Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Rst | Vsetín
27.02.2020, 20:27
 
Taky by byla sranda, kdyby v této době, kdy se dá stoupnout všude, udělali někde dvojřad/trojřad jako v 96. s Litvínovem. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.02.2020, 20:19
 
Ani já ne.
(Ale zase situace, kdy člověk si může stoupnout "všude", ale bude se přetahovat právě o to které místo, mi přijde jak z pozice, kde buď stál 5 minut před někým, tak z pozice, kde někde stávám "pravidelně" a někdo mi zabral místo, mi přijde perfektní. Komická Smajlík )
 
Rst | Vsetín
27.02.2020, 18:46
 
Tady to zabírání míst, navýsost trapný móres, přišel v 93-94. Jitrnice najednou objevivší hokej na Lapači si nárokovala jakási "svá" místa, povětšinou o přestávce vytáhli chleba ve staniolu a v octové flašce čaj.
Jestli Cromwell pamatuje dříve, tak já dříve (93 mínus) tuto trapárnu nepamatuju. V 87. jsem taky při Třebíči nestál na "svém" místě, ale na noze někoho a skoro zrcadlově. Místo na schodech u zábradlí vpravo u vchodu (kam jsem se i s kroužkem vrátil v 99. roce a jakési "tvrdé jádro" tam má tendenci stát dodnes) jsem byl u druhého vchodu. Že by mi to vadilo, tak to vůbec.

Ale podle mě řeší Setteinz nesmysl, dyť tam jde všude rozpažit, ne?
 
Rst | Vsetín
27.02.2020, 17:59
 
Setteinz:
Příště telegrafuj dopředu, vyvěsíme tydlandy a VÍTÁME VÁS! 😁
 
Rst | Vsetín
27.02.2020, 17:11
 
Proč jsi ale MYKY na ace reagoval, nechápu, to by nás nenapadlo, že s tím číslem hrál Sprušil, když se to i křičí stejně jako tehdy:
8 8 88.
 
Rst | Vsetín
27.02.2020, 16:42
 
To už šlo (s Tondou 88 ) nahoru, za nimi Farda, Heš.
Já byl vždycky rád, když přijel Bajtek, s ním to bylo IMHO o level výš a líp se na to dívalo. A měl tuším tak jako poté Adam Mikšovský #55(?)
Takže Zúbek Vaněk Sprušil, když přijel Bajtek, tak místo Zůbka, pak v dalších letech i Zůbek/Kajaba Vaněk Mikšovský.

MYKY, v 09+ považuju Tebe za nejvíc honěného, resp. nemáme fundovanějšího odborníka. Pobavils, jak ses dotazoval, proč tu nenapsali, že to Blažena zavřel. Smajlík

... Rehuš asi potvrzuje, proč byl přiveden, ještě nedávno tu "odborníci" "Řehuše" plísnili. 😁

... Stejně je to úsměvné, po Přerovu jsme měli tým na h...o, teď už zase můžeme porazit i Budějky.
Jak to byla sranda za Tondy, je to sranda i teďka.
Mmch zrovna včera mi to na supporters nabídlo report ze zápasu Vsetín - Havířov, z té doby Tondy 88. A stání mi přišlo pěkně zaplněné, možná jako včera, možná víc, rozhodně mnohem víc než na projekt "aby měl synek kde chytat" minulou středu. A diváků tehdy bylo prej:
910
Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.02.2020, 21:22
 
MYKY:
JJ, v to úterý bych taky tipoval ještě míň. Ale říct mi někdo před 10 lety, že za 10 let budeme hrát vrch 1. ligy a stání bude takhle prořídlé, nevěřím mu.
Takto ale, kdy nás chtějí těmi hokeji snad zadusit, lze chápat, a přes dvojku je dokonce moc pěkné číslo.


Zděnku,
se Sally jsem to srovnával já. A říkal si, jestlis tu Sally nemyslel...
Po prohrách je proti zdejšímu df zlaté celé Bravo! A to je co říct! Smajlík

Komu bude Kladno dělat farmu? Číně? A bude Jágr ty pešány a krále stále plácat po ramenou?
Ještě na konto 68. Pomiňme, že je úctyhodné, že ho baví se vůbec do té výstroje navlékat atp., že hraje dospělý hokej 32 nebo kolik let a sám jsem na bruslích nestál od právě 32 let, naposledy při Calgary 88 😁. Ale když si vzpomenu, jak dal na té Spartě ty góly, novináři stříkali, telka stříkala, média stříkala z toho. A když vím, že on je příznivcem těch třeba 80 zápasů v ZČ. Řečnická: nevyhovuje mu to tak celou kariéru, ty zápasy, kde jde víceméně o kulové, kdy o nic moc nejde? A pak když jde do tuhého, tak zjaloví?
Jasně, loňská baráž... Ale...
Prostě nevyhovuje mu, když ostatní jedou "na půl plynu" a on toho využívá?
Když byl jeden z nejlepších na světě, tak v té výluce (podzim 94) na něj stačilo dát chlapa a brečel jak žena a zase nic. V NHL při milion zápasech to přitom sbíral, ale stejně: bez Maria nikoho k SC nedotáhnul.
 
Rst | Vsetín
21.02.2020, 06:05
 
Pali tak to nemá chybu.
(Ale v hlavě mám nejvíc to - být v 5, resp. ve 3 letech na top výjezdu, navíc na horké půdě, kam se nikdo nehrnul, navíc se "seskupením tupců", tak to je dodnes krásný úlet a pecka. Tak mi to děťátko pozdravuj. Smajlík Smajlík )
 
Rst | Vsetín
20.02.2020, 22:01
 
Pali,
zpívals aspoň chorály? V tom buse?
A kámoše strojvedoucího nemáš? Jet pro auto sám v rychlíku nebo pantografu, to by bylo něco.

... ty hvězdice tam dělat šly, hustota lidí na metr čtvereční byla ideální pro stupid support, být o 20 let mladší, hmmmm. Smajlík
 
Rst | Vsetín
20.02.2020, 20:35
 
V Ohníčku byl Number One detektiv Štika.
 
Rst | Vsetín
20.02.2020, 20:31
 
... neradila MUDr. Hana Fifková, sexuoložka a terapeutka, v Blesku?
 
Rst | Vsetín
20.02.2020, 20:27
 
Kde radila Hanka, netuším, ale v Mladém světě radila Sally. A bylo fakt čtení pro dospělé, mnohdy velmi poutavé. Spolužačky prominou, ale s tou slepičí rubrikou v Bravu Láska, sex, něžnosti to srovnání nesnese, "Sally" byla o 11 pater výš.


Jak tu včera psal Simir tuším, že všude jinde pod litr. Fakt smutné, jak je vyhánění fanoušků úspěšné.
Na to konto se chci zeptat: pamatujete někdo mimo play off, že by se šlo na hokej hned po sobě ve dva nejde.ilnější možné dny? - pondělí, středa. To tam mohli vylepit ještě něco v úterý, třeba Porubu, koni.
To bych si nikdy netipnul, ze stání v době, kdy budeme hrát vrch 1. nár., bude vypadat tak zoufale. Jako kdybychom hráli play out.
Představa, že bychom před těmi 20 lety měli jít dejme tomu v pondělí na Vary a ve středu na Jihlavu třeba, je šílená.
Za včerejšek palec nahoru všem, co stáli v místech kotle. Smajlík
Jste borci. Můžete šaškovat na instáči, fotit se na fb, jutubeřit, ale ne, vy jdete na hokej a ještě fandit, i když z toho čouhá neatraktivita.
Fakt díky!!

A Přerov včera v Porubě, co? Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
19.02.2020, 20:46
 
Jockyy:
To vím, že všichni ne, ani to nejsou má slova, na která si vždy vzpomenu, při tom Dopitovi obzvlášť. Příště dám do uvozovek.
 
Rst | Vsetín
19.02.2020, 16:10
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: ...s tím honěním puku po roz...
... je mi to jedno
 
Rst | Vsetín
19.02.2020, 15:51
 
Reakce na pukfuk: Souhlas s pavelmikel. Má pravdu.... Je...
"A ta další věc, proč si to na Vsetíně tak sedlo?
Už jsem to nakousl: super trenéři. Pan Dopita s panem Jenáčkem nás nechali hrát hokej. Říkali, ať se nezbavujeme puků, ať hrajeme hokej, že si máme věřit a nehoníme puk někde po rozích." ŽTml
 
Rst | Vsetín
19.02.2020, 15:20
 
Pavle,
rozum zůstává stát tak leda nad tebou, ventile.
K Dopimu jen:
Výherní věrní diváci byli z něj na větvi, z těchto kktů se rekrutují ti, co na něj nyní plivou, nejvíc. Hanba jim.
Já měl v jeho éře jiné oblíbence, vlastně možná jen jednoho (Srdce), ale že je to Persona no1, mi bylo jasné. A za to, že třeba švadlenám z něj praskal žalud pokaždé, když byl na ledě, za to mu zpětně mockrát děkuji a i kdyby teď prokaučoval (což je kktina) 5 sezón po sobě, stálo to za to a i slabí žáci v zeměpise ví, kde leží Vsetín!
Lidi jsou nevděčné k...y, jak nyní můžeme vidět doslova LIVE.

Gerard: souhlasím, je to duševní mrzák
 
Rst | Vsetín
19.02.2020, 10:42
 
Pavle, tpč stejně jsi Vsetín objevil díky Dopitovi, dej si facku kkte, vedení udělá, co ti na očích vidí, hovna meleš, vše, co se hrálo v jiných dresech než zž, tak se vyhrálo, mančaft je udělaný na play off a ty tu kuva už 3 roky hysterčíš.
Navíc to ace přes léto oběhá a máme 65 milionů nebo kolik. Tak už nevyšiluj.
 
Rst | Vsetín
18.02.2020, 18:18
 
... i když to se mi to chytračí, ten rozdíl, kdy tehdy byly hospody v den zápasu před zápasem a po zápase narvané a při zápase prázdné, kdežto dnes jsou před a po prázdné a při zápasech plné, prostě dělá svoje.
Tam teď zahálí tolik dospělých hlasivek, až to pěkné není. Smajlík

ad Olin and Jaryn:
Tak ten rozhovor s Jágrem mi silně připomínal stand up komika Daniela Čecha v akci, kdy skvostně dělal právě Jágra.
A Olin, tak Hamal Hamal, ale proč vlastně Hamal je zlo, jsem se stejně nedovtípil. Jen že je potkan. 😁😁
A jak tam říkal, že si z fans nic nedělal: tak on tu manažeřil v době, kdy se tu reprezentanti sami hlásili, že tu chtějí přijít, co by mu kdo měl radit?
A pak zase v době hoven nebyly háky, tak platilo opět: co by mu měl kdo radit, koho koupit?
To jen dělal ramena na toho novináře.
Všichni věděli, kde ho najít (každé odpoledne u kulečníku ve šneku, nikdy nevynechal, spokojený jak želva) a fakt nepamatuju, že by za ním někdo přišel s tím, koho má koupit. A on by tomu člověku říkal, že na něho nedá. 😁😁
Ta doba byla zlá, ale rád na ni vzpomínám.
Byla to sranda.


 
Rst | Vsetín
18.02.2020, 17:00
 
Setteinz:
Za příznivého stavu se to pěkné poslouchá, ale když kluci potřebuji dát gól a kdy maji ty dva tři litry ten puk do sítě dorvat hlasivkami, resp. hráči donést v zubech, kdy má přijít hromové a strach nahánějící a husí kůži na zádech dělající VSETÍN, příp. něco o góle, přijde půlminutové vybubnovávání a následná ukolébavka. Jo, za stavu 5:0 o.k., za 1:3, 2:3 to nemá šanci vtáhnout tribuny do hry, do dění. Nic.
Pokud mohu srovnávat, s tímto stylem podpory bychom v 91. s AZ nevyrovnali a neotočili a v 94-95 bychom v žádném případě nedotlačili outsidera k titulu.
Jen srovnávám, sám už hubu neotevře, ukolébavku pět nehodlám, ale to úderné bych hulákal taky...
(co by za to jinde dali, i v těch ČB třeba, tam to je fakt divadlo, show, IMHO hnus. )
Hnát lidí na zteč mančaft jako v 94-95, tak ty ČB dáme, i kdyby měly rozpočet ne 56, ale 100!
 
Rst | Vsetín
18.02.2020, 16:02
 
Vajdik:
Příprava na play off, víc bych v 7 becích nehledal.
Řečnická: přijde mi, že trenéři s vedením vidí v Teperovi se Slováčkem Tesaříka se Zubíčkem blahé paměti. Koho bys posadil? Jo, Jeřábka, jasně... :-|
Nešlo to našim, když byl #7 na studiích kdesi, líp??
A ten oddechový čas, třeba to taky využili k nácviku smrtící akce na play off :-) (vím, nic jako loni Rob Pechy Jonák nemáme... ).
Souhlas s Böhse Onkelsem. 1. liga nám sluší, hrajeme vrch této ligy, ještě nedávno sci-fi.
A netrápí mě ta upracovanost na ledě, ale třeba pohled na prořídlé stání přes to, že hrajeme vrch první národní, mi přijde nepatřičný a smutný.
A to je tu ještě dobře, třeba Přerov hraje nejlepší sezónu od 1982 a chodí jich tam půlka co tady...
Divná doba.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:45 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HCM Warrior Brno