Vstupenky online
(15.8.) ZUBR CUP: Vsetín - Slavia Praha 7:5 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1400 (11.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ekko" |  vypnout filtr
 
123>
02.08.2019, 16:38
 
Reakce na setteinz: A je to tady! Vyřazení juniorů plat...
Děvky svazu . . . ale dalo se to bohužel čekat Smajlík
 
22.07.2019, 14:55
 
Tak Tomáš Pitule se odhodlal podepsat Chomutovu.
Jinak hezky stoupá počet prodaných permic, ale aby její majitelé taky vždy dorazili na zápasy, poněvadž mi na jaře nepřišly obsazené všechny prodané místa. A jak alespoň trochu podpořit a udržet atmosféru v hledišti? I já souhlasím s levnějším vstupným pro náctileté, neboť to při tolika zápasech za sezonu plus výjezdy hraje velkou roli. Ceny jdou všude nahoru.
 
20.06.2019, 14:00
 
Z toho Pešána se nám pomalu stává nepostradatelný člověk pro český hokej - šéftrenér českého hokeje, nejspíš hlavní trenér reprezentace mužů a generální manažer reprezentace juniorů, ale hlavně zase jeden s velkými, a vždy správnými Smajlík pravomocemi, který bude kecat do všeho. No nevím jestli to je správný krok . . .
 
23.05.2019, 13:51
 
Když tady čtu názory či diskusi okolo našich současných i minulých barvách klubu, tak se musím zmínit, jak jsem se ohledně tohoto tématu nedávno pobavil. Při jakémsi úklidu jsem v krabici pod časáky, ročenkami apd. objevil svou starou šitou nevelkou vlajku - dva trojúhelníky (bílý a červený) a modrým Z uprostřed. Tuším, že letos má 30. leté výročí Smajlík Tož tak ten čas letí . . .
 
28.03.2019, 13:28
 
No nato, jak nedávno v nějakém rozhovoru, tuším Jack, předpokládal udržet kostru týmu a změny jen nepatrné, tak se to při první informaci o změnách nějak rozjelo - 6 hráčů. Taky bych asi tipoval jiná jména. Otázkou, alespoň pro mě, je, že by o sestavě na příští sezonu mělo vedení mluvit s trenéry a když oběma měla končit smlouva, tak kdo to řeší a rozhoduje? Jen Tesil s Tobolou? A nebo mi chybí informace . . .
 
23.03.2019, 18:00
 
Reakce na Inferior: https://sport.ceskatelevize.cz/clane...
Smajlík Co k tomu více říct či napsat?
 
21.03.2019, 19:35
 
Kéž by jim junci poslali nejlepší odpověď vítězstvím a postupem. Zajímavá situace by byla kdyby mezi neakademickými týmy byly třeba Liberec, Sparta apd. Po naší první extraligové sezoně 94-95 byla soutěž rozšířena, aby jim podobní nemuseli spadnout o soutěž níž a myslím, že i u juniorů by to nějak šlo takové týmy zachránit. Holt z Čech je na Moravu daleko. Takové rozhodnutí jasně ukazuje, že nejde ani tak o kvalitu, jako o "akademii".
 
20.03.2019, 20:01
 
JOOOO! Je to doma! Ufff, tlačili nás dobře, ale Gábič to dnes vychytal. Díky! Smajlík
Jinak taky skvělý výkon juniorů v Plzni, i když padli v nájezdech.
 
19.03.2019, 14:41
 
Velká gratulace do Plzně našim juniorům! Smajlík Vsetín nečekaně vyhrál 1 utkání čtvrtfinále, super!!!
Teď jen doufám, že to sledovali i muži a večer je napodobí.
 
19.03.2019, 14:30
 
Junci 4 minuty před koncem otáčí v Plzni na 1 - 2. Ogaři vydržet!!!! Smajlík
 
16.03.2019, 15:02
 
Super! Junci to ve 3. třetině v Plzni zavřeli a prodlužuje se, takže Vsetín postupuje do čtvrtfinále.Gratulace! Smajlík
 
15.03.2019, 13:15
 
Je zajímavé, že pokutu jsme dostali za první utkání, kde naši "vrhači", alespoň podle výsledku 3:0, by neměli mít důvod házet, ale jméno hlavního rozhodčího - Doležala - provokatéra z 5. utkání, leccos vysvětluje... Kdo ví, kolik takových notýsků na zápisy takoví tzv. rozhodčí spotřebují, ale dle pokut s tím nemusí mít starosti, mají vyděláno Smajlík No nic, pojďme ukázat jihočechům, jak se na Valašsku vypíná MOTOR! Smajlík
 
11.03.2019, 19:31
 
Co se týká onoho vetování Dědka před 5. zápasem, tak tu už někdo psal, že prý se může vetovat jen jednou a my to měli vyčerpat na Obadalovi. Jestli to tak ve skutečnosti je, netuším... A co se týká těch exemplárních a jiných trestů, tak je toho od jednoho play off k druhému až nějak moc - zmíněný Vítek, trenér Jurík, junci a teď tohle Smajlík Tak pojďme těm šmejdům ukázat, že nás to nezabije, ale posílí a zítra to potvrdit vítězstvím! FOREVER VSETÍN! Smajlík
 
07.03.2019, 13:17
 
Na prostějovských stránkách při rozhovoru s kapitánem Venkrbcem má paní redaktorka poněkud jednostranný názor, když se ho ptá: Jak jste snášeli provokace ze strany vsetínských hráčů? Asi ty zápasy moc nesleduje . . . Smajlík Ještě že alespoň jeho odpověď je taková korektní. Tak HRR NA NĚ VSETÍN!
 
05.03.2019, 19:35
 
Klobouk dolů před prostějovským choreem. Smajlík
Po dvou třetinách jsou hráči Prostějova jako vyměněni a až zázračně slušní, když mají jen jednoho vyloučeného, ale věřím, že by jsme to mohli ve třetí třetině i tak otočit Smajlík
 
19.02.2019, 13:26
 
No ale z pohledu vsetínského fanouška, kdy naše výjezdy bývají početnější, by asi vyhovoval soupeř s větší kapacitou stadionu, což z téhle pětice vychází Prostějov a Havířov.
 
06.02.2019, 13:02
 
Před chvílí jsem si přečetl článek o utkání II. ligy mezi Řisuty a Trutnovem, kdy domácí útočník zákeřně dohrál hostujícího obránce, který skončil v nemocnici s menším krvácením do mozku. Rozhodčí mu udělil trest ve hře a sebral registrační průkaz. Podle zápisu to zřejmě vypadalo hrozivě. Vzpomenu-li si na zákrok našeho Vítka loni v play off s Varami a jeho trest, tak tento by měl dostat tak 2 roky natvrdo.
 
01.02.2019, 19:01
 
Tak jak má Slove vyřízené střídavé starty do Vítek, tak si Hradec Králové podepsal Ondru Koptu. „Všechny střídavé starty z první ligy jsou domluveny tak, že si hráči budou plnit povinnosti primárně ve svých klubech. V případě, že bude daný hráč k dispozici, může nastoupit za nás. Jejich nasazení pak bude v režii našich trenérů,“ řekl pro mountfieldhk.cz generální manažer Aleš Kmoníček.

 
31.01.2019, 18:06
 
Zkušený bek Jiří Drtina v poslední den přestupové uzávěrky mění angažmá, nikoliv však soutěž: ze Slavie odchází do ambiciózního Vsetína.
 
28.01.2019, 15:40
 
Neví někdo, koho máme jako třetího brankáře? Na soupisce máme pouze dvě jména a když je teď Gábič psaný na marodce, bude třeba třetího, co bude dnes v Třebíči dělat Jankovi dvojku.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.