Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dzinda_" |  vypnout filtr
 
12>
22.10.2019, 08:42
 
Klasika - prohra a na fóru nablito. Většina z vás tady jsou tady jen výherní věrní šmejdi.
Já jsem si včerejší zápas opravdu užil, a to, že to nedopadlo, byla čistě jen smůla. Já viděl parádní zápas, kde naši byli jasně lepší, měli víc šancí, bylo tam odhodlání, bojovnost. Za mne zklamání z výsledku, ale vůbec ne ze hry. Prohrát takto po boji není žádná ostuda. Frýdek hrál skvěle do obrany a z ojedinělých akcí byl nebezpečný, měli daleko více štěstí - viz třeba první gól - krásná střela, kde si vše sedlo. Náš místy drtivý tlak se prostě nepodařilo proměnit ve více gólů. Ale kolik chybělo (mnohokrát) a bylo to 2:2. Pak by se zápas odvíjel úplně jinak, a místní "trenéři" a vyhazovači trenéru by si tu honili (triko - nebo něco jiného) jak je to skvělé a jak se konečně naši probudili. Anebo by byli potichu a čekali na další klopýtnutí?
I ten můj osmiletý kluk včera na konci zápasu fandil Vsetín!, protože viděl, že tam naši odevzdali hodně (neříkám vše, to ani nejde v tak nabitém programu), a hodně se snažili až do konce. Že v poslední třetině už to byla křeč? A kdo trochu uznalý se může divit? V zápase, kde hraješ a soupeř dává góly se není co divit. A jak se tady píše o gólmanech - za který přesně Bláha může? První gól - krásná střela od modré, prd vidíš, a jde ti nad beton k tyčce? Nebo druhý, kdy dorážka z bezprostřední blízkosti sedla tak, že to zavěsil pod víko? Nebo ten třetí z ojedinělého protiútoku přes hráče? Anebo čtvrtý po náhodné dorážce nohou? Anebo pátý, krásně trefený mezi nohy?
Jak jsem už tady psal, spalte dresy, zapomeňte na vsetínský hokej a jděte už do haj.lu.
Já jsem rád, že jsme po zápase poděkovali našim hráčům za bojovnost, prohráli jsme, ale se ctí!
 
18.10.2019, 09:12
 
Muhehee: Ačkoliv nemám příliš v oblibě plýtvání sprostými slovy v nějakém tom oficiálním vyjadřování, ať už při fandění či psaní na fóru, tak tady naprostá podpora a připojuju se! Pro většinu tady to stoprocentně platí (i když jak jsem psal dřív, myslím si, že je to jen pár hňupů pod různými přezdívkami - zde bych použil i anglický přepis, ovšem myšlen v českém významu - jsou to nicky). Prostě někdy to slušně vyjádřit nelze.

Já jsem byl v některém zapadlém příspěvku níže osočen z toho, že mne tato sezóna a předváděná hra baví... a já s tím souhlasím! Baví mne Vsetínu fandit, i když posledních mnoho let už jen na dálku, protože to prostě mám daleko. A na pondělí se těším, jak si zase po půl roce zahulákám i s mým synátorem ve Frýdku, protože to mám kousek.
V tomto ohledu jsem rád za online přenosy, baví mne sledovat naše výhry, baví mne sledovat i naše prohry, i když z nich nejsem nadšený.
Možná proto, že jsem chodil Vsetínu fandit od kraje až po extraligu, možná kvůli tomu mám určitý nadhled, který tady mnohým chybí.
Mimochodem, uvědomuje si tady alespoň jeden z těch výherních věrných id.otů, že loni byla předváděná hra velice podobná? Rozdíl je JEN a POUZE ve střelci. Prostě loni dal Rob 1-2 góly za zápas a vyhrávalo se. Toť vše. Žádný jiný podstatný rozdíl není.
Za mne - i pokud bysme se nevlezli do té vrchní osmičky, tak pořád budu zelenožlutým fandit, a aspoň bude o co hrát!
 
11.10.2019, 10:44
 
Karel: Omlouvám se, musím uznat, že jsem Tě tam zařadil omylem, jen díky Tvému poslednímu příspěvku, kdy jsi to v návalu nas.anosti trochu přehnal, a kdy byly všude kolem výblitky těch petrknirků a podobných retardů.
 
11.10.2019, 08:54
 
Měl bych jednu prosbu na všechny výherní věrné fundamentální kritiky hráčů a trenérů (i když předpokládám, že to je jeden, maximálně 2 on.nisti, schovaní pod 150 různých přezdívek):
prosím, zahoďte dres, opusťte toto fórum, zapomeňte, že jste vsetíňáci, a začněte fandit třeba tomu za..anému Liberci i s tím šmejdem Pešánem - budete daleko spokojenější.

Jsem moc rád, že v roce 1994 nebyl takto rozšířený internet, kdy jsme tuším po první čtvrtině základní části byli předposlední. Copak by se asi tehdejší hráči a dnešní legendy našeho hokeje o sobě dočetli, zvlášť od s.áčů jako petrknirek, Karel_z_prace, Michosvsetin, Newjersey (dle mého pořád jeden a ten samý zakomplexovaný hňup)?
Pokud člověk nemá IQ houpacího koňe, mělo by mu dojít, že jak se nenadává na naše hráče při fandění, tak by neměl na naše hráče nadávat tady na fóru. Jasně, kritika není problém, ale taky je důležitá podpora!
 
03.10.2019, 07:52
 
Otázka na všechny kontumátory. A co tak vzít do úhavy hledisko sportovní - hokejové? Já jsem rád, že se naše vedení zachovalo jak se zachovalo. Rozhodne se na ledě a ne od stolu či dálnice.

Ještě bych se ale vrátil k debatě o škodné našeho hokeje.
asteriks: Chápu, co jsi svými příspěvky myslel, snažil ses to dát do objektivní roviny a je určitě potřeba zmínit i tento přístup. ALE - to, že se managéři klubů chovají jak hovada je v mých očích neomlouvá, i když to jakože myslí "dobře". Objektivně chápu, že jim jde o určitou záruku ochránění "vlastních" peněz a z krátkodobého hlediska o určitou stabilizaci klubu. Nicméně ať si nechají ty kecy, že jde o dobro hokeje u nás. Z mého pohledu je to právě to, co náš hokej žene pomalu ale jistě do B skupiny MS. Mnohokrát zmiňované zúžení extraligy i 1.NHL na 12 mančaftů bych podporoval, i kdyby Vsetínu hrozil pád do 2. ligy - pokud by to bylo sportovní cestou.
Proto souhlasím s Rosťou - Zábranský, Šlégr, Ščerban i Bříza jsou sv.ně a škodí hokeji!
 
02.10.2019, 10:31
 
Donovan: Myslím, že vše podstatné už ve své odpovědi vyjádřil Rst... já jen dodám památnou větu, kterou používal jeden legendární velice neoblíbený učitel z průmyslovky: "Jsi spadl z jahody naznak?"
 
02.10.2019, 10:23
 
Nevím jestli si to všichni uvědomují, ale Pešán je daleko nebezpečnější šmejd než třeba Král. U Krále už snad každý soudný fanoušek ví, co je to za zrůdu, je to odpad, co se nepustí svého koryta ani za nic. Ale Pešán, to je něco víc, je to "moderní manažer s vizí" - to je ten typ, co má barevné tabulky v excelu, prezentace v pavrpointu, vše postaví na mediálním obrazu, a má představu, že vše, co bylo doposud, bylo špatně, a on to udělá daleko líp. A přitom za vším tím pozlátkem jsou úplně stejné ho.na jako ze sebe potili Král, Lener a spol, ale ještě o level výš.
Jinak naprosto souhlasím s tím co psali ostatní, hlavně mrsh, Rst, Gerard, Majkl a setteinz to vystihli.
 
27.09.2019, 14:20
 
Ano, taky vidím problém v počtu mančaftů, jak psal setteinz. A to i v extralize. Ideálně bych to viděl na 12 extraligových a 12 v 1.NHL. ALE když už jsou počty jaké jsou, a když už teda chtěli to rozdělení tabulky, proč se hraje v druhé půlce 4x každý s každým? Proč nestačí 2x? Takto máme hokej 2-3x týdně - ano, z počátku to může vypadat pěkně - zvlášť pro blbce jako já, které už prakticky jiný hokej nezajímá. Úplně mne omrzela extraliga i "Český hokej", NHL mne nebere. Nicméně si nemyslím, že více je lépe. Krátké intervaly mezi zápasy znamenají, že se člověk o něco méně těší na ten další, znamená to i to, že hráči jsou méně připravení i soustředění, a hlavně konec sezóny už může být pro mnohé hráče hodně namáhavý.
Ale chápu, že to vidí spousta lidí jinak. Nikoho nepřesvědčuju, je to jen názor staršího domácího gaučáka s rodinou, co to má na Vsetín už pěkných pár let daleko.
 
27.09.2019, 11:45
 
Přesycení hokejem je naprosto evidentní a když k tomu připočteme naprosto kréťanský systém, není se co divit návštěvám. Půl základní části jde jen o to dostat se do osmičky, pak se to rozdělí na dvě skupinky, kde každému jde o ho.no, ale budou se mezi sebou plácat 4x každý s každým, a nakonec, kdy už tím bude znechucen každý vyjma Edda, tak přijde cca 10-tidenní pauza (pokud bude umístění do 6. místa) a hurá na play-off... tady se nám svaz opět vytáhl. A možná se příští rok, až bude těch mančaftů v lize 17, dočkáme i regulerního osmifinále...

hokejvsetin: Neber to osobně, ale i když počítám všechny ty "dopitavenovce" a supertrenéry, tak stejně si myslím, že by mohl Tvůj včerejší dotaz aspirovat na nejhloupější příspěvek tohoto fóra...
 
18.09.2019, 16:32
 
V devadesátých už tam byl š., to je jasné, já se bavím o době pár let předtím... ale asi musím věřit Rosťovi, na jeho pamatováka má málokdo.
 
18.09.2019, 13:42
 
D.....m jsem si docela jistý, kolem 85., 86. roku... ale paměť je občas věc ošidná a určitě bych za to ruku do ohně nedal.
 
18.09.2019, 13:24
 
setteinz: Jen si dovolím Tě v jednom opravit, původně pokřik zněl
"Kup si brýle, kup si brýle, debi.e!"
 
13.09.2019, 08:59
 
Přiznám se, že proti K. nic extra nemám, asi trochu exhibicionista a narcis, ale každý jsme nějaký... Zas tak ho neznám, abych mohl víc posuzovat. Ale nazvat ho nestorem vsetínských fanoušků je prostě zhovadilost.
Zde bych rád pozdravil T.V., skutečného nestora a "vůdce"!

Jinak ale... nedá mi to... Rst, taky to občas - samozřejmě pod vlivem - zavánělo exhibicionismem, co? (dementní "smajlík" s vyplazeným jazykem)
 
23.08.2019, 07:20
 
A co tak zkusit Cháru? Už by se určitě rád vrátil skoro domů, dyť to má přes kopec, a Boston bez problémů vyplatíme, máme přece sponzora...

Ach jo... ten Palica měl pravdu...
 
13.08.2019, 13:55
 
Rozhodnutí arbitráže je jen završení celé prasárny. Řekněme si na rovinu, něco jiného čekal málokdo, takže překvapení to asi není pro nikoho. Přesto ale u mne toto rozhodnutí ve mně vyvolalo bezmoc a neskutečnou nas.anost... Jsem rád, že se naše vedení nevzdává, ale osobně to vnímám jako gesto, protože nevěřím, že by soud něco změnil. Ale rád bych se mýlil...
 
30.05.2019, 10:43
 
Asteriksi, dej si facku a ještě jednou si přečti, co jsem napsal. Ani slovem jsem se nezmínil, že jim "žeru" jejich politiku, jen jsem napsal, že by se s Čínou a Ruskem mělo jednat. Je naprosto v pořádku, když někdo kritizuje konkrétní jednání, že mělo probíhat jinak, nebo že měl být výsledek jiný. Má zmínka ale byla o tom, že toto se v našich médiích většinou neděje, pouze se tu plácají nesmysly o tom, že Čína a Rusko jsou zlo (úplně stejně jako se psalo před 89. o USA) a jednat s nimi je vstupenka do demokratického pekla.
O politiku se zajímám opravdu minimálně, takže můj názor není nijak extra relevantní. Napsal jsem tu jen své stanovisko, což si myslím není v okurce zločin. Zbytečná diskuze to je, to uznávám, ale to je asi většina debat tady...

Zelí, psal jsem to sice už v původním příspěvku, ale ještě jednou opakuju, že jsem nijak nechtěl na Tebe útočit, jen jsem napsal, že jsi "ještě dost mladý, takže naivní a lehce zmanipulovatelný". Není to míněno jako urážka, jen jako trapné kecy starší generace. To, že jsi pomýlený sis už převzal sám. Co jsem ale chtěl svým příspěvkem (asi neobratně) hlavně říct, je to, že demoblok + neziskovky vyčítají Z+B buranství, křiváctví, podlost, pokrytectví, zkorumpovanost a já nevím co ještě, a přitom se chovají stejně, ne li hůř. Jen bych Ti chtěl poradit - charakter a slušnost v politice nehledej, to tam nikdy nemělo co dělat. Politik prostě svině být musí a ani nám předkládaný ideál Masaryk nebyl žádný svatoušek, stačí se trošku zajímat o historii. Ideální vládce je prostě lord Havelock Vetinari z Ankh-Morporku. A kdo s tím nesouhlasí, bude inhumován!

Franku, nepodsouvej - nepsal jsem, že je Zeman ideál a ani to dál moc nerozpitvával, prostě jsem napsal, že je pro mne lepší volba z toho, co bylo k dispozici. Ale to co jsi napsal o MF opravdu o Tvé naivitě svědčí. Minimálně 20 let je MF něco jako Blesk pro "intelektuály" a s objektivitou se opravdu moc nepotkává. Myslím si to i proto, že jsem se nějakou dobu za takového "lepšolida" považoval. Ale pokud si někdo myslí něco jiného, nepůjdu proti němu demonstrovat...

Setteinzi, Ty si dej o něco větší facku - hlavně proto, že Tvé unáhlené závěry jsou naprosto mylné. Opravdu nečtu Parlamentní listy ani jiná "alternativní" média, protože je považuju za stejně neobjektivní, jen tak nějak z druhé strany než třeba ČT. Nepsal jsem ani nic o tom, že jsou všichni naivní a zmanipulovaní jenom já ne. To je jen Tvá demagogie. Nepsal jsem nic o tom, že jsem Zemanův či Babišův fanda, právě naopak, kdyby sis přečetl závěr mého "politického okénka", tak tam píšu, že v politice je to jeden grázl vedle druhého. Jen mi prostě přijde tato politika "antizeman a antibabiš" ubohá.

Nicméně kdo si o mně myslí, že jsem jednoduchý a hloupý, tak má pravdu a klidně mu to podepíšu!
 
29.05.2019, 12:54
 
Je to sice hokejové fórum, ale nedá mi, abych neokomentoval sluníčkovou demoblok slinu, kterou tu zanechal Zelí. Není to nic proti Tobě, chápu, že v Praze máš ke kavárně blíž a jsi ještě dost mladý, takže naivní a lehce zmanipulovatelný, i když přesvědčený o tom, že tomu je právě naopak. Nemyslím to zle - já na tom byl v Tvém věku podobně, a myslím, že nás takových bylo víc...
I když nemusím souhlasit ve všem s naším prezidentem, pořád je pro mne daleko lepší varianta než vítačská loutka Drahoš, který jen během své kampaně asi 5x "přehodnotil" své názory. A jsem o mnoho raději, že tam je někdo, kdo vše řekne na plnou hubu (neboli buran) než někdo kdo půl hodiny žvaní, neřekne vlastně nic, ale je "superkorektní". A také někdo, kdo je schopen udržovat vztahy i s Ruskem a Čínou. Když kdokoliv ze západních politiků jede jednat do těchto zemí (a prakticky všechny západní země se snaží s Ruskem a Čínou udržovat +/- slušné vztahy), je to v pořádku, ale jakmile tam jede Zeman, můžou se naše sluníčková média v čele s ČT a všichni "demokratičtí" politici přetrhnout kdo bude více znechucen.
Že je Babiš grázl, o tom asi nikdo moc nepochybuje, ale beru ho pořád jako menší zlo než právě Rosťou zmiňovaná antifa, zkorumpovaná ODS nebo na neziskovky přisátý novotibeťan Kalousek se svou TOP 0,9.
Já beru jako velké plus Tebou zmiňovaných "hrůzovládců" to, že sem nepouští žádné dávekchtivé "novoevropany" ve značkových hadrech s ajfouny...
Nebuď naivní, ve velké politice žádného "Mirka Dušína" nenajdeš, každý si napakuje v první řadě svou kapsu, asi to jinak ani nejde. Ale to, jestli tady bude nebo nebude za pár let několik miliónů ručníkářů alláhových, je otázka přežití.

No, dost bylo politiky, takže se zde hyperbolou dostávám zpět k hokeji. Ani do vedení hokeje asi nepůjde žádný "Mirek Dušín" - nebo tam alespoň nemá šanci dlouho vydržet. Na to už jsou tam velké peníze. Ale to co tam je teď je opravdu zkázou našeho hokeje. A není to jen Král, Lener, Řezníček. Tihle šmejdi si to sami neodhlasujou, je to celé vedení hokeje. Absolutně žádná koncepce, každý rok jiný systém a zdaleka nejen v práci s mládeží. Mimo tu zhovadilost s vyřazení naší juniorky, která je sama o sobě takovou prasárnou, že to v hokeji snad nemá obdoby, jsou tu takové perly jako "aby na mladé nebyl takový tlak, tak se nebude sestupovat" a podobně. Jak někdo může takové ho vno vypustit z huby? Nebo výchova "naší mládeže" v Litoměřicích, to je taky kapitola sama o sobě.
K tomu připočítám slepice na dresu s oslavnými články (já zaregistroval během MS dva na lžidnesu) dle šablony Týdeníků z 50. let i s americkým broukem v podobě parazitů vydávajících "falešné" dresy.
Někdo se nad to dokáže povznést a je to jeho věc, ale já prostě ne. A věř mi, že se necítím být méně člověk proto, že nefandím naší reprezentaci.
A ještě jen tak na okraj - kde jsi prosím Tě vzal, že MF byla někdy objektivní?

Ještě jednou opakuju, není to nic proti Tobě, je to jen můj pohled na věc. Nemyslím si, že bysme si tu museli nadávat kvůli tomu jestli někdo volí jiného grázla než ten druhý nebo kvůli tomu jestli slepicím fandí nebo ne...
 
23.05.2019, 10:08
 
Rosťo, myslím, že to bylo 7 nebo 8 :1, Čechmánek tehdy podle mne cukr nedostal...
 
15.05.2019, 08:24
 
Gerard: Vidím to podobně, trapně nafouknutá bublina ve jménu korektnosti (jak já to slovo nenávidím...). Rozhodčím se ten závěr jednoznačně nepovedl a nedivím se, že fanoušci dali najevo, co si o tom myslí. Já je chápu, Slovákům fandím (určitě víc než "Českému hokeji") a Kanadu v hokeji opravdu nemám rád. Já osobně bych při kanadské hymně nepískal... protože to neumím. A to podlézání a sebemrskačství slovenských svazáků je trapné. A nahánění někoho, že hodil prázdnou plastovou láhev od kokakoly na led po skončení zápasu je opravdu ubohé.
Jinak trapnější mi přišlo to pískání českých fanoušků do ruské hymny, tam nešlo o žádné emoce z vývoje zápasu, protože Rusové, ač se hodně šetřili, tak "Českému hokeji" moc šancí nedali. Ale i tak - proč za to někoho postihovat nebo se za něj omlouvat? Tak mají mít takový kotel, který to pískání přeřve...
 
14.05.2019, 08:57
 
Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák Vsetín mi už v té době zněl trapně, ale ty dresy byly parádní.
Ale přiznám se, že jsem si musel v 1.NHL na zelenožlutou nějakou dobu zvykat... Jinak nemám problém se změnou odstínu zelené a žluté.
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín