Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
01.12.2022, 12:00
 
Maceto: a?
 
01.12.2022, 11:44
 
…. kazajku….
 
08.11.2022, 13:57
 
Reakce na VSH: https://zlinsky.denik.cz/hokej_region/vys...
".... no a co! Vy zase mlátíte černochy!"
 
06.11.2022, 00:10
 
Kuras: ty jo! Tak o si ale fakt nevzpomínám!
 
01.11.2022, 17:47
 
Ano:
"záááápáááálte Vsetín! začněte od vlastního autoooobusuuuu!!!"
 
30.10.2022, 23:10
 
Pod videem Juraje Juríka na ofiko. gt stránce (pravda, bez těch čárek v souvětích se myšlenkové pochody dost blbě chápou, ale když si to přečtete tak pětkrát, dojdete na to):

Radim Raděvič:
Mluvíš dobre ale dlouho jsi přesně ten kterého potřebovali Vlasák ten se schovává jako vždy drž se postoupit s tímto mancavtem nemáte kde když mě budou odrážet můžeš mi hrát levé křídlo a Vlasák může hrát centra v první lajně hoši viděl jsem to bez šance bez nápadů bez talentu jenom pořád dokola ty samé keci vyserte se na to Tonda stavjana aspoň šel minulý rok do války vy neuděláte nic nemáte na to hráče jste jen průměrné druholigové mužstvo zatím třeba se někomu rozbreskne a koupí tak pět ligových hráčů nemůžete za to ale je to hrůza žádný rozdil
 
23.10.2022, 21:00
 
Majkl: to je hodně odvážný odhad.... fakt....
 
23.10.2022, 20:51
 
Sudvs: byl včera s junkama, dneska podruhé. Těžko predikovat, bolí to...... Lepší by měl se jít sklouznout s klukama od bobří řeky a teprv pak naskočit do tohohle......
 
23.10.2022, 19:37
 
Já si spíš pamatuju rozhlasový přenos ze Slovanu: "Kohúúút, malučký kohútik v bránke Sparty zasa chytá belasým chlapcom dalšiu veliků šancu...."
 
23.10.2022, 09:42
 
Ondra Valcik aka. Hokejvsetin: jakoze jsi opravdu pomalejsi, to uz jsem pochopil davno. Ale ze az tak?? :-)
 
22.10.2022, 20:15
 
Reakce na V.H.K: Tak jak jsem to napsal. Pokud někdo neh...
VHK: tak bylo by asi fajn, kdybys jmenoval :-)))
 
22.10.2022, 20:00
 
hokejvsetín: tys už odhodil na FB Odro, taknechoď házet frajera na fórum, jak jsi ukrutně nad věcí! :-))))
 
22.10.2022, 19:50
 
Reakce na VSH: proto někteří chodí za jednatelem, nikoli...
:-)))) Za prvé - "mladý" nebydlí "doma", je mu 26...... Za druhé, na rozdíl od tebe mám myslím informace asi mnohem lepší, jenom to tady nematlám na zeď jak zoufalec, co se potřebuje udělat zajímavější. Jinak když už jsi tady vytáhnul informaci, kterou ti určitě nikdo neposkytnul proto, abys ji jak slepice vykdákal při první příležitosti - ale to je tvůj boj, s tím se musíš nějak srovnat sám, nepřemýšlels třeba nad tím, jestli to není opačně ty "atmosféro"?
 
17.10.2022, 10:26
 
.... Ale než se přít o tom, na čem se z principu a nastavením našichhlav (všeobecně všech přispívajících!) NESHODNEME, radši se mrkněte na tohle odkaz Poučné a zajímavé!
 
17.10.2022, 09:37
 
Edd: jestli to nebude tím, že ta válka FURT trvá. Možná to v tom hraje určitou roli.....
 
13.10.2022, 09:56
 
Reakce na Vajdik: Asterisk ano máš pravdu, podlehl jsem ...
... je to Lotyš. V Lotyšsku zas tolik hokejistů není, tudíž když někdo umí hrát hokej, má parametry, hrál do okamžiku než Vajglovi definitivně hráblo v Dinamu Riga. V KHL. A když to máš takhle, tak v té čtverce ty starty a nějaký ten ice-time nasbíráš. Musím se ale lehce pousmát větě "podlehl jsem domněnce že hráč sice ze čtvrté ale z KHL by mohl v Chance lize dominovat" .... A popravdě jsem se tomuhle tvému uvažování křenil už v létě.
To že ho někdo přivedl má nějaký důvod a vývoj. Pořád je to ale mladý kluk do čtyřky co ze čtyřky došel! Tenhle - dokud se nějak nevytáhne a neposune výš, nikdy nebude a ani nemůže být ani tím kdo rozhoduje zápasy, dává vítězné góly a ani nemůže být viníkem proher. Navíc on fakt v tomhle marasmu není!! Mě osobně se líbí - je rychlý, má střelu, pozičně je na tom velice dobře, neviděl jsem nějaký vyslovený nesmysl jako kros-přihrávka přes brankoviště, neodhazuje od sebe puky, nebojí se ranu dostat a ani ji vrátit. Kdyby manšaft fungoval a vyhrával, krásně se tam schová a poroste. Ale to se neděje..... Jestli jsem měl z něčeho obavy před sezónou bylo to, aby nebral ice-time tomu, kdo si ho tady nejvíc zaslouží a k svému růstu a rozvoji svého obrovského potenciálu nutně potřebuje mít co nejvíc prostoru a času - v rovnovážném stavu, v přesilovkách a mít vedle sebe top hráče se kterýma si to dá: Kelimovi..... Ale to se neděje. Takže za mě - #72 dobrý!
 
12.10.2022, 23:05
 
Gerard: nenaznačuju nic. Adam roky byl v mínusu.... Rozhodně nehledám viníky mezi Adamovými spoluhráči. Nemůže být nejmenších pochybností o tom že Kondor, Johny a třeba Lichanec, co si dneska prošel naprostým mínusovým očistcem jsou skvělí hokejisté a na poměry I.NHL vysoce nadprůměrní!

Mezi řádkama klidně čti, ale až potom co pobereš co v těch řádcích je: píšu, že zkrátka NENÍ normální, aby se takhle mrcasil celý mančaft! A dále taky píšu to, že hledat viníky mezi hráči jako je #72, co si fakt nečuchnul pořádně jinde než ve čtyřce, je jednoduše blbost. A kdyby měli mínusy kluci z té čtyřky (kde je sbíral i Adam), bylo by jaksi všechno v pořádku. Ale ono není.

Někdo odvolává trenéry, někdo uděluje na koberečku pokuty. Někde jsem četl že by měli všichni jít do fabriky na tři směny za 25 čistého. Každý má nějaké řešení..... S podivem je, že většina tady věděla před měsícem úplně přesně, kde měli ve Zlíně zakopaného psa a jak ho vykopat. Tady se to jaksi nenosí..... Ale to už právě cosi naznačuju, jak píšeš a to dělat nebudu.

Takže když to celé shrnu: buď jsou k ničemu hráči a to včetně loňského krále střelců téhle ligy a nebo je k ničemu systém, co nás na jaře dostal do finále. Teď si to přeber.
 
12.10.2022, 22:14
 
Myšlenka je jasná: normálně si to všechno projděte......

.... na fb zas flusance na Hrycka (tam fakt netuším proč, snad jenom že po odchodu Jacka je teď Michal nejsnažší cíl všech frustrátů).... Tady se pro změnu strefuje do Berzinše, taky netuším proč: góly mu tam sice nepadají, ale zase nic moc nezadrbal..... U Bláhy taky nevidím problém: sice -4, ale z těch pozic kde hraje se body honí těžko (o tom bych mohl psát romány....). A takhle by se dalo pokračovat v podstatě hráč za hráčem. Marodka? Samozřejmě! Deka? Bezesporu! Nicméně může se nedařit jednomu, dvěma, třem hráčům. Ale tohle je komplexní zmar.....
 
12.10.2022, 21:40
 
.... rozklikněte si taky celkové statistiky jednotlivých hráčů....
 
12.10.2022, 21:38
 
odkaz

... a připomínám: za kanadský bod (gól nebo přihrávku) se ubírá mínusový bod.....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.