Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "edd_vs" |  vypnout filtr
 
1234567>
04.07.2020, 16:08
 
Už jenom vzhledem k ekonomickým dopadům na klub kvůli C-19 by to chtělo vyšponovat prodej permanentek nad loňský rekord. A i ortodoxní „standarďáci“ by měli zvážít přestup na EXTRA level.
Na jaře se tu řešily možnosti jak klub pdpořit,tak teď je ideální možnost to předvést v praxi.
 
 
28.06.2020, 15:36
 
celkem zajímavá varianta ohledně prodeje permanentek odkaz
 
20.06.2020, 13:47
 
...pan prezident neměl zatím nikdy protikandidáta:
2008 - odkaz
2012 - odkaz
2016 - odkaz
jinak dneškem začíná umetání kladenské cestičky z pralesa...
 
19.06.2020, 19:05
 
jediný kandidát zítřejší frašky,neboli přichází další etapa agonie českého hokeje ve stylu jaký pán,takový krám
odkaz
 
 
15.06.2020, 14:51
 
Reakce na Vajdik: Edd_vs prosim napis tu jeden tym ktery...
Za mně v z.č. reálně kolem 5. místa. O finálních favoritech se rozhodne v lednu při třídění „extraligového odpadu“. A tam si to ohlídá Jaryn. Myslím,že i pro svaz ideální scénař.
P.S. Poruba bude taky vysoko.
 
 
 
12.06.2020, 10:53
 
Kloze vyhazov naštval. Chci ukázat, že se zmýlili, hlásí posila Vsetína
Už dvakrát postoupil do extraligy, jenže nikdy si ji následně nezahrál. Teď chce produktivní útočník Jan Kloz zažít opojný pocit potřetí s tím, že si extraligu zahraje na Lapači.„Je to hokejové město. Jsou tady nejvyšší ambice. Je to slavný klub, chodí tady plno lidí. Hokeji dávají všechno. Tohle mě přilákalo nejvíc,“ vypálil bez velkého přemýšlení Kloz, co ho přivedlo poprvé v kariéře na Moravu.
Nejprve doma v Ústí nad Labem v roce 2006 slavil postup mezi elitu jen jako divák po operaci ramene, následně promarodil celý rok kvůli nemoci.
A naposledy v Českých Budějovicích, kde v uplynulé sezoně pomohl Motoru k návratu téměř bodem na zápas. Nestačilo to.
„Nechci být sprostý, ale hodně mě to štvalo. Vůbec jsem to nečekal. Bylo to pro mě překvapení. Kdybych aspoň tušil, že se mnou nepočítají, smířil bych se s tím lépe. O to víc to bolelo,“ líčil upřímně třiatřicetiletý produktivní cent, který ve druhé nejvyšší soutěži odehrál 631 zápasů a posbíral 429 bodů (170+259).
„Motivuje mě to v tom, že jsem chtěl dokázat, že se trenér zmýlil a rozhodl se špatně,“ nepřímo zmínil kouče Václava Prospala, který s Klozem pro extraligu nepočítal.
„Se Vsetínem chci něco dokázat. Je tu výborná parta, mohlo by si to sednout,“ cítí někdejší mládežnický reprezentant, který na Valašsko přijel teprve v neděli.
Zatímco v extralize by zřejmě dostal skromnější roli, o patro níž patří dlouhodobě mezi produktivní osobnosti svých týmů, ať už hrál kdekoliv.
„Takhle jsem nad tím nepřemýšlel. Hodně lidí mě říkalo, že spíš budu vytížený v první lize. Kdybych zůstal v Budějovicích, nepočítal bych s tím, že bych byl ve čtvrté lajně. Kdybych šel jinam, vzal bych to tak, že si chci vybojovat místo. V extralize už dávají do čtvrté lajny mladé kluky. Vzal bych každou roli, pro mě by to nebyl problém,“ tvrdí Kloz.
Na Lapači bude patřit k těm zkušeným.
„Chtějí mě na přesilovky. A také už jsem starší hráč a je tady hodně mladých kluků, chtějí, abych byl slyšet v kabině. Ale o lajně jsme se zatím nebavili. To nechám na trenérech,“ hlásí Kloz.Ačkoliv se v metropoli Valašska teprve zabydluje, zatím má pozitivní dojmy.
„Přijel jsem teprve v neděli, ale líbí se mi tady. Myslím, že tady budu spokojený. Jen byt zatím nemám, sháním ho. Zatím to je v jednání. Něco se snažím sehnat,“ hlásí Kloz, který přitom nejde úplně do neznáma.
Z Jihu Čech na Valašsko přišel už před ním Jakub Babka.
„Musím se přiznat, že jsme spolu vůbec nemluvili. Jen jsem mu psal, že Vsetín je dobrá volba. To asi netušil, že sem jdu také. Skoro nikomu jsem to neřekl. Spíš jsem se bavil s Davidem Tůmou, který mi Vsetín hodně doporučoval,“ přiznal Kloz, jenž v extralize odehrál 31 zápasů s bilancí 15 bodů (7+ Smajlík za Pardubice a Litvínov.
Z prvoligových štací v Ústí nad Labem a Litoměřicích se zná i s Ondřejem Holomkem, který však zatím není v kádru pro příští sezonu.
„Už v juniorech jsme spolu hráli, následně i v mužích. Velmi dobře se znám i s Ondrou Smetanou, i s dalšími kluky. Vždyť jsme proti sobě pravidelně hrávali. V tom není problém,“ hlásí Kloz, jenž si během angažmá na Kladně zahrál i s fenomenálním Jaromírem Jágrem.
„Hrál jsem s ním jeden zápas v přesilovce. Bylo mi jedno, jestli s ním hraji nebo ne. Vím, že je to čest, ale nedá se říct, že bych to bral nějak zvláštně,“ tvrdí. „Spíš jsem vnímal humbuk okolo něj, protože se na něj chodili lidi dívat i na trénink a všude bylo vyprodáno. To bylo znát. Koukal jsem na něj jako na normálního hráče. I když jsem byl malý, tak jsem ho sledoval, protože ho měl rád každý. Ale určitě jsem netoužil po tom, že si s ním musím zahrát,“ tvrdí.
 
10.06.2020, 18:13
 
začíná se rozebírat,jestli při přímém postupu může vůbec vítěz 1.ligy hrát důstojnou roli v ELH a jiné „pecky“
odkaz
 
21.05.2020, 18:06
 
Místo Krále Barboru a hokej by šel nahoru Smajlík
odkaz
 
 
14.05.2020, 15:09
 
Vajdik:
Proč taková skepse k ambicím Poruby? Letos by měl být postup ještě schůdnější jak loni, ekonomicky jsou evidentně ve vatě a už teď mají na 1.ligu TOP soupisku. Na to,že jdou teprve do třetí profi sezony,tak slušný progres.
 
12.05.2020, 17:14
 
Začátek května je obdobím, kdy kluby na svých webech oznamují první příchody a odchody před novou sezónou, zveřejňují články, rozhovory, zajímavosti, weby hokejových klubů ožívají...
Kolik lidí navštívilo ten který vybraný web za dosavadních 11 květnových dnů?
* Motor České Budějovice - 76 980
* VHK Vsetín - 57 345
* Kometa Brno - 55 420
* HC Sparta Praha - 25 507
* Berani Zlín - 23 380
* Oceláři Třinec - 20 483
* AZ FANS - 14 290
* HC Poruba - 12 306
* HC Slavia Praha - 11 538
* Draci Šumperk - 10 915
* Zubr Přerov - 10 690
* HC Havířov - 10 427
* Jestřábi Prostějov - 7 628
* HC Frýdek-Místek - 2 884

zdroj: AZ fans
 
 
07.05.2020, 15:19
 
Reakce na VSH: Pešout mdlého rozumu klučina :)) :)) :...
Řekl bych největší demagog co na toto téma zatím promluvil.Doplním tady jeho perly i z předchozího rozhovoru/29.4/.
citace:
V naší první sezoně po návratu do extraligy jsme hráli dobře, pak se na nás ale začal Chomutov dotahovat a náš výkon klesl o padesát procent. Hráče svazuje psychická tíha, na zádech mají najednou pytel cementu. Jdete na led jenom s tím, abyste neprohráli. To je strašně špatně. Hráče je potřeba rozvíjet, naučit je útočit a dávat góly.“
Každý se od listopadu bojí, aby nesestoupil, bojíme se trénovat. To by se změnilo. Hrál by se útočný, agresivní hokej, který lidi chtějí vidět. Nesestupovost by úplně změnila také charakter první ligy, pro český hokej v dobrém směru.
A třešňa nakonec: citace:
Kdybych měl takový rozpočet a hráče jako Sparta, díval bych se na to jinak.
 
 
01.05.2020, 18:28
 
na odlehčení od těch přestupových "pecek"...jako prvomájová okurka,kdyby se třeba někomu stýskalo nebo se i dokonce poznal Smajlík
odkaz
 
30.04.2020, 14:30
 
totální pomatenec:
odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.