někdo z odpovědných lidí zamyslí a vyslyší naše přání.
 
13.07.2019, 23:25
 
Reakce na Rst: Právě že v dobách hoven jezdila z Holešov...
Tím ctěným T.V. co ťa zalehl po tých rumových orgiích si myslel Tať ku Viťu ?
 
08.07.2019, 22:17
 
Reakce na scouser: Přerov? Zajímavá varianta! Něco, jako...
S tým tureckým derby dobrá hláška, to mňa fakt dostalo takové přirovnání Smajlík Smajlík
 
08.07.2019, 17:37
 
Reakce na Asterisk: ... no, ted jeste popremyslet, kolik...
Tak, tak. Já si taky myslím že tehdejší Vsetín měl nemalé zásluhy na výsledkách reprezentace. Smajlík
 
07.07.2019, 14:33
 
Reakce na Rst: ... mmch mladá generace se na tenhle sran...
No, ona většina té argumentace na G foru proti Vsetínu postrádá logiku a jakýkoli nadhled.

Dopita by skončil ve Spartě ? Dyť on sám říkal že do Sparty (která v té době měla taky prachy) se mu jít moc nechtělo a navíc měl nabídky ze zahraničí.

Vlach a Stavjaňa by sa vrátili do G ? Dyť oni sa tam vrátit chtěli ale G je nechtěl.

Že bez našich hvězd by sme žádný titul neměli a hráli by sme prales ? Dyť ten mančaft který vybojoval postup a potom i ten první titul, tak nebyl zas tak napráskaný reprezentantama.

Tituly byly zaplacené pouze ze Zubíkových peněz? Ano peníze tenkrát byly ale měly je i další týmy. Navíc kdyby existovala rovnice že Peníze = automaticky Úspěch tak proč třeba Sparta nebo Budějovice už roky na ten úspěch čekají ? Navíc jak správně řekl SUI finálové zápasy sa odbojovaly na ledě a vzhledem k tomu že ty záznamy těch finálových mačú si može každý člověk najít na youtube tak sa može každý (aj ti co třeba tenkrát na tom stadioně být nemohli) přesvědčit že to byly opravdu bitvy a nebyl to žádný zápas jednoho muže v pruhovaném jako letos s Prostějovem v 5. zápase
 
02.07.2019, 23:33
 
No, když si vzpomenu jaká vášeň a emoce tenkrát při vzájemných zápasoch probíhaly, tak si myslím že už sa každý těší až zase po těch letech v přímé konfrontaci zapějeme staré chorály a pokřiky na stranu GT, z čehož usuzuju, že to pro mládež a děcka moc nebude Smajlík

S těma lístkama je to prasárna (tak málo Smajlík ). No doufám že nás nebude moc, co budeme čumět venku ze žebříku
 
04.06.2019, 19:37
 
Tak, Stantien hlavním trenérem Slovanu Bratislava. Ať sa daří Bobo Smajlík
 
08.05.2019, 20:10
 
Smajlík Smajlík Smajlík BYLO NÁM ŘEČENO AŤ SE K TOMU NEVYJADŘUJEM demokracie jak sviňa. Voráček si zaslúží Smajlík . Za mňa má pěkné dresy Švédsko, Slovensko, Německo, né jak ty naše hadry které vypadajú jak laciné tričko z tržnice.
 
30.04.2019, 23:12
 
Tak prý má k nám namířené Kuba Doktor z Budějic.
 
19.04.2019, 17:21
 
Tak Filip Čech sa prý stal rozhodčím? Tak věřme, že aspoň jeden občas přivře oči Smajlík
 
15.04.2019, 15:26
 
Reakce na Fan_of_hats: Vi nekdo jak je na tem Jirka Hudl...
No, před nejakým časem sem viděl nejaké fotky na kterých vypadal, že hodně přibral, podle mňa to u něho na hokej už nevypadá. Žádné bližší info nemám a taky by mňa to zajímalo. Škoda ho, i když si myslím, že by už na Vsetín hrát nešel, možná kdyby sme hráli extraligu.
 
28.03.2019, 15:49
 
No, Rác mi byl výkonama sympatický, ale plně respektuju kroky vedení a věřím že nás budou chtět zase posunút o krok výš. Tak teda všem súčasným aj budúcím odcházejícím velký dík za to že hájili barvy Vsetína a celú sezonu hráli pěkný hokej na který byla radost sa dívat. Je to takový úsměvný paradox, ogarom právě play off skončilo a naopak vedení právě play off začalo. Akorát ta informace ohledně těch trenérú mňa zaskočila
 
20.03.2019, 20:51
 
Gratulace ogaři! Dneska mně to připomínalo 5. utkání s Prostějovem, akorát v opačném znění, střely na branku 45:17 Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov