Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Vajdik" |  vypnout filtr
 
12345678910>
06.01.2021, 19:22
 
Vlach18 - je jedno zda chce či ne...ale aby profi klub na úrovni první ligy dostal od "amatérů" kteří hráli minulý rok druhou ligu a hrají to za pátek...ať v Kolíně tak dneska, je na to jít s platem na jejich úroveň a trénovat po práci večer!
 
27.12.2020, 13:37
 
V zápase to řekl dobre Antoš, když nějaký klub hledá hráče,radej zaplatí nějakého Francouze nevalné úrovně který projde půl klubu v ELH...než aby hrál 18-ti letý kluk. Za vším jsou bohužel tabulky...a cizinci prostě jsou za vstup NULA, max bonus za podpis. Tady se musí začít... Druhá vec je ta, na co se berou do Chance ligy přestárlí cizinci!? Ale teď má svoji desetiletku po Lenerovi Pešan...tak to mě na celé věci uklidňuje!
 
14.12.2020, 21:39
 
RST souhlasím s tebou vždy od 18:50....s Onlajny se to vážně nedá porovnat! Kdo zažil, musí jen v dobrém vzpomínat.
 
13.12.2020, 14:18
 
RST - já si osobně myslím že útok máme za tu novou prvoligovou dobu na nej úrovni. První pětka hraje jako kdysi ta s Robem a Jonakem. Bohužel Kloz, Kucharczyk, Vlach, Machač, Zeman jsou uuuuplne mimo to, co se od nich bodove čeká. Pak tato útočná neproduktivita ukazuje na slabinu v brankovišti a v obraně. V bráně máme jednoznačně z těch TOP týmu papírove nejhorší dvojici a Gába je tuto sezónu upne mimo a možná by stálo za zvážení jeho transfer, výměnu...ale za koho? Bohužel, v play off na malého Gabu a nezkušeného Málka dojedeme! Leda na play off domluvit střídavé starty s týmem který v ELH nebude mít ambice jít do play off...(Strmen, Konrád, Lukeš, ..). V obraně Hunkes, ale i Dudas chybí, jeden takový bek přijít před play off by přijít měl...jak jsem psal, je třeba už teď jednat s týmy o patro výše, co to v lednu zabalí v ELH. Ale jak jsem psal na začátku, kdyby útok měl formu s hráči co tu jsou...lépe to poskládáno ještě nebylo..za to obrana slabší tu nebyla..ani první prvoligovou sezonu. Loni i předloni by z aktuální sedmičky beku 3-4 nehráli....
 
03.12.2020, 19:37
 
Kdo viděl stream Benátky a FM...jak se jeví Málek v porovnání s Gabou? Sleduji Onlajny ...takže nevypovídající...
 
30.11.2020, 20:07
 
Myky dokonce jsem si i vyhledal jeho statistiku, za cca 80zapasu v Litvínově 10kanadskych bodů... opravdu bek na tvorbu hry a přesilovky! Celkem v ELH průmě na zápas 0,1b!
 
30.11.2020, 19:03
 
Myky jestli je to reakce na mě, tak mě mrzí že jsme se nepochopili. Já uvedl že Slováček když už v obraně a v ELH...tak rozhodně ne v Motoru, Zlíně, Olomouci...kde to není postavené na útočné hře...ale naopak na tvrdé defenzivě a tam prostě Slováček má svůj nedostatek. Kdyby hrál ELH v útočných a silných týmech jako je Vsetín v Chance lize, tak pak by neměl takový problém s přechodem o patro výše. To je jak kdyby šel třeba Frolo někde tvořit hru v přesilovce...on když byl v ELH..tak byl od bourání a černé práce. Už se chápeme?
 
29.11.2020, 21:05
 
FansBPH...ale on jako OBRANCE opravdu na ELH nemá... obzvlášť v týmu který hraje spodek. Možná v týmu jako Třinec, Plzeň...by našel uplatnění a byl jako u nás ofenzivním bekem...kdy mu to tady pasovalo ale jak přišlo play off nebo kvalitní tým tak hned bylo poznat že dondefinzivy to nebylo ono. No a když Motor je tam kde je...musí hrát od zadu..a tam Slovemu chybí váha, výška, a poziční návyky obránce. Zavést puk do třetiny umí dobře ale pak chybí v zadu a v ELH opravdu přečíslení umí potrestat. To není rybník Chance ligy.
 
28.11.2020, 20:37
 
Pete dnes nejlepší #7, #6. Tragédie #5, #87..tomu se nechtělo vůbec bruslit, a #26...
 
28.11.2020, 19:41
 
Vzpomínko jen sezen do Chance ligy extraligového gólmana když nejsi farma... Ale i já říkám že Strmen tu měl být dotaženy jako gólman c.1 když v Motoru toho moc letos nepochyta.
 
28.11.2020, 18:59
 
Dajkiri, Gába tentokrát za branky nemůže, začíná to být loňska a predlonska písnička, udělat z brankáře soupeře reprezentanta :-( Ale co mě štve, je šílená nedisciplina... Vyloučení na začátku druhé třetiny do tří, HLOUPOST, a závěr druhé třetiny máme výhodu a můžeme hrát přesilovku a Půček tam zbytečně fauluje. Mimo Lapač již třetí sezonu hraje jiné mužstvo. Vlach není vidět a obrana v situaci pět na pět hoří jak papír...
 
25.11.2020, 20:17
 
Pozitivní je že hra je oproti loňsku více bojovná a méně profesionální...a taky to že není z těch lepších týmu žádny jasný favorit ale Kladno, Vsetín, Poruba, Slavia,.. zatím cca na stejné úrovni.
 
22.11.2020, 12:32
 
Edd_vs taky by mě zajímala ta absence hráčů Rehus, Machač, Zeman a Březina. U toho posledního je ve hře zranění z posledního zápasu v oblasti nohy...u těch dalších (troufnu si říct toho lepšího co v týmu je) je to otázkou...spojitost s testy? Škoda že jsme se to prozatím nedozvěděli. A dle mého bychom toho Strmene, pokud chceme sezonu dobře dohrát a ne se účastnit, měli zase vzít zpátky. V Motoru je jasná trojka a tady by rozhodně pomohl. Protože některé branky co Gába pouští jsou někdy mimo chápání...
 
21.11.2020, 15:28
 
V sestavě dneska chybí Březina, Rehus, Machač, Zeman... Zná někdo důvod když zraněný je pouze Vojta Šilhavý?
 
21.11.2020, 14:57
 
Luky - těším se...ale bez vsetínského stání a kotle si to nedokážu představit :-(
 
20.11.2020, 19:22
 
Edd_vs..viděl jsem a úplně mě mrazilo jak ten, co chce dávat fotbal dohromady, pan Řepka, při tématu Miiiry Pelty Čápa, prohnileho korupcnika a sibra fotbalu, v něm vidí pracanta českého fotbalu, chtělo se mi blejt...že tento člověk o sobě bude říkat že to chce dávat dohromady z pralesa...brrr...ten fotbal je prolezlý až až...
 
17.11.2020, 20:44
 
Když jsem ještě hrával...a byl jsem ve FM, tak mi hodně ZS připomínal Palác kultury a sportu v Ostravě.
 
15.11.2020, 18:39
 
RST - šlo tam o stávku před zápasem hráčů v šatně. Proběhla rozcvička na ledě a pak tým nechtěl nastoupit kvůli závazkům klubu k hráčům... Takže se to narychlo řešilo v šatně..proto ten opoždění nástup. Zápas si pamatuju ze v tom zápase dostal děda vyhozeným pukem a celé svátky měl fialovou tvář...
 
15.11.2020, 13:41
 
RST ano v GT byl ten opožděný nástup a ani za to nebyla dvojka... 😁
 
08.11.2020, 20:23
 
Ace81- něco jsem slyšel o sobotě, v průběhu týdne se ma řešit systém soutěže: A. Stejný co je a hrát až do května, B. Tříkolově bez play off, C. Dvoukolově a play off. Na testy by měli chodit jen hráči co prokazatelně neprošli nemoci C-19 a řeší se ještě počet testů za týden a pomoc svazu finančně na testy. Tak uvidíme co Králové, Zigmundi a celá ta elita svazu vymysli a taky co si Chance liga schválí. Jsem zvědavý co bude podporovat Kladno (před sezonou se jim play off moc hrát nechtělo a věřili si že to uhraji tu ELH dlouhodobou části...).
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.