Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Zdenicka" |  vypnout filtr
 
12>
13.10.2021, 20:34
 
Také gratulace, hoši děkujem! A v sobotu další tři bodíky na Lapači :-)...
 
11.10.2021, 22:30
 
Dnes potřebné a důležité tři body. Hoši, děkujem a fans též! S dovolením si dovolím souhlasit - klukům Jenáčkovic ať se daří, každý se potřebuje rozehrát, nasbírat zkušenosti, ale v týmu, který chce výš, tak na to není čas ani prostor. Určitě tu hrají roli i vazby, klub se rozloučil s taťkou a nechal si kluky...je to tvrdé, ale jestli chci na dálnici, tak tam nebude stíhat auto, které jede po okresce 90...
 
09.10.2021, 20:18
 
Chtělo to ještě jednu třetinu :-).. Hoši, bojovat! Ty závěry cca 5 až 6 minut před koncem v šesti chce pevné nervy - hoši, dobré! Protože většinou padá gól do prázdné branky. Odpočinek a v pondělí na značky :-)! 
06.10.2021, 21:51
 
Hoši, děkujem! Fans paráda! Milí Bobo a Srdce, užívejte děkovaček na Lapači, co to jde! Panu Valáškovi poklona!
 
02.10.2021, 20:03
 
Hoši, šťastnou cestu domů, hlavy vzhůru, boj až do konce, což svědčí o tom, že i v sestavě jako cedník tam síla je, klídek, odpočinek, marodi ať se kurýrují a ve středu hurá na Slávii!
 
30.09.2021, 11:02
 
Pepahcv: 58:51 - Tvrdá rána, do které se opřel Kaut, Málek ji však zachytil. Ovšem Mrňa zasáhl vsetínského brankáře a to se vůbec nelíbilo Ondřeji Smetanovi s Vítem Jonákem, kteří to vrchlabskému útočníkovi dávají patřičně najevo. - To jen tak a platí - hoši děkujem - a to jak na střídačku, tak pro fans!
I dle slov trenéra Vrchlabí - konečně atmosféra jako na hokeji :-)!
 
29.09.2021, 20:55
 
K dnešku - trochu opatrný úvod, lepší soupeř, který na rozdíl od čtvrtfinále loni něco hrál a výsledek - hoši, děkujem, milý Bobo a Srdce - děkujem, fans - děkujem! Je krásné vidět, jak bouřící Lapač bere sílu soupeřům, ač mají síly, tak odjíždějí na střídačku v předklonu, a našim síly dobíjí, i když už by měli střídat. Jen tak dále! - Akorát ten zásah Kubovi na mřížku mimo hru byl napřesdržku!
 
26.09.2021, 20:53
 
Tak nevím...v titulku bojovný výkon, od přítomných na zimáku v PR také dobře (nikoli za tři), Přerováci chca nechca pochvalovali naše fans jako že konečně atmosféra.. tak asi každý mluví o jiném zápase...Jen střídání brankáře po prvním nevychytaném nájezdu nepodpoří ani toho střídaného brankáře a ten ze střídačky, ztuhlý po třech třetinách a v tomto případě po zranění, to nebylo asi to nej... milý Bobo, promiňte :-)... Hoši, bojovat! Holt, musíme počítat s tím, že kdyby jakýkoli manšaft měl mít po zápase se Vsetínem týden neschopenku nebo prohrát tři zápasy za sebou, tak na Vsetín se každý připraví a položí dušu...
 
19.09.2021, 22:20
 
Díky za vysvětlení :-) i pro fans a hráče,"zvonku to vyzeralo" zvláštně :-) a pravda - hlavně ať je Jiřík v pořádku, zblízka to moc nevypadalo :-(.
 
19.09.2021, 20:52
 
Milý Bobo, fandila jsem Vám, když jste hrával se Srdcem, Lexou a spol. ty nej roky...Tak se na Vás příště těšíme při děkovačce. Nemusí to být Váš šálek, ale i z dálky bylo vidět, že hráči i Srdce byli paf, že jste nepřišel.
Jen v dobrém! Přece jste tým a patříte k sobě. Třeba Vás naštvaly dva slepené góly...i tak platí výše uvedené:-):-)
 
16.09.2021, 19:58
 
Chlapi, ogaři, ve všem kus pravdy, ale malé ALE...úplně všichni jsme byli natěšení na sobotu, fanoušci, hráči, jako by na vojnu měla přijet robka na víkend a .. NIC, takže první zápas jinde, Jihlava jeden z nějtěžších soupeřů, cesta, trocha nervozity, trocha nesehrání a výsledek je tady. Určitě je třeba se otřepat a začít znovu od začátku v neděli s věrným fanouškem v zádech :-)!
 
13.09.2021, 14:51
 
Jednoduše - odložený začátek sezóny na domácím ledě, v neděli přivítejme Kadaň i s panem Růžičkou tak, jak se na Lapač sluší a patří, bude 19. 9. - tak by si mohli devítku aj odvézt..?! :-) Hoši, bojovat a Vysoký jalovec!
 
09.09.2021, 15:07
 
Hoši, bojovat!!! Fanoušci na značky - ať se ukážeme!!! A Vysoký jalovec po každém zápase!!! Užijme si hokeje VŠICHNI NAPLNO!!!
 
10.05.2021, 15:09
 
No tak to mě podrž - dvoukolová varianta -družstva umístěná po první části na 1. až 6. místě se utkají ve druhé části čtyřikrát každý s každým (20 utkání)??? Tak to bude jak manželství po 20 letech, naprostá vzájemná znalost hry, hráčů, družstva se budou mít navzájem přečtená. A o čem bude play-off? Sestoupit nebude chtít nikdo, takže boje budou v dolní části tabulky, zatímco první šestka to bude mezi sebou úmorně plácat, aby si to v play-off příp. zopakovala? - To muselo bolet - toto vymyslet!
 
03.05.2021, 14:16
 
Paráda! Radime - jsi jednička, díky, že jsi, Luboši a Víťo - vítejte zpátky! A celý tým - borci všichni! - Kdo vařil? Krásně namíchané - směs zkušenosti, věrnosti, neotřelosti, mládí... Chybí jen špetka posledního koření - fanoušci na značky!!! Hoši bojovat a Vysoký jalovec bude po každém zápase!
 
12.04.2021, 11:02
 
Nepřísluší mi hodnotit kvality trenérů. Pan Jenáček je jistě fajn chlap a pro hokej udělal spoustu, ale být u A týmu "s přestávkami" 11 let - to snad historie nepamatuje. Ani pan Valášek, ani Zdíša (pozdrav do nebe), ani Honza Neliba, ani pánové Venkrbec, Hlobil atd. Jedenáct let je akosi privela. Milí Bobo a Srdce - hoši, bojovat, hoši, bojovat!!! Přeju zdraví, co nej... poskládaný tým, vytrvalé sponzory a fanoušky v zádech!
 
07.04.2021, 20:24
 
Prohrát v semifinále není ostuda! 4:0 je kruté:-( !!!
Kéž zůstanou sponzoři, kéž se nerozpráší celý mančaft, kéž můžeme na značky! A za celou sezónu - hoši, děkujem, hoši, děkujem a Vysoký jalovec! - V SM chybělo trochu štěstí a šestý hráč - bouřící kotel by poslal Jihlavu do kolen!
 
03.04.2021, 22:17
 
Hoši, vyspat se, doléčit a jdeme na to... hoši, bojovat, hoši, bojovat!!!
 
30.03.2021, 15:32
 
Zhlédnuto asi 20x - postupový gól je Radimův! Dlouho odolával za brankou u mantinelu dvěma až třem obráncům, naprosto s přehledem, puk vybojoval a poslal dál... tj. i Vsetín má svého Jágra (v tom dobrém slova smyslu)! Radime, díky a hlavně - ještě nekonči, bylo by to very much škoda!!! A celému týmu HOŠI, DĚKUJEM!!!
 
28.03.2021, 22:45
 
Velká gratulace, zasloužené vítězství, hoši, děkujem, fanoušci jsou s Vámi!
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Technika Brno
×
Dnes v 18:45 | Dor.
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 14:45 | 9.tř.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011