Vstupenky online
  80. narozeniny
(16.9.) 3. kolo ChL: Vsetín - Sokolov od 17:30 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Thufur" |  vypnout filtr
 
12345>
06.09.2019, 14:52
 
Přiznám se, že mě moc těší vidět tak jednoznačný názor široké hokejové veřejnosti (od fanoušků napříč kluby až k hokejovým internacionálům) na tuhle kauzu. To se v českých poměrech, kde se mnohdy říká B jen proto, že někdo řekl A, příliš často nevidí. Na druhou stranu, málokdy jsme svědky tak zjevné čuňárny, navrch s kupou arogance a bohorovnosti. Kdyby ČSLH raději investoval do pořádného PR, místo do bouráku pro prince Tomáše, vypadalo by to asi jinak. Ale na ČSLH je holt asi i funkce tiskového mluvčího za zásluhy. Já bych toho Zikmunda nezaměstnal ani jako prodavače párků v rohlíku na vlakovém nádraží... Smajlík
 
06.09.2019, 09:53
 
Hokejový svaz vymyslel, jak obejít soudní nařízení. Šokovaný Vsetín mluví o diktatuře
odkaz
 
05.09.2019, 10:55
 
"Nový šéftrenér svazu Filip Pešán mluvil o tom, jak hokejové vedení neumí prodávat svoje úspěchy. Má pravdu. S tím ale souvisí i schopnost si umět i přiznat, v čem se šláplo do exkrementu. Už by bylo fajn nevydávat hnědou mazlavou hmotu za výtečný polárkový dort."

Autor má styl...

Smajlík Smajlík
 
05.09.2019, 10:53
 
A ještě lepší: odkaz
 
 
05.09.2019, 06:06
 
Dědek nás vetoval? Hernajs, tak to je aspoň poklona vsetínskému publiku. Se dmu pýchou...
 
 
08.08.2019, 13:04
 
Reakce na Luky: ...Chyběla jim optimální pohoda, a také ...
Prosím tě, to pronesl kdo?
"Selhání v klíčových faktorech, jež vedou k úspěchu..." - to je geniální věta . Smajlík V překladu to počítám znamená: "Pos*ali na co sáhli."
Myslím, že v klíčových faktorech vedoucích k úspěchu ale dlouhodobě selhává někdo úplně jiný...
 
 
03.08.2019, 09:42
 
odkaz
Diskuze pod článkem potěší...
 
27.07.2019, 16:22
 
edd_vs: když myslíš... ja jen ze poslednich vasich par prispevku je spíše do Bravo poradny - rubrika Láska, sex, trápení... Proti odlišným názorům stran Lapače a dění na něm nic nemám...
 
27.07.2019, 13:15
 
Ono je někdy lepší, když je tu mrtvo, než to tu tapetovat takovýma sra*kama... Okurka nevokurka... Smajlík
 
25.06.2019, 10:27
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Já vím že jsem "trapnej", al...
odkaz
Jinak stačí google Smajlík
 
24.06.2019, 14:22
 
Reakce na palica: Na protest proti vedení a cenám vstupn...
Smajlík
 
20.06.2019, 11:53
 
Reakce na LR: https://hokej.cz/riha-o-pesanovi-nevedel-a...
Ten Říha je vskutku hlava otevřená... Smajlík
 
14.06.2019, 17:33
 
M.Novak : at vzpominam jak vzpominam, ze bych na hokeji videl prehrsel ctyrclennych rodin vybavenych od decka po fotra permanentkami Extra sezeni, to nemohu rici. To je krapet demagogie, tohle davat jako priklad (i pres tech 20 vykricniku, ktere jsi v prispevku pouzil). Ja netvrdim, ze ty ceny nejsou vysoke (jsou...) a nerozporuju logiku slev pro mladezniky. Ja jen tvrdim, ze pokud chceme v podminkach naseho regionu mit na VS kvalitni hokej (pri absenci solventnich zelezaren, mlekaren ci petrochemickych zavodu), tak se holt nelze divit, ze to zasahne i kapsu fanousku. Bohuzel... Za me ty prachy dam - stoji mi to za to. Az se mi rodina rozroste na ctyri cleny a neutahnu to, budem na Lapac vysilat pouze dva vylosovane stastlivce a zbytek holt pujde na bobra...
 
14.06.2019, 13:15
 
Já to kafrání nad cenama vubec nechápu, příjde mi to jako klasická čecháčkovská malost... Smajlík Nevím, máte snad pocit, že si z toho vývaru ze vstupného Tobola staví haciendu? Pak bych rozhořčení chápal, ale takhle... Vždyť to jde hernajs do vsetínského hokeje ne... A srovnávat ceny s pikadórama je trochu úlet. Jejich možnosti zafinancovat si hokej jsou s ohledem na okolnosti úplně jinde (krajské město, žádní hokejový konkurenti v regionu a naopak dostatek silných firem ochotných pustit chlup, atd., atd.). U nás byl a bude se zafinancováním kvalitního hokeje vždy problém (mj. srážkový stín vrhaný Gottwaldovem) tak mi příjde logické, že vedení nechce aby to stálo a padalo výhradně na ROBE a snaží se to plnit i jinudy. Říká se tomu diverzifikované portfolio Smajlík . Hlavně, že každý druhý kafral vyhodí měsíčně 2k za cigára, ani nevzdechne. Já, ač se na hokej dostanu jednou za čas (valach v exilu) si permanentku rád koupím. A věřím, že budu pyšný, že i přes vysokou cenu permic bude na tribunách zase bývat karneval, o kterém si jinde mužou nechat zdát.
 
26.05.2019, 11:38
 
Rozhovor s Říhou: “Je to jen náhoda, že česká reprezentace má už několik let po sobě problém dávat v semifinále šampionátů góly?
Ne, já si myslím, že český hokej má problémy úplně někde jinde. Kde? To si nechám pro sebe.” 😄
 
17.05.2019, 15:31
 
Kéž by takovýchto starých psů zaštěkalo více. Spousta lidí na ně dá...
 
17.05.2019, 15:29
 
Reakce na Mildef: Sorry z mobilu to jde hure ;) https:/...
Richter Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov