Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dzinda_" |  vypnout filtr
 
123>
01.04.2020, 10:42
 
FrankZ: Nevím teď jak první zápas, ale druhý určitě začínal později, Preclík to tehdy přehnal s přípravou a pak proseděl hokej na schodu. Dle jeho slov, při Jenáčkově góle na 2:1 se bál zařvat, aby se nepoblil.
 
06.03.2020, 16:17
 
Rst: Ruku do ohně za to nedám, ale mi se zdá, že 7:1
 
04.03.2020, 08:52
 
Cromwel: Přesně jak píšeš. Taky mne občas naštve ten nával fanoušků výher, hlavně po +/- druhém prohraném zápase se jich tu vždycky vyrojí dost. I když si myslím, že je to z velké části tím, že michosde8il a hokejde8il si vždycky založí pár účtů, aby si mohli kompenzovat svůj mindrák - ať už z pos.aného života nebo z pěticentimetrového ču.áka...
 
20.02.2020, 09:11
 
Gerarde, vyjadřuju se k Tvému příspěvku, kde jsi zmínil sluníčkaření. Uznávám Tě, většinou píšeš příspěvky, kde z velké části s Tebou souhlasím. Ale tady bych chtěl zmínit, že nejde o žádné sluníčkaření. Já jsem názorově velice nekorektní člověk (myšleno na dnešní poměry). Ale jak naznačil"nový", jedna věc je kritika hry, dejme tomu vyhodnocení situací, a druhá věc je na veřejném fóru pranýřovat konkrétní hráče. Musím zde opět vzpomenout Lexu Jaškina. Za našeho zlatého období, zvláště pátou až sedmou extraligovou sezónu, se našla spouta lidí, i přímo v kotli, kteří na něj během sezóny pokřikovali kdykoli udělal chybu. Styděl jsem se za ně, a krásným zadostiučiněním pak pro mne bylo, když pak v play off hrál famózně, nepustil přes sebe chlapa. Měl jsem i neoblíbené hráče, jako třeba Táborského, nebo třeba později Zábranského, ale NIKDY by mne nenapadlo na ně něco pokřikovat, nebo přeneseno na dnešní poměry, vypisovat na ně něco na fóru. Prostě jenom kvůli tomu, že bych tím mohl ublížit našemu mančaftu. Jedna věc je zanadávat si doma u přenosu, na stadióně pod fousy nebo v hospodě u piva, ale veřejně to propírat je prostě blbost.
 
20.02.2020, 08:41
 
Tak momentálně největší trotl fóra je jasně pavelmikel, vaJjdíkovi ale stále patří krásné druhé místo. Jestli můžu doporučit, přestěhujte se... nebo aspoň začněte fandit Komětě nebo Liberci, tam to dělají podle vašich frikulínských představ. Přeměřte si své pěticentimetrové ptáky a počkejte, jestli když vyhrajou ten pos.aný extraprales (velká poklona rst, tohle pojmenování opravdu sedlo), vyroste. Zapomeňte na Vsetín, vymažte si ho ze své mapy.
 
22.01.2020, 17:41
 
Vajdiku, samozřejmě tomu jako bývalá potencionální hvězda enejčel rozumíš líp, ale já vidím, že šance na to porazit Budějovice v play off tu je (ani na ně ale nemusíme narazit), byť je určitě menší než větší. Odborníci jako ty odepisovali Vsetín tuším v 6. extraligové sezóně v play off s Plzní, protože jsme s nima v základní části 4x prohráli. A přejeli jsme je 3:0 na zápasy (všechny 3 vítězné góly Tomajko).
Ale když se to nepovede, nic se neděje. Možná u některých budu za vola, ale já budu celkově s touto sezónou spokojený i když vypadneme po pěkných zápasech v předkole. Samozřejmě bych byl rád pokud by se opravdu hodně zadařilo a podařilo se postoupit, ale nezatratím jediného vsetínského hráče pokud nevyjde ani to finále.
 
22.01.2020, 16:17
 
vajdiku, klidně se na mne zlob, ale co ty tady píšeš za sra.ky, to je unikum. Běž fandit Budějovicím, tam melou už 6 nebo kolik roků o pralese, o tom jak je pod jejich úroveň to tu hrát, ale zatím ani z toho blbého pralesa nebyli schopni se vysekat.
A to tvoje věčné posilování, to taky stojí za to. Tobě by nebylo dost ani kdyby Tesil dotáhl Pastrňáka s Ovečkinem.
 
22.01.2020, 16:10
 
hokejvsetin, Plha: Já bych se moc neradoval. Zatím to vypadá tak maximálně na jistotu, že to MOŽNÁ letos neuzavřou...
 
18.12.2019, 08:36
 
Já na jednu stranu chápu, co chtěl sdělit Rosťa, protože nějaké memorandum nespasí vše, ale souhlasím s Asteriskem.
Nevidím na té spolupráci nic špatného, ani mi to nepřijde jako nějaké extra velké bratříčování s Gottwaldovem. Neznám samozřejmě podrobnosti této smlouvy, ale mi to zní jako snaha o udržení talentů i nosičů vody (jak psal Asterisk) v rámci regionu. A musím říct, že je mi tato snaha daleko sympatičtější a dle mého daleko přínosnější než cokoliv co vypotil ten zk... "Český hokej".
Odcházení talentů do "lepších" destinací úplně nezabrání nikdo, ale pokud se to díky tomuto paktu omezí, tak jen dobře.
 
17.12.2019, 12:16
 
V této souvislosti by bylo také dobré zmínit Jirku Vodáka, který po skončení "profesionální" kariéry pomohl Vsetínu postoupit z kraje až do 1.NHL - jako Hráč i trenér. To byla tehdy velká událost, když k nám přišel z Gottwaldova.
 
05.12.2019, 12:10
 
Setteinz: to byla taky neskutečná trojka! Obzvláště na Tomáše Sršně vzpomínám moc rád, na Vsetíně maximálně oblíbený, ale všude jinde ho nenáviděli. Pokud někdo na něj udělal náznak faulu, který rozhodčí nepotrestal, postaral se o něj sám - samozřejmě mimo dohled rozhodčích.
Ručínského jsme pokud si dobře pamatuju viděli jen jeden zápas, právě ve FM, takže těžko hodnotit.
 
05.12.2019, 12:00
 
Rosťo, jo, Michal Tomek byl zjevení hned od začátku. Ale já se přiznám, že výš řadím Tomek - Vlach - Stantien, neskutečná útočná síla (i když vlastně v případě dvojky Tomek - Vlach by možná spíš sedělo slovo lehkost) zajištěná zezadu Romanem Stantienem. To bylo něco.
 
05.12.2019, 11:31
 
Zapomněl jsi na Michala Tomka, dle mého nejlepšího střelce, co Vsetín kdy měl, s jeho dvorním nahrávačem Rosťou Vlachem.
 
05.12.2019, 09:33
 
BohseOnkel: Možná jsem to špatně napsal, možná jsi mne špatně pochopil. Ten můj osobní výblitek nebyl namířen proti běžnému diváku v hledišti, bylo to mířeno na věčné kritiky a univerzální nespokojence zde na fóru.
Podle mne je v pořádku a je dobře, když na hokej chodí i lidi, kteří nemají vsetínský hokej na popředí svých hodnot. ALE je špatně, když určitá skupina těchto lidí - jak jsem psal dementi - pak prudí zde na fóru zvracením typu dopita ven, hrycek ven, hrycek dovnitř, a podobně...
Těmto pitomcům byl můj příspěvek určen. Samozřejmě, jak psal Plha, je to většinou házení hrachu na zeď, ale říkám si, že aspoň část z nich by se mohla chytit za nos, a změnit svůj přístup.
Chlapi a dívky (a úchylové všech 156 pohlaví) - uvědomme si, že momentálně prožíváme druhé nejlepší období vsetínského hokeje!
 
04.12.2019, 16:02
 
No teda... tady se ale sešlo výherních věrných (kopirájt Rst - přiznám se, to jsem nevěděl) pitomců. A dle mého názoru Michosvsetín to vyhrál, i když má tady spoustu zdatných soupeřů. To mi opravdu hlava nebere, jak někdo může být takový hňup. Já se nedivím Rosťovi, že tak vyjel, protože to je něco neuvěřitelného.
Vedení na začátku sezóny vyhlásilo, že cíle se musí zvyšovat, proto cílem je finále - což jen tak mimochodem zatím není nic nemožného. Je to logické - co jiného asi mohli říct. Pokud by řekli, že cílem je play off, budou hned pranýřování, že jsou připos.aní. Dementi si to ale hned přebrali, že jedeme na postup a nic jiného neberou. To jsou ti "fanoušci", co by hýkali blahem při postupu, a pak by tu blili své mindráky, že v extralize hrajeme spodek. A mimochodem - co se stane, když se cíl nesplní? Dementi budou blít na fóru - jaká změna...
Já osobně jsem s vývojem této sezóny naprosto spokojený - vyrovnaná soutěž, soupeři opravdu mají skvělou úroveň, a my ztrácíme bod na čtvrté místo. Momentálně nám nejdou přesilovky a selhává koncovka, ale to nemusí být člověk ajnštajn, aby pochopil, že to ví i trenéři a hráči. Já asi nejsem ideální fanouček, protože já bych byl spokojený i za to 9. místo - aspoň by bylo další půlku základní části o co hrát. Takto nás čeká 28 (? - tuším) zápasů o ho.ně a pak teprve play off.
Možná by si zdejší dementi mohli uvědomit, že stejně jako na stadioně se neřvou na náš tým hanlivé pokřiky, tak by se neměly ventilovat zde. Je dost možné, že to hráči taky občas pročítají, a proto by zde měla být cítit podpora stejně jako při zápasech.
A plivat tady na takové legendy jako jsou Jirka Dopita nebo Luboš Jenáček je naprostá ubohost.
Jak tady místní zakomplexovanci často parodují, že to děláme jinak - tak já to převedu zase do vážnější roviny - já jsem VDĚČNÝ za to, že to na Vsetíně děláme jinak, že se snažíme o útočný hokej - i když je to někdy na úkor bodů.
Mimochodem, vzpomíná si někdo z místních kritiků na nejúspěšnější éru, na zápasy třeba s Plzní? To bývala holomajzna! Pamatuje si někdo třeba na to, že se většina základní části hrála na půl plynu (hlavně cca třetí, čtvrtá titulová sezóna)? A když vám tak strašně vadí kiksy - pamatuje si někdo na rozehrávky Romana Čechmánka hlavně cca první 3 sezóny na Vsetíně? To byl aspoň adrenalin! Vzpomíná někdo na slavné kiksy Andreje Jaškina během základních částí? Ani ne, protože pak v play off byl prakticky dokonalý. Pamatuje si někdo na to, že i tehdy byly zápasy, kdy to našim nešlo, a že z toho hokeje bolely oči? A to tady hráli jedni z nejlepších hráčů na světě (alespoň pro mne).

Možná vám budu připadat jako blbec, ale já musím ocenit i to, jak jsme hráli v Chomutově. Za stavu 6:2 jsem byl nadšený z přístupu našich hráčů - z jejich snahy až do konce dát aspoň ten třetí gól. Tomu se říká prohrát se ctí. A tyto prohry potom ani tak nemrzí.
A proto prosím zdejší dementy - ožerte se, zanadávejte si v hospodě, zašu.ejte si nebo si najděte psychology či jiné šarlatány. Anebo se prostě vyblijte se ze svých mindráků jinde.
Pro demagogy - neříkám, že musíte jen chválit, klidně si kritizujte, když už to máte zapotřebí, ale ať to má úroveň, a hlavně - měli byste vyjádřit podporu svému týmu!
 
22.10.2019, 08:42
 
Klasika - prohra a na fóru nablito. Většina z vás tady jsou tady jen výherní věrní šmejdi.
Já jsem si včerejší zápas opravdu užil, a to, že to nedopadlo, byla čistě jen smůla. Já viděl parádní zápas, kde naši byli jasně lepší, měli víc šancí, bylo tam odhodlání, bojovnost. Za mne zklamání z výsledku, ale vůbec ne ze hry. Prohrát takto po boji není žádná ostuda. Frýdek hrál skvěle do obrany a z ojedinělých akcí byl nebezpečný, měli daleko více štěstí - viz třeba první gól - krásná střela, kde si vše sedlo. Náš místy drtivý tlak se prostě nepodařilo proměnit ve více gólů. Ale kolik chybělo (mnohokrát) a bylo to 2:2. Pak by se zápas odvíjel úplně jinak, a místní "trenéři" a vyhazovači trenéru by si tu honili (triko - nebo něco jiného) jak je to skvělé a jak se konečně naši probudili. Anebo by byli potichu a čekali na další klopýtnutí?
I ten můj osmiletý kluk včera na konci zápasu fandil Vsetín!, protože viděl, že tam naši odevzdali hodně (neříkám vše, to ani nejde v tak nabitém programu), a hodně se snažili až do konce. Že v poslední třetině už to byla křeč? A kdo trochu uznalý se může divit? V zápase, kde hraješ a soupeř dává góly se není co divit. A jak se tady píše o gólmanech - za který přesně Bláha může? První gól - krásná střela od modré, prd vidíš, a jde ti nad beton k tyčce? Nebo druhý, kdy dorážka z bezprostřední blízkosti sedla tak, že to zavěsil pod víko? Nebo ten třetí z ojedinělého protiútoku přes hráče? Anebo čtvrtý po náhodné dorážce nohou? Anebo pátý, krásně trefený mezi nohy?
Jak jsem už tady psal, spalte dresy, zapomeňte na vsetínský hokej a jděte už do haj.lu.
Já jsem rád, že jsme po zápase poděkovali našim hráčům za bojovnost, prohráli jsme, ale se ctí!
 
18.10.2019, 09:12
 
Muhehee: Ačkoliv nemám příliš v oblibě plýtvání sprostými slovy v nějakém tom oficiálním vyjadřování, ať už při fandění či psaní na fóru, tak tady naprostá podpora a připojuju se! Pro většinu tady to stoprocentně platí (i když jak jsem psal dřív, myslím si, že je to jen pár hňupů pod různými přezdívkami - zde bych použil i anglický přepis, ovšem myšlen v českém významu - jsou to nicky). Prostě někdy to slušně vyjádřit nelze.

Já jsem byl v některém zapadlém příspěvku níže osočen z toho, že mne tato sezóna a předváděná hra baví... a já s tím souhlasím! Baví mne Vsetínu fandit, i když posledních mnoho let už jen na dálku, protože to prostě mám daleko. A na pondělí se těším, jak si zase po půl roce zahulákám i s mým synátorem ve Frýdku, protože to mám kousek.
V tomto ohledu jsem rád za online přenosy, baví mne sledovat naše výhry, baví mne sledovat i naše prohry, i když z nich nejsem nadšený.
Možná proto, že jsem chodil Vsetínu fandit od kraje až po extraligu, možná kvůli tomu mám určitý nadhled, který tady mnohým chybí.
Mimochodem, uvědomuje si tady alespoň jeden z těch výherních věrných id.otů, že loni byla předváděná hra velice podobná? Rozdíl je JEN a POUZE ve střelci. Prostě loni dal Rob 1-2 góly za zápas a vyhrávalo se. Toť vše. Žádný jiný podstatný rozdíl není.
Za mne - i pokud bysme se nevlezli do té vrchní osmičky, tak pořád budu zelenožlutým fandit, a aspoň bude o co hrát!
 
11.10.2019, 10:44
 
Karel: Omlouvám se, musím uznat, že jsem Tě tam zařadil omylem, jen díky Tvému poslednímu příspěvku, kdy jsi to v návalu nas.anosti trochu přehnal, a kdy byly všude kolem výblitky těch petrknirků a podobných retardů.
 
11.10.2019, 08:54
 
Měl bych jednu prosbu na všechny výherní věrné fundamentální kritiky hráčů a trenérů (i když předpokládám, že to je jeden, maximálně 2 on.nisti, schovaní pod 150 různých přezdívek):
prosím, zahoďte dres, opusťte toto fórum, zapomeňte, že jste vsetíňáci, a začněte fandit třeba tomu za..anému Liberci i s tím šmejdem Pešánem - budete daleko spokojenější.

Jsem moc rád, že v roce 1994 nebyl takto rozšířený internet, kdy jsme tuším po první čtvrtině základní části byli předposlední. Copak by se asi tehdejší hráči a dnešní legendy našeho hokeje o sobě dočetli, zvlášť od s.áčů jako petrknirek, Karel_z_prace, Michosvsetin, Newjersey (dle mého pořád jeden a ten samý zakomplexovaný hňup)?
Pokud člověk nemá IQ houpacího koňe, mělo by mu dojít, že jak se nenadává na naše hráče při fandění, tak by neměl na naše hráče nadávat tady na fóru. Jasně, kritika není problém, ale taky je důležitá podpora!
 
03.10.2019, 07:52
 
Otázka na všechny kontumátory. A co tak vzít do úhavy hledisko sportovní - hokejové? Já jsem rád, že se naše vedení zachovalo jak se zachovalo. Rozhodne se na ledě a ne od stolu či dálnice.

Ještě bych se ale vrátil k debatě o škodné našeho hokeje.
asteriks: Chápu, co jsi svými příspěvky myslel, snažil ses to dát do objektivní roviny a je určitě potřeba zmínit i tento přístup. ALE - to, že se managéři klubů chovají jak hovada je v mých očích neomlouvá, i když to jakože myslí "dobře". Objektivně chápu, že jim jde o určitou záruku ochránění "vlastních" peněz a z krátkodobého hlediska o určitou stabilizaci klubu. Nicméně ať si nechají ty kecy, že jde o dobro hokeje u nás. Z mého pohledu je to právě to, co náš hokej žene pomalu ale jistě do B skupiny MS. Mnohokrát zmiňované zúžení extraligy i 1.NHL na 12 mančaftů bych podporoval, i kdyby Vsetínu hrozil pád do 2. ligy - pokud by to bylo sportovní cestou.
Proto souhlasím s Rosťou - Zábranský, Šlégr, Ščerban i Bříza jsou sv.ně a škodí hokeji!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.