Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "bkhb" |  vypnout filtr
 
11.04.2017, 22:21
 
Reakce na asterisk: A k "podávání rukou" jediné - a tady...
OK vysvětlení beru, s facebookem máš pravdu. S lidmi jako jsi ty si rád pokecám ať tady, nebo třeba někdy u piva
 
11.04.2017, 16:34
 
Reakce na asterisk: Zkus mi prosím vysvětlit jednu věc. ...
Ahoj, proč sleduju diskuzní fóra a ne facebook je jasné. Na fóru jsou většinou lidé, co na hokej chodí a většinou mu také rozumějí. Pokud družstvo, s kterým hrajeme, má funkční fórum, rád si přečtu, co si o nás myslí. Co se týká článku na vašich stránkách a to nejen tohohle ale i těch předchozích, je to podle mne velmi kvalitně a odborně napsané, když se podívám na stránky Jablonce – tak to je jak stránky dobrovolných zahrádkářů. Nepíšu často - a kdo často píše, jsou ti mladší, kteří rychleji píšou, než myslí.
Článek na face
To co je napsáno na face HB by z oficiálního být nemělo, jako osobní názor člověka ano, ale máš pravdu, že takto ne. Je pravda, že již v průběhu sezóny a i v play off se objevovaly na internetu i v novinách články od novinářů, že Vsetín je prakticky neporazitelný. Je fakt, že když jsem si to přečetl, nevěřil jsem, že vás můžeme porazit a i v tuto chvíli máme teoretickou šanci – sice velmi malou ale je tam. Tak ta trochu euforie a jen pár sekund nás dělilo od senzace…..
Ublížení
Všichni na nás ukazují, že jsme neprávem postoupili do finále (jako kdybychom si my stěžovali na MB), když jsme dokázali ve 4. zápase vyhrát v ZR, proč bychom to nezvládli i v MB a nebo pak doma, poráželi jsme je celkem jasně (MB nemají dobrého brankáře ani obranu, útok mají dobrý). Zápasy se ZR byly perfektní, vyhecované, pravé derby – na jejich straně skvělý brankář, vyrovnaný tým a dobří fanoušci, vyhráli jsme, postoupili a ti normální to uznali, že jsme byli lepší. Píše se o nás, že brečíme a sami máme spoustu trestů - Podívej se na video – čas cca 5:40 – za tento zákrok dostal Třetina stopku na 2 zápasy, po tomto střetu vzplály emoce na straně ZR odkaz
To co bylo vyvěšeno, byla reakce na článek z Horáckých novin od šéfa hokeje v MB (najdeš ho taky na našem face). Ta diskutovaná poslední třetina s MB. Po dvou třetinách stav 6:2 pro nás (po zápase by to tedy bylo 2:1 pro nás) – co udělá normální trenér co prohrává - myslím si, že nechá kluky odpočinout, když se za 2 dny hraje znovu anebo zkusí od někoho ze 4. lajny vyprovokovat nějakou bitku …. Třeba se něco stane. Trenér pan Žák z MB si to asi vymyslel jinak ….. . Na zápase jsem byl a bylo to nahánění našich hráčů, kteří chtěli dohrát zápas. I v té jediné rvačce kde byl náš Kozlík – prát se nechtěl, ale po nahánění od hráče z MB se tedy zapojil. Myslím, že i náš trenér dal pokyny neblbnout, neprat se, dohrát zápas bez ztrát. A hlavní reakce od našeho družstva – aprílový článek na stránkách odkaz
Je mi jasné, že mi zase napíšete, že vás nějaké věci nezajímají co se děje u nás - berte to jako odpověď a reakci na asterisk
Vsetín
Jako normální a rozumný fanoušek vám gratuluji k předpokládanému postupu, byli jste lepší než my, kdyby to dopadlo naopak, postoupil by ten šťastnější.
Ale pokud jsi viděl konce zápasů v HB a ve Vsetíně (myslím na ledě ne na tribunách) jeden drobný rozdíl se najít dal hráči HB ve Vsetíně počkali a podali sportovně ruce vítězům, toho jsme se v Brodě nedočkali, někteří ze Vsetína váhali a chvilku čekali, ale asi kapitán na to zapomněl …
 
11.04.2017, 14:05
 
Reakce na Inferior: Docela mě mrzí, že tahle baráž pozít...
Takovou kravinu nikdo z HB nemohl napsat, má na facebooku jeden příspěvek a jinak o něm nic nikdo neví, to může být nějaký blb odkudkoliv. Třeba i ze Vsetína.
 
04.04.2017, 07:49
 
Poděkování - chci poděkovat několika stovkám skvělých fanoušků Vsetína, kteří u nás v Kotlině pomohli vytvořit skvělou atmosféru! Bohužel pár desítek vsetínských "fanoušků" to pojalo trochu jinak. Pitomci se najdou všude - jak mezi těmi lidmi co chodí na hokej z HB, tak ze Vsetína nebo odjinud.
Zápas to byl pěkný a vyrovnaný. Nechápu lidi co tu píšou, že měl ze Vsetína chytat jiný brankář, ten co tam byl - byl výborný. Zápas rozhodli zkušení hráči (hlavně to jak kdo často byl na trestné lavici).
 
03.04.2017, 14:00
 
Reakce na propichnutypuk: My jsme celkem v klidu na trib...
Šilhavý Čuřík nebo Teplý Kozlík, to máš celkem fuk
 
31.03.2017, 17:32
 
postoupí vítěz prvního zápasu (pokud to bude za 3 body)
 
31.03.2017, 16:07
 
Ahoj, jsem rád, že se zajímáš. Proč jsem psal o MB? Moje reakce na ...vypleníme .. - viz předchozí debaty. Třetina dostal stopku za atakování hráče ZR po vstřelení gólu, můžeš si to najít na youtube a posoudit sám. Podle tvých reakcí na zápis z onlajnů o našem posledním zápase s MB. Tak jak tým hraje je věcí trenéra a pokud družstvo prohrává v poslední třetině o 4 góly a za dva dny hraje doma další zápas, tak buď si počkají 2 dny, nebo zkusí vyprovokovat nějakou rvačku hráčem ze čtvrté lajny jestli se ještě nestane zázrak. Ten konec vypadal ze strany MB jak zkoušení koho vyřadíme aby příště nehrál, z MB dohrálo 12 hráčů + brankáři.
 
31.03.2017, 15:05
 
Reakce na asterisk: Proč mrčíš tady? Podívej se na VS zá...
Myslel jsem, že když je tu diskuzní fórum. Jestli si tu chcete povídat sami mezi sebou cpát se vám tady nebudu a co jsem psal dřív byly jen reakce na vaše komentáře. Na začátek mi přišlo dobré pozdravit starého soupeře z 1. ligy, z doby kdy za vás ještě chytal Čechmánek. Tehdy byli fanoušci ze Vsetína ti nejlepší co u nás byli!
 
31.03.2017, 14:55
 
Reakce na Majkl111: to bkhb: no my tam máme také pár poř...
ok to k hokeji patří, takové hráče máme taky
 
31.03.2017, 14:53
 
Reakce na Majkl111: to bkhb: slyšel jsem, že Ti vaši hrá...
pokud ti není 15 let tak už jsi mohl mockrát vidět hrát
 
31.03.2017, 14:51
 
Reakce na Tony83: Bkhb hlavně tady nebreč... Díky...
myslel jsem ze se bavím s lidma co rozliší mezi normálním soubojem anebo když z někoho teče krev a leží na ledě a ještě si do něj píchne. naopak my se těšíme že konečně přijede KVALITNÍ MUŽSTVO co chce hrát hokej
 
31.03.2017, 12:06
 
Reakce na plha: Co je to za fanklubácké dotazy? ... pros...
plenit už u nás byly MB s váma to bude určitě OK. když vidíš jak složí našeho hráče a pak do něj píchne hokejkou a to ve třetí třetině za stavu 6:2 pro nás. naši můžou být rádi že to přežili
 
31.03.2017, 09:40
 
Tak co už se těšíte k nám do HB? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.