Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Thufur" |  vypnout filtr
 
123456>
19.01.2020, 17:21
 
Jeřábek dnes za Spartu? Smajlík
 
16.01.2020, 12:09
 
Ti už jsou vážně zoufalí... Smajlík
odkaz
 
12.01.2020, 22:38
 
Pánové, jsem upřímně pobaven, jakou Ameriku jste s tím JJ objevili... Ten člověk měl vždy (krom neoddiskutovatelného talentu od pánaboha) sobecké sklony a rozhled postačující s bídou na točení reklam na žvýkačky. Na jeho obranu - mezi lidmi hýbajícími českým hokejem to ještě (bohužel) zdaleka není největší guma. K jeho posledním ublíženým vyjádřením, že je ostrakizován za to, že jen řekl svůj názor: je-li člověk v pozici, ze které může ovlivňovat směřování českého hokeje a bez skrupulí kope za to, aby korýtko jej a jeho suity zůstalo v teple a smrádečku na úkor x ostatních mančaftů, tak za to je jeden pos*aný transparent fakt málo. To je na přes čuňu. Jenže takovéhle hlavě otevřené se ani pak nerozsvítí. Akorát je pak člověk půlkou národa označován za nulu, která si na legendě léčí své mindráky. K pláči a blití. Jinak klobouk dolů před jeho dnešním výkonem. Kéž by se omezil na tohle a svá hluboká poselství si nechal jen do reklam.
 
09.01.2020, 09:52
 
Tak hot-dog ligu nechce uzavřít ani Jágr, ani Šlégr...nechce to nikdo, všichni jsou svatí a korektní až na půdu Smajlík
odkaz
 
06.01.2020, 15:12
 
Reakce na maceto: Je ve hře dohoda se třemi moravskými k...
Zdar, když tu něco takového dáváš, bylo by fajn přidat odkaz či aspoň autora výroku... Smajlík
 
24.12.2019, 11:14
 
Jarah: Jágr mě vůbec nepřekvapil. Už v dubnu jsem si tu dovolil vyslovit mírné znechucení z toho, kterak si ikona jeho formátu kálí na svůj odkaz a kariérní úspěchy svým aktuálním počínáním (pustil se tu za to do mě Gerard). Třeba se ještě postupem času ukáže, že ty zákulisní informace o uzavření hamburger-ligy a Jágrově podílu na tom jsou přifouknutá bublina... Dej bůh... Nicméně (bohužel) mi to k němu sedí jak p*del na hrnec. Ten chlap byl s hokejkou možná nadčlověk, ovšem ten zbytek je dost žalostný :-(. Bože kéž by radši i se svým Huawei zalezl někam do vitríny, místo aby se tu pokoušel svým politickým jasnozrakem zlepšovat život k lepšímu... Smajlík Sorry, jestli někomu chmatám na modlu, ale tak nějak mi zrovna z tohohle je dlouhodobě smutno.
 
26.11.2019, 09:28
 
Jen pro pobavení všech Slávistů, co zítra jedou na Barcelonu do Budějic - něco z mlékárenského fóra:
"Já bych to tak jednoznačně v náš prospěch se Vsetínem neviděl. Všichni jsme vesměs viděli, čeho byla schopná Slavia proti Barceloně na Camp Nou. 150% nasazení proti soupeři v jehož slávě se sama někde smutně krčí.
V tý samý roli budou ve středu vsetínští a je třeba si uvědomit, jak velkou motivací bude pro jejich hráče uspět proti proti soupeři našeho věhlasu. Vždyť pro kolik z nich jsou už jen zápasy s tak kvalitním soupeřem před takovou návštěvou naprostým vrcholem kariéry. To mnozí z nich už nikdy nazažijou. Už jen to, že sjedou z těch hor, kde hrají a navštíví naše královský město. Nedovedeme si ani představit, co se děje v jejich myslích, když přijedou a jsou najednou obklopeni tou krásou, která je nám všem všední. Nepodceňujme je. Navíc Vsetín není Ústí. Budou kvalitnějším týmem. Dokázali tam zápas dovést až do prodloužení a v něm zvítězit. Na to pozor. Nic snadnýho."
 
22.11.2019, 07:12
 
Na to musí člověk mít žaludek - živit se tím, že půl dne pátrám ve videozáznamech po kelímku, který někdo hodil na led, co měl dotyčný na sobě, zda byl kelímek plný, poloplný či prázdný... Pak k tomu svolám komisi, která přijme usnesení a večer jdu domů s pocitem, že svět je díky mě o něco lepší. Hned mám lepší den, když vidím, že peníze z mých daní jdou na něco užitečného. Kdyby šli radši omývat do hospiců dědkům p*dele, svoloč jedna...
 
19.11.2019, 13:28
 
Goiš:
odkaz
 
 
28.10.2019, 15:21
 
Reakce na Gerard: Tak jak toho ostravského chvástala a t...
Smajlík
 
28.10.2019, 12:54
 
Já se ve zdejší aféře "skillsgate" nehlásím k jednomu ani druhému táboru. Nakolik je angažování Paciny ku prospěchu je pod mou rozlišovací schopnost. Mé kulišácké pomrkávání byl (v tomto případě) pouze neutrálně odlehčený oslí můstek k nedávné debatě. O tom, že toho chacharského Pešána znáš lépe než já, nepolemizuji. Nemůžu si ale pomoci, i vytočený a frustrovaný Moták mi je podvědomě sympatičtější než ten arogantní panák.
 
28.10.2019, 11:36
 
Reakce na asterisk: No, Petr sice pokrytec je. Ostravští...
Ano - to vše je zcela bez debat. Ale od tak jemnocitného člověka, jakým Petr zjevně je, když ho pokřik cikáne zjevně dohání téměř k slzám, bych čekal spíše něco jako "ty plantážníku" a ne "pi*o"... Smajlík Morální flexibilita...to je panečku skill Smajlík Jinak to, že Moták tuhle ptákovinu vynesl proto, že už je na nervy z toho, jakou slepice poslední dobou hrajou tužku, je jasné...
 
28.10.2019, 11:18
 
Reakce na vajdik: 14 dnů se tu nadávalo na Dostyho, teď ...
"vajdik24.09.2019, 09:55
Dostálkovo trápení odnáší i Jonák :( Druhá třetí pětka jede nahoru - možná by chtělo Dostálka nabídnout na výměnu za takového Pšurného z Přerova..."
Člověče - docela zajímavý názorový progres. Dosty se evidentně tvé hrozby polekal a zabral... Smajlík
 
28.10.2019, 09:53
 
Za mě je Petr ko*ot na první pohled. Hlavně že kvůli cigánovi odchází protestně z ledu. Špína jedna pokrytecká...
odkaz
 
19.10.2019, 20:04
 
Smekám před Tomem Ondračkou. Parádní výkon a přehled o hře jak u starého mazáka. Jen tak dál...
 
24.09.2019, 11:00
 
Reakce na vajdik: Thufur - tak nevím jak ty, ale pokud j...
Pro odlehčení. Představ si, že si najdeš novou ženskou a strávíš s ní prvních pár nocí. A pak se ti dostane do rukou její sms kamarádce, jak to s tebou v posteli (ne)stojí za prdlajs a že tě asi vymění za Thufura z Jeseníku. Nevím jak tebe, ale mě by tohle do dalších pokusů o skórování příliš nenakoplo... Smajlík
 
24.09.2019, 10:44
 
Reakce na vajdik: Thufur - tak nevím jak ty, ale pokud j...
Děkuji za ponaučení... Prosím tedy ještě o dvě odpovědi. 1.) Co přesně jsou výsledky, za které by měla zrovna Dostálkovy hrozit výpověď (chytím-li se tvého příkladu)? To, že v novém a překopaném týmu po prvních 14 zápasech udělal "jen" 9 bodů za 3 góly a 6 asistencí? Jako fakt? 2.) Skutečně si myslíš, že psaním podobných mouder jeho výkonnost vylepšíš?
 
24.09.2019, 10:22
 
Rok co rok se tu najdou tací (a zpravidla jedni a ti samí), co neustále dokola "zvyšují" sebevědomí našim vybraným hokejkám (Hořčice, Frolo, Jeřábek, Dostálek, atd., atd.) jejich neustálým zařazováním do škatulky neumětelů a jejich vyměňováním za modly z jiných týmů (Pavelka, Račuk...teď čtu dokonce Pšurný...to je tedy pecka Smajlík , počítám, že na spadnutí je i Svačina...). Chtěl bych všechny tyhle mudrlanty vidět, jak by se jim v práci zvyšovala produktivita, kdyby je neustále někdo motivoval podobnýma tlachama. To může dělat jen troll nebo trotl... Smajlík Ach jo...
 
06.09.2019, 14:52
 
Přiznám se, že mě moc těší vidět tak jednoznačný názor široké hokejové veřejnosti (od fanoušků napříč kluby až k hokejovým internacionálům) na tuhle kauzu. To se v českých poměrech, kde se mnohdy říká B jen proto, že někdo řekl A, příliš často nevidí. Na druhou stranu, málokdy jsme svědky tak zjevné čuňárny, navrch s kupou arogance a bohorovnosti. Kdyby ČSLH raději investoval do pořádného PR, místo do bouráku pro prince Tomáše, vypadalo by to asi jinak. Ale na ČSLH je holt asi i funkce tiskového mluvčího za zásluhy. Já bych toho Zikmunda nezaměstnal ani jako prodavače párků v rohlíku na vlakovém nádraží... Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 14:30 | Jun.
HCM Warrior Brno
VHK ROBE Vsetín