Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ekko" |  vypnout filtr
 
1234>
03.11.2020, 15:27
 
Zbrojovácké pásky Smajlík
Je úžasné poslouchat, jak to tu kdysi bylo a hláška o neandrtálském hokeji u našich sousedů Smajlík
 
23.08.2020, 18:13
 
Reakce na erik2: Ve kterém playoff 2. ligy, teda kromě p...
Co se týká mého názoru, tak jsem ani tak neměl na mysli konkrétní play off zápas či sérii, jako poukázat, že zákroky běžně provádějící v zápasech základní části mu občas dělaly problémy ve vyřazovacích zápasech. Že zachytat uměl vím, ale nezdál se mi vyrovnaný po psychické stránce, zvláště když to našemu mužstvu moc nešlo. Tak to na mě tenkrát působilo.
 
23.08.2020, 14:51
 
Reakce na JRfromBK: Nic připomínat mi nemusíš, protože z...
Svým názorem jsem reagoval na tento příspěvek.
 
23.08.2020, 14:48
 
Jak se tu psalo, tak Hromada dokázal opravdu skvěle zachytat, snad proto si jej tenkrát vytáhnul i Zlín, ale pravdou ve tvém příspěvku je, že takové sporty jsou hodně i o hlavě. A to byl nejspíš také problém u něj, neboť v play off 2. ligy už začínal postrádat tu jistotu ze základní části, kdy se jeden nepovedený zápas dal ještě napravit v dalším kole. Jak rozhoduje každý zápas, tak už zapracuje nervozita, se kterou je třeba se vyrovnat a ne každý to zvládá. Tož asi tak.
 
23.05.2020, 15:13
 
Tak Poruba stále posiluje a do svých řad zlákala slovenského reprezentanta Lukáše Kozáka. Jsem zvědav jestli bude fungovat i chemie v týmu neb zkušených hráčů přišlo fakt dost.
 
20.05.2020, 13:15
 
Jako příprava na nadcházející sezónu má být pohár, který bude hrát 14 týmů extraligy, které doplní Kladno a Přerov. Tak proč Kladno je vcelku jasné, ale podle jakého klíče tam je Přerov? Mohla být alespoň kvalitní příprava a pokud budou smět fanoušci, tak podle dob minulých by byl i slušně zaplněný Lapač, což by přineslo i solidní příjem. Nejspíš by ale zase měli problém s derby se Zlínem jako před loňskou sezónou.
 
26.04.2020, 20:14
 
No tak Kuby Tepera je škoda a jak tu někdo psal, je to fakt bojovník. Mě spíš napadlo, jestli Srdce by nechtěl mít v obraně hráče většího vzrůstu a důrazu. Sám se jako hráč se soupeři moc nemazlil a za jeho působení ve Slavii to šlo často vidět.
 
10.04.2020, 17:34
 
No, pokud by náhodou zůstalo těch 19 účastníků, tak co ještě přibude k těm zoufalým pondělkům či středám? Úterky a čtvrtky? Kam pak bude směřovat kvalita a zájem fanoušků, i po této nedokončené sezóně? Uvidíme, jakou zajímavost nám ještě připraví s rozlosováním. Třeba 2 skupiny Čechy a Morava? Teď mají lidi úplně jiné starosti, tak jim projde asi všechno.
 
11.03.2020, 13:24
 
odkaz fanoušek&utm_medium=hint&utm_source=sear (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
17.02.2020, 13:26
 
Přidám ještě krátkou poznámku ke včerejší debatě o "Hradci". Taky ten zveličený incident na Lapači s Havířovem byl vlastně jakousi odvetou za kamenování našich autobusů v Havířově, kdy ten poslední nejmenší bus přijel takřka dokonale vysklen a místo skla měl mít kartony.
 
13.02.2020, 13:14
 
Pokuty svazu rostou, výsměch hokeji trvá . . .
odkaz
 
30.12.2019, 22:50
 
No, ony ty budějické jelita už asi trénují na play off, protože to je třetí utkání v řadě, kdy měli takovou bitku. Minulé kolo na Slavii dvě. Jinak Bláha se za tou naší marodnou obranou poslední zápasy solidně rozchytává a když nám vyloučí dva najednou, tak už fakt moc velký výběr nemáme. Snad se dají brzy do kupy a nový rok začneme zase na vítězné vlně. Všem opravdovým vsetínským fans do Nového roku vše nej a hlavně na tribunách! Smajlík
 
20.11.2019, 14:06
 
Tak dnes by měl v dresu Slavie proti nám nastoupit bývalý vsetínský obránce Jiří Kučný.
 
07.11.2019, 13:20
 
Reakce na asterisk: Tak ona to není špatná technika. Je ...
Smajlík taky mě to napadlo Smajlík
 
23.10.2019, 15:34
 
Je dobře, že stále se vedení snaží dát mužstvu impuls novými hráči. A právě Hunkes, i když nemá úplně výšku těch "velkých" hráčů, kteří to měli v brankovištích rozhodovat, tak má zkušenosti a je to pravák - což byl z obránců jen Kuba Teper, který je nyní zraněný. Snad další maličkost k vylepšení našich přesilovek.
 
21.10.2019, 18:02
 
Dneska nám píská Dědek? Hmm, to jsem zvědav, co to bude za komedii . . . Smajlík Snad se pletu
 
18.10.2019, 16:37
 
Pro odlehčení pro tzv. kritiky - berme to jako taktiku, soupeři si tak dlouho budou říkat, jak nám to nejde a jak chybujeme, až při rozhodujících zápasech zjistí, že je tomu naopak. Když teď budeme hrát podle těch nej představ, co nabídneme a čím překvapíme později, když je těch zápasů tolik? Zajímalo by mě, jestli ti, co nejvíce křičí na fóru se tak snaží i na Lapači. Smajlík
 
08.10.2019, 14:04
 
Tak svaz dostal 100 tisícovou pokutu za nerespektování rozhodnutí soudu o pozastavení juniorské ligy a už se píše, že to nehodlají zaplatit. Ti "svazáci" z toho zřejmě mají pořád srandu a už teď určitě ví, jakou bezva fintu zase vymyslí! Smajlík
 
01.10.2019, 22:57
 
Takové podivné myšlenky v hlavách p. Králů, Pešánů apd. bych řekl, že jsou spíše varováním pro ostatní, neb mě přitom napadá hláška z českého filmu: To je zajímavé, - ať řekneš sebevětší pitomost, když to podáš náležitě vědecky, vždycky se najde nějaký blbec, který ti zatleská. Asi by to chtělo hokejovou defenestraci . . .
 
04.09.2019, 21:55
 
Dost dobrý počin u soudu . . . a to pěkně prosím u soudu v Praze! To zas bude na Vsetín všemožně nablito, teď to jen dotáhnout do konce. Za odměnu nám bude na zápasy přiřazena dvojice rozhodčích Dědek - Fiala Smajlík Už se těším až sezona vypukne naplno!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.