Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Sandman" |  vypnout filtr
 
12>
Sandman | Vsetín
17.10.2018, 20:11
 
Je až podivuhodná náhoda, že v den kdy v novinách vyjde článek s vyjádřením Juríka co si myslí o svém trestu, vyšle svaz dvě zebry a ty Vsetín takto nepochopitelně zaříznou nebo je to opravdu jen náhoda ?
 
Sandman | Vsetín
15.09.2018, 21:43
 
Hrajem tak jak hrajem a hodnotit pohlednost atd je zavádějící a to při pohledu na marodku a dnes nehral Podesva od druhe třetiny nebyl na lede snad ne kvůli zranění. .. takze při 3lajnach kdy hráči byli na lede co minutu znovu a při oslabeni též . Za me dnes vybojovany zlaty bod. Děs z naší strany byly najezdy.
 
Sandman | Vsetín
13.09.2018, 16:11
 
Trocha konspirační teorie : možná že je cela tato věc ve spojitosti s prvním kolem v Prostějove a našemu PRAVDIVEMU choreu o cirkusu... svaz nevěděl jak nás potrestat za tuto drzost a tak přišel s tímto. ..
S těmito lidmi ve vedení svazu to hokej za pár let opravdu dotáhne na úroveň českého fotbalu jak už to někdo psal. Nejvetsi ironií je ze někdo takový jako je Řezníček bude ostatní poučovat co je spravne a jak se chovat...
 
Sandman | Vsetín
05.03.2018, 20:39
 
Je to jednoduche vzpomeňte na zákrok Sikory na Jágra i člověk s polovičním selskym rozumem musel poznat že se jednalo o faul.
Svaz v médiích obhajoval rozhodčí aatd. Jenže nejspíše jim došlo ze to byl faul a tak potrestal prvního hráče který udělal podobný faul a sečetl 1+1 (více toho nesvedou) a udělal z Vítka odstrasujici případ.
Nezastávám se ho faul to byl jasný k disciplinarce trest ok .
Ale svaz v čele s Řezníčkem si z klubů dela dojne kravy a dela si co chce. Jak dlouho jim to vydrží?
 
Sandman | Vsetín
05.03.2018, 00:14
 
Sezóna byla super a díky. Už se těším na novou.
Vedení se snad poučí ze svých chyb. Pro příští sezonu by to chtělo k trenérům ještě trenéra presilovek.
Dnes nejvíc prostě žebřík... Smajlík Smajlík Smajlík
 
Sandman | Vsetín
15.12.2017, 12:02
 
Jasne zebry se ted jen smějí. A ted si sem sudi budou jezdit dělat co chcou. Protože jim nic nehrozí. Zaplatíme ,ale zebry z toho nemají žádný postih . Vzhledem k tomu ze nám jde o každý bod je toto od vedení Podraz nebo někomu upadly koule vzepřít se systému nastavenu na mód Na Lapači piskejte co se vam chce tam je jim to jedno. Smajlík
 
Sandman | Vsetín
10.11.2017, 08:14
 
Jabba beru něco na tvem příspěvku je pravdy. Ale šlo mi o ten příklad toho ze tehdy na nátlak ochozů byl opet prijmut a výsledek byl takovy jaky byl. A nevím o co tady zastáncům 69 jde. Aby se historie opakovala ? Myslím že by to bylo pro Lukáše spíše negativní. Dle me Poruba jako postupový tým pro něj bude výzvou a věřim ze se rozehraje .
 
Sandman | Vsetín
09.11.2017, 23:35
 
Píšu sem jen někdy, ale debaty kolem Finsterleho mi připomínají přesně stejnou situaci s Pepou Mikešem pamatujete si na to ? Obzvláště zastánce 69? To by me zajímalo. Tehdy Pepa "odejit" jakožto hráč s nejvíce body a na nátlak diváků byl do týmu opet prijmut (ve vedeni byl zda se mi Pavelec )ale výsledek byl ten ze Pepa zklamal a ze vedení melo pravdu a ne diváci. Uvědomte si ze trenéři a vedení vidí hráče 5 dnu v týdnu na lede my diváci jen 1x 2x do týdne. Výkonnost a snahu hráče vidí trenéři. 69 svou šanci dostal i když i Já si myslím že malou v hokeji je to někdy o tom proste se ukázat a mít to štěstí a ano jak psal tobola i když odpovědi mel politicke par golovek 69 mel nedal smůla.
 
Sandman | Vsetín
12.04.2017, 14:04
 
No do bifé sem zavolat mohl též ať se připraví a řádně naplní sklepy.
No paní na ZS v Jablonci byla v telefonu zděšena kolik že nás chce dorazit a že to tam maj malý . S těmi vouchery sme si vůbec nerozuměli asi teprve přišla do práce a zjišťovala co a jak. Nakonec se mě ptala jste ze Vsetína jste tak si koupíte lístek a půjdete do sektoru hostů nevím na co Voucher. Na konci telefonátu mi ovšem řekla že už 3 dny nedělá nic jiného než vyřizuje emaily a telefony a je kolem toho strašný zmatek. Takže asi nakonec stejně uvidíme před ZS co a jak.
 
Sandman | Vsetín
12.04.2017, 08:55
 
Zajímavé je že v Jablonci na stadione nikdo o žádných voucherech neví. Ted sem tam volal a prý nechápou kolik lidí tam chce přijet! Věta,, my to tu máme malý,, mě dostala A lístky normálně do sektoru hosti Voucher nevoucher. Smajlík
 
Sandman | Vsetín
09.04.2017, 22:34
 
Reakce na Muhehee: Prosím, kde najdu ten Renduv gól? Něj...
odkaz

není tam zvuk zapoměl si ho zapnout !
 
Sandman | Vsetín
09.04.2017, 21:49
 
plačící fandové HB mě baví. stěžováním si na rozhodčího jako našeho 6tého hráče ! první třetinu se nám tam sudí spíše motali. Třetina u nich neustále oplakával že jim nežerou letecká představení.
 
Sandman | Vsetín
07.04.2017, 20:59
 
5200? Smajlík Smajlík Smajlík
 
Sandman | Vsetín
03.04.2017, 20:44
 
v Kotlině se asi trénuje jak správně létat nad ledem a jak si hladit bolínko na tváři. asi se tak v čecháčkovské skupině hraje . nutno dodat že výkon Havličkova Brodu byl sympatický. rozdíl jednoho bodu je nic
 
Sandman | Vsetín
29.03.2017, 21:19
 
Hymnu jen na začátku. Když jsme prohrávali s Hodonínem dalo se to pochopit jako budíček ale v tu neděli spali stejně kluci dal. Po každé přestávce je to zbytečné.
 
Sandman | Vsetín
14.03.2017, 20:56
 
Nevíte někdo proč nehrál Kolarik?
 
Sandman | Vsetín
12.03.2017, 20:41
 
Výsledek odpovídá hře. Hodonín bojoval a nebál se. První třetinu sme měli z Hodonína respekt nechápu proč. A prostát 5 minut třetiny za vlastní bránou za stavu 0:2 to je bojovnost. No a těch střel vedle těch bylo ale hold dnes to nelepilo.
Ale je dobře že dostali kopanec! teď se uvidí co v nich je.
 
Sandman | Vsetín
19.01.2017, 06:12
 
Místo toho aby se ultras včera omluvili parádní atmosférou a nějakým inteligentnim transparentem raději potrestalo za svoji BLBOST hráče kteří za nic nemohli o ochuzeni atmosféry.
Atmosféru umíte kritiku jste sklidili za PYRO a ne atmosféru. PYRO na stadion nepatří!
Smajlík
 
Sandman | Vsetín
16.01.2017, 13:08
 
Z kasy ultras ... A stalo vám to za to? Smajlík
 
Sandman | Vsetín
16.01.2017, 12:22
 
Lisaj kam budeš chodit na hokej až stadion zavřou kvůli použití pyra?? Stále ho budeš obhajovat jako to největší vyjádření fanouška který stojí za svým klubem a bojuje pro něj?Opravdu takto ? Kdo zacvaka pokutu tě asi taky netrápí. Až mi to připadá že vy tu hokej nechcete! Atmosféru tu umíte ale proč ji kazit takovýma nesmyslama.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.