Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Thufur" |  vypnout filtr
 
123456789>
05.08.2022, 13:20
 
Jo...a taky prosím místní odborníky na sexuální turistiku Ateriska a Palicu, aby nehamounili a vzali mě příště na Cáb s sebou. Sám si netroufnu. Jsem velký stydlín a jak na mě nějaká zabečí, červenám se jak školačka... Smajlík
 
05.08.2022, 12:52
 
Reakce na m.novak: Tak skusím Lisaji ten náš lapač srov...
Za mě super Smajlík Smajlík Smajlík . Ještě prosím o srovnávací recenzi vsetínských městských lázní a Blizzard Beach, Smetanovy galerie s West Edmonton Mall a Valovy skály s Rocky Mountains. Jo a v loni jsem se párkrát svezl po Golden Gate a lidi...jak já se vám zastyděl za náš Nadjezd pionýrů. O bluesových schopnostech naší černošské komunity ani nemluvě...
 
01.07.2022, 11:18
 
Reakce na Hansfans: Nepatří to tady, ale když je ta okur...
Většina HDP "západního" světa je dnes generována z nehmotného artiklu. Tj. většina lidí dnes vydělává "ze vzduchu" jak píšeš (duševní vlastnictví, licence, IT, software, reklama, atd, atd.). To, že za nás tomu bylo jinak, nebo máme aspoň ten pocit (buď jsi byl fachman a opravoval lidem baráky, auta, atd. nebo jsi byl bedna a studoval jsi na dochtora, na práva, atd.) a dnešnímu světu, který se od "našich" dob hnul, tolik nerozumíme, neznamená, že naše děcka, která se v této pro nás "cizí" době orientují lépe (a učitelé - alespoň ti lepší - je v tom zaplaťpámbu podporují) jsou nemehla, co nic neumí. Nemá proč ti z toho být zle. Ještě jednou budeš rád, až ti tvůj fejsbukový vnouček, co neumí vzít ani smeták pořádně do ruky, vyřídí invalidní důchod online přes identitu občana. A ani tu okurku si za to od dědka nevezme. Nemehla byla a budou v každé době. Ale tvoje zhnusení je klasické mezigenerační nepochopení. Na nás naši fotři taky kolikrát čuměli skrz prsty a brblali jak jsou ty dnešní děcka k hounu. Nic nového...
 
25.06.2022, 13:16
 
VSH:
1.) politika ve sportu vždy byla a bude. To je prostý fakt a kdo tvrdí opak, je lhář či (diplomaticky řečeno) naiva. A řešit, zda je to správně či nikoliv je asi tak zbytečné, jako řešit proč voda teče z kopce.
2.) český sportovec, který by řekněme v létě 1939 dobrovolně přijal nabídku angažmá v Reichu, by dle mého názoru byl drtivou většinou našinců považován za kolaboranta. Nakolik tato paralela platí dnes, je otázka. To, že aktuální odchody hokejek do KHL budou budit kontroverze, je ale logické a v důsledku asi správné. V opačném případě by se společností nebylo cosi v pořádku.
 
09.06.2022, 08:52
 
Dynamo Pardubice B...to zní fakt sexy Smajlík
 
11.04.2022, 11:55
 
Poměr střel 191:129 při skóre 14:19 je docela vtipný. Zajímavé je i to, že v každém z dosavadních pěti zápasů série jsme Jihlavu přestříleli. Holt (a ve finále P-O zvlášť), jsou rozhodující kritéria jinde. I tak si ale chrochtám a užívám zatím nejúspěšnější sezónu za posledních x let.
Sta: tím, že svému sebeukájení dáš rádoby seriózní úvod a závěr, nezměníš, že je to furt jenom onanie (navíc pochybné kvality). Doporučuji najít si děvče (nemusí být ani příliš chytré...) a své návaly směřovat k němu. Vy jste vůbec nějaký frustrovaný kraj. Takový nával tydýtů na našem fóru pamatuji naposled při čtvrtfinále s Karlovými Vary. A to je pro Jihlavu dost ošklivá vizitka.
 
10.03.2022, 13:12
 
„Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“ A.E.
Dresy na jeden zápas a pro daný účel jsou zcela v pořádku a jsem rád, že se vedení nezaleklo těch baranů "s vlastním názorem" a udělalo správnou věc. Pro všechny, co sice nejsou ovce, ale mají problém se čtením a tahají do toho politiku s tím, že nic není černobílé... Výtěžek se neposílá Zelenskému ani Bidenovi ani von der Leyenové. Jde těm maminám s děckama, co teď chtě nechtě skončily jen s pár igelitkama na Valachách. A tohle prostě černobílé je! Bo pokud někomu vyletí barák do luftu, tak se mu prostě pomoct má, bez ohledu na to, jestli ta bomba byla ruská, americká, jamajská či jaká. To, že taková banalita stačí někomu k rozčilování se nad totalitou, omdlévání nad estetickým provedením dresů a k bojkotu zápasu, je k pláči. Nicméně...viz první věta. Přestaňte proto řešit c*ujoviny a mazejte fandit.
Wayneney: Smajlík
 
21.02.2022, 13:40
 
O postup s Polskem či Rakouskem: Na Čechy dýchá hrozba olympijské kvalifikace
odkaz
 
 
15.02.2022, 20:53
 
Reakce na Asterisk: Thufur: cetl jsem rozhovor s Antosem...
Pod mou rozlišovací schopnost je momentálně spíše pochopit, co na mém skromném a obecně pojatém příspěvku rozporuješ, a na co, že jsem se to namotal Smajlík . Mým laickým pohledem zpíváme jinými slovy stejnou písničku (Antoš neAntoš). A k tvé otázce: ano - klidně pokračuj, chceš-li. Je skutečně natolik mimo domnívat se, že něžným sešťouchnutím Pešána z jedné z jeho deseti židliček nespasíme český hokej? Z písečku, na kterém si hraje panoptikum slizkých podrazáků, profesních kariéristů (za každého režimu), vysloužilých hokejových gum a mimoňů s mesiášským komplexem se dle mě opravdu nestane Miami Beach, když Pešánovi sebereme kyblíček (notabene, když mu zůstanou hrabičky a lopatička). A na nějaké rozsáhlé zemětřesení v naší zaprděné české kotlině nevěřím. Leda, že by parta kluků v kuklách rozkopla nějaké správné dveře. Ale to už jsem si dovolil zabrousit do kategorie pohádek. Takže abych to shrnul - jestli funkci trenéra repre bude dělat Losna nebo Mažňák (chceš-li Pešán nebo Jandač) - smrdět to bude furt, bo ten smrad jde odjinud.
 
15.02.2022, 18:51
 
Myslím, že Zelí moc dobře ví, jaké má to “nefandění” nároďáku premisu. Jen chtěl dát najevo, že nesouhlasí. Já si rovněž myslím že rovnice “čím větší ostuda českého hokeje = tím větší šance na obměnu establishmentu = lepší zítřky” je naivní. Alespoň v našich podmínkách. Na rovinu přiznávám, že mě se taky ekluje fandit partě, která má patent na práci s mládeží, je ochotná šikanovat každého, kdo si dovolí dělat to jinak a pak přijede na turnaj defacto s týmem dědků. Jinak souhlasím s Antošem, že výměna Pešána nedává smysl. Pešán není původcem toho marasmu, on je jen průvodním jevem. Tak jako patří bolest hlavy k chřipce či smrad k exkrementu. Tím, že si vezmu paralen od bolesti, neodstraním chřipku. Navoněním exkrementu z něj neudělám pokojovou dekoraci. A vykopnutím Pešána (bohužel) nespasím český hokej.
 
15.02.2022, 15:06
 
Konečný výsledek jistě nikoho soudného nepřekvapil. Stejně tak ani slova metrosexuálního šéftrenéra, že blamáž bychom neměli nazývat blamáží, ale povýšit jí na normu a spíše si do budoucna vážit a radovat se z každého záchvěvu úspěchu. Úsměvné za mě je, že toto se děje na pozadí jasné svazové vize, dle níž se již deset let cpou peníze (mimo jiné) do černé díry jménem "Akademie ledního hokeje". Proč? Proto, abychom pak mohli s týmem, který má věkový průměr 30 let jet zabojovat o čtvrtfinále. A když se nepovede, pokrčíme rameny s povzdechem, že tak to prostě je, a vesele se vrátíme k pozlacování lejna zašifrovaným jako "Výchova špičkového mládežnického hráče schopného konkurovat nejlepším hráčům ve světovém měřítku". Protože...tak je to správné. Tak to má být.
 
03.02.2022, 11:54
 
Tak aspoň jsme zas po slavném obadalovu odchodu do šaten či juríkovu vlastenci jednou v záři mediálních reflektorů. Užijme si to. Kdo ví, kdy se zase podaří...
 
03.02.2022, 11:43
 
Na Nově tomu dali ten správný dramatický kabátek Smajlík
odkaz
 
30.01.2022, 19:38
 
Prdlajs. Jakože do 2020 to tady byl samý adept na mládežnickou repre a pak přišel covid, úředník a zákaz a děcka se přesunuly ke konzolím jo? Blbost. Kdo sportovat chce, ten sportuje. A kdo nechce, ten objevil super záminku - covid a úředníka. Zaplaťpámbu za ně. Jinak bychom si totiž museli přiznat, že sport má většina děcek u zadele. A bohužel, pro část rodičů je taky pohodlnější strčit děcko přes displej a navenek nadávat…mám několik takových mudrlantů kolem sebe. Jasně, že covid sportující mládeži dvakrát nepomohl, ale fakt to není o něm. Děcka dnes prostě mají jiné zájmy. Každý chce být profi influencer, Esport profík, atd. A když sport, tak aspoň něco, co frčí. Ale hokej?
 
18.01.2022, 10:00
 
Reakce na jardavigy: Na tenhle tvůj kvalitně "vypatlaný"...
Jardo, čeština za čtyři, matematika za pět. Ovšem sebevědomí, se kterým se pouštíš do kritického hodnocení inteligence druhých, máš za jedna s hvězdou. Dunning-Krugerův efekt jak z učebnice. Ty a tobě podobní už byste tu pomalu naplnili čekárnu školního psychologa pro první stupeň Smajlík
 
29.12.2021, 23:32
 
Ten trafikant asi nebude jeho tata. I když…mnohé by to vysvětlovalo.
 
13.12.2021, 08:07
 
Reakce na lateralus: Tak to je demence. Jako rozumím, re...
Stávám půl zimáku daleko, takže nevím, v čem přesně je problém. Fakt ale doufám, že to není o těch nařízených opatřeních, bo to nedává žádný smysl - klub si ta opatření nevymyslel a naopak, myslím, že v nich s ohledem na situaci bruslí velmi dobře (což ovšem možná brzy skončí, pokud si bude víc takových prostějovských Trottlů do éteru stěžovat a neuměle to maskovat za pochvalu...). Moc chci věřit, že tak stupidní ti naši ogaři nejsou, aby si neuměli dát dvě a dvě dohromady a že ten důvod bojkotu je někde jinde.
 
10.11.2021, 12:43
 
14:0, 11:0. To není elitní soutěž, shodují se trenéři juniorů. Ukazují se omyly svazu
odkaz
 
09.11.2021, 13:16
 
Pánové, vy to ale zlehčujete. Já nejsem žádnej pedant, ale Vajdovi tu stojí práce. Co když jste jej vy kverulanti svými nedomrlými závistivými komentáři urazili či (hůře) přinutili k prozření a on se nám odmlčí? Ruku na srdce - kdo potom převezme rubriku Šášula v akci a ovlaží zdejší zaprděnou zahrádku názorů trochou zábavy? Budeš to snad Ty Gerarde? S tvou havlovskou korektností? Ty Zelí? S Tvým profesorským vyjadřováním? Rst, že by si k funkci kronikáře troufl ještě na časově náročné psaní šprýmařských sloupků? Ne, ne a ne. Koukejte se proto všichni jak tu stojíte či ležíte Vajdovi omluvit a doufejte, mezuláni, že ještě není pozdě. Vajdíku, dovol mi jako prvnímu vyslovit hlubokou lítost nad unáhlenou kritikou směřující k tvé sličné osobě. Co s tím Graborenkem člověče? Do Valmezu za Báchora? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.