Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Thufur" |  vypnout filtr
 
12345>
 
28.10.2019, 15:21
 
Reakce na Gerard: Tak jak toho ostravského chvástala a t...
Smajlík
 
28.10.2019, 12:54
 
Já se ve zdejší aféře "skillsgate" nehlásím k jednomu ani druhému táboru. Nakolik je angažování Paciny ku prospěchu je pod mou rozlišovací schopnost. Mé kulišácké pomrkávání byl (v tomto případě) pouze neutrálně odlehčený oslí můstek k nedávné debatě. O tom, že toho chacharského Pešána znáš lépe než já, nepolemizuji. Nemůžu si ale pomoci, i vytočený a frustrovaný Moták mi je podvědomě sympatičtější než ten arogantní panák.
 
28.10.2019, 11:36
 
Reakce na asterisk: No, Petr sice pokrytec je. Ostravští...
Ano - to vše je zcela bez debat. Ale od tak jemnocitného člověka, jakým Petr zjevně je, když ho pokřik cikáne zjevně dohání téměř k slzám, bych čekal spíše něco jako "ty plantážníku" a ne "pi*o"... Smajlík Morální flexibilita...to je panečku skill Smajlík Jinak to, že Moták tuhle ptákovinu vynesl proto, že už je na nervy z toho, jakou slepice poslední dobou hrajou tužku, je jasné...
 
28.10.2019, 11:18
 
Reakce na vajdik: 14 dnů se tu nadávalo na Dostyho, teď ...
"vajdik24.09.2019, 09:55
Dostálkovo trápení odnáší i Jonák :( Druhá třetí pětka jede nahoru - možná by chtělo Dostálka nabídnout na výměnu za takového Pšurného z Přerova..."
Člověče - docela zajímavý názorový progres. Dosty se evidentně tvé hrozby polekal a zabral... Smajlík
 
28.10.2019, 09:53
 
Za mě je Petr ko*ot na první pohled. Hlavně že kvůli cigánovi odchází protestně z ledu. Špína jedna pokrytecká...
odkaz
 
19.10.2019, 20:04
 
Smekám před Tomem Ondračkou. Parádní výkon a přehled o hře jak u starého mazáka. Jen tak dál...
 
24.09.2019, 11:00
 
Reakce na vajdik: Thufur - tak nevím jak ty, ale pokud j...
Pro odlehčení. Představ si, že si najdeš novou ženskou a strávíš s ní prvních pár nocí. A pak se ti dostane do rukou její sms kamarádce, jak to s tebou v posteli (ne)stojí za prdlajs a že tě asi vymění za Thufura z Jeseníku. Nevím jak tebe, ale mě by tohle do dalších pokusů o skórování příliš nenakoplo... Smajlík
 
24.09.2019, 10:44
 
Reakce na vajdik: Thufur - tak nevím jak ty, ale pokud j...
Děkuji za ponaučení... Prosím tedy ještě o dvě odpovědi. 1.) Co přesně jsou výsledky, za které by měla zrovna Dostálkovy hrozit výpověď (chytím-li se tvého příkladu)? To, že v novém a překopaném týmu po prvních 14 zápasech udělal "jen" 9 bodů za 3 góly a 6 asistencí? Jako fakt? 2.) Skutečně si myslíš, že psaním podobných mouder jeho výkonnost vylepšíš?
 
24.09.2019, 10:22
 
Rok co rok se tu najdou tací (a zpravidla jedni a ti samí), co neustále dokola "zvyšují" sebevědomí našim vybraným hokejkám (Hořčice, Frolo, Jeřábek, Dostálek, atd., atd.) jejich neustálým zařazováním do škatulky neumětelů a jejich vyměňováním za modly z jiných týmů (Pavelka, Račuk...teď čtu dokonce Pšurný...to je tedy pecka Smajlík , počítám, že na spadnutí je i Svačina...). Chtěl bych všechny tyhle mudrlanty vidět, jak by se jim v práci zvyšovala produktivita, kdyby je neustále někdo motivoval podobnýma tlachama. To může dělat jen troll nebo trotl... Smajlík Ach jo...
 
06.09.2019, 14:52
 
Přiznám se, že mě moc těší vidět tak jednoznačný názor široké hokejové veřejnosti (od fanoušků napříč kluby až k hokejovým internacionálům) na tuhle kauzu. To se v českých poměrech, kde se mnohdy říká B jen proto, že někdo řekl A, příliš často nevidí. Na druhou stranu, málokdy jsme svědky tak zjevné čuňárny, navrch s kupou arogance a bohorovnosti. Kdyby ČSLH raději investoval do pořádného PR, místo do bouráku pro prince Tomáše, vypadalo by to asi jinak. Ale na ČSLH je holt asi i funkce tiskového mluvčího za zásluhy. Já bych toho Zikmunda nezaměstnal ani jako prodavače párků v rohlíku na vlakovém nádraží... Smajlík
 
06.09.2019, 09:53
 
Hokejový svaz vymyslel, jak obejít soudní nařízení. Šokovaný Vsetín mluví o diktatuře
odkaz
 
05.09.2019, 10:55
 
"Nový šéftrenér svazu Filip Pešán mluvil o tom, jak hokejové vedení neumí prodávat svoje úspěchy. Má pravdu. S tím ale souvisí i schopnost si umět i přiznat, v čem se šláplo do exkrementu. Už by bylo fajn nevydávat hnědou mazlavou hmotu za výtečný polárkový dort."

Autor má styl...

Smajlík Smajlík
 
05.09.2019, 10:53
 
A ještě lepší: odkaz
 
 
05.09.2019, 06:06
 
Dědek nás vetoval? Hernajs, tak to je aspoň poklona vsetínskému publiku. Se dmu pýchou...
 
 
08.08.2019, 13:04
 
Reakce na Luky: ...Chyběla jim optimální pohoda, a také ...
Prosím tě, to pronesl kdo?
"Selhání v klíčových faktorech, jež vedou k úspěchu..." - to je geniální věta . Smajlík V překladu to počítám znamená: "Pos*ali na co sáhli."
Myslím, že v klíčových faktorech vedoucích k úspěchu ale dlouhodobě selhává někdo úplně jiný...
 
 
03.08.2019, 09:42
 
odkaz
Diskuze pod článkem potěší...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 13:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk