Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Shakki" |  vypnout filtr
 
12>
20.11.2019, 20:54
 
Já nevím co pořád máte, tým vyhrál 7x zasebou z toho jedenou v prodloužení. Pravda, takový Sokolov, nebo Kadaň byly povinné výhry, ale tým neměl zaváhání doma, zvedl se na dosah druhé pozice. Že nemá na Budějky? Ten tým je postaven na postup, nikdo nemá rozpočet, zázemí, kvalitu v týmu jako oni, takže v body nevěřím. Jihlavu tým dá a zase bude veselo. Sbírají se body, aby byla nejlepší pozice pro play-off a pak to záleží jak týmy načasují formu. Takový vajdík, vlach a spol nemohli nic kritizovat a jsou rádi, že se na dvě minuty mohou vyzvracet tady na fóru.
 
25.09.2019, 22:42
 
Reakce na Petrklic: Jen pro odlehčení. Ti Číňani ve 2. l...
tihle ti borci v žádném případě nemají na ZOH, oni nemají ani na druhou divizi MS. Vše je naprosto jasné že tito tady jsou jen na kšeft Jágra, Zemana a Krále, že Čína si koupí na ZOH kanaďany jako Korea, které pošlou do Red Star Kunlunu. Nevím co z toho má samotná Čína, ale očekávám, že za rok si soudruzi z Číny z počítají že anabáze studentíků v poloprofesionální soutěži je k ničemu a potichu odejdou. A peníze půjdou do kapsy Královi a Jágrovi, u kterého mám pocit že už s Čínou pochlebuje docela dost dlouho, minimálně od doby kdy Huawei je jeden ze sponzorů Kladna.
 
19.09.2019, 13:03
 
Reakce na PetrKnirek: Shakki- ano, mas pravdu, ze poruba...
Za podobu A týmu je odpovědný hlavně Tesařík, Jenáček, Dopita, ti hráče vybírají, vše se odvíjí od toho jaké hráče preferují, pro jaký herní styl a jaké jsou ekonomické možnosti klubu, v neposlední řadě jaké jsou možnosti na trhu - který je docela vyždímaný. V současnosti není dostatek kvalitních hráčů pro Extraligu, stejně tak není dostatek hráčů ani pro 1.ligu - řada klubů z První národní musí lepit sestavy s kmenovými hráči z Extraligy, někteří mají existenci založenou že jsou to jen farmy. To že něco tvrdí Tobola, je třeba brát s rezervou, tvrdí to už od doby v II.lize, optimisticky vidím že se tým reálně bude prát o postup tak za 2-3 roky, zároveň by mohl tým více zůstat pohromadě, velké změny, které A tým postihnou moc celkově výkonům neprospívají.
 
19.09.2019, 12:49
 
Reakce na vajdik: Shakki - tak hlavně Motor těch kvalitn...
Tak ono ekonomická síla Budějovic je momentálně trochu jinde než Vsetína, i přes to že Robe je silný partner, Motor podporuje ČEZ, takže ty hráče si klub může dovolit. Jak se říká, jména nic nevyhrávají dopředu. Já bych třeba byl radši, kdyby ten tým zůstal více let pospolu, je jasné že pokud někdo vylítne jako Rob, není v silách klubu ho udržet, ale kdyby tato podoba kádru vydržela dvě sezony, s minimálními změnami, bylo by to prospěšnější, než když odejde na konci sezony 8 hráčů a 8 nových dorazí na Lapač - pak tady petrknirek a spol nadávají jak tým hraje blbě, jasně že hrají když jsou pospolu pár měsíců a z toho půlku tráví mimo led. Já jsem byl dříve stejně kritický, ale dávám tomuto týmu čas. Věřím že výkony půjdou nahoru. A s moc velkýma posilama nepočítám, trh je docela vyždímaný, pokud se někdo zajímavý ukáže i na hostovačku, nemusí to být špatné.
 
19.09.2019, 12:28
 
Reakce na PetrKnirek: Shakki- ekonomicky je klub velice ...
Požadavky hráčů, kteří mají v CV desetiletí v základu sestavy v Extraligy jsou myslím trochu jinde než u takového Procházky, jak to tady někdo zmínil. Dále, chápu, nebudou to jednoduchá utkání ani s nimi, ale přes ně vede jednoduší cesta, než přes Prostějov, nebo Poruba. Nemyslím si že někdo tady má červené brýle, odešlo množství hráčů, někteří jsou nahraditelní, někteří jako Rob či Selepnev hůře, opakuje se to co sezonu, osobně bych byl pro aby tu byla osa týmu, na kterou by se dalo spolehnout ale asi nikdo nečekal že takový Rob herně takto půjde nahoru. Takže ztrátu takového hráče beru. Já osobně budu spokojen když se zopakuje minulá sezona a sice semifinále, ale nebudu se zlobit ani za QF. Postup do Extraligy je vlhký sen, který udělá asi Motor, protože jednoduší cestu snad už ani nemůže mít...
 
08.04.2019, 23:16
 
Reakce na Inferior: "ČSLH: Divím se, že vyloučené kluby ...
Při tomhle prohlášení se mi otvírala kudla v ruce. Opravdu cokoliv co řekl Zigmund, to byla perla :/. Teď jen nevím, jestli to myslel skutečně vážně a věřil tomu co říkal, nebo si dělat srandu z těch klubů co byli administrativně posláni o stupeň níže.
 
08.04.2019, 23:12
 
Reakce na ace81: Ten mluvčí těm žvástům fakt věří, uvidí...
normální člověk co sleduje MSJ rok co rok, nemůže věřit tomu co ten pomatenec mele. Za 10 let co je Lener a Král u kormidla se na MSJ podařilo pouze jednou dostat do semifinále. Hráči jako Vrána a Pastrňák, nebo i ten Zacha nejsou produkty českého hokeje, ale soukromého či zahraničního. Top náš hráč Galvas, který hraje Extraligu naprosto nestíhal na MSJ. Nejlepší hráč se stal ten, který měl původně odjet jako trojka a byl nechtěný v Kometě a odehrál pouze část sezony za Třebíč. Nevím jestli tohle není příklad jak špatně se u nás pracuje s mládeží, tak tedy nevím.
 
18.09.2018, 08:34
 
Polovina týmu se po postupu obmenila, z důvodu aby v týmu byla většina profiku. Takže oni hokej umí. Druhá věc je výběr hráčů a doplnění týmu. Celkově se mi zdá tým slabší než minulý rok, jak do obrany i útoku. Nečekal jsem velká jména, ale třeba fakt že to doplnili cizinci svědčí spíše o tom že na lepší České hráče nemají momentálně finance.
 
20.04.2018, 13:36
 
Poslední věc, všechny ty narážky že to koupili a tak, to je trochu trapné. Stejně v květnu všichni zase budou fandit nároďáku. Tam konečně po letech dáváme skutečně mladým hráčům příležitost a nutně dodat, že na ten hokej se dívá lépe než na Extraligové finále či na to co jsme hráli na ZOH.
 
20.04.2018, 12:22
 
Ještě bych dodal, stejně tak přeji aby Jihlava tu extraligu uhájila, tak i Litvínovu, kde ti lidi na to budou stále chodit. Daleko horší je, když se do Extraligy pravděpodobně dostane i takové Vary, které jsou přesně takový případ jako je Liberec a minulý rok nedokázali vyprodat zápas ani na baráž když tam o něco šlo. Je to prostě o těch financí a jsem rád, když ty finance se točí tam, kde o ten sport je aspoň divácky zájem.
 
07.04.2018, 09:48
 
Reakce na Lukáš: Myslím, že je na čase změnit LOGO KLUBU...
Nemyslíte že je to věcí klubu? Znak je unikátní, jednoduchý bez různých nápisů nebo hesel. I neznalý člověk pozná, že se jedná o hokejový klub. A co se týče názvu, HC tam pravděpodobně není z důvodu, že na původní "HC Vsetín" se vedou majetkově-právní spory, tudíž klub musí najít jiný název.
 
26.10.2017, 13:55
 
Reakce na Maceto: Ofenzivní řady Vsetína doplní Roman To...
Uvidí se, ve Znojmě byl vcelku produktivní. Ikdyž se věk nedá zastavit, tak na WSM ligu bude stačit. Otázka je spíš zda se nakopnou bodově i zbytek mužstva. Tým strašně potřebuje udělat nějakou tu bodovou serii. Třeba i vydřené body. Musí ale příjít co nejdříve na osmičku tým ztrácí už 10 bodů.
 
06.10.2017, 20:19
 
Reakce na ace81: Jihlava má mnohem menší rozpočet jak Pa...
V Jihlavě hlavně dlouhodobě se jim daří udržet vyrovnaný rozpočet, plus mají oporu v osobě Ščerbana, který pro klub udělá první poslední a nebojí si někdy na nejvyšších místech trochu ušpinit ruce aby Dukle Jihlavě (jako jak to bylo se stadionem, nebo s uzavřením juniorky). To co se v Pardubkách dělo od posledního titulu, je možná horší jak co se dělo se Vsetínem. Po odchodu Kusého se prakticky zroutilo financování, uměl sehnat hráče, zároveň zlepšoval zázemí. Ale tamnímu vedení prostě byl trnem v oku a potřebovali se ho zbavit aby mohli vytunelovat klub. Přitom kvalita odcházela a to co za ní přišlo stěží je mohlo nahradit. Pak se nedivím že Koukal šel do konkurenčího Hradce.
 
06.10.2017, 19:49
 
Reakce na Jabba: Tak ještě jednou jsem si to otevřel, ...
Tak o tom vím, myslel jsem to tak že kromě Říhy odešel i někdo jiný. Jinak Pardubky z nějakého důvodu drží Holaňe, prý to má jisté na tři sezony. A podle toho k tomu i přistoupil, v baráži mluvil furt o tom, že když se spadne, tragedie to zas tak nebude, protože přežil už nemoc. No možná ne pro něho, ale zrovna toto pro kluky v kabině není zrovna extra motivace když se hraje o padáka Smajlík . Jinak dle mého v Pardubkách je více věcí špatně a vyhodit trenéra není řešení. Hrajou na co mají a potřebují aby jim mladí dorostli, tedy pokud jim mezitím někam nezdrhnou, což vzhledem k jejim aktualním finančním možnostem je bohužel dost pravděpodobné.
 
04.10.2017, 23:08
 
Reakce na asterisk: Super, tak se nenavážej do 12, který...
A to že hrají jen oslabení z nich dělá ty, na které se nemá šahat? Nebo že by byli více produktivní v přesilovce? Že by neměli převzít taky odpovědnost za obdržené góly? Prostě mám pocit že produktivita by se neměla soustředit jen na pár hráčů, nebo dva útoky. Vypadl Kucharczyk a je v podstatě zle. Takže sorry že jsem se navezl do borců, kteří by mohli bodíky klubu taky nějak přispět.
 
04.10.2017, 22:58
 
Reakce na šupec: Jenže je kritika a kritika.... ;)...
Nevím, nerad by se zastával některých hráčů. Jestli golman dělal chyby, má podíl. Ostatně nejlépe to vidí trenéři, kteří je sledují dlouhodobě. Jen mi příjde na hlavu padlé hledat toho "hříšníka" zrovna shodou okolností u hráče co tu letos přišel. Jako by se na borce, kteří udělali II.ligu nesmělo šáhnout. Vytahuje se tu furt Hromada, že by to zachytal lépe přitom poslední sezonu zachytal lépe Šurý a kdyby přišlo na věc, řeklo by se že Luka by to zahrál lépe než ten a ten, nebo že by je strčil do kapsy Honza Kolařík.
 
04.10.2017, 22:16
 
Reakce na šupec: Co to třepeš? :)- :)- Šilhavý 4 brázd...
Podívej se na jejich produktivitu a jejich +/- statistika je -4, respektive -8, což značí že mají podíl na obržených brankách. Neřekl jsem že vím přesně kde normálně hrají, ale dneska aspoň dle onlinů nastoupili v prvním útoku s Poděsem - tedy pokud útoky nejsou popřeházené, protože na onlinech člověk nikdy neví. Jestli jsou třetí čtvrtý útok, neznamená to že by se neměli podílet na produktivitě. Naopak třeba v repre tyto útoky často zastínily mnohem větší hvězda. A třetí a čtvrtý útok v dnešní době se nebere jako ta checking line. A to že jezdí tam jak splašení pro mě není omluva, protože to dělá celá liga a mnozí experti říkají že je WSM liga rychlá, ale často jsou hráči leví v zakončení. Pokud tedy kritizujete golmana, kritizujte i ostatní. Špatný výkon padá na všechny a je jedno zda pulíruje tu či onu lajnu, či oslabení.
 
26.09.2017, 15:04
 
Reakce na asterisk: Já to tady psal už včera.... Slavii ...
Tak Vsetín těch Nováků i po odchodu z profi hokeje vychoval docela dost pro Extraligu a první ligu, a to nemluvím o těch mladých borcích, kteří po vyloučení odešli do okolních Extraligových klubů. V 90.letech byl Vsetín postaven na "zlíňácích", kteří hráli v podstatě doma, to nikdo nepopře. Všichni se znali, hráli spolu dávno před Vsetínem, i proto to tak potom šlapalo. Takže ani nejde o to koho vychováme, protože Slavka a hlavně Ružička taky sáhl po mladém juniorovi z každých koutů republiky a s těmi borci hraje dodnes a v Chomutově úspěšně (ikdyž je děsné se na ten hokej dívat). Tým se formuje, vesměs to jsou profíci ale někdy to prostě trvá něž si to sedne. Připomínal jsem Budějky, tam stavěli tým odznova, s pár odpadlíky které Hradec nechtěl, nebo starousedlíky, kteří nechtěli do Hradce. Výsledek, až deváté místo. Když bude tým osmý, bude to fajn, bude se na čem stavět. Odchovanců je to dost, možná až příliž, že to možná kluky i svazuje a asi to nejsou takoví mazáci jako z těch 90.let.

Jinak mě napadá ještě jméno a sice Jirka Hudler, tedy pokud to radši karierně neukončí. Úplně se po něm slehla zem, neví někdo něco o něm?
 
26.09.2017, 13:45
 
Jinak pro zajímavost, 235 diváků v Benátkách. Pro diváky to tedy rozhodně nedělají Smajlík
 
23.09.2017, 19:17
 
Paráda ogaři Smajlík Smajlík
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha