Vstupenky online
  80. narozeniny
(14.9.) 2. kolo ChL: Havířov - Vsetín od 17:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "dzinda_" |  vypnout filtr
 
13.09.2019, 08:59
 
Přiznám se, že proti K. nic extra nemám, asi trochu exhibicionista a narcis, ale každý jsme nějaký... Zas tak ho neznám, abych mohl víc posuzovat. Ale nazvat ho nestorem vsetínských fanoušků je prostě zhovadilost.
Zde bych rád pozdravil T.V., skutečného nestora a "vůdce"!

Jinak ale... nedá mi to... Rst, taky to občas - samozřejmě pod vlivem - zavánělo exhibicionismem, co? (dementní "smajlík" s vyplazeným jazykem)
 
23.08.2019, 07:20
 
A co tak zkusit Cháru? Už by se určitě rád vrátil skoro domů, dyť to má přes kopec, a Boston bez problémů vyplatíme, máme přece sponzora...

Ach jo... ten Palica měl pravdu...
 
13.08.2019, 13:55
 
Rozhodnutí arbitráže je jen završení celé prasárny. Řekněme si na rovinu, něco jiného čekal málokdo, takže překvapení to asi není pro nikoho. Přesto ale u mne toto rozhodnutí ve mně vyvolalo bezmoc a neskutečnou nas.anost... Jsem rád, že se naše vedení nevzdává, ale osobně to vnímám jako gesto, protože nevěřím, že by soud něco změnil. Ale rád bych se mýlil...
 
30.05.2019, 10:43
 
Asteriksi, dej si facku a ještě jednou si přečti, co jsem napsal. Ani slovem jsem se nezmínil, že jim "žeru" jejich politiku, jen jsem napsal, že by se s Čínou a Ruskem mělo jednat. Je naprosto v pořádku, když někdo kritizuje konkrétní jednání, že mělo probíhat jinak, nebo že měl být výsledek jiný. Má zmínka ale byla o tom, že toto se v našich médiích většinou neděje, pouze se tu plácají nesmysly o tom, že Čína a Rusko jsou zlo (úplně stejně jako se psalo před 89. o USA) a jednat s nimi je vstupenka do demokratického pekla.
O politiku se zajímám opravdu minimálně, takže můj názor není nijak extra relevantní. Napsal jsem tu jen své stanovisko, což si myslím není v okurce zločin. Zbytečná diskuze to je, to uznávám, ale to je asi většina debat tady...

Zelí, psal jsem to sice už v původním příspěvku, ale ještě jednou opakuju, že jsem nijak nechtěl na Tebe útočit, jen jsem napsal, že jsi "ještě dost mladý, takže naivní a lehce zmanipulovatelný". Není to míněno jako urážka, jen jako trapné kecy starší generace. To, že jsi pomýlený sis už převzal sám. Co jsem ale chtěl svým příspěvkem (asi neobratně) hlavně říct, je to, že demoblok + neziskovky vyčítají Z+B buranství, křiváctví, podlost, pokrytectví, zkorumpovanost a já nevím co ještě, a přitom se chovají stejně, ne li hůř. Jen bych Ti chtěl poradit - charakter a slušnost v politice nehledej, to tam nikdy nemělo co dělat. Politik prostě svině být musí a ani nám předkládaný ideál Masaryk nebyl žádný svatoušek, stačí se trošku zajímat o historii. Ideální vládce je prostě lord Havelock Vetinari z Ankh-Morporku. A kdo s tím nesouhlasí, bude inhumován!

Franku, nepodsouvej - nepsal jsem, že je Zeman ideál a ani to dál moc nerozpitvával, prostě jsem napsal, že je pro mne lepší volba z toho, co bylo k dispozici. Ale to co jsi napsal o MF opravdu o Tvé naivitě svědčí. Minimálně 20 let je MF něco jako Blesk pro "intelektuály" a s objektivitou se opravdu moc nepotkává. Myslím si to i proto, že jsem se nějakou dobu za takového "lepšolida" považoval. Ale pokud si někdo myslí něco jiného, nepůjdu proti němu demonstrovat...

Setteinzi, Ty si dej o něco větší facku - hlavně proto, že Tvé unáhlené závěry jsou naprosto mylné. Opravdu nečtu Parlamentní listy ani jiná "alternativní" média, protože je považuju za stejně neobjektivní, jen tak nějak z druhé strany než třeba ČT. Nepsal jsem ani nic o tom, že jsou všichni naivní a zmanipulovaní jenom já ne. To je jen Tvá demagogie. Nepsal jsem nic o tom, že jsem Zemanův či Babišův fanda, právě naopak, kdyby sis přečetl závěr mého "politického okénka", tak tam píšu, že v politice je to jeden grázl vedle druhého. Jen mi prostě přijde tato politika "antizeman a antibabiš" ubohá.

Nicméně kdo si o mně myslí, že jsem jednoduchý a hloupý, tak má pravdu a klidně mu to podepíšu!
 
29.05.2019, 12:54
 
Je to sice hokejové fórum, ale nedá mi, abych neokomentoval sluníčkovou demoblok slinu, kterou tu zanechal Zelí. Není to nic proti Tobě, chápu, že v Praze máš ke kavárně blíž a jsi ještě dost mladý, takže naivní a lehce zmanipulovatelný, i když přesvědčený o tom, že tomu je právě naopak. Nemyslím to zle - já na tom byl v Tvém věku podobně, a myslím, že nás takových bylo víc...
I když nemusím souhlasit ve všem s naším prezidentem, pořád je pro mne daleko lepší varianta než vítačská loutka Drahoš, který jen během své kampaně asi 5x "přehodnotil" své názory. A jsem o mnoho raději, že tam je někdo, kdo vše řekne na plnou hubu (neboli buran) než někdo kdo půl hodiny žvaní, neřekne vlastně nic, ale je "superkorektní". A také někdo, kdo je schopen udržovat vztahy i s Ruskem a Čínou. Když kdokoliv ze západních politiků jede jednat do těchto zemí (a prakticky všechny západní země se snaží s Ruskem a Čínou udržovat +/- slušné vztahy), je to v pořádku, ale jakmile tam jede Zeman, můžou se naše sluníčková média v čele s ČT a všichni "demokratičtí" politici přetrhnout kdo bude více znechucen.
Že je Babiš grázl, o tom asi nikdo moc nepochybuje, ale beru ho pořád jako menší zlo než právě Rosťou zmiňovaná antifa, zkorumpovaná ODS nebo na neziskovky přisátý novotibeťan Kalousek se svou TOP 0,9.
Já beru jako velké plus Tebou zmiňovaných "hrůzovládců" to, že sem nepouští žádné dávekchtivé "novoevropany" ve značkových hadrech s ajfouny...
Nebuď naivní, ve velké politice žádného "Mirka Dušína" nenajdeš, každý si napakuje v první řadě svou kapsu, asi to jinak ani nejde. Ale to, jestli tady bude nebo nebude za pár let několik miliónů ručníkářů alláhových, je otázka přežití.

No, dost bylo politiky, takže se zde hyperbolou dostávám zpět k hokeji. Ani do vedení hokeje asi nepůjde žádný "Mirek Dušín" - nebo tam alespoň nemá šanci dlouho vydržet. Na to už jsou tam velké peníze. Ale to co tam je teď je opravdu zkázou našeho hokeje. A není to jen Král, Lener, Řezníček. Tihle šmejdi si to sami neodhlasujou, je to celé vedení hokeje. Absolutně žádná koncepce, každý rok jiný systém a zdaleka nejen v práci s mládeží. Mimo tu zhovadilost s vyřazení naší juniorky, která je sama o sobě takovou prasárnou, že to v hokeji snad nemá obdoby, jsou tu takové perly jako "aby na mladé nebyl takový tlak, tak se nebude sestupovat" a podobně. Jak někdo může takové ho vno vypustit z huby? Nebo výchova "naší mládeže" v Litoměřicích, to je taky kapitola sama o sobě.
K tomu připočítám slepice na dresu s oslavnými články (já zaregistroval během MS dva na lžidnesu) dle šablony Týdeníků z 50. let i s americkým broukem v podobě parazitů vydávajících "falešné" dresy.
Někdo se nad to dokáže povznést a je to jeho věc, ale já prostě ne. A věř mi, že se necítím být méně člověk proto, že nefandím naší reprezentaci.
A ještě jen tak na okraj - kde jsi prosím Tě vzal, že MF byla někdy objektivní?

Ještě jednou opakuju, není to nic proti Tobě, je to jen můj pohled na věc. Nemyslím si, že bysme si tu museli nadávat kvůli tomu jestli někdo volí jiného grázla než ten druhý nebo kvůli tomu jestli slepicím fandí nebo ne...
 
23.05.2019, 10:08
 
Rosťo, myslím, že to bylo 7 nebo 8 :1, Čechmánek tehdy podle mne cukr nedostal...
 
15.05.2019, 08:24
 
Gerard: Vidím to podobně, trapně nafouknutá bublina ve jménu korektnosti (jak já to slovo nenávidím...). Rozhodčím se ten závěr jednoznačně nepovedl a nedivím se, že fanoušci dali najevo, co si o tom myslí. Já je chápu, Slovákům fandím (určitě víc než "Českému hokeji") a Kanadu v hokeji opravdu nemám rád. Já osobně bych při kanadské hymně nepískal... protože to neumím. A to podlézání a sebemrskačství slovenských svazáků je trapné. A nahánění někoho, že hodil prázdnou plastovou láhev od kokakoly na led po skončení zápasu je opravdu ubohé.
Jinak trapnější mi přišlo to pískání českých fanoušků do ruské hymny, tam nešlo o žádné emoce z vývoje zápasu, protože Rusové, ač se hodně šetřili, tak "Českému hokeji" moc šancí nedali. Ale i tak - proč za to někoho postihovat nebo se za něj omlouvat? Tak mají mít takový kotel, který to pískání přeřve...
 
14.05.2019, 08:57
 
Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák Vsetín mi už v té době zněl trapně, ale ty dresy byly parádní.
Ale přiznám se, že jsem si musel v 1.NHL na zelenožlutou nějakou dobu zvykat... Jinak nemám problém se změnou odstínu zelené a žluté.
 
13.05.2019, 11:36
 
Heiarix: Nic ve zlém, ale o Tvou lítost nestojím a nepotřebuju ji. Repre hokej, stejně jako extraligu, sleduju v posledních letech už jen hodně povrchně. Nicméně arogance a hojné prasárny svazu mi opravdu vadí. Tohle byla tak nějak asi poslední kapka a proto prostě reprezentaci "Českého hokeje" nefandím. Mimochodem, jak píšeš "Ti kluci, co tam jsou hrajou za ČR" zní jako by tam byla parta Mirků Dušínů proti Bratrstvu kočičí pracky... To jak se tito "kluci" perou za nás, za národ, za ČR dost výstižně dokládá rozhovou s Francouzem na lžidnesu. Ale nic proti tomu, je jasné, že každý hraje především za sebe. A už vůbec nic nemám proti těm, kdo Scanii fandí, každý to prostě má v sobě nastavené jinak.

R17: Nemyslím si, že bych v tom měl "hokej", jen to vnímám jinak. Prostě se mi zkrácený název Česko nelíbí, nemám ho rád, a nikdy ho nevezmu za svůj. Jsem občanem České republiky, ale "neskáču a nejsem Čech".

zelí: Vidím, že se snažíš nahlížet na věci z různých úhlů a být objektivní, ale takto skočit na špek těm kecalům za svazu, Záhubům a spol. je prostě neuvěřitelně naivní.

scouser: Asi jsem to nevyjádřil úplně přesně, mi lev ve znaku nevadí, vždyť byl symbolem (nejen) reprezentantů po velkou část našich dějin. Jen jsem tím mínil, že není nutný k mé spokojenosti (viz např. dresy ČSR A ČSSR). Prostě si myslím, že arogantní způsob předložení, odmítnutí jakýchkoliv protiargumentů a vůbec celkový vzhled tohoto amatérského reklamního "veledíla" je asi nejhorší způsob změny dresů.

rst: Vím, že pro spoustu lidí je Záhuba polobůh, a neberu jim to, ale já toho namyšleného blbečka opravdu nemusím. Vždyť ten kreteen ani nepotřebuje ke komentování ten hokej, vystačí si s těma svojima statistikama počtu uprdnutí na střídačce a zajímavostma o manželkách hráčů.
A přesně jak píšeš, 2 výhry a už jsou všude za mistry světa...
 
12.05.2019, 11:31
 
nový_z: Takže kdyby tam měli na hrudi ho-vno namísto té trapné Scania slepice (i když to ho-vno by bylo asi i přijatelnější - jako symbolika "Českého hokeje", projevu, úspěchů a úžasného vedení), tak by ses tetelil blahem, že jim můžeš zatleskat? Tady přece nejde o to, že by nebyly podmínky, vždyť za to Záhubův dementní bratr určitě dostal pěkných pár set tisíc. Pro mne za mne ať hrajou klidně v teplákovce, ani tam vůbec nemusí žádný lev být - pro mne není lev symbolem mé národnosti. Já su Valach, případně ještě Moravák. Ze čtvrtiny Slovák, ale českého ve mně není nic, jsem pouze občanem ČR (ale nikdy Česka ani Czechie).
No, dříve jsem nároďáku fandil, ale s tím jak "funguje" svaz, jak se chovají, a s tím jak si vytírají p.del fanoušky zdaleka nejen s touto Scania reklamou...
Pro mne ať si "Český hokej" se slépkou na dresu hraje jak chce, je mi už opravdu jedno jak.
 
11.04.2019, 10:18
 
Myslím si, že ta tiskovka byl výborný tah se skvělou medializací. Jsem stále spíše pesimistou co se týká výsledného rozhodnutí (jak rád bych byl mile překvapen!), navíc je jisté, že nám to svazáci dají sežrat, ať už arbitráž nebo případně soud dopadne jakkoliv, ale je skvělé, že naše vedení bojuje!
 
11.04.2019, 10:06
 
Lubomir Pala: Tyhle kavárenské rádobychytropíccoviny přenechme Chomutovu a sem si to netahejme...
 
10.04.2019, 09:36
 
První věta byla reakce na shakki
 
10.04.2019, 09:35
 
Promiň, ale svým příspěvkem ukazuješ, že jsi hlupák a nic jiného než výherní fanoušek.
Upřímně - já nechápu proč tady spousta podobných "trenérů" tak baží co nejdříve po extralize. Já jsem vděčný vedení i trenérům, že k tomu přistupují koncepčně a dávají si postupné cíle. Já považuju tuto sezónu po sportovní stránce za naprosto fantastickou - druhá sezóna v 1.NHL a hrajeme na špici, navíc s hokejem, na který se opravdu dá dívat. Budějovice s (možná - střílím od pasu) dvojnásobným rozpočtem se snaží už 6 let dostat do extraligy, z toho jsou... tuším potřetí v baráži a opět nic - alespoň zatím. Nemám problém uznat, že byly v semifinále lepší, ale nelze našim upřít bojovnost a snahu. Osobně budu raději za 10 takových sezón v 1.NHL než po haluzi postoupit a následující sezónu šupem zpátky.
Kritikům a "trenérům" bych ještě vzkázal - většinou to asi nepamatují, ale chyby a neuvěřitelné kiksy byly i v titulových sezónách a dělali je i ti nejlepší. Asi dobře, že tehdy neměl každý trotl fejsbůk a internet ve smrtfónu. To by třeba Saša Jaškin neměl radost, co by se dočetl v průběhu sezóny... pak přišlo play-off a nepustil přes sebe chlapa (to jen jako příklad).
 
25.03.2019, 13:43
 
Reakce na VSH: Jsou i jiné metody, sice na hraně zákona,...
Přiznám se, že mne napadají hlavně metody ZA hranou zákona.
 
23.03.2019, 06:34
 
A jéje. Skvělá sezóna, sice prohra, ale po snaze (mimochodem Budějovice opět fantastický výkon - ti na branaře nepustili skoro nic)... a tady se poměřujou pindíci...
 
22.03.2019, 12:28
 
Neskutečná arogance. To hov@do se nám vyloženě směje do ksichtu.
Určitě je potřeba dát jim vědět, co si o nich myslíme, v tomto budou pokřiky, transparenty, medializace, případně protestní pochod užitečné hlavně jako vyjádření podpory klubu. A samozřejmě bude určitě prospěšná i jakákoliv reakce klubu, i soudní cestou by to mělo jít, i když to bude boj s větrnými mlýny. Výsledek to nezmění, ale možná to malou měrou přispěje ke konci této zasr@né mafie.
 
21.03.2019, 20:25
 
Tohle je neskutečná prasárna. Přiznám se, že jsem byl v tomto ohledu pesimista, a nevěřil jsem v změnu tohoto "rozhodnutí", ale svaz to ještě povýšil plivnutím do ksichtu v podobě Olomouce. Tohle já chápu vyloženě jako vzkaz "Podívejte jak jsme si s váma vytřeli pdel - prostě proto, že chceme a můžeme".
Nevěřím ani, že by cokoliv změnily jakékoliv protesty, odvolání nebo soudy. A už vůbec ne protesty fanoušků. Nad poklidným protestem se jen pousmějí a pokud by se překročily určité meze, tak nám s gustem uzavřou zimák. Je to bezmoc. Jediné, co by pomohlo, je defenestrace, ale to je samozřejmě utopie - i když představa pěkná.
 
21.03.2019, 11:34
 
rst, přesně tak! No, já už chtěl několikrát něco napsat, když se tady vyrojili místní "trenéři specialisti", ale nechuť k registracím mi to vždy zhatila... a staré heslo dávno upadlo v zapomnění.
Zdravím i T.V. - Stiga hokej za bečku byl prostě kauf!
A ke včerejšku - od stavu 2:0 do 3:4 naši hráli opravdu skvěle, takže snad recept na Budějovice nalezen. Pak už se konečně i štěstí naklonilo a povedlo se jim to ubránit. Kapku mi lezl na nervy komentátor, ale zase na druhou stranu asi pořád lepší nevyvážený amatérský komentář než Záhuba...
 
20.03.2019, 14:54
 
Teda, tady je nablito... a samý hokejový odborník.
Až mne to donutilo překonat vrozenou lenost a vypěstovanou antipatii k registracím - tímto zdravím Rst, po cca půl roce jsem se k tomu konečně přemluvil...
Podle mě hrajou Budějovice opravdu skvěle - silově s rychlým pohybem, je jich všude plno, parádně pokrývají střely a nenechávají našim ani trochu prostoru. Prostě a jednoduše zatím naši nenašli recept jak toto překonat. Mrzí mne, když tady čtu jak hrajeme ho*no, Dopita ven, hráči ven a podobné zvratky.
Já jsem naprosto spokojený s celou sezónou, ať to dneska dopadne jakkoliv. Trenérům i hráčům velký dík a dnes aspoň góla!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Litomyšl